Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Engel dyrektorem sportowym !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Unico
    Podobnie jak kierowanie klubem przez człowieka, który nosi sygnet Polonii” – dodał Wójcik.

Hmmm... ciekawy, czekawy wywiad Wójcika.

MaxyM a jak skomentujesz słowa, które podkreśliłem w wypowiedzi Wójcika?
    Może nosić sygnet, a dlatego, że to jest coś w rodzaju trofeum, za sukces w swojej pracy, a nie miłości. Engel zawsze ciepło i z szacunkiem wypowiadał się o Legii, czy pracował w Polonii czy w Kadrze.

Co powiesz o Cupiale, który grozi przeniesieniem Wisły z Krakowa?

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
      Zamieszczone przez Unico
      Podobnie jak kierowanie klubem przez człowieka, który nosi sygnet Polonii” – dodał Wójcik.

Hmmm... ciekawy, czekawy wywiad Wójcika.

MaxyM a jak skomentujesz słowa, które podkreśliłem w wypowiedzi Wójcika?
      Może nosić sygnet, a dlatego, że to jest coś w rodzaju trofeum, za sukces w swojej pracy, a nie miłości. Engel zawsze ciepło i z szacunkiem wypowiadał się o Legii, czy pracował w Polonii czy w Kadrze.

Co powiesz o Cupiale, który grozi przeniesieniem Wisły z Krakowa?
      Miałem na myśli sygnet jako symbol ewentualnego "polonizowania" Legii.
      Ok, rozumiem, że on (ten sygnet) nie będzie Cię drażnił.

PS Poczekamy zobaczymy czy Cupiał cokolwiek przeniesie poza Kraków.
      Jestem, a tak jakby mnie nie było...
      Nie ma mnie, a tak naprawdę jestem...

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
        PS Poczekamy zobaczymy czy Cupiał cokolwiek przeniesie poza Kraków.

Pewnie nie przeniesie nic ,ale sam fakt ,że grozi takim czymś jest raczej (delikatnie mówiąc) nie na miejscu .
        you may try - (L) - but it won't die!
        ITI GO HOME!!!

Komentarz

Dostać od kogoś sygnet, a go nosić, to 2 różne sprawy. Zresztą nawet jeśli, to co z tego. Poza tym to już 3. raz, kiedy Engel przychodzi do Legii, a poprzednie 2 razy kojarzą mi się bardzo dobrze- dwie najlepsze paki w ciągu ostatnich 25 lat - europejskie puchary i fantastyczne mecze z Interem Mediolan, potem Liga Mistrzów...Można rzec, że zasługi Engela w tym ogromnej nie było - ale i teraz nie będzie...
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Wójta poprostu zżera zadrość. Pisze, że Engel to sobie wychodził, a to Wójcika na Łazienkowskiej ostatnimi czasy częściej można było spotkać.
            Engel ma nazwisko i mam nadzieję przyciągnie jakiegoś strategicznego sponsora. Mimo kleski na MŚ, teraz w wyniku jeszcze większej klęski repry ma dobrą prasę. Nie można powiedziec tego o Wójciku, za którym ciągnie się etykieta pijaka. Zresztą w ostatniej NL kierownik drużyny za kadencji Wójta też o tym wspomina. W ogóle wpomina go niezbyt miło.
            Only You

Komentarz

Zamieszczone przez yusta
              Wójta poprostu zżera zadrość. Pisze, że Engel to sobie wychodził, a to Wójcika na Łazienkowskiej ostatnimi czasy częściej można było spotkać.
              Engel ma nazwisko i mam nadzieję przyciągnie jakiegoś strategicznego sponsora. Mimo kleski na MŚ, teraz w wyniku jeszcze większej klęski repry ma dobrą prasę. Nie można powiedziec tego o Wójciku, za którym ciągnie się etykieta pijaka. Zresztą w ostatniej NL kierownik drużyny za kadencji Wójta też o tym wspomina. W ogóle wpomina go niezbyt miło.
              Nie, no. Za ten wywiad straciłem do Wójcika resztki sympatii jaką do niego żywiłem od 1992 czyli od pamiętnej olimpiady. Ten koleś jest po prostu denny, żenujący - jesteś pan zerem, panie Wójcik!!!
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

Engel w sądzie?

Z Jerzym Engelem, dyrektorem sportowym Legii, rozmawia Krzysztof Lech

W piątkowym "Przeglądzie Sportowym" ukazał się wywiad z trenerem Wójcikiem, w którym były selekcjoner nazwał Pana m.in."handlarzem cytrusów".

(śmiech) Janusz Wójcik opowiada takie rzeczy, że już nic nie jest w stanie mnie zdziwić. Słyszałem, że jeszcze podczas mistrzostw świata wyrażał bardzo niepochlebne opinie na mój temat. Ten człowiek ma obecnie niewiele do czynienia z prawdziwą piłką i to, co mówi, nie interesuje mnie. Domyślałem się, że chodzi o jakiś artykuł w "PS", gdyż tej gazety nie czytuję.

Wójcik twierdzi również, że gdyby chciał pracować w Legii, to nie byłoby problemu, ale Pan po prostu "wychodził" sobie posadę dyrektora.

To oczywiście kolejne wymysły. Nawet nie chcę komentować tego, co mówi. Jednego jestem pewny: u mnie Janusz Wójcik pracować na pewno nie będzie.

Czy określenie "handlarz cytrusów" nie jest dla Pana obraźliwe?

Oceną tej wypowiedzi zajmują się moi prawnicy.

Nie wyklucza Pan więc możliwości skierowania sprawy do sądu przeciw Januszowi Wójcikowi?

Od zakończenia mistrzostw świata w Korei i Japonii wyczuliłem prawników na wszelkiego rodzaju publikacje związane z moją osobą. Jeżeli oni na to zareagują, to skierują sprawę do sądu przeciwko gazecie. Wywiad można zrobić z głuchym i ślepym, ale za publikację odpowiada gazeta. Mogę tylko dodać, że wypowiedziami Wójcika już dawno się nie przejmuję.

Data: 21.06.2003
                ...i dobrze, ja tez mam dosyc Wójcika i PS.

Komentarz

mam info ze Engel pojawia sie u nas bez sygnetu

Komentarz

to dobrze.ale Engel swoją pracą mógłby pokazac że jest świetnym fachowcem i być ponadto co bredzi Wójcik.po co się będzie szwędał po sądach? potem się Wójt wykręci że on tak nie powiedział tylko dziennikarz go źle zrozumiał blebleble ps tez się wykręci i sprawę umorzą.taka jest rzeczywistość w polskich sądach i lepiej trzymać się od nich z daleka.

Komentarz

Wojcik to zenujacy mitoman. Zazdrosc go bierze bo nie moze znalesc porzadnej roboty.Chyba kazdy sie na nim poznal.Dla wizerunku naszego klubu jest o wiele lepiej ze wybrano Engela.

Komentarz

Zamieszczone przez DonCypis
                        Wojcik to zenujacy mitoman. Zazdrosc go bierze bo nie moze znalesc porzadnej roboty.Chyba kazdy sie na nim poznal.Dla wizerunku naszego klubu jest o wiele lepiej ze wybrano Engela.
                        Z tym się zgodzę, od zawsze tak uważałem. :buhaha:

Komentarz

Wojcik to zdecydowanie mitoman i do tego czlowiek niszczony przez zazdrosc i pupilek "ps" natomiast Engela tam nie lubia wiec proste ze takie szajsy beda publikowac.

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
                            Wojcik to zdecydowanie mitoman i do tego czlowiek niszczony przez zazdrosc [...]
                            A w '93 też taki był? :>

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                              Wojcik to zdecydowanie mitoman i do tego czlowiek niszczony przez zazdrosc [...]
                              Wtedy jeszcze budował swa obecną psychikę. Miał dotknięcie Midasa - czego nie dotknął od razu był sukces - i to mu zaszkodziło. Dlatego dzisiaj jest taki...
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

Zamieszczone przez Unico
                                sadze ze tak tylko ze znacznie mniejszy i w sprwie ktora CIebie zapewne boli jeszcze bardziej niz nas poprostu mowil prawde potem niestety wraz ze wzrostem ambicji rosla choroba az doszlo do momentu ze Engel osiagnal to co on zawalil...

Komentarz

Pracuję...
                                X