Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarska Legia

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

hehe, przypomniałeś mi akcję Olimpijczyków z tej rundy, jak stanęli w 20 osób i.....

Tak czy tak, warto być, może chłopaki w końcu odbiją się od dna. Nie tylko my mamy kłopoty finansowe, ale praktycznie wszystkie kluby koszykarskie w okolicy, może poza Pruszkowem, ale ci też na razie nie śpią na pieniądzach
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

To już dzisiaj.

Nie ma co siedzieć popołudniem w domu, a i pora meczu jest tak wczesna, że na karnawałowe imprezki też się zdąży.

Swoją drogą w sumie niedawno z Pogonią grywaliśmy w PLK...

Komentarz

To już dzisiaj.

Nie ma co siedzieć popołudniem w domu, a i pora meczu jest tak wczesna, że na karnawałowe imprezki też się zdąży.

Swoją drogą w sumie niedawno z Pogonią grywaliśmy w PLK...
        w PLK i rok temu w 1 lidze

Więc dziś wszyscy na kosza!

Komentarz

Back.

Ludzi sporo, faktycznie chujnia z dopingiem, cześć piosenek to sobie śpiewajcie na melanżach *****, a nie ma meczach Legii! Tak do Was mówie gamonie! Jak się nie chce dopingować własnego Klubu to ***********!! Szacunek dla tych co śpiewali na Legię.

Wynik w plecy. Mam wrażenie, że na własne życzenie.

B. ustawiamy się na rewanżyk przedmeczowy za tydzień.

PS. Sorczak za bluzgi, ale na początku sezonu w 15 osób robiliśmy leprszy doping.

Komentarz

No i niestety przegrana 8 punktami ...;/ ale mecz mógł się podobać !! 3 pierwsze kwarty były zacięte. no i publiczność pokazała się z bardzo fajnie aczykolwiek nie zawsze ...

Komentarz

To co sie dzialo dzis na koszu,wola o pomste do nieba....Nie chodzi mi,o sam doping,choc tym tez nie ma sie kto zajac,ale tez o zachowanie niektorych ludzi,i ta swietna nowa piosenka(ktora podobno chca tez na L3 wprowadzic) :/

Komentarz

Back.

Ludzi sporo, faktycznie chujnia z dopingiem, cześć piosenek to sobie śpiewajcie na melanżach *****, a nie ma meczach Legii! Tak do Was mówie gamonie! Jak się nie chce dopingować własnego Klubu to ***********!! Szacunek dla tych co śpiewali na Legię.

Wynik w plecy. Mam wrażenie, że na własne życzenie.

B. ustawiamy się na rewanżyk przedmeczowy za tydzień.

PS. Sorczak za bluzgi, ale na początku sezonu w 15 osób robiliśmy leprszy doping.

spiewanie piosenek typu: Kto jest pojebany cośtam niech klaszcze -- niejestem pojebany i nieklaskałemale nie w tym rzecz Jest to idiotyzm , ale kto je(piosenki te) wymyśla????????????? i czemu mają miejsce na meczach???????. . Były momenty kiedy doping był tai jaki powinien być cały czas. Było to jakoś pod koniec meczu, ale ogólnie do dupy.Tylko ekipa z Dołu tj Beny, Bodzio itp, i my z góry coś ciągneliśmy choć ja też sie momentami zacinałem, zamyślałem. A ***** jak sie komuś niechce wstać i spiewać to niech sobie ***** niestaje w młynie tylkoo spierdala tam gdzie PICNIC rośnie!

Mecz fakt na własne życzenie, widac brak doświadczenia, no i nasi koszykarze nie zachowali zimnej krwii. To tyle

p.s. Beny może ze mna też zagrasz?

Komentarz

Zamieszczone przez Fus
                  To co sie dzialo dzis na koszu,wola o pomste do nieba....Nie chodzi mi,o sam doping,choc tym tez nie ma sie kto zajac,ale tez o zachowanie niektorych ludzi,i ta swietna nowa piosenka(ktora podobno chca tez na L3 wprowadzic) :/
                  Wprowadzić to sobie mogą chcieć.

Póki kto inny tam zarzuca doping, to mogę się lansować jedynie na koszu i siatce, niespełnione talenty przywódcze...

Gacuś, jesteś za wysoki, a poza tym chudy jak szczapa, więc mógłbym Cie uszkodzić :P

A wogóle to nie miałem dziś sportowego obuwia.

Komentarz

Gacek,to bylo tak:Jesli jestes pierdolniety,z nami klaszcz-dziwie sie,ze niektorzy ludzie podlapywali ta piosenke,a jej ,,tworcy "sie cieszyli,ze ktos to podlapal,i snuli plany,zeby ja wprowadzic na L3.....:/

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                      Zamieszczone przez Fus
                      Wprowadzić to sobie mogą chcieć.

Póki kto inny tam zarzuca doping, to mogę się lansować jedynie na koszu i siatce, niespełnione talenty przywódcze...

Gacuś, jesteś za wysoki, a poza tym chudy jak szczapa, więc mógłbym Cie uszkodzić :P

A wogóle to nie miałem dziś sportowego obuwia.
                      Benuś niewidziałeś z jakim potrafie grac poświęceniem więc byś mnie nieuszkodził. jedne co mógłbym sie od ciebie idbijać jak od balona i to jedyny mankament. A z Bodziem grałem jush raz umnie na sali, jak sie skupi jest dośc dobry

Sportowego obuwia? Złej baletnicy .....

Fus, już kojarze, no fakt , a najśmieszniejsze jest to ze CI pierdolnieci klaskali :/

kiedy następny?? w najbliższą sobotę?

Komentarz

Zamieszczone przez Gacek-Tarchomin

Benuś niewidziałeś z jakim potrafie grac poświęceniem więc byś mnie nieuszkodził. jedne co mógłbym sie od ciebie idbijać jak od balona i to jedyny mankament. A z Bodziem grałem jush raz umnie na sali, jak sie skupi jest dośc dobry

Sportowego obuwia? Złej baletnicy .....
                        Ja Ci szczeniaku dam od balona!!

A gdzie ja mówię, że jestem dobry w jakikolwiek sport, rekreacja i trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziły.

Komentarz

Uważajmy na słówka Proszę pana!

Przecież się śmieję Prosze Pana jeden jeden dwa sia la la la la !!

Beny pare leckji i możesz być centrem (L) bo ten stasiak to drewniak!!

Komentarz

Gacek, przeca ja też.

Centrem, centrem, Ty mi lepiej powiedz, jak się mam od podłogi oderwać?

Dobra, nie rozmywajmy.

Komentarz

No racja, ale jak chcesz lekcji kosza no problem

Filipek Marchelewicz zawiódł, trafił chyba tylk 1 za trzy:/ no i te nasze drewniaki pod koszem Karbowski i Stasiak ... choć ten drugi zaczyna coś 3 sypać. A koziołek to ma chyba skrzydła!

Komentarz

To se chłopaki pogadały!!
                                pocomitobyło

Komentarz

Pracuję...
                                X