Jeżeli prawdziwe są słowa Okuki to cała sprawa jest strasznie smierdząca. Nie chcieli grac w pucharach czy kombinowali na własny rachunek??? ktos z nimi rozmawiał??? Dlatego Kucharza i Majewskiego juz w Legii nie ma??? Co z Jóżwiakiem i Zielkiem?? same znaki zapytania. A Okuka paru starych zawodników postawił w bardzo złym swietle. cyt."- Nie słuchał pan dobrych rad, by w ostatnich meczach sezonu nie stawiać, zwłaszcza w obronie, na starych, doświadczonych w lidze piłkarzy, bo Legię to może drogo kosztować. Przecież już wcześniej, w meczu z Groclinem, miał pan wymowny przykład, że rutyniarze nie przykładają się do gry.
- A co ja miałem zrobić? Kim bym grał, gdybym odsunął Jóźwiaka i Zielińskiego? Miałem bardzo wąską kadrę. Gdyby nie byli kontuzjowani Szala i Dudek, to oni by grali. A tak musiałem wystawiać tych, którzy byli zdolni do gry, a że się niezbyt przykładali - nic nie mogłem na to poradzić. Batem przecież ich bym nie zagonił.
- Ale widział pan co się święci w meczach z Garbarnią i Ruchem - że niektórzy legioniści nie będą wcale chcieli wygrać.
- Pewnie, że widziałem. Widziałem i słyszałem. Wszystko kontrolowałem. Miałem przecież swoje serbskie wtyczki w drużynie. Jednak na brak zaangażowania niektórych graczy nic nie mogłem poradzić. Paru posadziłem na ławce rezerwowych w ostatnim meczu z Zagłębiem. Chyba trochę za późno. Można było wcześniej wstrząsnąć tą drużyną. Wiem jednak, że z tym zespołem, w tym składzie, nic już nie mogłem osiągnąć. Dlatego też przestałem z nim pracować.
" sam nie wiem co o tym wszystkim sadzic!!!! W kazdym razie bramki z Ruchem rzeczywiscie padały dosc łatwo. za łatwo! Dla zawodników którzy nie przykładaja sie do gry nie ma miejsca w Legii. Takie jest moje zdanie. A co wy o tym sądzicie??