Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Walter rządzi :)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Walter rządzi :)

"Sześć milionów złotych straci Legia, jeśli umowa sponsorska z Ideą zostanie podpisana w obecnym kształcie" - mówił Mariusz Walter na inauguracyjnym posiedzeniu nowego zarządu PZPN. Oficjalnym powodem jego przyjścia była prezentacja projektu budowy Stadionu Narodowego. Walter przyniósł ze sobą plansze i makiety, ale jak twierdzi Przegląd Sportowy, to wszystko stanowiło pretekst do rozmowy o pieniądzach. "Pan Walter rzucił kwotę 6 milionów zł, ale nie podał żadnych konkretów. Musimy mu wierzyć na słowo" - komentował Zbigniew Koźmiński, prezes Ligi Polskiej. Na spotkaniu doszło do spięcia pomiędzy Mariuszem Walterem, a prezesem Odry, Ireneuszem Serwotką. "Nie rozumiem co tu robi pan Walter" - grzmiał Serwotka.
    "Byłem zaskoczony. Mieliśmy inauguracyjne spotkanie, więc to nie był dobry moment na taką wymianę zdań. Myśleliśmy, że pan Walter jako gość zajmie nam kilka minut, tymczasem jego wystąpienie zamieniło się w trwającą blisko godzinę batalię" - mówił Kazimierz Greń, prezes podkarpackiego ZPN.
    Nie ulega wątpliwości, że Walter błyszczał w towarzystwie przyzwyczajonych do wewnętrznych tarć i gierek piłkarskich działaczy. "Przewaga intelektualna pana Waltera nad niektórymi członkami zarządu jest niesamowita, dlatego chętnie pozwalał sobie na ironię, niekiedy graniczącą z kpiną" - opowiada świadek wydarzenia. "Poprosiłem pana Waltera, żeby na najbliższe spotkanie z Ideą przysłał swoich najlepszych marketingowców, skoro twierdzi, że sami nie potrafimy sobie poradzić" - mówił Koźmiński. "Ja pana Waltera bardzo cenię i jestem przekonany, że w swoim biznesie jest fachowcem najwyższej klasy, ale my naprawdę wiemy jak się finalizuje kontrakty sponsorskie w piłce nożnej" - twierdził Listkiewicz. Walter w negocjowanej umowie z Ideą wytknął ponad 50 punktów, które według niego, nie powinny zostać zaakceptowane. Poruszyły go również zakusy przejęcia przez Ideę praw do relacjonowania rozgrywek w internecie. Tu może tkwić główny problem. Należący do grupy ITI portal onet.pl zamierza wkrótce zaoferować rozmowy telefoniczne i firma Waltera nie mogłaby się reklamować, jeśli sponsorem byłaby Idea. W swoich wypowiedziach Walter mówił głównie o Legii, ale kilka razy wspomniał, że wypowiada się w imieniu najbogatszych klubów. "Ja nawet nie zauważyłem, żeby pan Walter choćby próbował mówić w imieniu nas wszystkich. Jak tu więc dyskutować o szansach porozumienia" - komentował Serwotka. "Żaden klub nie może się wyłamać od tego, że partnerem dla nas może być tylko Piłkarska Liga Polska. Legia nie może być traktowana na wyjątkowych zasadach" - mówił prezes Listkiewicz.
    Mnie się podoba Wszystko, oprócz jednej rzeczy: Reakcji Listkiewicza (wytłuszczone). Żeby bronić bubla którego jest autorem lub jednym z najważniejszych współautorów zwraca uwagę niedoświadczonych i łatwowiernych odbiorców na Legie nie zauważając, że Walter krytykując projekt umowy dla CAŁEJ ligi PZPN z Ideą broni interesów WSZYSTKICH klubów...
    From flood into the fire
    One thousand voices sing
    We're in this together
    For whatever fate may bring

wreszcie widać kto sie zna na rzeczy oraz prawie ( czy jak to tam inaczej nazwać )

ciekawe czemu nie było Zygo?
    Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

+ za akcję

zyskał bardzo w moich oczach
      //////////////////////23% Ładowanie podpisu

Komentarz

Bo to nie on (Zygo) jest prezesem
        Mario tej sprawy(np.internet) nie odpuści, bo jest ona dla nas wręcz jedną z kluczowych jeżeli chodzi o promocję. Poza tym innym bogatszym klubom podział pieniędzy za umowę nie odpowiada. Myślę, że był to ostatni moment, zeby się postawić; a przy okazji mamy jedną z przyczyn, dla których PLP przez ostatnie parę lat nic nie zdziałała - skoro główne skrzypce grają w niej golasy, to nic dziwnego, że siła przebicia jest bliska zera. Popatrzcie, komu najbardziej śmierć zajrzała w oczy.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

:hihi: Ja dziś się zastanawiałem Wisła miałaby na koszulkach ERA-IDEA
          Pozdrawiam MeLa
          Coś z szafy Dziadka …http://republika.pl/mela/

Komentarz

moze ktos sie zajmie tym towarzystwem wzajemnej adoracji...(czyt. PZPN )to jest spoldzielnia a tu nagle bach taki Walter co to z pilka nozna nie mial do tej pory nic wspolnego...wezmie sie za to heh
            bardzo podobalao wystapienie pana W .

Komentarz

Tak jest Walter na prezydenta Dobrze że bezpardonowo wbił się w to towarzystwo. Szacunek musi być.
              Teraz będą musieli się z nim liczyć.
              Niesłusznie Skazani

Komentarz

Zamieszczone przez MeLa

Maybe life is like a ride on a freeway
                Dodging bullets while you're trying to find your way
                Everyone's around, but no one does a damn thing
                It brings me down, but I won't let them

Komentarz

a jak Walter przejmie rzady i zajmie miejsce Listkiewicza

Komentarz

Czy na tym posiedzeniu byli tez Cupiał, Drzymała i ten właściciel Amiki... Zapomniałem... ??
                    From flood into the fire
                    One thousand voices sing
                    We're in this together
                    For whatever fate may bring

Komentarz

i teraz ciesze sie ze prawdziwy biznesmen wszedl w Legie,a nie jakas nieogarniajaca firma,widac ze on wie ze musi walczyc o kase,ze nic samo nie przyjdzie.nie bedzie sie Walter podporzodkowywal innym,widac to,i ze dla niego liczy sie zeby on najwiecej zarobil.z jednej strony to dobrze,bo zdobedzie duzo hajsu dl Legii.ale z drugiej moze nas latwo sprzedac z zmina krwia za kilka srebrnikow :/

Komentarz

Zamieszczone przez MeLa

i to jest jeden z głównych puntków sporu - Idea chce zakazać reklamy innych operatorów

my też tej umowy nie podpiszemy

ps. jak Rafii napisał - najbardziej srają w gacie góniki i inne tego pokroju potężne kluby
                        wiadomo - każdy chce żyć - ale do k.... nędzy nie będziemy pompować na siłe kasy w kluby jak w górników, hutników, kolejarzy
                        MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE

Komentarz

I bardzo dobrze!

Skoro jest mozliwość wyciągnięcia większej kasy od Idei lub ewentualnego przyszłego sponsora to trzeba to zrobić...

W ITI mają zajebistych prawników, marketingowców itp. niech zaproponują swoje rozwiązania. Jak będą bardziej korzystne - wyj....ać Listkiewicza i całą bandę darmozjadów za niegospodarność.
                          //////////////////////23% Ładowanie podpisu

Komentarz

Zamieszczone przez rav_stm
                            I bardzo dobrze!

Skoro jest mozliwość wyciągnięcia większej kasy od Idei lub ewentualnego przyszłego sponsora to trzeba to zrobić...

W ITI mają zajebistych prawników, marketingowców itp. niech zaproponują swoje rozwiązania. Jak będą bardziej korzystne - wyj....ać Listkiewicza i całą bandę darmozjadów za niegospodarność.
                            że co? jak? poza tym na niektórych rozwiązaniach zależy TYLKO Legii, bo tylko ona ma właściciela bezp. związanego z multimediami
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Walter od samego początku kiedy jest u nas powtarza że chce zrobić biznes i Legię traktuje jako element tegoż biznesu...
                              Ale dobrze że pokazał innym...
                              Skoro można zarobić wi ęcej po co podpisywać niekorzystne umowy.
                              "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

Pracuję...
                              X