Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
    Właśnie jestem na etapie poznawania jego umiejętności piłkarskich, które są lekko mówiąc nie największe. Kiepska koordynacja, technika na przeciętnym poziomie, słaba współpraca. Wydaje się, że groźny jest tylko w czasie stałych fragmentów gry, gdyż wysoki wzrost umożliwia mu odbieranie dośrodkowań głową (miał jedną ładną bramkę, przyjął podanie na głowę, zgasił i uderzył z woleja). Nie wiem czy można go zakwalifikować jako wzmocnienie na miarę mistrzostwa.

Trudno zeby majac taki wzrost mial koordynacje Messiego. Wiekszosc wysokich napastnikow wyglada jakby mieli sie za chwile zlamac lub rozsypac, ale to tylko wrazenie

Wystarczy ze bedzie stal jak kolek w polu karnym ( na linii spalonego a nie jak Tejksiur ) i dostawial noge tak jak na filmiku
    Nasi atakiero takiego czegos nawet nie potrafia...
    Taki typowy drugi napadzior obok bardziej zwrotnego i technicznego...yyy...Kucharczyka/Mezengi ?
    http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Właśnie jestem na etapie poznawania jego umiejętności piłkarskich, które są lekko mówiąc nie największe.
      Wow, ile meczy z jego udziałem już obejrzałeś?

Komentarz

• Zamieszczone przez ja123 Zobacz posta
        Wow, ile meczy z jego udziałem już obejrzałeś?
        Obecnie dysponuje tylko trzema.

Komentarz

Obecnie dysponuje tylko trzema.
          to pewnie i tak więcej niż Leszek z Markiem
          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• pasjonujące i ekscytujące to okienko transferowe...

kilkadziesiąt stron zażartej dyskusji o zimowych transferach ...

dawno nie było tak gorącej zimy na Legii jeżeli chodzi o wzmocnienia...

Ostatnio edytowany przez PUSTY STADION !!!; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• dlatego zamknijmy ten temat
              zebysmy ochloneli z tych emocji

Komentarz

• Nie zamykajmy, przecież jesteśmy królem polowania

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L) Zobacz posta
                  Nie zamykajmy, przecież jesteśmy królem polowania
                  król jest nagi !

Komentarz

• oni czekają z transferami , aż rywale ligowi będą mieli dopięte kadry i nie będą mieli już miejsca w składzie ani funduszy na ripostę na te lutowe hity transferowe ! to jest pokerowa zagrywka !

+ czym później ich sprowadzimy tym Cracovia będzie miała mniej czasu na rozpracowanie nas

Z boku może się wydawać że ta strategia z czekaniem na angaż bezrobotnych piłkarzy aż się skończy okienko transferowe w Europie zachodniej to skrajna głupota, ale to tylko pozory.

to bardzo przemyślana i cwana zagrywka mając na celu zmylenie ligowych przeciwników i wyprowadzenie ich w pole !

w tym jest głębsza myśl i chytry plan !

Komentarz

• Pusty mógłbyś mi wytłumaczyć dlaczego ty ciągle na tych forach pod niebo wychwalasz pyry? Dzień w dzień po kilka postów wychwalających Lecha i kilkadziesiąt wyśmiewających Legię. To takie trochę podejrzane... i to wyjaśniałoby jak niby kibic własnej drużyny może tak bardzo jej nienawidzić to jakaś fobia. No, bo nie powiesz, że człowiek normalny od rana do wieczora siedzi na forum niby swojego klubu i go ośmiesza kilkadziesięcioma postami. A jak już się czegoś uczepisz to jest głowa mała pod jednym newsem potrafisz wklejać po kilka razy te same brednie.

Takie dwa przypadki z brzegu w tym momencie pod każdą wiadomością bijesz peany, że Lech wydał 2 mln i sprowadził wspaniałych zawodników. Oczywiście w lato przy analogicznej sytuacji krytykowałeś Legię ile wejdzie, bo za dużo zawodników za te 2 bańki. Po transferze Ubirupa pisałeś, że ściągnęli świetnego napastnika, a pod newsami o Marcao wyśmiewasz go ile można pisząc, że strzela bramkę na 3 meczy. A ten Ubicośtam ma jeszcze gorsze staty w słabszej lidze. Jak to jest? Co z Lecha jest świetne, a co z Legii dziadowskie?

Ogranicz się do pisania swoich bredni na legia.net, bo już naprawdę z tego co czytam nie tylko ja mam dosyć. Znajdź sobie dziewczynę, wyjdź czasami na dwór, albo umów się z psychiatrą, bo ty już masz jakąś fobię. Czyżby ludzie z Poznania, aż do tego stopnia byli zakompleksieni?

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                        to pewnie i tak więcej niż Leszek z Markiem

A byla taka Reklama pamietacie ???

Bej wpadal do baru i krzyczal "Marek z Lechem w Rowie"

ps. nie mam nic wspolnego z p...y stadion

Komentarz

• Okienko transferowe nie takie złe. Mogli zakupić wywrotkę jakichś Hiszpanów czy Brazylów, a tych z lata posadzić na trybune, ale wtedy mielibyśmy powtórkę z zeszłej rundy. Niech grają tym co mają, jak dla mnie dobry trener mógłby z tego składu ukręcić dobrą ekipę, która weszłaby do grupy LE. Podsumowując: Iwański out, Brazyl z jutuba do nas, czyli jesteśmy na lekkim plusie. Wprowadzić więcej chłopaków z Młodej Legii i będzie OK.

Komentarz

• Zamieszczone przez SpideyPL Zobacz posta
                            Może i tak, ale nie powiesz, że nie miał gość łba
                            Jakbyś wpierdalał za młodu tyle żarcia z napisem UN, to też byś taki miał.

Komentarz

Właśnie jestem na etapie poznawania jego umiejętności piłkarskich, które są lekko mówiąc nie największe. Kiepska koordynacja, technika na przeciętnym poziomie, słaba współpraca. Wydaje się, że groźny jest tylko w czasie stałych fragmentów gry, gdyż wysoki wzrost umożliwia mu odbieranie dośrodkowań głową (miał jedną ładną bramkę, przyjął podanie na głowę, zgasił i uderzył z woleja). Nie wiem czy można go zakwalifikować jako wzmocnienie na miarę mistrzostwa.
                              Ja rozumiem, że ten zawodnik strzelając bramkę zaimponował wszystkim szybkością, dryblingiem oraz niesamowitą kordynacją ruchową:

http://www.youtube.com/watch?v=7jR8h--N_YM
                              http://www.youtube.com/watch?v=bVzx-...eature=related
                              http://www.youtube.com/watch?v=keNNp...eature=related
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Ten piłkarz miał dar od Boga!

Komentarz

Pracuję...
                                X