Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarska Legia

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mecz jest gdzieś do obejrzenia na necie?

Komentarz

• Niezrozumiała sytuacja skoro była relacja internetowa z pierwszego meczu to raczej prawa do transmisji nie były jakąś niewyobrażalną barierą, skoro możemy transmitować sparingi to w ramach promocji można by było się postarać o jakiś youtubowy kanał jak w przypadku sparingów kopaczy.
      "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Komentarz

• Niezrozumiałą sytuacją jest to, że nie było kompletu plus to, że fanatycy stanowili niewielki procent widowni...aczkolwiek na "piknikowych" trubunach dużo mordeczek znanych z pierwszej dekady wieku, a nawet z lat wcześniejszych, którzy pociągnęli ładnie temat jak hala włączyła się w doping pod koniec meczu. Mam nadzieję, że Ty kolego wyżej zachowałeś się jak należy, a na brak transmisji to tak tylko dodatkowo narzekasz?

Szacun za wiarę i walkę dla koszykarzy, chociaż końcówki to by mogli się nauczyć grać, bo można było to bez dogrywek zamknąć Najważniejsze jednak, że do przodu i thriller dla nas!!
        Ostatnio edytowany przez Barto(L)d; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
          Niezrozumiałą sytuacją jest to, że nie było kompletu plus to, że fanatycy stanowili niewielki procent widowni...aczkolwiek na "piknikowych" trubunach dużo mordeczek znanych z pierwszej dekady wieku, a nawet z lat wcześniejszych, którzy pociągnęli ładnie temat jak hala włączyła się w doping pod koniec meczu.
          Szacnek dla tych co byli

Komentarz

• Zamieszczone przez Barto(L)d Zobacz posta
            Niezrozumiałą sytuacją jest to, że nie było kompletu plus to, że fanatycy stanowili niewielki procent widowni...aczkolwiek na "piknikowych" trubunach dużo mordeczek znanych z pierwszej dekady wieku, a nawet z lat wcześniejszych, którzy pociągnęli ładnie temat jak hala włączyła się w doping pod koniec meczu. Mam nadzieję, że Ty kolego wyżej zachowałeś się jak należy, a na brak transmisji to tak tylko dodatkowo narzekasz?

Szacun za wiarę i walkę dla koszykarzy, chociaż końcówki to by mogli się nauczyć grać, bo można było to bez dogrywek zamknąć Najważniejsze jednak, że do przodu i thriller dla nas!!
            Może źle się wyraziłem, w czasie gdy reprezentacja ma swoje 5 minut i jest możliwość promocji tego sportu i naszej sekcji szkoda zaprzepaszczać taką szansę, tym bardziej, że Prishtina nie miała problemu ze zrobieniem relacji chociażby internetowej. Sekcja jest fajnie budowana, gramy w europie, wygrywamy dramatyczne mecze na styku, nie ma lepszej promocji Do poprawy na przyszłość, szczególnie, że telewizje olały temat.
            "No bo jak to, w szaliku w lecie? Na pewno kibole znów coś knujecie…"

Komentarz

• Co się odjebało między sezonami w kosz Legii, że tak słabo zaczęli?
              ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez UkÅ‚ad Zobacz posta
                Co siÄ™ odjebaÅ‚o miÄ™dzy sezonami w kosz Legii, Åźe tak sÅ‚abo zaczÄ™li?
                Ten skład mnie nie przekonuje.
                1. Belemene jest przydatny tylko w obronie, po co sprowadzać zawodnika, ktÃłry niespecjalnie siÄ™ wyrÃłÅźnia wÅ›rÃłd PolakÃłw, prezentuje niÅźszy poziom niÅź wielu polskich niskich skrzydÅ‚owych. Widać, Åźe siÄ™ stara i bardzo chce, ale umiejÄ™tnoÅ›ci w ataku na razie nie prezentuje. A moÅźe ten zawodnik wyrÃłsÅ‚ z pozycji nr 3 i staÅ‚ siÄ™ podkoszowym?
                2. Sosa - bardzo fajnie, Åźe potrafi rzucać za 3, ale to trochÄ™ za maÅ‚o jak na podstawowÄ… dwÃłjkÄ™. Jest za sÅ‚aby fizycznie, nie ma wejÅ›cia pod kosz, szybkoÅ›ci, miniÄ™cia, jak na obwodowego ma braki w kozÅ‚owaniu. To oczywiÅ›cie nie rozgrywajÄ…cy, ale mam wraÅźenie, Åźe ball handling ma gorszy od Pindera.
                3. Bardzo duÅźa luka na pozycji niskiego skrzydÅ‚owego. To bardzo waÅźna pozycja, na ktÃłrej brakuje zawodnika ataku.

Taktyka.
                1. Wykorzystanie umiejÄ™tnoÅ›ci zawodnikÃłw. Sosa oddaÅ‚ 18 rzutÃłw za 3, tyle samo co Matczak i o 3 mniej od Kowalczyka. A rzuca z 44% skutecznoÅ›ciÄ… za 3. Skuteczność za 3 tych wspomnianych lepiej przemilczeć.
                2. Brak czystych pozycji do rzutÃłw za 3, co sprawia, Åźe Legia ma chyba najniÅźszÄ… skuteczność w lidze w tym elemencie gry.
                3. Brakuje prostych patentÃłw koszykarskich, zasÅ‚ony, pick&rolle, pick&pop itp.

BudÅźet?
                SkÅ‚ad ogÃłlnie wydaje siÄ™ sÅ‚abszy od tego z zeszÅ‚ego sezonu. Nie wiem jak wyglÄ…da budÅźet, ale jeÅ›li nie zmalaÅ‚, to dlaczego skÅ‚ad wydaje siÄ™ sÅ‚abszy? Brakuje takich graczy jak Prewitt, Karolak czy KoÅ‚odziej. Kto jest w zamian? Nie widzÄ™ nastÄ™pcÃłw.
                Ostatnio edytowany przez air; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez air Zobacz posta
                  Ten skład mnie nie przekonuje.
                  1. Belemene jest przydatny tylko w obronie, po co sprowadzać zawodnika, ktÃłry niespecjalnie siÄ™ wyrÃłÅźnia wÅ›rÃłd PolakÃłw, prezentuje niÅźszy poziom niÅź wielu polskich niskich skrzydÅ‚owych. Widać, Åźe siÄ™ stara i bardzo chce, ale umiejÄ™tnoÅ›ci w ataku na razie nie prezentuje. A moÅźe ten zawodnik wyrÃłsÅ‚ z pozycji nr 3 i staÅ‚ siÄ™ podkoszowym?
                  2. Sosa - bardzo fajnie, Åźe potrafi rzucać za 3, ale to trochÄ™ za maÅ‚o jak na podstawowÄ… dwÃłjkÄ™. Jest za sÅ‚aby fizycznie, nie ma wejÅ›cia pod kosz, szybkoÅ›ci, miniÄ™cia, jak na obwodowego ma braki w kozÅ‚owaniu. To oczywiÅ›cie nie rozgrywajÄ…cy, ale mam wraÅźenie, Åźe ball handling ma gorszy od Pindera.
                  3. Bardzo duÅźa luka na pozycji niskiego skrzydÅ‚owego. To bardzo waÅźna pozycja, na ktÃłrej brakuje zawodnika ataku.

Taktyka.
                  1. Wykorzystanie umiejÄ™tnoÅ›ci zawodnikÃłw. Sosa oddaÅ‚ 18 rzutÃłw za 2, tyle samo co Matczak i o 3 mniej od Kowalczyka. A rzuca z 44% skutecznoÅ›ciÄ… za 3. Skuteczność za 3 tych wspomnianych lepiej przemilczeć.
                  2. Brak czystych pozycji do rzutÃłw za 3, co sprawia, Åźe Legia ma chyba najniÅźszÄ… skuteczność w lidze w tym elemencie gry.
                  3. Brakuje prostych patentÃłw koszykarskich, zasÅ‚ony, pick&rolle, pick&pop itp.

BudÅźet?
                  SkÅ‚ad ogÃłlnie wydaje siÄ™ sÅ‚abszy od tego z zeszÅ‚ego sezonu. Nie wiem jak wyglÄ…da budÅźet, ale jeÅ›li nie zmalaÅ‚, to dlaczego skÅ‚ad wydaje siÄ™ sÅ‚abszy? Brakuje takich graczy jak Prewitt, Karolak czy KoÅ‚odziej. Kto jest w zamian? Nie widzÄ™ nastÄ™pcÃłw.
                  Dlaczego nie ma polskich znaków?

Komentarz

• Zamieszczone przez air Zobacz posta
                    Dlaczego nie ma polskich znaków?
                    Ponieważ nie chciało Ci się poprawić, jak poprawisz to pewnie będą. Wiem, że specjalnie nie powstawiałeś tych robaczków, ale nikt tego nie poprawi w zastępstwie autora a komputery czasem są złośliwe
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• https://niezalezna.pl/294223-legia-z...-w-monte-carlo

Gratulacje!

Komentarz

• W ogóle marketing w koszykarskiej Legii a ten w piłkarskiej to jest przepaść.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                          W ogóle marketing w koszykarskiej Legii a ten w piłkarskiej to jest przepaść.
                          Widocznie w koszykarskiej Legii nie dorośli jeszcze do zarządzających z "wizją i długofalową koncepcją".
                          A na pewno nie mają "kompetencji strategicznych"

Komentarz

• Bardzo podobał mi się też spot sekcji z Fortuną

Szkoda, że te wszystkie filmy nie przekładają się na zainteresowanie. Warszawa ma problem z basketem. Nie mamy hali, ciągłe problemy z kasą, zmiany w drużynie. Stąd mój ogromny szacunek dla wszystkich, którzy stale wspierają sekcje.

Komentarz

• Spadamy w tym sezonie, czy to jest liga na kształt Euroligi/NBA/VTB?
                              Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• TBV Start Lublin - Legia Warszawa 79:84 (24:14, 13:19, 26:26, 16:25)
                                Brawo chłopaki, wygrana na terenie rewelacji tego sezonu, oby to był początek odbicia się od dna, dzięki zwycięstwu wchodzimy z optymizmem w nowy rok, tak trzymać. To dopiero połowa sezonu, dużo meczy do zagrania i wiele szans na zwycięstwa. Kończymy pierwszą rundę u siebie 04.01 z BM Slam Stal Ostrów Wlkp., czyli rywalem w naszym bezpośrednim zasięgu w tabeli, trzeba pójść za ciosem.
                                Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X