Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarska Legia

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• a mecz ten w najbliższą sobotę o 15:00 na Hali Koło (Obozowa), bilety w cenie 10 zł. Mecz istotny sportowo, bo Stal ma bodaj tylko 2 mecze wygrane więcej od nas.
    https://abilet.pl/sala/legia-warszaw...lkopolski-6354

W najbliższych dniach powinien się pojawić jeszcze jeden skrzydłowy, za odchodzącego Belemene.
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Legia rozegrała swój najlepszy mecz w obecnym sezonie Energa Basket Ligi. Drużyna z Warszawy niespodziewanie pokonała Polski Cukier Toruń 92:85.

https://www.plk.pl/aktualnosci/n/193...im-cukrem.html

Komentarz

• Super niespodzianka!
        "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
        Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
        Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
        Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Trenerem Legii został Wojciech Kamiński.

Komentarz

• Zamieszczone przez Zyga Zobacz posta
            Trenerem Legii został Wojciech Kamiński.
            Tak kończą dwulicowi, nie szanujący innych ludzie z kompleksami i problemami psychicznymi.
            Szczerze Spaseva nie trawiłem za to jakim był człowiekiem.
            Karma wraca.

Komentarz

• A co z nim było nie tak? Jak będziesz miał chwilkę to mógłbyś coś w skrócie rzucić na priv bo jestem bardzo ciekawy.
              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
              Better Dead Than Red

Komentarz

• Sekcja przez wiele lat była mi bardzo bliska, nie tylko z racji obowiązków jakie tam pełniłem. Kiedyś znaliśmy się z zawodnikami, trenerami, wiedzieliśmy że możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, których za czasów gry w niższych ligach przecież nie brakowało.

Od momentu przyjścia tej łysej pały wszysto zaczęło się sypać, i to na wielu polach. I nie mówię tu o aspektach sportowych. Koszem interesuję sie od dziecka, ale specem od warsztatu trenerskiego nie jestem. Ponoć był dobry. Wychodzę jednak z założenia, że nawet świetny specjalnista jak ma nierówno pod sufitem to na dłuższą metę nic dobrego nie zbuduje. I tak się niestety stało...

Wiele z tych sytuacji to relacje od znajomych związanych z klubem więc pozwól że zostawię to dla siebie choć sam również miałem z nim kilka ciekawych spotkań, ale o tym co myślę powiedziałem mu po jakimś meczu wprost. Jak ktoś nie ma szacunku do innych nie miał też u nas gdy prowadzony był doping za mojej kadencji. Wartości takie jak przyjaźń, poświęcenie przekładam wyżej niż wyniki sportowe stąd czasem dochodziło do wymiany zdań także z osobami z klubu. Z tą jednak różnicą, że my się znamy i szanujemy bo wiemy co każdy z nas poświęcił aby odbudować sekcję.

Trzymam kciuki za kosza, głównie ze względu na pozostałe i związane z nim osoby takie jak Trener Chabelski, Jarek czy Bodziach oraz tych którzy grali i trenowali w nim wcześniej.
                Ostatnio edytowany przez Bobicz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Bobicz Zobacz posta
                  Sekcja przez wiele lat była mi bardzo bliska, nie tylko z racji obowiązków jakie tam pełniłem. Kiedyś znaliśmy się z zawodnikami, trenerami, wiedzieliśmy że możemy na siebie liczyć w trudnych chwilach, których za czasów gry w niższych ligach przecież nie brakowało.

Od momentu przyjścia tej łysej pały wszysto zaczęło się sypać, i to na wielu polach. I nie mówię tu o aspektach sportowych. Koszem interesuję sie od dziecka, ale specem od warsztatu trenerskiego nie jestem. Ponoć był dobry. Wychodzę jednak z założenia, że nawet świetny specjalnista jak ma nierówno pod sufitem to na dłuższą metę nic dobrego nie zbuduje. I tak się niestety stało...

Wiele z tych sytuacji to relacje od znajomych związanych z klubem więc pozwól że zostawię to dla siebie choć sam również miałem z nim kilka ciekawych spotkań, ale o tym co myślę powiedziałem mu po jakimś meczu wprost. Jak ktoś nie ma szacunku do innych nie miał też u nas gdy prowadzony był doping za mojej kadencji. Wartości takie jak przyjaźń, poświęcenie przekładam wyżej niż wyniki sportowe stąd czasem dochodziło do wymiany zdań także z osobami z klubu. Z tą jednak różnicą, że my się znamy i szanujemy bo wiemy co każdy z nas poświęcił aby odbudować sekcję.

Trzymam kciuki za kosza, głównie ze względu na pozostałe i związane z nim osoby takie jak Trener Chabelski, Jarek czy Bodziach oraz tych którzy grali i trenowali w nim wcześniej.
                  To bardzo ciekawe co napisałeś, rzuca trochę światła na sytuację. dziękuję.

Komentarz

• dla dobra klubu dusiłem to w sobie przez długi czas... Teraz uznałem, że jeśli ktoś do życia podchodzi podobnie, ma do mnie zaufanie powinien wiedzieć z kim mieliśmy do czynienia.

Dobra, zeszło... Temat Spaseva dla mnie zamknięty.

Komentarz

Pracuję...
                    X