Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ekstraklasa bez Legii i Widzewa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ekstraklasa bez Legii i Widzewa

za onet.pl
    "Licencje nie są wymysłem ostatnich dni czy tygodni. Kluby miały parę dobrych lat, by się do procesu ich wprowadzenia przygotować. Dlatego litości nie będzie" - powiedział Marcin Stefański, dyrektor Departamentu Rozgrywek PZPN, na łamach "Sportu".

W poniedziałek właśnie upłynął termin wysyłania przez uczestników baraży wniosków do PZPN o przyznanie "licencji na ekstraklasę". Na razie trzy kluby mają poważne luki w dokumentacji.

"Jeśli kluby się nie dostosują do wymogów licencyjnych, nie zagrają w ekstraklasie" - zapowiedział stanowczo, Eugeniusz Kolator, wiceprezes PZPN oraz przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych.

Pierwsze posiedzenie tego gremium zaplanowano na 7 lipca.

Na razie trwa systematyzowanie wniosków wpływających z klubów.

Ze wstępnej analizy dostarczonych dokumentów wynika, że z przyznaniem licencji nie będą miały problemów: Amica Wronki, Dospel Katowice, Górnik Polkowice, Górnik Zabrze, Groclin Grodzisk Wielkopolski, Odra Wodzisław, Wisła Kraków i Wisła Płock. Drobne poprawki, nie rzutujące na wynik prac komisji licencyjnych, konieczne są w przypadku wniosku złożonego przez Lecha Poznań.

Największy kłopot dla potencjalnych I-ligowców stanowią dokumenty finansowe. Z wniosku nadesłanego przez łódzki Widzew wynikają przede wszystkim nieuregulowane stosunki z ZUS i Urzędami Skarbowymi, a także brak wskazania wymaganych w uchwale źródeł finansowania na najbliższy sezon. Ten pierwszy problem dotyczy też warszawskiej Legii. Stołecznemu klubowi brak zarówno raportu biegłego rewidenta, jak i odpowiednich dokumentów z obu wymienionych wyżej instytucji państwowych.

Podobnie sprawa ma się z: Polonią Warszawa, Garbarnią Jaworzno i Górnikiem Łęczna.

Ja tam sie tym nieprzejmuje! Napewno niewyrzucą Legii z ligi jak by nas wyrzucili to by też musieli reszte tych co mają kłopoty i ostatecznie w lidze by grało 9 drużyn a to był by nóż w plecy dla PZPN-u

Komentarz

Napewno będziemy grali w I lidze bo Trylik coś wykombinuje
      Przecież liga bez Legii jest gówno warta

Komentarz

Niema ligi bez Legii !
        http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

No nie wiem , mogli w Austrii wyje... mistrza, w Belgii Lommel, więc jak się PZPN uprze to i Legie wyje.... :fu: Ale swoją drogą to "niezły burdel tu macie...", znaczy się mamy :fu: Niedość, że nie ma nowego inwestora, stadionu, pilkarze nie mają wypłaconej premii za mistrza w 2002 r., to jeszcze nie płacą ZUS'owi i US - ten :* Trylnik coraz bardziej mnie denerwuje !!!

PS. Mam nadzieje, że to tylko wakacyjna gorączka i zarówno źródło artykułu, jak i sezon ogórkowy szybko się skończą! :/

Komentarz

Mam nadzieję,że nie jest to poważna sprawa,a jedynie jakieś przeoczenie w dostarczeniu dokumentów.Będzie dobrze
            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Nie panikować. Dokumenty będą. Oczywiście wszystko było robione na ostatnią chwilę, bo liczyli na kasę z transferów.
              Przypomnę tylko, że w zeszłym roku nie zapłacili piłkarzom za mistrzostwo, bo woleli opłacić ZUS, US i inne badziewia.
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

...
                Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Jakby w Polsce wywalili Legię z pierwszej ligi, to ta liga musiałaby zostac zredukowana do 3 , może 4 zespołów W ogóle nie ma takiej opcji, nie ma bobie czym zawracać głowy. Są ważniejsze problemy.
                  Legia
                  wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Sezon Ogórkowy! Jak ja tego nie cierpię...

Komentarz

Zagrozenia na pewno nie ma ale działacze sie nie popisali skoro wiekszośc klubów mogla dopiac wszystko to i Legia nie powinna miec z tym problemu i dostarczyc wszystko na czas

P.S. tytuł chwytliwy chyba ten katowicki sport bardzo chce sobie podniesc naklad

Komentarz

hehe, nie wiem czym się martwicie...

powody do zmartwień to mozemy miec my - WIDZEWiacy... bowiem prawda jest taka ze WIDZEW nie spełnia wymogów pzpnu do licencji i tez nie bedzie ich spełniał za miesiąc czy dwa... prawda jest taka ze jak pzpn postapi jak powienien to WIDZEW nie wystartuje w I lidze... smutne ale prawdziwe...

Komentarz

Zamieszczone przez Krzpac
                          hehe, nie wiem czym się martwicie...

powody do zmartwień to mozemy miec my - WIDZEWiacy... bowiem prawda jest taka ze WIDZEW nie spełnia wymogów pzpnu do licencji i tez nie bedzie ich spełniał za miesiąc czy dwa... prawda jest taka ze jak pzpn postapi jak powienien to WIDZEW nie wystartuje w I lidze... smutne ale prawdziwe...
                          e jak Polonie dopuscili z tym straganem to i na was przymkną oko
                          chociaz z drugiej strony wy nie macie takich ukladow jak polonia
                          i zona prezes nie byla koszykarką u was tylko w poloni
                          ale moze ten was Czesny wybawiciel jakos sobie poradi

w ostatecznosci macie Millera Leszka :>

Komentarz

Spokojna dupa, we Francji co roku pol ligi "degraduja"...

Komentarz

właśnie w rmfie wypowiadała się baba z pzpnu i powiedziała ze najgorzej jest z polonią bo z tym klubem nie ma żadnej nici porozumienia klub nie wykazuje żadnej chęci uregulowania zaległości i z widzewem który ma koszmarną dokumentację i nic z niej nie wynika. o Legii nic nie mówili więc chyba zarząd coś dzisiaj pokazał misiom.

Komentarz

Pracuję...
                              X