Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

!!! POŻEGNANIE DRAGO !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Fotka pierwsza
    Wzruszające - chłopak na wózku całuje rękę Okuki. Ja to ten w niebieskiej koszulce i w szaliku z herbem Ursynowa. Też sobie kupilem tę gazetę.

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Fotka pierwsza

Zostaw komentarz:

• dyha
    odpowiedział(a)
    a ma moze ktos na kompie fote z pożegnania ?? jak tak to wrzucjata tutaj

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    inna godzina... nie wiem jakbym to bylo 19-20to na sto procent i to z 3 czy 4 kumplami ale o tej porze mialem poprostu wazne sprawy osobiste...

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Rzeczywiście... Pomerdało mi się ze 157. Sorczak

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Marko
    Szkoda Raffi, że ja nie wiedzialem, że Ty tam jesteś, to byśmy się poznali Powiedz mi tylko, czy Ty wiedziałeś, że ja to ja? :>
    No, miałem 95% pewności

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez turi
    acha jak cos to napisze czy wyszly te fotki bo kaska miala 2 ostatnie klatki i nie jest pewna czy beda. w razie czego wrzuce na net
    pozdro
    turi
    Będę bardzo wdzięczny

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Szkoda Raffi, że ja nie wiedzialem, że Ty tam jesteś, to byśmy się poznali Powiedz mi tylko, czy Ty wiedziałeś, że ja to ja? :>

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Mnie też 8o Ale Marka nie zasłonił

PS W najnowszym PS jest "wywiad" Kmiecika z Okuką, który wygląda tak, jakby "Sex-telefon" robił go sam ze sobą. Stanowczo nie polecam.

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    I Drago chyba zasłonił Turi na zdjeciu w Gazecie Wyborczej

Zostaw komentarz:

• turi
    odpowiedział(a)
    ej serio chcialo mi sie plakac. moj tato Drago pojechal i juz go nie zobaczymy. typ , ktory jest przekochany i przedobry i zegnalo go 15 osob:/ a wakacje sa i generalnie mozna by zrobic jakies pozegnanie. chociaz dla mnie w tym momencie te 15 osob stanowi wieksza wartosc niz niezliczone tlumy. bo pokazuje to ze KTOS pamieta co zrobil dla nas . ))))) ja go witalam zegnalam i pewnie jeszcze bede mu wysyslac jakies niusiki zeby byl z nami na biezaco. chlopaczek na wozku starsznie sie cieszyl ! i ogolnie Drago byl wzruszony, a osttania scena ze spiewem Draaago, ... to do melodramatu ! SZACUNEK DLA DRAGO
    Legia na zawsze.
    acha jak cos to napisze czy wyszly te fotki bo kaska miala 2 ostatnie klatki i nie jest pewna czy beda. w razie czego wrzuce na net
    pozdro
    turi

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Też byłem (ten z czarnym plecakiem i forumowym pasiakiem, w okularach)
    Był jeszcze chłopak na wózku inwalidzkim z matką
    (kurde, autentycznie się wzruszyłem)
    Najbardziej żałuję, że nie zachęcałem tu na forum bardziej energicznie (Kto nie jedzie nieusprawiedliwiony, ten ma bana :P ) do pofatygowania się na lotnisko, ale niestety do ostatniej chwilki nie byłem pewien, że pojadę i wyrwałem się z domu dopiero o 15.30....

Zostaw komentarz:

• Mrk
    odpowiedział(a)
    Wstyd kurva wstydźcie się ! Jestem już troche najbany bo obroniłem pracę i wogóle. Spodziawałem się , że na pożegnaniu będzie kilkaset osób. Tymczasem było nas chyba 16!!!!!!!!! Kurva co to za liczba. Z tego forum była jeszcze turi i koniec!!!!!!! Było sporo osób z forum drzewkowego. Wstyd panowie!!!!!!!
    Drago jak nas zobaczył to się bez kitu wzruszył. Dostal 3 szaliki. Jeden ode mnie - szalik Polski mu dałem.
    Przywitał się z nami pogadał, zrobiliśmy fotkę grupową i Drago poszedł. Na pożegnanie dostał burze braw. Zaśpiewaliśmy też na jego odejście. Ludzie dookoła wiedzieli, że to musi być ktoś ważny! I to była ważna osoba - to był najlepszy trener na świecie!
    Wzruszyłem sie bez kitu - bardzo żal gościa - jest na prawdę super sympatyczny.
    Kilka razy powtórzył patrząc na nasz- to są najwierniejsi kibice Legii!
    Był na prawdę zadowolony, ale pomyślcie w jakim byłby stanie gdyby przyszło na jego pożegnanie ze sto osób!
    No trudno - kibice Legii dali po prostu dupy na całego!!!! koleś zdobył dla nas mistrza po 7 latach a na lotnisku żegnało go 16 osób.
    mam nadzieję, że przynajmniej kilka osób ma wyRZuty sumienia.

DRAGO KOCHAMY CIĘ!!!!! I DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO :+: :+: :+:

ide dalejk pić i palić

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    Nom ja niestety dalej wygladam gorzej niz zle wiec nie pojechałem.
    Mam nadzieje ze ktos był i opisze jak było Raffi licze na Cię.

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    dzięki za objaśnienia ale niewypaliło niedość że bym sie niewyrobił to jeszcze się źle czuje ... :/

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X