Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

!!! POŻEGNANIE DRAGO !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

dzięki za objaśnienia ale niewypaliło niedość że bym sie niewyrobił to jeszcze się źle czuje ... :/

Komentarz

Nom ja niestety dalej wygladam gorzej niz zle wiec nie pojechałem.
      Mam nadzieje ze ktos był i opisze jak było Raffi licze na Cię.
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Wstyd kurva wstydźcie się ! Jestem już troche najbany bo obroniłem pracę i wogóle. Spodziawałem się , że na pożegnaniu będzie kilkaset osób. Tymczasem było nas chyba 16!!!!!!!!! Kurva co to za liczba. Z tego forum była jeszcze turi i koniec!!!!!!! Było sporo osób z forum drzewkowego. Wstyd panowie!!!!!!!
        Drago jak nas zobaczył to się bez kitu wzruszył. Dostal 3 szaliki. Jeden ode mnie - szalik Polski mu dałem.
        Przywitał się z nami pogadał, zrobiliśmy fotkę grupową i Drago poszedł. Na pożegnanie dostał burze braw. Zaśpiewaliśmy też na jego odejście. Ludzie dookoła wiedzieli, że to musi być ktoś ważny! I to była ważna osoba - to był najlepszy trener na świecie!
        Wzruszyłem sie bez kitu - bardzo żal gościa - jest na prawdę super sympatyczny.
        Kilka razy powtórzył patrząc na nasz- to są najwierniejsi kibice Legii!
        Był na prawdę zadowolony, ale pomyślcie w jakim byłby stanie gdyby przyszło na jego pożegnanie ze sto osób!
        No trudno - kibice Legii dali po prostu dupy na całego!!!! koleś zdobył dla nas mistrza po 7 latach a na lotnisku żegnało go 16 osób.
        mam nadzieję, że przynajmniej kilka osób ma wyRZuty sumienia.

DRAGO KOCHAMY CIĘ!!!!! I DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO :+: :+: :+:

ide dalejk pić i palić

Komentarz

Też byłem (ten z czarnym plecakiem i forumowym pasiakiem, w okularach)
          Był jeszcze chłopak na wózku inwalidzkim z matką
          (kurde, autentycznie się wzruszyłem)
          Najbardziej żałuję, że nie zachęcałem tu na forum bardziej energicznie (Kto nie jedzie nieusprawiedliwiony, ten ma bana :P ) do pofatygowania się na lotnisko, ale niestety do ostatniej chwilki nie byłem pewien, że pojadę i wyrwałem się z domu dopiero o 15.30....
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

ej serio chcialo mi sie plakac. moj tato Drago pojechal i juz go nie zobaczymy. typ , ktory jest przekochany i przedobry i zegnalo go 15 osob:/ a wakacje sa i generalnie mozna by zrobic jakies pozegnanie. chociaz dla mnie w tym momencie te 15 osob stanowi wieksza wartosc niz niezliczone tlumy. bo pokazuje to ze KTOS pamieta co zrobil dla nas . ))))) ja go witalam zegnalam i pewnie jeszcze bede mu wysyslac jakies niusiki zeby byl z nami na biezaco. chlopaczek na wozku starsznie sie cieszyl ! i ogolnie Drago byl wzruszony, a osttania scena ze spiewem Draaago, ... to do melodramatu ! SZACUNEK DLA DRAGO
            Legia na zawsze.
            acha jak cos to napisze czy wyszly te fotki bo kaska miala 2 ostatnie klatki i nie jest pewna czy beda. w razie czego wrzuce na net
            pozdro
            turi
            nie woź się, reprezentuj...

Komentarz

I Drago chyba zasłonił Turi na zdjeciu w Gazecie Wyborczej

Komentarz

Mnie też 8o Ale Marka nie zasłonił

PS W najnowszym PS jest "wywiad" Kmiecika z Okuką, który wygląda tak, jakby "Sex-telefon" robił go sam ze sobą. Stanowczo nie polecam.
                podpis cyfrowy <--------
                ================

Komentarz

Szkoda Raffi, że ja nie wiedzialem, że Ty tam jesteś, to byśmy się poznali Powiedz mi tylko, czy Ty wiedziałeś, że ja to ja? :>

Komentarz

Zamieszczone przez turi
                    acha jak cos to napisze czy wyszly te fotki bo kaska miala 2 ostatnie klatki i nie jest pewna czy beda. w razie czego wrzuce na net
                    pozdro
                    turi
                    Będę bardzo wdzięczny

Komentarz

Zamieszczone przez Marko
                      Szkoda Raffi, że ja nie wiedzialem, że Ty tam jesteś, to byśmy się poznali Powiedz mi tylko, czy Ty wiedziałeś, że ja to ja? :>
                      No, miałem 95% pewności
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================

Komentarz

Rzeczywiście... Pomerdało mi się ze 157. Sorczak
                        From flood into the fire
                        One thousand voices sing
                        We're in this together
                        For whatever fate may bring

Komentarz

inna godzina... nie wiem jakbym to bylo 19-20to na sto procent i to z 3 czy 4 kumplami ale o tej porze mialem poprostu wazne sprawy osobiste...

Komentarz

a ma moze ktos na kompie fote z pożegnania ?? jak tak to wrzucjata tutaj

Komentarz

Fotka pierwsza
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                                Fotka pierwsza
                                Wzruszające - chłopak na wózku całuje rękę Okuki. Ja to ten w niebieskiej koszulce i w szaliku z herbem Ursynowa. Też sobie kupilem tę gazetę.

Komentarz

Pracuję...
                                X