Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tańsze bilety!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Sprzedaż abonamentów
    2003-07-07 13:10:27

Indormujemy wszystkich kibiców, że od dnia 21 lipca rozpoczynamy sprzedaż abonamentów na rundę jesienną sezonu 2003/2004.
    Podobnie jak to było w poprzednich latach w pierwszym tygodniu abonamenty będą mogły kupić osoby, które miały wykupiony abonament w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Sprzedaż dla tych kibiców będzie prowadzona w dniach 21.07 - 25.07 w godz. 10:00 - 17:00 oraz w dniu 26.07 w godz. 10:00 - 14:00.
    Dla pozostałych osób sprzedaż abonamentów prowadzona będzie od dnia 28 lipca w godz. 10:00 - 17:00. Dodatkowo abonament będzie można zakupić w sobotę 2 sierpnia w godz. 10:00 - 14:00.
    Abonamenty będą sprzedawane w kasach przy wejściu na trybunę krytą.
    Przypominamy, że można zakupić karnet w systemie ratalnym (2 raty). 50% ceny abonamentu należy zapłacić przy rezerwacji, drugą połowę przy odbieraniu abonamentu.

źródło:www.legia.pl

Zostaw komentarz:

• Woytek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Lakers
    mam nadzeje tylko ze nowe trubuny beda odpowiadały rozmiarom nowej wielkiej flagi ...
    .... ktora powstanie za jakies kilka lat w takim tempie zbierania pieniedzy.
    przeciez to potrzeba ze 4-5 razy tyle co zebralismy przez ostatnie 4 miesiace. eh

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    a niech kopią , to moze inni działacze zobaczą jak sie buduje stadiony i ze nawet jak jest budowana trubuna jakaś to mozna wpuscić przyjezdnych ...
    mam nadzeje tylko ze nowe trubuny beda odpowiadały rozmiarom nowej wielkiej flagi ...

Zostaw komentarz:

• Radio
    odpowiedział(a)
    Rozumiem że na łuki dzieciarnia za darmo. A może szybciutko rozjaśni się pomyślnie sprawa spółki i gruntów i zaczną tam kopać?

Zostaw komentarz:

• yusta
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez DonCypis
    Czy mi sie zdaje czy wreszcie ktos tam zaczol myslec? Niby niewielka obnizka ale zawsze.
    hehe, główka pracuje zważywszy, że dzieląc abonament na 6 spotkań, kryta wychodzi drożej niż przed obniżką :*

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Czy mi sie zdaje czy wreszcie ktos tam zaczol myslec? Niby niewielka obnizka ale zawsze.

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    W porównaniu do wiosny bilety staniały o 3 zł... ale w gruncie rzeczy o 5 zł, ponieważ 2 zł będą przeznaczane na cele kibicowskie dla Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.
    Źródło:Legialive.pl

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Zmiany cen są zadowalające.Bardzo dobrze,że 2 zł z biletów będzie iść na Stowarzyszenie ,jest to bardzo mądra decyzja.

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zatem krótko podsumowując, widać realizację zapowiadanej taktyki zachęcania ludzi do kupna karnetów (a jak widać z powyższych zapowiedzi - ma ona szanse powodzenia) poprzez to, że ceny karnetów spadły znacznie mocniej niż ceny biletów.
    Notabene, o ile pamięć mnie nie myli, to w zeszłym sezonie sprzedano mniej karnetów (niech ktoś mnie skoryguje ewentualnie), niż rok wcześniej, choć frekwencja była znacząco wyższa niż w sezonie 2001/2002

Wprawdzie teoretycznie meczów może być (o 1) mniej, ale sądzę, że jednak w Pucharze Polski trochę pogramy tym razem.....

Zostaw komentarz:

• Cipciuś
    odpowiedział(a)
    No ja tez sie ciesz - aboamencik 30zl taniej - bedzie mozna pomyslec o zakupie karty magnetycznej na to konto

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Ja zawsze i tak kupuję karnet. A 90 zeta w porównaniu ze 118 (chyba tyle kosztował wiosna) to znacząca obniżka. Ja sie bardzo cieszę!!!

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    bardzo dobra wiadomosc 3 zl jak by nie bylo zawsze jest w kieszeni tym bardziej ze ja dojedzam do wawy 120 km to dlamnie ta wadomosc jest bardzo dobra!

Zostaw komentarz:

• bemowiak
    odpowiedział(a)
    przy takich cenachto może pomyśle o abonamęcie pomimo że tani nie jest ale za to dochodzi PP chodź znajądz życie to Legia odpadnie w 1 rundzie... :/

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Bilety i abonamenty na rundę jesienną
    2003-06-24 11:49:37

Informujemy, że znane są już ceny biletów i abonamentów na rundę jesienną sezonu 2003/2004. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zostały one obniżone w stosunku do ubiegłego sezonu.
    Ceny będą się kształtować następująco:
    Bilety:
    Trybuna otwarta - 22 PLN
    Przed trybuną krytą - 22 PLN
    Kryta sektory A i F - 32 PLN
    Kryta sektory B i E - 40 PLN
    Kryta sektory C i D - 50 PLN

Abonamenty:
    Trybuna otwarta - 90 PLN
    Przed trybuną krytą - 90 PLN
    Kryta sektory A i F - 160 PLN
    Kryta sektory B i E - 210 PLN
    Kryta sektory C i D - 250 PLN

O terminie sprzedaży abonamentów poinformujemy niebawem. Początek sprzedaży przewidziany w drugim tygodniu lipca. Jak w każdej rundzie pierwszy tydzień sprzedaży przewidziany jest dla posiadaczy abonamentów z rundy wiosennej br.
    Przypominamy, że abonamenty są ważne również w rozgrywkach Pucharu Polski przy ul. Łazienkowskiej 3.
    Informujemy ponadto, że utrzymana zostaje sprzedaż ratalna abonamentów. Pierwsza wpłata 50% przy zakupie, pozostałe 50% nie później niż do 8 sierpnia 2003 r. Odbiór abonamentu następuje po wpłaceniu II raty.
    za www.legia.pl
    Obniżka cen biletów raczej z gatunku mało znaczących... ale jest. Ciekawe, że nie podali cen na łuki

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    Według tego co jest napisane w NL wszystkie mają stanieć

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X