Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kaczka z Jeleniem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kaczka z Jeleniem

LegiaLive

Wczoraj w prasie pojawiła się informacja na temat przejścia Ireneusza Jelenia do Legii w przerwie letniej.
    "To bzdura. Jestem mocno zdziwiony, bo z Jeleniem nie rozmawialiśmy. Ktoś puścił plotkę. Z naszej strony nie było żadnych prób "podejścia" do Jelenia. Być może ktoś w Płocku wymyślił sobie, że Jeleniem interesuje się Legia, ale tak na dobrą sprawę, to również w każdym innym mieście Polski każdy może sobie powiedzieć - Legia chce iksińskiego, rozmawiają z nim. A wszystko to wierutne brednie. Ktoś po prostu robi kogoś w jelenia" - powiedział dyrektor Janusz Olędzki.

W Płocku nikt poważnie nie potraktował informacji, że Ireneusz Jeleń miałby niebawem przejść do Legii. – Byłem wczoraj na Łazienkowskiej, tam też byli zaskoczeni sprawą, o której pisano – powiedział prezes Wisły, Krzysztof Dmoszyński.
    Szef płockiego klubu spotkał się z prezesem Legii, Edwardem Trylnikiem, a także dyrektorem sportowym warszawskiego klubu, Januszem Olędzkim. Obaj nie byli w stanie wyjaśnić skąd się wzięły informacje o rzekomym zainteresowaniu mistrzów Polski graczem Wisły.
    W klubie z Płocka śmieją się z takiej propozycji. – Chyba pół drużyny musieliby sprzedać, by odkupić od nas tego gracza. Bliżej mu do legii cudzoziemskiej niż tej z Warszawy – dodał prezes Wisły.

No to sie wyjasnilo. Swoja droga, ciekawe czy planowane wzmocnienia nie skoncza sie czasem na kolejnych posilkach z Jugoslawii albo (znajac Oledzkiego) na kolegach Erasaby
    ...

Mnie martwi sprawa z browarami - tyle się biło i co?! Ani widu, ani słychu.

Komentarz

Być może czekają na rozwój sytuacji - tydzien temu Kaczor zapowiadał, że w tym tygodniiu zostaną podjęte decyzje w sprawie spółki, dzierżawy i stadionu.
      W/s dzierżawy zresztą muszą być podjęte szybko, bo poprzednia chyba skończyła się kilka dni temu ?!
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Osobiście Jelenia bardzo chcialbym mieć w Legii . Przypomina mi on Saganowskiego , za jego dobrych lat ...( najlepsze mam nadzieję nadejdą )
        you may try - (L) - but it won't die!
        ITI GO HOME!!!

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
          Mnie martwi sprawa z browarami - tyle się biło i co?! Ani widu, ani słychu.
          a co suszy ??

A co do Jelenia to myśle że nie byłoby złym pomysłem sciągnąć go do Legii. Kucharz coraz starszy ... a Stanko na moje oko wyjedzie do jakiegos zagranicznego klubu . A Sagan jest teraz w formie i potrzebuje dobrego "współlokatora" w linii ataku

Komentarz

To ile oni by za tego Jelnia chcieli dostać hajsu?? :/

Komentarz

A moze by tak :

Frankfurt - Napastnik Eintrachtu Frankfurt Paweł Kryszałowicz po zakończeniu sezonu 2002/2003 prawdopodobnie opuści klub. Przedstawiciele niemieckiego zespołu nie zamierzają przedłużyć umowy z reprezentantem Polski, która traci ważność z dniem 1. lipca.

29-letni Kryszałowicz przeszedł do Eintrachtu (występującego wtedy w 1. Bundeslidze) w grudniu 2000 roku z Amiki Wronki. W tym samym roku drużyna spadła do niższej klasy rozgrywek, a sam piłkarz z powodu ciągłych kontuzji, więcej czasu spędzał w gabinetach lekarskich niż na boisku.

W obecnych rozgrywkach 2.Bundesligi Polak zdobył zaledwie trzy bramki.

Szkoda, tylko ze nie mamy hajsu. Cos slyszalem, ze Wisla sie kolo niego kreci
              ...

Komentarz

JA słyszałęm już spory kawalek czasu temu ze Kryszałowicz ma podpisany juz kontrakt z osasuna...
                http://www.diving.neostrada.pl/baner_antyue.gif[/img] [img]http://partner.wapster.pl/logosrv.aspx?id=653649

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                  Być może czekają na rozwój sytuacji - tydzien temu Kaczor zapowiadał, że w tym tygodniiu zostaną podjęte decyzje w sprawie spółki, dzierżawy i stadionu.
                  W/s dzierżawy zresztą muszą być podjęte szybko, bo poprzednia chyba skończyła się kilka dni temu ?!
                  O , i potwierdziło się....
                  http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34868,1462420.html
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Boże 8- może się doczekamy, w końcu, po tylu latach obiecanek-cacanek .

Komentarz

A na moje oko to był przedwczesny wyciek informacji i teraz i Płock i Warszawa tuszują jak mogą. Ja już się nauczyłem, że im mocniej Legia coś dementuje tym jest to pewniejsze
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez andrzejzb
                        A na moje oko to był przedwczesny wyciek informacji i teraz i Płock i Warszawa tuszują jak mogą. Ja już się nauczyłem, że im mocniej Legia coś dementuje tym jest to pewniejsze
                        To możemy sie cieszyć, bo w tym jesteśmy jak Real Madrid .

Komentarz

Moim zdaniem to jest śmieszne, jak wogle można się tak wyśmiewać. Jest t odla mnie kompletnie nie zrozumiałe?
                          http://kwiz.cyberion.pl/lepper/lepper-images/lforum.gif

Komentarz

Niee, tylko nie Jeleń :fu: Bardziej przydałby się jakiś konkretny obrońca i pomocnik. Jeleń może jest młody (nie sfałszowali mu metryki czasem? Wygląda na trzy dychy :> ), ale w Legii chyba by nie wytrzymał presji. Już widzę te dowcipy, które robi mu "Beret"
                            Only You

Komentarz

kurde ja to sobie nie wyobrażam jak Jacek nie zagra z Wisłą Płock. Jeszcze dziś sie podkuruje i bedzie gites

Komentarz

Pracuję...
                              X