Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tańsze bilety!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Moim zdaniem 25 zyla to juz było lekkie przegięcie!A teraz mają jeszcze zdrożeć ... trudno co robić?
    Bimber-przyczyną ślepoty!

Komentarz

Zamieszczone przez Zajacc
      Zamieszczone przez _Bart
      No rzeczywiscie Lolek miał racje jak podała dzisiejsza NL bilety i karnety maja byc tansze.
      A wiadomo ile beda kosztowaly dokladnie?
      niestety nic wiecej nie jest napiosanme
      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Witam,

Na razie nie ma zatwierdzonych cen biletów i abonamentów.

Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia wszystko będzie jasne.

Proponuję odwiedzać naszą stronę internetową:

www.legia.pl

Pozdrawiam

Pietro

takiego maila dostałem z klubu...
        I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez koLumb
          Moim zdaniem 25 zyla to juz było lekkie przegięcie!A teraz mają jeszcze zdrożeć ... trudno co robić?
          Chodzić na mecze '8
          Kuźwa ludzie czytajcie cały temat, nie tylko pierwszą wiadomośść
          Na razie niewiele wiadomo........
          Podejrzewam że może być tak, iż stanieją bilety na łuki i może na A-i F, a może podrożeją na C i D
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Według tego co jest napisane w NL wszystkie mają stanieć

Komentarz

Bilety i abonamenty na rundę jesienną
              2003-06-24 11:49:37

Informujemy, że znane są już ceny biletów i abonamentów na rundę jesienną sezonu 2003/2004. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zostały one obniżone w stosunku do ubiegłego sezonu.
              Ceny będą się kształtować następująco:
              Bilety:
              Trybuna otwarta - 22 PLN
              Przed trybuną krytą - 22 PLN
              Kryta sektory A i F - 32 PLN
              Kryta sektory B i E - 40 PLN
              Kryta sektory C i D - 50 PLN

Abonamenty:
              Trybuna otwarta - 90 PLN
              Przed trybuną krytą - 90 PLN
              Kryta sektory A i F - 160 PLN
              Kryta sektory B i E - 210 PLN
              Kryta sektory C i D - 250 PLN

O terminie sprzedaży abonamentów poinformujemy niebawem. Początek sprzedaży przewidziany w drugim tygodniu lipca. Jak w każdej rundzie pierwszy tydzień sprzedaży przewidziany jest dla posiadaczy abonamentów z rundy wiosennej br.
              Przypominamy, że abonamenty są ważne również w rozgrywkach Pucharu Polski przy ul. Łazienkowskiej 3.
              Informujemy ponadto, że utrzymana zostaje sprzedaż ratalna abonamentów. Pierwsza wpłata 50% przy zakupie, pozostałe 50% nie później niż do 8 sierpnia 2003 r. Odbiór abonamentu następuje po wpłaceniu II raty.
              za www.legia.pl
              Obniżka cen biletów raczej z gatunku mało znaczących... ale jest. Ciekawe, że nie podali cen na łuki
              podpis cyfrowy <--------
              ================

Komentarz

przy takich cenachto może pomyśle o abonamęcie pomimo że tani nie jest ale za to dochodzi PP chodź znajądz życie to Legia odpadnie w 1 rundzie... :/

Komentarz

bardzo dobra wiadomosc 3 zl jak by nie bylo zawsze jest w kieszeni tym bardziej ze ja dojedzam do wawy 120 km to dlamnie ta wadomosc jest bardzo dobra!
                  Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Ja zawsze i tak kupuję karnet. A 90 zeta w porównaniu ze 118 (chyba tyle kosztował wiosna) to znacząca obniżka. Ja sie bardzo cieszę!!!
                    Legia
                    wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

No ja tez sie ciesz - aboamencik 30zl taniej - bedzie mozna pomyslec o zakupie karty magnetycznej na to konto
                      "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Zatem krótko podsumowując, widać realizację zapowiadanej taktyki zachęcania ludzi do kupna karnetów (a jak widać z powyższych zapowiedzi - ma ona szanse powodzenia) poprzez to, że ceny karnetów spadły znacznie mocniej niż ceny biletów.
                        Notabene, o ile pamięć mnie nie myli, to w zeszłym sezonie sprzedano mniej karnetów (niech ktoś mnie skoryguje ewentualnie), niż rok wcześniej, choć frekwencja była znacząco wyższa niż w sezonie 2001/2002

Wprawdzie teoretycznie meczów może być (o 1) mniej, ale sądzę, że jednak w Pucharze Polski trochę pogramy tym razem.....
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================

Komentarz

Zmiany cen są zadowalające.Bardzo dobrze,że 2 zł z biletów będzie iść na Stowarzyszenie ,jest to bardzo mądra decyzja.
                          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

W porównaniu do wiosny bilety staniały o 3 zł... ale w gruncie rzeczy o 5 zł, ponieważ 2 zł będą przeznaczane na cele kibicowskie dla Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.
                            Źródło:Legialive.pl
                            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Czy mi sie zdaje czy wreszcie ktos tam zaczol myslec? Niby niewielka obnizka ale zawsze.

Komentarz

Zamieszczone przez DonCypis
                                Czy mi sie zdaje czy wreszcie ktos tam zaczol myslec? Niby niewielka obnizka ale zawsze.
                                hehe, główka pracuje zważywszy, że dzieląc abonament na 6 spotkań, kryta wychodzi drożej niż przed obniżką :*
                                Only You

Komentarz

Pracuję...
                                X