Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ja sobie kawkę zrobiłem, popijam i czekam spokojnie
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
      Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać północy
      Jak masz jakies info o hicie który ujawnia o północy to powiedz
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Z dobrze poinformowanych zródeł wiem, ze pierwsze barki pełne ostretchowanych palet z dorodnymi wysokimi murzynami w ciagu paru najblizszych godzin beda dobijały do brzegów Hiszpanii. Jeszcze tylko sprawdzenie czy nic w zoładkach nie przemycają, pieczatka na czoło i Józwiak bedzie mogl ich legalnie odebrac z portu docelowego.
        Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Powiem Ci Nevermind, że ze swoim nickiem powinieneś zostać honorowym patronem tego, jakże godziwego tematu

Komentarz

• No niech już zamyka się to okno na zachodzie, bo słyszałem, że wszyscy już się palą żeby podpisywać z Legią kontrakty. Wczoraj presji nie wytrzymał Charisteas, kilka dni temu już odpadł Kezman Bali się, że dla nich zabraknie miejsca na naszym pokładzie jak usłyszeli kto chce przyjść
            "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Zamieszczone przez Kawa Zobacz posta
              Jak masz jakies info o hicie który ujawnia o północy to powiedz
              o północy w noc świętojańską gadają krowy, kury i świnie (te niewierzące) to może i Jóźwiak coś powie

Komentarz

• 3 minuty!

i szampany wystrzelą.
                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Panie i Panowie, zaczęło się !!!

Właśnie przed chwilą skończyło się okienko transferowe dla profesjonalnych klubów piłkarskich, co oznacza, że nasi działacze mogą wkraczać do akcji.
                  Co przyniosą najbliższe godziny ? Z pewnością krew, pot i łzy. Ale spokojnie, to będzie krew zalewająca naszych rywali, pot na czole naszych dzielnych specjalistów od transferów i łzy wzruszenia wdzięcznych kibiców.
                  Relację z ruchów transferowych na żywo „minuta po minucie” będzie przeprowadzała oficjalna strona klubowa, a lotni reporterzy TVN 24 będą monitorować główne punktu miasta, wypatrując dziękczynnych przemarszy pijanych szczęściem kibiców.

Tak powstaje drużyna o jakiej nawet nie marzyłeś !
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• To naprawde już?
                    Venimus, Vidimus, Legia Vicit!

Komentarz

• Zaczynam sie niecierpliwic.... minely juz 3 minuty i nic... Czy aby na pewno chodzilo o 2011 rok?

Komentarz

• Mamy już kogoś?

Komentarz

• Aż mi net padł na 5 min o godz. 23.59. To musi być jakiś znak
                          "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Haha ! Leci, przed chwila z 20 metrow nad moim blokiem przeleciała jasna i ponaddźwiękowa kometa. Leciała w kierunku Ł3, to pewnie jakaś bomba transferowa !!!

Komentarz

• cóż, wypadałoby podsumować to okienko "europejskie" w kontekście naszych wzmocnień.

Przybyli:

Zbozień? (może)

Odeszli:
                              Pączek

Niniejszym, okienko uważam za udane.

i tak skończymy w pierwszej trójce
                              Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez maciek90 Zobacz posta
                                Aż mi net padł na 5 min o godz. 23.59. To musi być jakiś znak
                                Tak, sieć przeciążona, bo Marek siedzi i wklepuje w googla "wolny pilkarz wysoki".

Planowałem zarwać nockę i śledzic najnowsze doniesienia z frontu walki o lepsze jutro, ale zmieniam plan: idę spać, a jutro jak się obudzę, to będzie na mnie czekała zupełnie nowa, lepsza Legia. Aż się nie mogę doczekać, jak małe dziecko na Świętego Mikołaja w Wigilię.
                                Dobranoc.
                                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Pracuję...
                                X