Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Engel dyrektorem sportowym !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Engel dyrektorem sportowym !!!

Jerzy Engel dyrektorem sportowym
    2003-06-17 14:56:06

Informujemy, że z dniem dzisiejszym funkcję dyrektora sportowego w Legii Warszawa S.S.A. pełnił będzie Jerzy Engel.

www.legia.pl
    you may try - (L) - but it won't die!
    ITI GO HOME!!!

a co bedzie robił? nakłaniał bezrobotnych polonistow do przejscia do Legii??

Komentarz

Zamieszczone przez MiniP
      a co bedzie robił? nakłaniał bezrobotnych polonistow do przejscia do Legii??

Jak dla mnie ,to bardzo dobra informacja !! Engel ma wtyki , znajomości , kontakty , wszystko to będzie mógł wykorzystać w Legii ! Mam taką nadzieję ... ho:
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

Re: Engel dyrektorem sportowym !!!

Były trener reprezentacji Polski, bezrobotny od Mistrzostw Świata w Koreii i Japonii Jerzy Engel został nowym dyrektorem sportowym Legii Warszawa. Zastąpił na tym stanowisku Janusza Olędzkiego, który nadal będzie pracownikiem klubu w departamencie sportowym.
        Jerzy Engel pracował już w Legii jako trener od lipca 1985 so sierpnia 1987, zdobywając w 1996 roku wicemistrzowsto kraju. Potem pracował na Cyprze, m.in w Limassol, a następnie w Polonii Warszawa. Na początku 2000 roku został pierwszym trenerem reprezentacji Polski, z którą zagrał na Mistrzostwach Świata.
        www.legianet.com

Legie nie stac na Okuke, i na nowych zawodnikow, a zatrudnila, napewno za duze pieniadze Engele. engel to jest cwana rybka, te jego dyrektorstwo w kazdej chwili moze zamienic sie w trenerstwo . wystarczy, ze Darkowi podwinie sie raz noge i hop siup Engel trenerem. Szalenie mnie to wkurza, to co sie dzieje w Legii.

Nie chce nic mowic, al jakis czas temu funkce dyrektora sportowego powierzano Dragomirowi Okuce i jakos to szybko ucichlo.

A moze Engel to przyneta na przyszlych sponsorow ?
        Warszawa

Komentarz

Jak dla mnie to jest porażka.
          heh, i założę się że jeśli Kubicki zremisuje bądź przegra pierwszych parę meczy to szybko wyleci i zastąpi go Engel.
          Skoro jest mało kasy to po co zatrudniać tego pana, który na pewno zażyczył sobie niemało

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
            Jak dla mnie ,to bardzo dobra informacja !! Engel ma wtyki , znajomości , kontakty , wszystko to będzie mógł wykorzystać w Legii ! Mam taką nadzieję ... ho:
            dokladnie,ma przede wszystkim znajomosci oraz...dobre stosunki w PZPNie Mysle,ze sie przyda.Moze uda mu sie ten caly balagan jakos poukladac.Mam przynajmniej taka nadzieje. Moze uda mu sie sprowadzic jakichs mlodych, zdolnych zawodnikow...ma chyba dobre rozeznanie co w trawie piszczy

Komentarz

Może i dobrze że Engel się u nas znalazł
              Zobaczymy co wykombinuje
              Kasy napewno dużo będzie przelewane na jego konto ale może będzie się opłacać

Komentarz

Engel jest drogim fachowcem , zastanawia mnie skąd się nagle pojawiły fundusze. Przecież nie przyszedłby na dyrektora sportowego do klubu który wyprzedaje skład. Chyba Władek Jurek ma większe ambicje.

Ciekawe co się za tym kryje....

Komentarz

Zamieszczone przez Lawy
                  Skoro jest mało kasy to po co zatrudniać tego pana, który na pewno zażyczył sobie niemało
                  z tego co wiem to Engel jet bardzo majetnym czlowiekiem,wiec mam nadzieje, ze na Legii nie bedzie potrzebowal zarobic...zreszta zobaczymy.Mysle,ze za wczesnie na oceny.Jak narazie ma moje zaufanie

Komentarz

to nie chodzilo o to ze Legii nie stac na Okuke, tylko Drago mial dosyc ... on chce walczyc o najwyzsze cele, nie jest takim "bedziejakbedzie" jak 3/4 polskich trenerow

Komentarz

chociaz dobre i to... jakby sie jeszcze wladze w Legii zmienily to bym sie bardziej uspokoil... jak dla mnie to dobrze ze Engel przyszedl do Legii... powody dali MAZI i Ange(L)

Komentarz

jakby Okuka byl trenerem to w 100% jestem na TAK ale teraz mam mala obawe ze "Kuba" jako mlody trener poslucha pare razy pomyslow Engela i ugnie sie pod jego presja i pojawi sie u nas Arek B. itp

Komentarz

dorze ze engel zostal dyrektorem morze bedzie nadawal sie na ta posade i sprowadzi kilku wartosciowych zawodnikow tylko niech nie sprowadza bezrobotnych polonistow :fu:

Komentarz

Sposród ostatnich informacji o Legii ta jest jedyna dobra. Mam nadzieje ze nie zawiode sie na Engelu. On w przeciwienstwie do Oledzkiego ktory duzo gadał a **** robił bedzie pracował dokladnie odwrotnie.

Engel w Legii to jednak cos sie moze jeszcze zdarzyc pozytywnego przed rozpoczeciem sezonu. Oby tylko nie sprowadzał nam polonistów.
                            Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                            że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                            choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Engel przyciąga pieniądze.....Widocznie nie jest/będzie z nimi tak źle, skoro przyszedł w takim momencie...COŚ SIĘ SZYKUJE........W najbliższych 2 tygodniach spodziewam się niespodzianek...
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pracuję...
                              X