Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Okuka odchodzi!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Okuka odchodzi!

http://www1.gazeta.pl/sport/1,35335,1528796.html

Dzisiaj o tym tez pisze PS. Wszystko ma sie wyjasnic na konferencji prasowej ktora bedzie o 13.00 . Sprawa sie gmatwa :/

Komentarz

O *****, a jeśli to prawda, to juz koniec. Bo to oznacza że Jakubas nie wchodzi. Wczoraj znowu nie obradowała rada Warszawy nad stadionem. *****, widzę czarne chmury nad Legią.
      Legia
      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Zamieszczone przez zajączek
        O *****, a jeśli to prawda, to juz koniec. Bo to oznacza że Jakubas nie wchodzi. Wczoraj znowu nie obradowała rada Warszawy nad stadionem. *****, widzę czarne chmury nad Legią.
        No właśnie niekoniecznie chyba. Jak wiem Jakubas ma swojego trenera i Okuka nim nie jest. Więc na dwoje babka wróżyła.
        Sadybiańska żuliganka

Komentarz

8-

Drago dziekujemy! :+:

mam nadzieje ,ze nie jest to poczatek konca

***** no ja pierdole ...piekny poczatek dnia

Komentarz

Obyśmy sie potem nie obudzili w takim samym koszmarze, jaki zafundowali następcy Engela....
            koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Jezeli to prawda to :

DRAGO DZIĘKUJEMY !!! za wszysto co zrobiłeś dla nas , dla Legii ... Mam nadzieję ,że jeszcze kiedyś wrócisz do nas .

"Kuba" ma być następcą ... szczerz mówiąc pasuje mi to . No ale ,coz , poczekajmy do 13 .
              you may try - (L) - but it won't die!
              ITI GO HOME!!!

Komentarz

ja juz nie wiem co tu myslać, ja jednak byłem za Okuką. Moze byc bardzo źle bo to jak dla mnie są ciecia kosztów a nie zmiana bo nie wyszło.
                Drago dziekujemy Ci za mistrozstwo i wiele emocjonujacych chwil które z Tobą na ławce przeżyliśmy

o 13 też bedzie żenada mam takie przeczucie

kurva i tak do zajebania, piekny poczatek weekendu
                Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Oby było tak jak napisał Klusek...

Komentarz

Ja myślę, że jednak jest to związane z przejęciem SSA Legia Warszawa przez Jakubasa. Po cholerę by inaczej robili specjalną konferencję prasową? Przecież wyraźnie jest napisane, że" na temat zmian własnościowych". Od dawna wiadomo, iż Jakubas ma swój "gabinet cieni" Trenerem ma być podobno Wójt...

Komentarz

99
                      Tyle spotkań Legia rozegrała, gdy trenerem był Okuka
                      Szkoda, że nie będzie jubileuszu

Ale i tak dziękujemy
                      :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:
                      Legia
                      wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Wójcik trenerem? Szczerze pisząc nie jestem przekonany...
                        Sadybiańska żuliganka

Komentarz

A może zrobić by sparing Legia-Kibice w którym Drago zaliczłby jubileusz

PS. Cipciuś nadal nie wierzysz :>
                          "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                          żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                          w środek meczu, nasze twarze mokną,
                          nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Odejście Okuki napewno dla mnie nie jest miłą wiadomoscią , mimo słabszego ostatniego sezonu myśle że jest to człowiek który ma spore pojęcie o piłce a słowa że nie ma kim grać aby zmienić oblicze Legii są niestety prawdziwe , bardzo chetnie bym go widzial na ławce trenerskiej w przyszłym sezonie i doczekał sie tego że z przyszłych transferów zrobi dobry uzytek ale jest to niestety marzenie scietej głowy .... pozostaje teaz czekać na dobre inwestora który da nowe oblicze finansowe naszemu klubowi ... odnośnie Kubickiego i Engela - jestem na tak ... Wójcik ? szczerze równiez wolałbym go od wszystkich trenerów z ligowej mieszanki . Wszyscy mieli lub mają kontakt z Legia , a wydaje mi sie że ludzi - którym zalezy na dobru klubu i maja do niego mniejszy czy wiekszy sentyment - potrzeba

pozdr.
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

sprawa jest prosta jesli nie bedzie nowego sponsora (a wile na to wskazuje - ma ktos info z knferencji) to trenerem zostanie "Kuba". Ani Engel ani Wojcik nie przyjda bo sa za drodzy! a Broniszewski to raczej wyssne z palca tak dla sensacji!

Komentarz

Pracuję...
                              X