Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Terminarz na jesień 2005

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Majster
    odpowiedział(a)
    3. kolejka, 6 sierpnia 2005

GKS Bełchatów - Legia Warszawa (5.0

Zapraszamy
    Napewno skorzystam i wiele innych osób.

Zostaw komentarz:

• kFiCzOl
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Baracuda
    Zamieszczone przez Player

To dobrze. Nawet bardzo. Każdy się będzie mobilizował na Wisłę ( w myśl zasady bij mistrza ). Na takich meczach drużyny gryzą trawę, tak więc możemy liczyć, że w meczach z nami będą trochę wypalone ( zwłaszcza, jeśli mecze będą co trzy dni )
    A czy mecze nie mają być tylko w weekendy.

Pozdro
    Niee, raczej nie da rady. Liga musi się wcześniej skończyć z racji MŚ (PZPN już zmienił system Pucharu Polski aby wcześniej się wyrobić). Znowu przyjdzie grać co 3 dni. Ale to i tak nic, w porównaniu np. do angielskiej Premiership, gdzie bywało, że klub musiał grać mecze co 2 dni (Puchar Anglii, Puchar Ligi, Premiership i Liga Mistrzów). Trzeba uczyć polskich piłarzyków profesjonalizmu! (zamiast na popijawę to do łóżka )

Zostaw komentarz:

• Baracuda
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Player

To dobrze. Nawet bardzo. Każdy się będzie mobilizował na Wisłę ( w myśl zasady bij mistrza ). Na takich meczach drużyny gryzą trawę, tak więc możemy liczyć, że w meczach z nami będą trochę wypalone ( zwłaszcza, jeśli mecze będą co trzy dni )
    A czy mecze nie mają być tylko w weekendy.

Pozdro

Zostaw komentarz:

• Player
    odpowiedział(a)
    3 pierwsze mecze na wyjazdach, początek wiosny na jesieni i inauguracja od niedzieli do wtorku...Dziwne
    To jest prawdopodobnie kwestia pogrzewanej murawy. Runda rewanżowa będzie w grudniu, więc może być śnieg.

Nie wiem czy ktoś zauważył, ale zawsze gramy z tym przeciwnikiem co Wisła kolejkę wcześniej.
    I nie wiem czy to dobrze czy zle

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    jest tabelka z numerami i losuje się drużyny. jak trafiliśmy numer koło Wisły to gramy jedną kolejke wczesniej/później z tymi samymi drużynami. proste.
    kiedyś było tak samo z Widzewem

Zostaw komentarz:

• żyła
    odpowiedział(a)
    hmm...
    ktoś kiedyś chyba pisał na forum, że pierwszy gospodarz meczów Legii z Wisłą i Lechem, jest ten sam przez 2 sezony pod rzad. i zmiana jest co 2 lata.

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    Terminarz jak Terminarz, mi sie wydaje ze Pzpn nie chcial dopuscic do tego zeby druzyny ktore teraz graly np usiebie z nami gral znow w nowym sezonie i tylko zostalo pomieszane ze w innych terminach to wygloda ! bo zazwyczaj od kilku lat z Wisła na wiosne gramy i z Lechem wiec..

Zostaw komentarz:

• Rudek
    odpowiedział(a)
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale zawsze gramy z tym przeciwnikiem co Wisła kolejkę wcześniej.
    I nie wiem czy to dobrze czy zle

Zostaw komentarz:

• Didek
    odpowiedział(a)
    Terminarz jak dla mnie idealny. Podoba mi sie to że 1 mecz na Legii 20 sierpnia bo 17 dopiero bede w Warszawie. Jeszcze ostatni mecz w z Wisłą u nas. I mam zamiar jechać do Szczecina na jesieni To już 17 września!!

Zostaw komentarz:

• Rudek
    odpowiedział(a)
    Nie, nie, nie mistrz będzie znany przed ostatnią kolejką

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Bastion
    No to mistrza fetujemy u siebie .
    Albo Wisła znowu będzie u nas

Zostaw komentarz:

• Bastion
    odpowiedział(a)
    No to mistrza fetujemy u siebie .

Zostaw komentarz:

• Eda
    odpowiedział(a)
    Wreszcie będzie więcej drużyn bo tak to troszki za mało w tym sezonie było
    Przynajmniej nie trzeba będzie długo czekać na nowy sezon który mam nadzieje zakończy się tym że mistrza zdobędziemy
    Już pierszy mecz z beniaminkiem zobaczymy co pokaże

Zostaw komentarz:

• Markotny
    odpowiedział(a)
    Re: Terminarz na jesień 2005

Zamieszczone przez zajączek
    17. kolejka, 10 grudnia 2005

Legia Warszawa - Górnik Łęczna
    Pełen terminarza TUTAJ[/quote]W dniu moich urodzin Legia gra

Szkoda że to nie lepszy rywal, ale lepszy rydz niż nic :P

Zostaw komentarz:

• 79art