Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mierzejewski idzie do Błekitnych Stargard :((((

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mierzejewski idzie do Błekitnych Stargard :((((

"We wtorek z zespołem beniaminka II ligi trenował zawodnik warszawskiej Legii - 21-letni Łukasz Mierzejewski to napastnik, mający na koncie 13 występów w ekstraklasie i jednego zdobytego gola (uzyskał prowadzenie na 1:0 dla Legii w meczu Legia - Śląsk Wrocław 3:4). Dwa lata temu z kadrą U-18 zdobył tytuł mistrza Europy." wyglada na to ze Engel senior postanowił wzmocnic Engela Juniora. Mierzej to super zawodnik i powinien grac w pierwszym składzie zamiast Mieciela.
    "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Re: Mierzejewski idzie do Błekitnych Stargard (((

Zamieszczone przez Joker
    "We wtorek z zespołem beniaminka II ligi trenował zawodnik warszawskiej Legii - 21-letni Łukasz Mierzejewski to napastnik, mający na koncie 13 występów w ekstraklasie i jednego zdobytego gola (uzyskał prowadzenie na 1:0 dla Legii w meczu Legia - Śląsk Wrocław 3:4). Dwa lata temu z kadrą U-18 zdobył tytuł mistrza Europy." wyglada na to ze Engel senior postanowił wzmocnic Engela Juniora. Mierzej to super zawodnik i powinien grac w pierwszym składzie zamiast Mieciela.
    Szkoda zawsze miałem słabość do Mierzeja, mam nadzieję że to tylko wypozyczenie.

Komentarz

Ja też się cieszyłem jak przychodził do Legii, ale jeszcze nie dostał porządnej szansy. Nie wiem dlaczego Kubicki go skreślił na starcie, a dał szansę np Cieślińskiemu. Mam nadzieję, że to będzie tylko wypożyczenie do końca roku i jak zima odejdzie Mięciel (a to raczej pewne) to do nas wróci.
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Szkoda chłopaka bo wierzyłem w niego... Ale głowa do góry jak będzie już dobry (i drogi) to może go odkupią hehe
        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Z całym szacunkiem dla Mięciela i Cieślińskiego ale to Mierzej powinien być w pierwszym składzie lub chociaż w kadrze na ten sezon.
          Jest napewno bardziej utalentowany od Cieślińskiego a i chyba grał by bradziej ambitnie niż Mięciel któremu to chyba już wszystko zaczyna zwisać.
          Oby wrócił do nas zimą. A wtedy jego talent eksploduje niczym Sagana. :+:
          Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
          http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

Jakoś nie przypominam sobie żadnego dobrego meczu Mierzejewskiego....
            Ale może, gdyby dostał dłuższą szansę?
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Jak nie dostawał szans to i nie mogłeś go widzieć w dobrej formie. :fu:
              Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
              http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

A ja mam pytanie do Panow Moderatorow.. Wiekszosc tematow zamykacie w zwiazku z tym, ze pasuja do tych juz obecnych... Czy ten temat nie pasuje zatem do "ruchy transferowe Legii" ? :>

hehe szpile Wam wbilem co? ;-)

pozdro

Komentarz

Zamieszczone przez Adams_
                  A ja mam pytanie do Panow Moderatorow.. Wiekszosc tematow zamykacie w zwiazku z tym, ze pasuja do tych juz obecnych... Czy ten temat nie pasuje zatem do "ruchy transferowe Legii" ? :>

hehe szpile Wam wbilem co? ;-)

pozdro
                  Tu my jesteśmy kapralami, poza tym w tamtym temacie sa rozważania ktoby przyszedł do Legii, Kucharz i Majewski też zostali pożegnani osobnymi tematami. 8-

Komentarz

"Gdzie sa waszi kaprale? ... Heh.... To my jestesmy kaprale" :+:

Komentarz

Też się zawsze jarałem Mierzejewskim, miałem nadzieję, że może wreszcie dostanie szansę. Szkoda.

Swoją drogą słyszałem, że chciała go wypożyczyć pOLONIA... Może i byłoby to dobre? Przynajmniej I liga, a do tego grałby w pierwszym składzie (bo kto by go wygryzł?). A i zza miedzy łatwiej by mu było przekonać do siebie trenerów Legii. Choć, znając życie, tradycyjnie strzeliłby nam bramkę (jak Mięciel, Włodarczyk, chyba Śrutwa...). Ale jeśli na 6:1 to niech mu będzie.
                      Pokój Ludziom Dobrej Woli!!!

Komentarz

chlopak sie marnuje bo zamisat dac mu szans ew legi to wyporzyczaja go po jakis dziadowskich klubach tak samo bylo kiedys ztomkiem mazurkiewiczem ateraz gra sobie w dani i jest porzyteczny dla reprezenatacji u21

Komentarz

Pracuję...
                        X