Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tańsze bilety!!!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez koLumb
    Moim zdaniem 25 zyla to juz było lekkie przegięcie!A teraz mają jeszcze zdrożeć ... trudno co robić?
    Chodzić na mecze '8
    Kuźwa ludzie czytajcie cały temat, nie tylko pierwszą wiadomośść
    Na razie niewiele wiadomo........
    Podejrzewam że może być tak, iż stanieją bilety na łuki i może na A-i F, a może podrożeją na C i D

Zostaw komentarz:

• Afgan
    odpowiedział(a)
    Witam,

Na razie nie ma zatwierdzonych cen biletów i abonamentów.

Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia wszystko będzie jasne.

Proponuję odwiedzać naszą stronę internetową:

www.legia.pl

Pozdrawiam

Pietro

takiego maila dostałem z klubu...

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Zajacc
    Zamieszczone przez _Bart
    No rzeczywiscie Lolek miał racje jak podała dzisiejsza NL bilety i karnety maja byc tansze.
    A wiadomo ile beda kosztowaly dokladnie?
    niestety nic wiecej nie jest napiosanme

Zostaw komentarz:

• koLumb
    odpowiedział(a)
    Moim zdaniem 25 zyla to juz było lekkie przegięcie!A teraz mają jeszcze zdrożeć ... trudno co robić?

Zostaw komentarz:

• biotronic
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bemowiak
    to jest kurestwo!!! a w ankiecie zagłosowałem na 15 zł bo za tyle bym na każdy mecz wchodził z biletem.A jak podrożeją to nawet nierozważe zakupu biletu!
    hmm... to czemu nie kupiles karnetu??? 120 zyli / 8 spotkan = 15 zeta za spotkanie :>

bilety powinny byc po 20 zeta czyli bez zmian. ( a moze kosztuja 25? ??? nie wiem... ja mam karnet)

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez _Bart
    No rzeczywiscie Lolek miał racje jak podała dzisiejsza NL bilety i karnety maja byc tansze.
    WYGLĄDA NA TO ŻE NIE MIAŁEM RACJI.
    i całe szczęście...

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Zamieszczone przez _Bart
    A wiadomo ile beda kosztowaly dokladnie?

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Mini
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez el majoneze
    Na mistrzowskim sezonie jeździło nas zawsze 10 osob..a jak bilety podrozały to czasami jest nas dwóch czasami jest tylko jedna osoba..to nivy 5 zł różnicy,ale dla niektórych to dużo, zwłaszcza jak już ktoś zaczął sam sięutrzymywać(ja jeszcze nie dlatego zawsze jestem
    [..
    No właśnie-częściej jeżdże samochodem ale jak zdarza mi sie jechać 187 na mecz to od zachodniego do Ursusa jest puściutko.

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Jak dla mnie powinno kosztowac 20 zl... no 21(1 zl z kazdego biletu na oprawe)... klub jest w tarapatach wiec te 20 zl byloby chyba najrozsadniejsze... oczywiscie chodzi mi o Zylete. Łuk to nie wiecej niz 10 zl, kryta niech zostanie jak jest, Przed Trybuna tez moglyby nie byc takie drogie bo tam malo osob zawsze siedzi... (slaba widocznosc)

Zostaw komentarz:

• yakuza
    odpowiedział(a)
    ***** no i jak działacze chcą zeby na Legie przychodziło wiecej ludzi skoro co sezon podwyzszają ceny biletów. Już mnie kurwica strzela jak slysze coraz to o nowszych niepowaznych decyzjach zarzadu. Juz sie boje mysleć co bedzie w przyszłym sezonie. Wszystko sie wali na leb, a było juz tak dobrze rok temu... :fu:

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Na razie jeszcze nie wiemy, czy jest podwyżka, czy też odwrotnie więc zaczekajmy z działaniami :>

Zostaw komentarz:

• el majoneze
    odpowiedział(a)
    Na mistrzowskim sezonie jeździło nas zawsze 10 osob..a jak bilety podrozały to czasami jest nas dwóch czasami jest tylko jedna osoba..to nivy 5 zł różnicy,ale dla niektórych to dużo, zwłaszcza jak już ktoś zaczął sam sięutrzymywać(ja jeszcze nie dlatego zawsze jestem
    ja nie chce wyjść na jakiegoś prowodyra..ale moze by tak zrobic mały proteścik co??niech te dwa głąby zrozumieją że to nie jest ich sklep na któym mają zbijać hajs tylko NASZA LEGIA która jest DLA NAS a nie dla nich...LEgia Waraszwa do końca..

Zostaw komentarz:

• _Bart
    odpowiedział(a)
    Jak dla mnie to podnoszenie cen biletów jest nieopłacalnae poniewaz tak jak napisano powyzej im mniejsza cena biletu tym wiecej ludzi przychodzi i hajsu jest wiecej.

Jak dla mnie bilet powinien kosztowac 18 zł plus 3 na Stowarzysenie wiec zagłosuje 20 zł.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Lolek
    Właśnie dostałem info od osoby, która dość dobrze orientuje się co w trawie piszczy. Owszem, zmiany cen będą, ale... w drugą stronę. Więc póki co bez gorączki i paniki, chociaż naciski na władze jak najbardziej wskazane. Adres znacie.
    w sumie to nawet logiczne zakladajac ze na bilet po 25 zloty przychodzi 10.000 ludzi mamy 250000 a na bilet po 20 moze przyjsc wiecej naprzyklad 14.000 co daje 280000
    [sumy czysto teoretyczne ]

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X