Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Engel dyrektorem sportowym !!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Temat nie jest do zamknięcia, ale prawdą jest, że się rozmył... :fu:

Tu piszemy TYLKO o wyczynach - sukcesach lub porażkach (oby NIE) w pracy dyrektora sportowego Legii lub o sprawach bezpośrednio z nim/jego robotą czy osobą związanych...

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Dla mnie nie jest święty :> - wolałbym małego-żółtego-stworka :>
    Ale niech już tak zostanie skoro mi go odebrali :> Najpierw dają później odbierają :>

Nikt już tu nie gada o Engelu, chyba temat jest do zamknięcia

Zostaw komentarz:

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Eee każdy pisze jak lubi. Czasami lepszy skrót niż rozprawka o niczym na dwa ekrany :>

Chyba nie jest tak źle z merytorycznością moich wypowiedzi :>
    Poprawiłeś się... bo pokemona zastąpił święty znak... Czarna e(L)ka w kółeczku... pięknie się mieni pod Twym nickiem... '8

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Eee każdy pisze jak lubi. Czasami lepszy skrót niż rozprawka o niczym na dwa ekrany :>

Chyba nie jest tak źle z merytorycznością moich wypowiedzi :>

Zostaw komentarz:

• Q_(L)
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    PS Nie bierz dosłownie każdego skrótu myślowego.
    Ja dosłownie Twoich nie biorę... 8-
    Fajnie by było gdyby Twoje posty zawierały troszkę więcej treści merytorycznej, a nie non stop skróty myślowe...

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Yevaud
    hmmm... wisz co to sofizmat?
    Podejrzewam, że studiowałeś\studiujesz\chcesz studiować filozofię ewentualnie chcesz wstąpić do jakiejś partii demagogów

Tylko jeden przykład:
    Zamieszczone przez Yevaud
    A co z kłamcą? Jesli ktoś powiedział sąsiadowi, że akurat nie ma w domu soli, choć kupił jej trzy kilo, to skłamał.
    8- Oczywiście jeżeli kupił sól i za chwilę powiedział, że jej wcale nie ma to... prawdę mówi!? :>

To ja już wolę być prostolinijny, a nawet prosty

PS Nie bierz dosłownie każdego skrótu myślowego.

Zostaw komentarz:

• Yevaud
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    ad2) Dla mnie mitoman zawsze będzie mitomanem, tak jak kłamca kłamcą, złodziej złodziejem itd.
    Bardzo jesteś hmmmmm prostolinijny i jest najdelikatniejsze określenie.
    Złodziej zawsze złodziejem? Czyli skoro ukradł samochód, to jest złodziejem. to znaczy, że chleba już też uczciwie nie kupił tylko ukradł, bo przecież jest złodziejem! A skoro jest złodziejem "zawsze", to był złodziejem nawet zanim ukradł ten samochód!
    A co z kłamcą? Jesli ktoś powiedział sąsiadowi, że akurat nie ma w domu soli, choć kupił jej trzy kilo, to skłamał. Czy to oznacza, że kłamie jak podaje swoje imie i nazwisko? Że kłamie nawet kiedy mówi dobranoc? Wszkak kłamca zawsze kłamcą, według twojej logiki.
    Tylko w ten sposób postrzegając świat można nie zrozumieć, że i mitoman mógł kiedyśuczciwie spojrzeć na rzeczywistość.
    A wracając do tematu:
    Engel powinien być dobrym dyrkiem sportowym. Jesli jeszcze dogada się z zawodnikami, tomoże nawet Darka Kubickiego ucywilizuje.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico

Temu też kategorycznie zaprzeczam, wszystkim 1-3 punktom

Przynajmniej nie w tym temacie :>

Dobra już nie otwieram tego wątku więcej, bo będzie, że jednak tak robię :buhaha: :buhaha: :buhaha:
    juz jest :buhaha: :> '8

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    1)nabijamy
    2)rozmywamy temat
    3)wkurzamy modow
    Temu też kategorycznie zaprzeczam, wszystkim 1-3 punktom

Przynajmniej nie w tym temacie :>

Dobra już nie otwieram tego wątku więcej, bo będzie, że jednak tak robię :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    1)nabijamy
    2)rozmywamy temat
    3)wkurzamy modow

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    1)widze ze to nasze zabrane mistrzostwo w 93 roku boli Cie bardziej niz nas :P

2)Wojcik byl/jest mitomanem ale w tej jednej konkretnej sprawie akurat mial racje (chociaz pewnie w niektorych wypowiedziach troche przekoloryzowal) - wiesz nie jest tak ze jak ktos jest mitomanem to zawsze wyolbrzymia i sciemnia
    ad1) Mam prośbę nie wmawiaj mi czegoś czego nie ma :>

ad2) Dla mnie mitoman zawsze będzie mitomanem, tak jak kłamca kłamcą, złodziej złodziejem itd.

PS A o czym my tak wogóle dyskutujem? To jest chyba temat o Engelu.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    1)widze ze to nasze zabrane mistrzostwo w 93 roku boli Cie bardziej niz nas :P

2)Wojcik byl/jest mitomanem ale w tej jednej konkretnej sprawie akurat mial racje (chociaz pewnie w niektorych wypowiedziach troche przekoloryzowal) - wiesz nie jest tak ze jak ktos jest mitomanem to zawsze wyolbrzymia i sciemnia

Zostaw komentarz:

• Unico
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Wojcik to zdecydowanie mitoman i do tego czlowiek niszczony przez zazdrosc [...]
    A w '93 też taki był? :>
    sadze ze tak tylko ze znacznie mniejszy i w sprwie ktora CIebie zapewne boli jeszcze bardziej niz nas poprostu mowil prawde potem niestety wraz ze wzrostem ambicji rosla choroba az doszlo do momentu ze Engel osiagnal to co on zawalil...
    To był tym mitomanem czy nie? Mitomanem mówiącym prawdę? :buhaha: :buhaha: Bo z Twojej wypowiedzi nic nie wynika po za tym, że mnie coś boli - co jest oczywistą nieprawdą :>

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Wojcik to zdecydowanie mitoman i do tego czlowiek niszczony przez zazdrosc [...]
    sadze ze tak tylko ze znacznie mniejszy i w sprwie ktora CIebie zapewne boli jeszcze bardziej niz nas poprostu mowil prawde potem niestety wraz ze wzrostem ambicji rosla choroba az doszlo do momentu ze Engel osiagnal to co on zawalil...

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Unico
    Wtedy jeszcze budował swa obecną psychikę. Miał dotknięcie Midasa - czego nie dotknął od razu był sukces - i to mu zaszkodziło. Dlatego dzisiaj jest taki...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X