Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

A może Legia na Polonii?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zgadzam sie z Raffim. Przeciez i tak Krytej nie rozbiora - musi zostac na nowym stadionie, wiec w trakcie budowy bedziemy sie na niej miescic :/ A ta "rewelacja" o Legii na Konwiktorskiej pochodzi z Wyborczej - to taka sensacyjka na zainteresowanie czytelnika....

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
      Gdyby nawet doszło do fuzji,to Widzew wchłonołby Ceramike...stosunki z opocznem?To jest FC Widzewa,nawet barwy sa takie same...
      Mi się wydaję, że od kilku lat jednak nie jest waszym oficjalnym FC, ale nie będę się z Widzewiakiem na taki temat kłócić.
      Co do tych wszystkich pomysłów to.... jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Wyobrażacie sobie derby na Łazienkowskiej, gdzie gospodarzem jest Polonia, jej kibice siedzą na Żylecie, a nasi w klatce w liczbie 750, bo więcej dać biletów nie musieli? ho: To oczywiście raczej nierealny scenariusz. W każdym razie nie wydaję mi się, żeby podczas pierwszego ewentualnego ich meczu u nas na stadionie zawitało sporo fanatyków "Czarnych Koszul" :buhaha:
      Najlepiej nie zgodzić się na wynajem i spuścić ich w ten sposób z 1 ligi, chociaż to też wydaję mi się nie realne z powodu PZPN...
      Nieznani Sprawcy

Komentarz

Pracuję...
      X