Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Marek obiecał transfery
    a Skorza na to:
    WYPIERDALAY

Komentarz

• I **** bombki strzelił. Chelsea nam Torresa w ostatniej chwili podkupiła :/

Komentarz

• Beret miał niezle zryty beret jak go Kalinowski zapytał o transfery,choć nie jestem zwolennikiem zakupów w zimowym okienku to tego jednego solidnego przed Hiszpanią powinien zakontraktować-niewieże że niema zawodnika z kontraktem nie wiekszym niż 400 tyś oiro który dawałby gwarancje dobrej gry bo z całym szacunkiem ale Janusz Gol tego nie gwarantuje,

Komentarz

• A co się stanie, gdy okaże się że to Jóźwiak a nie Pączek psuł szatnię?

PS cisza przed burzą złowieszcza, zero testów, zero ploteczek, ciiiiiiii aby nie zapeszać.
          Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
            A co się stanie, gdy okaże się że to Jóźwiak a nie Pączek psuł szatnię?
            To mu dadzą młotek, gwoździe i niech ją naprawia - do tego się nadaje, a nie za transfery się bierze
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Soko(L) Zobacz posta
              I **** bombki strzelił. Chelsea nam Torresa w ostatniej chwili podkupiła :/
              Kur*a, a myślałem już, że będzie Nasz... Beret, nie popisałeś się!
              A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                Kur*a, a myślałem już, że będzie Nasz... Beret, nie popisałeś się!
                Gdyby dzisiaj nie podpisał to jutro pewnie byłby już nasz... Co oczywiście nie znaczy, że strategia przyjęta przez geniuszy, dream team Marek & Leszek, jest zła... Ma tylko drobne wady
                "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Już mniej niż dwie godziny !!!!!!!
                  To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                    Patrząc na to co się dzieje w Tunezji i Egipcie to testowanych mogą być tysiące...

A tak wogóle to co tu się wyprawia w tym temacie... . Pusty i jego kolejnych siedemnaście wcieleń robiących dobrą prasę tym dwóm cymbałom

Komentarz

• a mowilem zamknac
                      i jutro by sie kurturarnie o 9 badz 10 rano otworzylo

Komentarz

• ...ta ziemia do Polski należy
                        choć Polska daleko jest stąd,
                        bo wolność krzyżami się mierzy
                        historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Beret przez swoje komentarze wk*** Maciusia i teraz bedzie wojna polsko polska wiec nici z transferow

Maciek jako ze ma pseudo Zlotousty zakomunikuje, ze w ME zajmujemy 1 miejsce to mozemy sklad uzupelnic mlodymi.
                          Oczywiscie jego fetysz czyli duzy i silny napastnik nie zostanie spelniony, ale z wysokimi murzynami jest jak z Bananami w Tesco - mozliwy zakup praktycznie przez caly rok, no i spory wybor, mozna nawet dotknac przed zakupem.

Beret 26 lutego pojedzie na Cypr zobaczyc kto pojechal tam na oboz kondycyjny klubu polawiaczy perel z Malediw - Bedzie to spelnienie obietnicy. Zobaczy i wroci.

Oczywiscie My dowiemy sie przed sezonem ze nikogo nie zakupiono bo

1) Kupilismy duzo i drogo w lecie i to wystarczy. W nowych drzemie potencjal wiekszy niz w zlozach gazu lupkowego, i musimy po prostu poczekac.

2) Stadion bardzo duzo nasz kosztowal - Mysle ze Miklas gadajac tego typu sprawy nie jeden raz w zyciu prywatnym tym tekstem sie wywijal od obowiazkow. Mam tylko nadzieje ze w sprawach damsko meskich nie stosowal tej taktyki.

Mowiac juz tak calkiem powaznie :
                          Nie liczymy na zadne konkretne wzmocnienia bo nie ma kasy tzn nie ma kasy na transfery to raz, a dwa i to najwazniejsze - Doswiadczenie uczy ze w Legii zdanie "Zawodnik x przyszedl na testy do Legii Warszawa" stoi zawsze w parze ze zdaniem " Zawodnik x nie dla Legii".

Ciekawa jest tez sytuacja z Beretem. Ja wiem ze on wiele nie moze, ale za duzo gadal i z tego powodu stal sie wiarygodny jak GW.

Dziekuje, dobranoc
                          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Onkienko trasferowa za godzine zamknięte na Zachodzie, więc czekamy na transfery :P a na poważnie - może kogoś uda się zakontraktować, na pewno nie będzie gorszy od tych grajków co mamy teraz (chyba, że będą szukali zawodników na dworcu, albo na plaży w Brazylii )

Komentarz

• Zamieszczone przez Turfez Zobacz posta
                              (chyba, że będą szukali zawodników na dworcu, albo na plaży w Brazylii )
                              ależ dokładnie tam będą
                              ...ta ziemia do Polski należy
                              choć Polska daleko jest stąd,
                              bo wolność krzyżami się mierzy
                              historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać północy
                                Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Pracuję...
                                X