Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rywal Legii w PP

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    ...
    Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    Wole Lublinianke bo z Tłokami odpadniemy jak w zeszłej edycji z Radomskiej i będzie wstyd(lub wstyt niewiem jak sie pisze)

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    heli_lukow ja uziego znam a z tego cow iem on jest z chelma i nie jest kibicem wisly pulawy tylko chlemianki chelm! wiec nie wiem ! a co do prawdziwych kibicow w pulawach legionistow to zapewniam cie ze jest ich bardzo duzo! bylo byc na meczu z lechem bo nas bylo z 15 ludzi i dobrze sie bawilismy! a pewnie odczuwasz jakos uraz ze na ostatnim meczu 4 ligi pmiaedzu wasza druzyna byly jakies zatargi miedzy nami ze jakies podbno flagi zostaly wam odebrane nie wiem nic o tym nie slyszalem tylko ktos mi na ucho napomnial ze takie cos bylo! pozdrwiam

Zostaw komentarz:

• Adiq
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Misieq
    Do Gorzyc nawet nie ma co sie wybierac, druzyna sie posypala, o stadionie nawet nie wspomne.
    Ciekawe podejście... ho:

Zamieszczone przez kamyk
    ja bardzo chetnie bym sie d lublina wybral i bede kibicowal lubliniance bo wtedy bede mial blizutki wyjazd do lublina
    Sama logika.

Ja się cieszę z losowania, bo do obu miast nie jest aż tak daleko i pewnie pojadę.
    Oprócz derbów Łodzi ciekawia zapowiada się też ew. mecz Arki z Wisłą.

Zostaw komentarz:

• Heli_Lukow
    odpowiedział(a)
    Miejmy nadzieje ze Legia zagra z Lublinianką bedziemy mieli bliziutko z Łukowa.Kamyk a czy ktos z Puław chodzi mi o kibiców Wisły Puławy np.Maczuga , Uzi i reszta tych niby "legionistów" by się wybierała bardzo chetnie byśmy się z nimi spotkali.Pozdrawiam prawdziwych !!!!!!!! kibiców (L) z Puław.

Zostaw komentarz:

• elmijakke
    odpowiedział(a)
    Mam nadzieję że znowu nie będzie tak jak w zeszłym roku z Radomskiem (chyba najgorszy mecz Legii w zeszłym sezonie), Tłoki się napną, Legia oleje i skończy sie na jakimś przypadkowym 0:1. Ale chyba nie będzie tak żle.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    hiehiehiehie dorwalem sie do netu w Chorwacji :P

sadze ze w obecnej sytuacji Nasi beda znacznie powazniej trakotowac Puchar Polski bo jest szansa na PU! a w lidze to roznie moze byc...

Zostaw komentarz:

• Keleborn
    odpowiedział(a)
    Pucharu nie było już bardzo dawno, za długo. Kiedyś była to nasza specjalność. Lubię puchar i lubię jak jest w Warszawie.

Będzie nasz

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Tłoki - pogromcy Arki )

nie skreslalbym Floty w meczu z ŁKS, to dobra paka, od paru lat walczy o awans do II ligi

Zostaw komentarz:

• Sharn
    odpowiedział(a)
    Wolę jechać do Lublina - nie wiadomo kiedy będzie kolejna okazja...

Zostaw komentarz:

• Niko
    odpowiedział(a)
    Najprościej mówiąć PP stracił swoją renome. Z ostatnich finałów to pamiętam takie drużyny jak Aluminium Konin, Ruch Ch, Gornik Z,czy GKS B! Po za tym kompletną głupotą jest rozgrywanie 2 meczów finałówych. Frekwencja żenująca (może poza Wisłą), poziom podobny. A przypomnijcie sobie choćby finał PP GKS K - Legia w Łodzi.

A jeśli chodzi o tegoroczny puchar, to czuję, że w tym roku będziemy mieć więcej szczęścia. Nie ma Pucharu Ligi, nie ma UEFA więc można pograć w PP.

PZDR

Zostaw komentarz:

• yeah
    odpowiedział(a)
    Ja nie rozumiem jednej rzeczy? Jeśli LEgia nie potrafi się zmobilizować na słabszych przeciwników to nigdy nie zdobędzie MISTRZA, jeśli chodzi o gre systemem 16 czy 14 czy 12 drużyn... Dalczego? Ponieważ w lidze polskiej chyba zresztą jak w każdej, są 3-4 drużyny, które walczą o mistrza... Legia, Wisła, GKS i Groclin. Ewentualnie można się jeszcze zmobilizować na RTS, Górnik, Odrę... A, co zresztą? Przecież to potencjalnie kiepskie drużyny i można je "olać", no bo chyba tak to wygląd. I tu powinien sprawdzić się psycholog, trener i wielu innych ludzi bo taka mentalność nie u jednego cz dwóch graczy tylko w całej drużynie powoduje to, że możemy sobie wybić pomysły o pucharach, a MISTRZOSTWO... heh to co to jest? Wedłu mnie powinno się wpoić tym piłkarzykom, że łatwiej się gra przeciwko zespołowi, z wyższej półki ligowej, niż temu z, którejś tam ligi, bo:1. Przedewszystkim oni nie mają nic do stracenia 2. Będą gryźć trawę, żeby się pokazać żebywyjść z tego zaplecza ligowego.

Zostaw komentarz:

• peyek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez *PRZEMO*
    olimpia elblag moze walczyc z amica.. mam nadziejze ze na nia nie trafia bo jak kazdy wie amica gra b.nierowno .a naszum kolegom z elblaga zyczymy jak najlepiej...
    Chyba jednak trafia na pewno - zwarzywszy na to ze to oni musza jeszcze wygrac mecz z GKSem a nie Amica (ona ma taka sama sytuacje jak my).

Zostaw komentarz:

• Misieq
    odpowiedział(a)
    Do Gorzyc nawet nie ma co sie wybierac, druzyna sie posypala, o stadionie nawet nie wspomne. Teoretycznie oba zespoły do przejscia i to bez zadnych problemow. Dla mnie lepiej zeby to było z Tłokami , jedyne parenascie kilometrow odemnie, takze na meczu bede na 100 % .

Zostaw komentarz:

• Ultra LW
    odpowiedział(a)
    Wole wyjazd do Lublina. Tam napewno bedzie ciekawie. Polecam wszystkim bo takie eskapady w PP na III czy IV lige to czysta esencja wyjazdowej zabawy. Byłem na PP z Myszkowem (gdy grali jeszcze w II lidze) i było naprawde bardzo ciekawie. Przed meczem ijok: a w drodze powrotnej z GKS (wzieli nas za Haifa Łódź) '8
    Już nie mogę się doczekać.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X