Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tańsze bilety!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tańsze bilety!!!

jak podała LegiaLIVE w przyszłym sezonie najprawdopodobniej będą droższe bilety.
    Dla przypomnienia za to że kibice posiadajacy karnet( w tym ja) nie mogli obejrzec meczu ze Szczakowianką dostali możliwość obejrzenia za darmo meczu Legia-Niemen Grodno.
    co sądzicie o cenach? o stosunek do władz klubu nie pytam bo pewnie jest podobny do mojego. :/
    0
    15zł
    0%
    0
    20zł
    0%
    0
    więcej niż 20zł
    0%
    0

to jest kurestwo!!! a w ankiecie zagłosowałem na 15 zł bo za tyle bym na każdy mecz wchodził z biletem.A jak podrożeją to nawet nierozważe zakupu biletu!

Komentarz

MiniP - nie zakładaj tematów pisząc Caps Lockiem to raz :> .

Bilety powinny kosztować 20 złoty na Żylete, bo klub ma kłopoty finansowe i musi jakoś zarobić, to dwa.

Ankieta uwzględnia tylko, Żylete? - to trzy.

Komentarz

Znowu droższe bilety?
        Jak udało nam się dowiedzieć, zarząd Legii rozpatruje możliwość podniesienia cen biletów i karnetów na nowy sezon. Przypomnijmy, że poprzednia podwyżka spotkała się ze sporym niezadowoleniem kibiców.
        Autor: Bodziach

zostawie to bez komentarza...i powiem tylko k :* a jedno
        nie stać mnie na drozsze bilety na Legie...w ten sposob nie wiem czy Legia nie straciła kolejnego kibica ktory nie am na bilety...
        I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Wiecie kogo powinny dotyczyć podwyżki, VIPów, mają hajs, niech płacą za najlepsze miejsca.

Nie wiem jaka jest polityka klubu, ale to raczej nie przyciągnie więcej kibiców na trybuny...

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
            Wiecie kogo powinny dotyczyć podwyżki, VIPów, mają hajs, niech płacą za najlepsze miejsca.

Nie wiem jaka jest polityka klubu, ale to raczej nie przyciągnie więcej kibiców na trybuny...

to zniecheci ludzi do przychodzenia na stadion... :fu:
            I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

No ładnie !
              Meczy bedzie mniej (redukcja ilosci zespolow) a karnety beda jeszcze drozsze
              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

*****, przeginają !!!!!!!!!!!!!!! Mógłbym dopałać tą kasę gdyby ta podwyżka szła na oprawy dla CF, ale w innym przypdku to kurestwo, bo niby jakie my mamy luksusy na Łazienkowskiej ?....
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

swinie sie dorwaly do koryta i musza sie jakos zywic...czytaj naszymi pieniedzmi ktorych za wiele nie mamy...ja nie wiem co to bedzie...wole teraz o tymj nie myslec...
                  to jest popierdolona polityka pedałow Trylnika i Zarajczyka
                  włodaze **** wam w twarze

Komentarz

Zamieszczone przez Dam1916
                    swinie sie dorwaly do koryta i musza sie jakos zywic...czytaj naszymi pieniedzmi ktorych za wiele nie mamy...ja nie wiem co to bedzie...wole teraz o tymj nie myslec...
                    to jest popierdolona polityka pedałow Trylnika i Zarajczyka
                    włodaze **** wam w twarze
                    Dam! :> bez przesady.

Komentarz

yyy kliknąłem na 15 , chociaż chciałem 20 .

15 powinno iść do samego klubu ,a 5 na oprawe - tak jest na Lechu (tzn.u nich 5 zł idzie na oprawe , ile sam bilet kosztuje to nie wiem ).
                      you may try - (L) - but it won't die!
                      ITI GO HOME!!!

Komentarz

aż strach pomysleć jak na lechu by wyglądała oprawa bez tej kasy z biletów. JEŻELI ankieta się wam wyświetla podwójnie :fu: to dlatego że ją poprawiałem i troche nie wyszło.ale to pierwsza jaką zrobiłem i może następne wyjda lepiej.

Komentarz

Cholera jasna .... wiadomo że bede kombinowal kase aby isc na Legie nawet jakby bylo i po 40 zł ale...

to juz lekka przesada , mamy jedne z najdrozszych o ile nie najdrozsze bilety w polsce a pasożyty chcą wiecej jeszcze...

jestem prawie pewien że gdyby bilety były po 15-20 to przyszla by znaczna wieksza ilosc ludzi i dochody wg mnie mogłby by byc wyzsze niz ceny w granicach 30 zł na które nie stać bardzo wielu młodych sympatyków.

Swoją drogą jest wielu kombinatorów którzy wchodza za darmo lub za piątke dyche itp
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

jezeli chociaz 75% z tej podwyzki byloby przekazane na Stowarzyszenia albo cos zwiazanego z kibicowanie to jestem za!

Komentarz

nie to juz jeste jebana przesada zeby co runde bilety drozaly, niech od razu wyjebia bilety w kosmos po 100zl i pzrez pare lat niech nie podnosza cen! co za debilizm ludzie pieniedzy nie maja na zycie, a tu jeszcze co ich trzyma przy zyciu chodzenie na legia tez sie moze stac jednym wielkim problemem! przez trynika i zajara! i dalma dobrze napisal!
                              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Pracuję...
                              X