Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Engel dyrektorem sportowym !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez szczepan
    Zamieszczone przez Unico
    Wojcik to zdecydowanie mitoman i do tego czlowiek niszczony przez zazdrosc [...]
    A w '93 też taki był? :>
    sadze ze tak tylko ze znacznie mniejszy i w sprwie ktora CIebie zapewne boli jeszcze bardziej niz nas poprostu mowil prawde potem niestety wraz ze wzrostem ambicji rosla choroba az doszlo do momentu ze Engel osiagnal to co on zawalil...
    To był tym mitomanem czy nie? Mitomanem mówiącym prawdę? :buhaha: :buhaha: Bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika po za tym, że mnie coś boli - co jest oczywistą nieprawdą :>
    Jestem, a tak jakby mnie nie było...
    Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

1)widze ze to nasze zabrane mistrzostwo w 93 roku boli Cie bardziej niz nas :P

2)Wojcik byl/jest mitomanem ale w tej jednej konkretnej sprawie akurat mial racje (chociaz pewnie w niektorych wypowiedziach troche przekoloryzowal) - wiesz nie jest tak ze jak ktos jest mitomanem to zawsze wyolbrzymia i sciemnia

Komentarz

1)widze ze to nasze zabrane mistrzostwo w 93 roku boli Cie bardziej niz nas :P

2)Wojcik byl/jest mitomanem ale w tej jednej konkretnej sprawie akurat mial racje (chociaz pewnie w niektorych wypowiedziach troche przekoloryzowal) - wiesz nie jest tak ze jak ktos jest mitomanem to zawsze wyolbrzymia i sciemnia
        ad1) Mam prośbę nie wmawiaj mi czegoś czego nie ma :>

ad2) Dla mnie mitoman zawsze będzie mitomanem, tak jak kłamca kłamcą, złodziej złodziejem itd.

PS A o czym my tak wogóle dyskutujem? To jest chyba temat o Engelu.

Komentarz

1)nabijamy
          2)rozmywamy temat
          3)wkurzamy modow

Komentarz

1)nabijamy
            2)rozmywamy temat
            3)wkurzamy modow
            Temu też kategorycznie zaprzeczam, wszystkim 1-3 punktom

Przynajmniej nie w tym temacie :>

Dobra już nie otwieram tego wątku więcej, bo będzie, że jednak tak robię :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Komentarz

Zamieszczone przez Unico

Temu też kategorycznie zaprzeczam, wszystkim 1-3 punktom

Przynajmniej nie w tym temacie :>

Dobra już nie otwieram tego wątku więcej, bo będzie, że jednak tak robię :buhaha: :buhaha: :buhaha:
              juz jest :buhaha: :> '8

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                ad2) Dla mnie mitoman zawsze będzie mitomanem, tak jak kłamca kłamcą, złodziej złodziejem itd.
                Bardzo jesteś hmmmmm prostolinijny i jest najdelikatniejsze określenie.
                Złodziej zawsze złodziejem? Czyli skoro ukradł samochód, to jest złodziejem. to znaczy, że chleba już też uczciwie nie kupił tylko ukradł, bo przecież jest złodziejem! A skoro jest złodziejem "zawsze", to był złodziejem nawet zanim ukradł ten samochód!
                A co z kłamcą? Jesli ktoś powiedział sąsiadowi, że akurat nie ma w domu soli, choć kupił jej trzy kilo, to skłamał. Czy to oznacza, że kłamie jak podaje swoje imie i nazwisko? Że kłamie nawet kiedy mówi dobranoc? Wszkak kłamca zawsze kłamcą, według twojej logiki.
                Tylko w ten sposób postrzegając świat można nie zrozumieć, że i mitoman mógł kiedyśuczciwie spojrzeć na rzeczywistość.
                A wracając do tematu:
                Engel powinien być dobrym dyrkiem sportowym. Jesli jeszcze dogada się z zawodnikami, tomoże nawet Darka Kubickiego ucywilizuje.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Yevaud
                  hmmm... wisz co to sofizmat?
                  Podejrzewam, że studiowałeś\studiujesz\chcesz studiować filozofię ewentualnie chcesz wstąpić do jakiejś partii demagogów

Tylko jeden przykład:
                  Zamieszczone przez Yevaud
                  A co z kłamcą? Jesli ktoś powiedział sąsiadowi, że akurat nie ma w domu soli, choć kupił jej trzy kilo, to skłamał.
                  8- Oczywiście jeżeli kupił sól i za chwilę powiedział, że jej wcale nie ma to... prawdę mówi!? :>

To ja już wolę być prostolinijny, a nawet prosty

PS Nie bierz dosłownie każdego skrótu myślowego.

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                    PS Nie bierz dosłownie każdego skrótu myślowego.
                    Ja dosłownie Twoich nie biorę... 8-
                    Fajnie by było gdyby Twoje posty zawierały troszkę więcej treści merytorycznej, a nie non stop skróty myślowe...
                    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Eee każdy pisze jak lubi. Czasami lepszy skrót niż rozprawka o niczym na dwa ekrany :>

Chyba nie jest tak źle z merytorycznością moich wypowiedzi :>

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                        Eee każdy pisze jak lubi. Czasami lepszy skrót niż rozprawka o niczym na dwa ekrany :>

Chyba nie jest tak źle z merytorycznością moich wypowiedzi :>
                        Poprawiłeś się... bo pokemona zastąpił święty znak... Czarna e(L)ka w kółeczku... pięknie się mieni pod Twym nickiem... '8

Komentarz

Dla mnie nie jest święty :> - wolałbym małego-żółtego-stworka :>
                          Ale niech już tak zostanie skoro mi go odebrali :> Najpierw dają później odbierają :>

Nikt już tu nie gada o Engelu, chyba temat jest do zamknięcia

Komentarz

Temat nie jest do zamknięcia, ale prawdą jest, że się rozmył... :fu:

Tu piszemy TYLKO o wyczynach - sukcesach lub porażkach (oby NIE) w pracy dyrektora sportowego Legii lub o sprawach bezpośrednio z nim/jego robotą czy osobą związanych...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                              Yevaud
                              1. hmmm... wisz co to sofizmat?
                              2. Podejrzewam, że studiowałeś\studiujesz\chcesz studiować filozofię ewentualnie chcesz wstąpić do jakiejś partii demagogów

Tylko jeden przykład:
                              A co z kłamcą? Jesli ktoś powiedział sąsiadowi, że akurat nie ma w domu soli, choć kupił jej trzy kilo, to skłamał.
                              8- Oczywiście jeżeli kupił sól i za chwilę powiedział, że jej wcale nie ma to... prawdę mówi!? :>

To ja już wolę być prostolinijny, a nawet prosty

3.PS Nie bierz dosłownie każdego skrótu myślowego.
                              ad.1 - tak.
                              ad.2 - nie.
                              ad 3. - odnoszę się nie do skrótu myślowego, tylko do dyskusji, która tu była prowadzona na górze strony. Stwierdziłeś, że skoro Wójcik jest mitomanem, to nie miał prawa nigdy powiedzieć prawdy. I tyle.

Dodałbym jeszcze punkt 4 - skrót myślowy może być tam, gdzie pojawia się jakaś myśl. Obawiam się, że prózno takiej szukać w twoich postach (w tym temacie! gdzie indziej nawet cos ciekawego miałeś do powiedzenia).

Co ciekawe, post, który komentowałeś nawiązywał tez do tematu jakim jest Engel. To nie zostało skomentowane.
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

ad.1 - tak.
                                ad.2 - nie.
                                ad 3. - odnoszę się nie do skrótu myślowego, tylko do dyskusji, która tu była prowadzona na górze strony. Stwierdziłeś, że skoro Wójcik jest mitomanem, to nie miał prawa nigdy powiedzieć prawdy. I tyle.

Dodałbym jeszcze punkt 4 - skrót myślowy może być tam, gdzie pojawia się jakaś myśl. Obawiam się, że prózno takiej szukać w twoich postach (w tym temacie! gdzie indziej nawet cos ciekawego miałeś do powiedzenia).

Co ciekawe, post, który komentowałeś nawiązywał tez do tematu jakim jest Engel. To nie zostało skomentowane.
                                Rozwiń dokładniej punkt drugi odnośnie mojego przykładu w powiązaniu z tym, że znasz słowo o które pytałem na początku i będzie wszystko git

Odniosłeś się do skrótu myślowego, a nie do całej dyskusji - bo czepiłeś się m.in słów "zawsze", "złodziej", "kłamca" i "mitoman" w moich porównaniach .

Z całych kilkunastu zdań w poprzednim poście tylko dwa były o Engelu i wcale nie wyglądały na najważniejsze więc nie nie było co komentować.

PS Na szczęście ty myślisz, to możesz pomyśleć za nas dwóch i może stworzysz kolejnego posta, czekam...

Komentarz

Pracuję...
                                X