Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszykarska Legia

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Krótki_LEGIA
    Na trybunach chujnia.

Bez komentarza. Lepszy doping mieliśmy jak było nas 15stu.
    Qrna, raz nie pójść na pomarańczową kulę i, żę zacytuję "chujnia" .

Ile było osób dopingujących i kto prowadził doping??

za zwycięstwo.

Komentarz

Na parkiecie ładnie wszystko wyglądało ,pewne zwycięstwo.
      Co do dopingu to ze 100 osób na moje oko (ale w sumie to średnio wychodziło).

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
        Zamieszczone przez Krótki_LEGIA
        Na trybunach chujnia.

Bez komentarza. Lepszy doping mieliśmy jak było nas 15stu.
        Qrna, raz nie pójść na pomarańczową kulę i, żę zacytuję "chujnia" .

Ile było osób dopingujących i kto prowadził doping??

za zwycięstwo.

Doping prowadził Bodzio i jego bęben. w sumie doping był dobry jak były normalne piosenki. Chujni owej moim zdaniem nie bylo, ogolnie, choć czasem kurwicy można dostać patrząc na zachowanie innych. No comments.

Na parkiecie zupełnie inna drużyna, niż wcześniej. Zespołowa gra przede wszystkim, no i Debskiemu wpadało dziś. Ogladalem koncówkę wiadomości sportowych , i było coś o Legii, Chabel coś mówił, ale do końca nie usłyszałem. Było coś o kasie, wiec jak ktoś oglądał niech napisze ocb? Myśle że po odejściu(bolesnym) Kamila niema już osoby której by zależało przede wszystkim na kasie. Bo teraz nie ma chyba nikogo kto ma wiecej niż 20-21 lat. Chyba że OTTO? nieważne.

Generalnie oby tak dalej chłopaki!!

Komentarz

Zamieszczone przez Gacek-Tarchomin
          Doping prowadził Bodzio i jego bęben. w sumie doping był dobry jak były normalne piosenki. Chujni owej moim zdaniem niebylo, ogolnie, choć czasem kurwicy można dostać patrząc na zachowanie innych. No coments.
          A co? Znów się naschodziło nastoletniej gównażerii po 2-3 królewskich śpiewających jak to Polonii nie ma w Warszawie i co oni z nimi zrobią, jak ich już znajdą?

Gacek, Ty jako weteran koszykarski, każdemu na wejściu z liścia i spokój ma być, a nie jakieś antypieśni. Drzeć to się można za Legią.

Komentarz

Nie ale raz zarzucili.... J K JKK JAGIELONIA.... coś nie tak??

Ok następnym razem będzie LYŚĆ a sęk w tym że to właśnie niektórzy niewyglądali na gówniarzy... :/

Komentarz

mistrzostwem świata to jest '...dwie bramki Włodarczyk i dwie Saganowski...'

o dalszej części meczu już sie nie wypowiem

Komentarz

E tam przesadzasz, ja stalem koło bębna i było spoko

Komentarz

proponuję
                  "3 punkty Malewski 3 punkty Kozłowski"
                  http://www.legialive.pl/kosz/photos5/05tychy1_f1.jpg - tu masz fotkę młyna (licząc mniej więcej, ok. 115 osób stojących, chociaż chyba było więcej )

Legia Warszawa 82-74 Big Star Tychy
                  26-15, 20-20, 14-11, 22-28

Dębski 24
                  Kozłowski 18
                  Marchelewicz 13
                  Malewski 12
                  Karbowski 6
                  Stasiak 4
                  Jaremkiewicz 3
                  Costanzo 0
                  Otto 0
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Raffi dobre! to ustalamy ze jest "3 pkt malewski 3 pkt kozłowski..."
                    Raffi co to był za szalik, bo sie nie przygladalem, ten czerwono żółty?

Gramy teraz w najbliższą sobotę, a siatkarze chyba też w nią grają :/. A wątpliwym jest żeby CWKS chciał przełożyć któreś ze spotkań Więc trza bedzie wybierać...

Komentarz

nieważne gdzie kto stoi ważne żeby spiewał! Za tydzień nie obiecywać tylko działać!!!

Komentarz

Ten meczyk musimy wygrać- nie ma innej opcji.

Chłopaki w ostatnim meczu złapali bakcyla zdobywania punktów, a wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc o zwycięstwo można być spokojnym.

[glow=green:c165050605]Walec warszawski rusza do boju - drżyjcie przeciwnicy[/glow:c165050605]

Oficjalne Forum koszykówki CWKS Legia
                        [glow=green:13acd8529e]Oficjalne Forum koszykówki CWKS Legia[/glow:13acd8529e]

Komentarz

E tam...w ogole na koszu Tychach bylo jakos dziwnie.500 osob a poziom dopingu tak zroznicowany :/ "dwie bramki..." i "J J J K K..." naprawde no coment :/
                          Chwilami bywalo tak,ze z Bodziachem (pozdro) spiewalismy tylko w duecie...( typ w bialej koszulce BIE(L)ANY to ja )

Raffi co to był za szalik, bo sie nie przygladalem, ten czerwono żółty?
                          to byl szal Delty Warszawa

nieważne gdzie kto stoi ważne żeby spiewał! Za tydzień nie obiecywać tylko działać!!!
                          popieram
                          www.facebook.com/PiknikiOnTour.eu

http://piknikiontour.blogspot.com

Tutaj słońce świeci inaczej

Komentarz

Benosław ja stałem koło Bodziacha w bluzie z kapturem, i cały czas śpiewałem wiec niemogliscie śpiewać w duecie, co najmniej trio :P

Siatka czy kosz w sobote??
                            osobiście kosz!

Komentarz

A rzeczywiscie...sorka zwracam honor...moglismy zaspiewac "bylo nas 3 w kazdym z nas inna krew..."

propo rozkminki to wybieram kosz bo poprostu mam blizej
                              www.facebook.com/PiknikiOnTour.eu

http://piknikiontour.blogspot.com

Tutaj słońce świeci inaczej

Komentarz

Siatka ponoć jest o 13, wiec można by zachaczyć o to i oto ale ja mam o 10 granie w basket wiec niedam rady:/ Na kosu bede na bank, szykuje sie niezły wjazd ekipy z Tarchomina i Bródna!

Komentarz

Pracuję...
                                X