Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PP - Legia Warszawa - Mazowsze Grójec

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• szczepan
    odpowiedział(a)
    jezeli oni sie starali w meczu z Mazowsze to ja nie chce widziec kiedy oni sie nie staraja... :/

Zostaw komentarz:

• Creator
    odpowiedział(a)
    Nie zapomne tego spojrzenia Szali, jak podchodził do wrzucenia piłki z autu i spojrzał na Żyletę...a my tam śpiewy własnie prowadziliśmy pod jego adresem...szkoda mi się go zrobiło, chłopak się stara a tu sie z niego naśmiewają... tak być nie może

Zostaw komentarz:

• Fizi
    odpowiedział(a)
    07.10. / 13:19 - Apel Stowarzyszenia
    Stowarzyszenie "Sekcja Sympatyków" pragnie zaapelować do kibiców Legii o powstrzymanie się od szyderczych i ironicznych okrzyków pod adresem naszych piłkarzy podczas meczów. Takie działania nie są w stanie w niczym pomóc, wręcz przeciwnie - deprymują jedynie zawodników i przeszkadzają im w grze. Prawem kibica jest wyrażenie swojego niezawodolenia z gry, ale w trakcie spotkania wszyscy powinniśmy dopingować i wspierać naszą drużynę z całych sił, niezależnie od sytuacji na boisku. Liczymy, że gorący i bezustanny doping pomoże Legii przezwyciężyć chwilowy kryzys formy i powrócić do świetnej dyspozycji już podczas meczu z Dyskobolią.

.............................

podpisuję sie wszystkimi kończynami

Zostaw komentarz:

• Nazgul
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mini
    nazywanie ich piłkarzami to spore nadużycie
    Hehe... Już wiadomo, czemu Mięciel nie chcał dłużej grać w Legii...

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Szala, Jóźwiak, Kiełbowicz, Wróblewski, Dudek, Magiera, Sokołowski I, Sokołowski II, Leo - ci sie nie nadają i mam nadzieje że ktoś to dostrzeże na koniec rundy i podziekuje im za współprace

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Heh... Nie lubię takich meczy. Choć przynajmniej znów można było obejrzeć co się działo na murawie. :P

I co się dziwicie grze?
    Kiedy ostatnio graliśmy czwórką w obronie w dodatku w takim ustawieniu. Przeca w tym sezonie graliśmy trójką, głównie z Jóźwiakiem w środku, a Szalą i Poledicą po bokach. Dobrze, że ogrywa się dalej Rzeźniczak . Dixi wracaj! A i Djokovica należy sprawdzić.
    Pomoc niby bez zmian, ale Kiełbowski cofnięty do obrony, a Kowalski to... dobrze, że gra coraz więcej. Sokół II, szacunek za te wszystkie lata, ale imo prochu nie da rady już wymysleć. Smoliński .
    Atak - Saganowski powinien w tym meczu nie grać wogóle, a w ataku para Korzym i Dorosz. Wróbel - cześciej przebywaj na solarce i więcej żelu na piórka, bo "polskim Overmarsem" to już nie będziesz.
    Jestem zdania, że to ostatni sezon, w którym "grają" w Legii zawodnicy typu Jóźwiak, Szala, Kiełbowicz, Sokołowski Starszy, Magiera, czy właśnie Wróblewski. I to nie dlatego, że grają źle, czy coś takiego. Poprostu grają za długo w naszym klubie, a tu potrzeba świeżej, młodej krwi. Przy czym nowy trener nie wykrzesze z nich za dużo nowego. Liczę na zmiany, nawet kosztem braku sukcesów w tym sezonie.

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    nazywanie ich piłkarzami to spore nadużycie

Zostaw komentarz:

• c_zary
    odpowiedział(a)
    Bez dwoch zdan, na dublet idziemy :/

Zostaw komentarz:

• MeLa
    odpowiedział(a)
    Ale szkoda była szansa ech … Wielkie podziękowania za miłe śpiewy na Żylecie
    Ja ze swoimi znajomymi siedzieliśmy w piętnastu na krytej, ale druga połowę tylko widzieliśmy wszystko przez te wieszające się komputery Zygo nie stać was na komputery kupcie sobie na allegro
    Mam nadziej, że będzie mecz w Grójcu, choć termin nie nastraja optymistycznie i coś mi się zdaje, że mecz będzie znów w Warszawie

PS. tak się złożyło ze rząd wyżej siedział piłkarz Świtu strasznie się przechwalał, że by pojechali dziś Z Legią jak z Pogonią …. Poczekamy zobaczymy

A najważniejsze jest to, że:

Mistrzem Polski jest Legia ………………..

Zostaw komentarz:

• LegiOnistka
    odpowiedział(a)
    TAK TAK ACH TEN SZALA...

WOJTEK TRENEREM A LEGIA BEDZIE LIDEREM

Zostaw komentarz:

• Lukass
    odpowiedział(a)
    Mecz moim zdaniem śmieszny ... Legia stworzyła sobie sporo sytuacji lecz nie mogła ich wykorzystać ... czasem łatwo pozwalała przedostać sie piłkarzom Mazowsza pod pole karne ... Ehh Ta obrona ... Mecz specjalnie dedykowany dla Wojciecha Szali ...

Zostaw komentarz:

• LegiOnistka
    odpowiedział(a)
    tragedia mecz smieszny .... walka rowny z rownym...smiech zadnej roznicy I a III liga

Gdzie sa kielbaski ? Zygo gdzie sa kielbaski ..

Zostaw komentarz:

• Bastion
    odpowiedział(a)
    Mam podobvnie jak Kamyk. Meczu nie widzialem wiec nie powinienem sie wypowiadac, jednak 1;0 z Mazowszem Grojec??? Optymistycznie nie nastraja przed Groclinem.

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    no nie wiem nie widzialem meczu czytalem relacie Live i nie wyglodalo to za ciekawie wynik 1-0 mowi wszytko z takim przeciwnikiem!moze sie myle nie widzialem meczu!

Zostaw komentarz:

• Tomereek
    odpowiedział(a)
    Wszedl po przerwie

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X