Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mecz z Olimpia Elblag

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mecz z Olimpia Elblag

za LegiaLive.pl

"Będzie mecz z Olimpią Elbląg!
    Wielce prawdopodobne jest rozegranie meczu pomiędzy Olimpią Elbląg a Legią. Spotkanie miałoby odbyć się w ramach pożegnania Adama Fedoruka z karierą piłkarza. Mecz ma być rozegrany w Elblągu przed startem nowego sezonu III ligi. Dokładny termin nie jest jeszcze znany, ale jak tylko będzie coś więcej wiadomo w tej sprawie, z pewnością poinformujemy.
    Autor: Fumen
    Na podstawie: olimpia.eia.pl"

bardzo fajnie bardzo fajnie... w koncu zarzad dziala coraz lepiej fajne sparingi

Re: Mecz z Olimpia Elblag

Zamieszczone przez Raffi
    Jedyny możliwy termin to 30.07 (o ile oczywiście do meczu dojdzie i o ile będzie w Elblągu)
    wlasnie niemozliwy, bo 29 lipca gramy z Belchatowem w PP, a jak wygramy '8 to 2 sierpnia z Amika. Na dzis wiadomo jedynie tyle ze mecz bedzie na 100%, ale byc moze dopiero na jesieni i na pewno u nas. To ma byc cos podobnego do niedawnego meczu Pisza w Debicy.

OT: Mam pytanie, moze ktos z Was wie gdzie byly robione szaliki-pasiaki Legii, te z wyszywanym herbem a nie z Syrenka.
    pozdrawiam
    bayo
    OE forum
    SS LAZIO

Komentarz

Re: Mecz z Olimpia Elblag

no to byloby swieto miasta takiego meczu opuscic nie mozna. czyli bede musial jechac do EBlandii

22 (L)ata razem. Kibic w kapciach, z rozwiniętym mięśniem piwnym.

Komentarz

Chyba też będę bo mieszkam z ziomkiem stamtąd więc...
        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Widomo coś nowego o tym meczu...???Bo sam fakt rozegrania meczyku jest podobno pewny na 100% tylko nadal nie ma daty....? Słyszałem coś o ...pzździerniku
          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

pokoleniowa zmiana. Fedoruk senior konczy kariere, Fedoruk junior rozpoaczyna. mam nadzieje, ze bedzie tak gral jak ojciec.

Komentarz

Elblaga nie mialem okazji jeszcze podziwiac-z checia sie wybiore.
              Cieszy przy okrojonej lidze jeden wyjazd wiecej.

pozdro.

ps.dobrym ternimem byl by dzien kiedy repra bedzie grala-np teraz we wrzesniu.
              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

ja jestem niemal pewien ze tego meczu nie bedzie... bo Zaraj woli swoich kumpli z Partizana

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                  Elblaga nie mialem okazji jeszcze podziwiac-z checia sie wybiore.
                  tylko sie nie nastawiaj na zwiedzanie raczej sie nastaw na chlanie w milym towarzystwie. z reszta po kilku piwach Elblag zaczyna byc nawet ladny.

Komentarz

ostatnie info z klubu: Legia nie ma wolnego terminu na coś takiego...
                    ale znajdzie sie czas ma mecz w innym mieście na E - Ełku
                    pozdrawiam
                    bayo
                    OE forum
                    SS LAZIO

Komentarz

Zamieszczone przez bayo
                      ostatnie info z klubu: Legia nie ma wolnego terminu na coś takiego...
                      ale znajdzie sie czas ma mecz w innym mieście na E - Ełku
                      moze to jakis prezent albo cos dla domu dziecka w Ełku - przyjezdzaja do Nas wiec teraz Legia pojedzie do Nich
                      a mecz z Olimpia mam nadzieje ze sie jednak odbedzie,przecierz sa wolne terminy jak gra reprezentacja.

pozdro.
                      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

NL podaje, że mecz odbędzie się, ale już w 2004 i będzie jednym z 'elementów' transferu Bartosza Białkowskiego do Legii.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                        X