Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tańsze bilety!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Lolek
    odpowiedział(a)
    Właśnie dostałem info od osoby, która dość dobrze orientuje się co w trawie piszczy. Owszem, zmiany cen będą, ale... w drugą stronę. Więc póki co bez gorączki i paniki, chociaż naciski na władze jak najbardziej wskazane. Adres znacie.

Zostaw komentarz:

• krollek
    odpowiedział(a)
    I tak mamy najdroższe bilety w Polsce a oni jeszcze chcą podwyższać :fu:
    Wszystko się jeb :* ie

Zostaw komentarz:

• R@dek (L)
    odpowiedział(a)
    po :* o ich następna podwyszka czy oni chcą żeby na Legie przychodziło po 5 tys ludzi ja musze jeszcze dojazd doliczyć i jak zalicze w najbliszej rundzie 2 mecze to będziew dobrze

Zostaw komentarz:

• Aureliusz
    odpowiedział(a)
    Dla mnie bilety powinny byc po 15 zeta na żyletę i 5 na łuk. Kryta może zostać jak jest.

A to jest zupełne pzregięcie pały. Nie dość, że Legia nie zakwalifikowała się do pucharów i teraz raczej nie będzie walczyć o mistrza, to ja mam jeszcze płacić za to więcej. Oczywiście będę, ale to przesadza, żeby w takim momencie to robić. Ja rozumiem jak by Legia zrobiła mistrza, to by było jakoś uzasadnione.

A tak na na jesieni będzie znacznie mniejsza frekwencja i to z 2 powodów:
    1. Droższe bilety
    2. Gorsza gra Legii (jednak tak myślę)

Zostaw komentarz:

• kamyk
    odpowiedział(a)
    nie to juz jeste jebana przesada zeby co runde bilety drozaly, niech od razu wyjebia bilety w kosmos po 100zl i pzrez pare lat niech nie podnosza cen! co za debilizm ludzie pieniedzy nie maja na zycie, a tu jeszcze co ich trzyma przy zyciu chodzenie na legia tez sie moze stac jednym wielkim problemem! przez trynika i zajara! i dalma dobrze napisal!

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    jezeli chociaz 75% z tej podwyzki byloby przekazane na Stowarzyszenia albo cos zwiazanego z kibicowanie to jestem za!

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)
    Cholera jasna .... wiadomo że bede kombinowal kase aby isc na Legie nawet jakby bylo i po 40 zł ale...

to juz lekka przesada , mamy jedne z najdrozszych o ile nie najdrozsze bilety w polsce a pasożyty chcą wiecej jeszcze...

jestem prawie pewien że gdyby bilety były po 15-20 to przyszla by znaczna wieksza ilosc ludzi i dochody wg mnie mogłby by byc wyzsze niz ceny w granicach 30 zł na które nie stać bardzo wielu młodych sympatyków.

Swoją drogą jest wielu kombinatorów którzy wchodza za darmo lub za piątke dyche itp

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    aż strach pomysleć jak na lechu by wyglądała oprawa bez tej kasy z biletów. JEŻELI ankieta się wam wyświetla podwójnie :fu: to dlatego że ją poprawiałem i troche nie wyszło.ale to pierwsza jaką zrobiłem i może następne wyjda lepiej.

Zostaw komentarz:

• Mazi
    odpowiedział(a)
    yyy kliknąłem na 15 , chociaż chciałem 20 .

15 powinno iść do samego klubu ,a 5 na oprawe - tak jest na Lechu (tzn.u nich 5 zł idzie na oprawe , ile sam bilet kosztuje to nie wiem ).

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Dam1916
    swinie sie dorwaly do koryta i musza sie jakos zywic...czytaj naszymi pieniedzmi ktorych za wiele nie mamy...ja nie wiem co to bedzie...wole teraz o tymj nie myslec...
    to jest popierdolona polityka pedałow Trylnika i Zarajczyka
    włodaze **** wam w twarze
    Dam! :> bez przesady.

Zostaw komentarz:

• Afgan
    odpowiedział(a)
    swinie sie dorwaly do koryta i musza sie jakos zywic...czytaj naszymi pieniedzmi ktorych za wiele nie mamy...ja nie wiem co to bedzie...wole teraz o tymj nie myslec...
    to jest popierdolona polityka pedałow Trylnika i Zarajczyka
    włodaze **** wam w twarze

Zostaw komentarz:

• Tomi
    odpowiedział(a)
    *****, przeginają !!!!!!!!!!!!!!! Mógłbym dopałać tą kasę gdyby ta podwyżka szła na oprawy dla CF, ale w innym przypdku to kurestwo, bo niby jakie my mamy luksusy na Łazienkowskiej ?....

Zostaw komentarz:

• Cipciuś
    odpowiedział(a)
    No ładnie !
    Meczy bedzie mniej (redukcja ilosci zespolow) a karnety beda jeszcze drozsze

Zostaw komentarz:

• Afgan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez MaxyM
    Wiecie kogo powinny dotyczyć podwyżki, VIPów, mają hajs, niech płacą za najlepsze miejsca.

Nie wiem jaka jest polityka klubu, ale to raczej nie przyciągnie więcej kibiców na trybuny...

to zniecheci ludzi do przychodzenia na stadion... :fu:

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Wiecie kogo powinny dotyczyć podwyżki, VIPów, mają hajs, niech płacą za najlepsze miejsca.

Nie wiem jaka jest polityka klubu, ale to raczej nie przyciągnie więcej kibiców na trybuny...

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X