Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PP - Legia Warszawa - Mazowsze Grójec

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

nazywanie ich piłkarzami to spore nadużycie

Komentarz

Heh... Nie lubię takich meczy. Choć przynajmniej znów można było obejrzeć co się działo na murawie. :P

I co się dziwicie grze?
      Kiedy ostatnio graliśmy czwórką w obronie w dodatku w takim ustawieniu. Przeca w tym sezonie graliśmy trójką, głównie z Jóźwiakiem w środku, a Szalą i Poledicą po bokach. Dobrze, że ogrywa się dalej Rzeźniczak . Dixi wracaj! A i Djokovica należy sprawdzić.
      Pomoc niby bez zmian, ale Kiełbowski cofnięty do obrony, a Kowalski to... dobrze, że gra coraz więcej. Sokół II, szacunek za te wszystkie lata, ale imo prochu nie da rady już wymysleć. Smoliński .
      Atak - Saganowski powinien w tym meczu nie grać wogóle, a w ataku para Korzym i Dorosz. Wróbel - cześciej przebywaj na solarce i więcej żelu na piórka, bo "polskim Overmarsem" to już nie będziesz.
      Jestem zdania, że to ostatni sezon, w którym "grają" w Legii zawodnicy typu Jóźwiak, Szala, Kiełbowicz, Sokołowski Starszy, Magiera, czy właśnie Wróblewski. I to nie dlatego, że grają źle, czy coś takiego. Poprostu grają za długo w naszym klubie, a tu potrzeba świeżej, młodej krwi. Przy czym nowy trener nie wykrzesze z nich za dużo nowego. Liczę na zmiany, nawet kosztem braku sukcesów w tym sezonie.

Komentarz

Szala, Jóźwiak, Kiełbowicz, Wróblewski, Dudek, Magiera, Sokołowski I, Sokołowski II, Leo - ci sie nie nadają i mam nadzieje że ktoś to dostrzeże na koniec rundy i podziekuje im za współprace

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
          nazywanie ich piłkarzami to spore nadużycie
          Hehe... Już wiadomo, czemu Mięciel nie chcał dłużej grać w Legii...
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

07.10. / 13:19 - Apel Stowarzyszenia
            Stowarzyszenie "Sekcja Sympatyków" pragnie zaapelować do kibiców Legii o powstrzymanie się od szyderczych i ironicznych okrzyków pod adresem naszych piłkarzy podczas meczów. Takie działania nie są w stanie w niczym pomóc, wręcz przeciwnie - deprymują jedynie zawodników i przeszkadzają im w grze. Prawem kibica jest wyrażenie swojego niezawodolenia z gry, ale w trakcie spotkania wszyscy powinniśmy dopingować i wspierać naszą drużynę z całych sił, niezależnie od sytuacji na boisku. Liczymy, że gorący i bezustanny doping pomoże Legii przezwyciężyć chwilowy kryzys formy i powrócić do świetnej dyspozycji już podczas meczu z Dyskobolią.

.............................

podpisuję sie wszystkimi kończynami
            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Nie zapomne tego spojrzenia Szali, jak podchodził do wrzucenia piłki z autu i spojrzał na Żyletę...a my tam śpiewy własnie prowadziliśmy pod jego adresem...szkoda mi się go zrobiło, chłopak się stara a tu sie z niego naśmiewają... tak być nie może
              Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
              -----------------------------------------

Komentarz

jezeli oni sie starali w meczu z Mazowsze to ja nie chce widziec kiedy oni sie nie staraja... :/

Komentarz

Pracuję...
                X