Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #91
    Nawet 20

    Nowy Ranking UCI:

    Legia awansowała o 4 pozycje, na 12. miejsce w 3. dywiizji, wyprzedzając m.in. Servisco.
    Miejsca naszych kolarzy (w nawiasie miejsce w poprzednim rankingu, a potem miejsce pośród polskich kolarzy):

    114. (131) 1. Zbigniew Piątek (Polska/Action nVidia) 414
    131. (186) 2. Cezary Zamana (Polska/Action nVidia) 380
    155. (171) 3. Tomasz Brożyna (Polska/CCC Polsat) 357
    181. (225) 4. Sławomir Kohut (Polska/CCC Polsat) 314
    246. (262) 5. Radoslaw Romanik (Pol) CCC-Polsat 224
    --
    434 (689) 10. Sebastian Skiba (Pol) Legia 126.00
    622 (1687) 20. Dawid Krupa (Pol) Legia 69.00
    741 (777) 24. Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 51.00
    977 (850) 38. Jacek Walczak (Pol) Legia 27.00
    1000 (1017) 42. Paweł Szaniawski (Pol) Legia 25.00
    1186 (975) 48. Marek Błażej (Pol) Legia 17.00
    1306 (822) 51. Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia 14.00
    1323 ( - ) 52. Mateusz Rybczyński (Pol) Legia 13.00
    1355 (1371) 53. Hubert Nowak (Pol) Legia 12.00
    1395 (1112) 54. Jarosław Welniak (Pol) Legia 11.00


    1 Italy 14,912.45 pts
    2 Spain 9,515.40
    3 Germany 7,339.10
    4 France 6,574.15
    5 Australia 5,593.10
    6 Netherlands 4,949.00
    7 Belgium 4,814.75
    8 Switzerland 4,751.75
    9 U.S.A. 4,626.95
    10 Denmark 3,543.95
    11 Russia 2,952.90
    12 Ukraine 2,836.50
    13 Austria 2,797.20
    14 Kazakhstan 2,488.50
    15 Poland 2,464.00
    16 Slovenia 2,137.20
    17 Portugal 2,075.00
    18 Czech Republic 2,071.50
    19 Colombia 2,025.75
    20 Great Britain 1,968.00
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • #92
      Szkoda, że o dwa tygodnie za późno.
      Na MŚ wystartuje 4 naszych kolarzy. Gdybyśmy jako Polska 15 miejsce w rankingu zajmowali dwa tygodnie wcześniej, to jechałoby 8 naszych.

      Gratulacje dla Skiby za wskoczenie do 10 najlepszych Polaków. Oznacza to, żę po raz pierwszy punkty kolarza Legii liczą się do rankingu narodowego! Co dla samego rankingu nic nie zmienia, ale daje powód do dumu, że legioniści też na wynik Polski pracują.

      A tak na marginesie, skoro wiemy, że jedzie 4 polskich kolarzy na MŚ, to jakich proponujecie?
      Temat w Sportowym Forum.
      koko koko Skorza spoko...

      Komentarz


      • #93
        Jest juz skład Legii na Tour de Pologne (8-14 września)

        171. Marek Błażej (Polska)
        172. Krzysztof Miara (Polska)
        173. Dawid Krupa (Polska)
        174. Dariusz Rudnicki (Polska)
        175. Sebastian Skiba (Polska)
        176. Mateusz Rybczyński (Polska)
        177. Jarosław Wełniak (Polska)
        178. Grzegorz Żołędziowski (Polska)

        Z lektury wynika jasno, że zdecydowanie postawiono na walkę w klasyfikacji generalnej kosztem sprinterów, stąd m.in. brak Walczaka czy Szaniawskiego. Ciężko było zresztą oczekiwać od nich zwycięstwa etapowego. Jedynym szybkim kolarzem pozostaje więc Rudnicki, który jednak posiada również pewne podstawowe zdolności jazdy pod górę, co może okazać się bardzo przydatne na 1. i 3. etapie (rundy z podjazdami 4. kat.), jak również we wczesnych fazach górskich etapów. Miara i Rybczyński będą wozili bidony , ale ten drugi też może być przydatny do pracy na podjazdach, podobnie Żołędziowski, który jest chyba w niezłej formie. No i na koniec czwórka "górali" - zapewne Wełniak i Krupa będą wspomagali Błażeja i Skibę w osiągnięciu putowanego miejsca - bo taki jest chyba cel na ten wyścig. Rok temu było okrągłe zero, tym razem możemy sobie jak sądzę robić apetyty na jedno, dwa miejsca w drugiej dziesiątce, jak sądzę. Byłoby dobrze w każdym razie.
        Rudnicki ma walczyć o zwycięstwo w klasyfikacji U-23
        Go GO Legia GO!
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • #94
          Ja ta, liczę na dobre punktowane miejsce na którymś z etapów. W Słowackich górach bardzo ladnie pokazali się Krupa ze Skibą. O pierwsze miejsce generalce walczyć raczej nie będą, ale na jednym z górskich etapów mogą dojechać w czołówce.
          Dwa miejsca w dwudziestce są jak najbardzie realne, szczególnie biorąc pod uwagę, że czasówka na TdP też raczej idzie pod górkę, a w Slowacji na czasówce mieliśmy drugie miejsce za Sosenką, ale przecież przed Romanikiem, Piątkiem, Zamaną, Brożyną (!), Baranowskim (!), Kohutem (!), czy Czechem Konecnym
          koko koko Skorza spoko...

          Komentarz


          • #95
            I zaczęło się!
            TOUR DE POLOGNE

            Na razie Żołędziowski zajął 3. miejsce na górskiej premii, a Rybczyński został wydelegowany do gonienia 2 osobowej ucieczki (Stafiej, Scanlon). Wieje wiatr i peleton jest bliski podzielenia się. 60 km do mety i 8 minut przewagi dwójki
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

            Komentarz


            • #96
              Są bonifikaty czasowe na mecie etapu i na lotnych premiach?
              koko koko Skorza spoko...

              Komentarz


              • #97
                Tak ,za każdą lotną premię są :3,2,1 sek.
                Na mecie: 10-6-4 sek. (poza porannym etapem w Karpaczu, gdzie dają 6-4-2 sekundy).

                Etap 1:
                1 Simone Cadamuro (Ita) De Nardi-Colpack 3.58.59
                2 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Credit Par Telephone
                3 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol
                4 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance
                5 Marcin Lewandowski (Pol) Action Nvidia Mróz
                6 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis, Le Credit Par Telephone
                7 Robert Radosz (Pol) Dhl-Servisco-Koop
                8 Andrea Noe (Ita) Alessio
                9 Hayden Roulston (NZl) Cofidis, Le Credit Par Telephone
                10 Franco Pellizotti (Ita) Alessio
                65 Sebastian Skiba (Pol) Legia
                71 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas
                74 Dawid Krupa (Pol) Legia 0.28
                84 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 0.46
                85 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 0.46
                103 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 2.17
                116 Marek Blazej (Pol) Legia 6.18
                118 Krzysztof Miara (Pol) Legia 6.18


                Klasyfikacja Generalna:

                1 Simone Cadamuro (Ita) De Nardi-Colpack 3.58.49
                2 Kazimierz Stafiej (Pol) Action Nvidia Mróz 0.01
                3 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Credit Par Telephone 0.04
                4 Mark Scanlon (Irl) Ag2R Prevoyance 0.04
                5 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol 0.06
                6 Jens Voigt (Ger) Credit Agricole 0.09
                7 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance 0.10
                8 Marcin Lewandowski (Pol) Action Nvidia Mróz 0.10
                9 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis, Le Credit Par Telephone 0.10
                10 Robert Radosz (Pol) Dhl-Servisco-Koop
                65 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.10
                71 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia 0.10
                74 Dawid Krupa (Pol) Legia 0.38
                84 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 0.56
                85 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 0.56
                103 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 2.27
                117 Marek Blazej (Pol) Legia 6.28
                119 Krzysztof Miara (Pol) Legia 6.28



                Teams classification

                1 Cofidis, Le Crédit par Téléphone 11.56.57
                2 Alessio
                3 AG2r Prévoyance
                4 Marlux-Wincor Nixdorf
                5 Mroz -wszyscy ten sam czas
                14 Legia 0.28
                Oj, nie uważali chłopcy, nie uważali. Martwi zwłaszcza fatalna postawa Błażeja(ale on podobno uczestniczył w kraksie).
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz


                • #98
                  Etap 2:

                  1. BALDATO Fabio ALESSIO 04:34:49
                  2. TOMBAK Janek COFIDIS, Le Credit Par Telephone
                  3. LEWANDOWSKI Marcin ACTION NVIDIA MRÓZ
                  4. CADAMURO Simone DE NARDI - COLPACK
                  5. KRUPA Dawid LEGIA
                  6. GĘBKA Marcin AMBRA WELTOUR Katowice
                  7. PUTSEP Erki AG2R Prevoyance
                  8. HINAULT Sébastien CREDIT AGRICOLE
                  9. DAVIS Allan ONCE
                  10. WESOŁY Marek KADRA POLSKI
                  50. MIARA Krzysztof LEGIA
                  79. ŻOŁĘDZIOWSKI Grzegorz LEGIA
                  91. RYBCZYŃSKI Mateusz LEGIA
                  98. BŁAŻEJ Marek LEGIA
                  99. WEŁNIAK Jarosław LEGIA
                  109. SKIBA Sebastian LEGIA - wszyscy ten sam czas
                  143. RUDNICKI Dariusz LEGIA ten sam czas*


                  Klasyfikacja generalna:

                  1 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Credit Par Telephone 8.33.34
                  2 Simone Cadamuro (Ita) De Nardi-Colpack 0.04
                  3 Marcin Lewandowski (Pol) Action Nvidia Mróz 0.10
                  4 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol
                  5 Kazimierz Stafiej (Pol) Action Nvidia Mróz
                  6 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance 0.14
                  7 Andrea Noe (Ita) Alessio
                  8 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis, Le Credit Par Telephone
                  9 Robert Radosz (Pol) Dhl-Servisco-Koop
                  10 Hayden Roulston (NZl) Cofidis, Le Credit Par Telephone
                  57 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia 0.14
                  68 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.14
                  74 Dawid Krupa (Pol) Legia 0.42
                  85 Mateusz Rybczyński (Pol) Legia 1.00
                  86 Jarosław Wełniak (Pol) Legia 1.00
                  103 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek Lux Med 2.31
                  119 Krzysztof Miara (Pol) Legia 6.32
                  121 Marek Błażej (Pol) Legia 6.32


                  Ciekawe, myślałem, że znowu rozdzielą peleton. Hmmm...
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                  Komentarz


                  • #99
                    Brawo Krupa.
                    Brawo Lewandowski (dopiero co narzekałem, że nie mamy sprinterów, a się Lewy już drugi raz w dobrym towarzystwie pokazał, choć nie na zwycięstwo).
                    Rudnicki duuuuuży minus, za to, że jako jeden z bardzo nielicznych nie utrzymał się w peletonie.
                    koko koko Skorza spoko...

                    Komentarz


                    • Aaa, Rudnickiemu zaliczono jednak czas zwycięzcy - zdaje się, że leżał w kraksie w samej końcówce etapu i stąd ta strata początkowo.
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz


                      • Grzegorz Żołędziowski 2 na mecie 3 etapu.
                        No i Legia zdobyła punkty w TdP! 10 sztuk.
                        koko koko Skorza spoko...

                        Komentarz


                        • 1. Daniele Bennati (Ita) Domina Vacanze 4.38.51
                          2. Grzegorz Żołędziowski (Pol-Legia) ten sam czas
                          3. Mauricio Alb.Ardila (Col) Marlux ten sam czas
                          4. Simone Cadamuro (Ita) De Nardi 0.02
                          5. Sebastien Hinault (Fra) Credit Agrcole 0.13
                          6. Grzegorz Gronkiewicz (Pol) Ambra Weltour 0.13
                          7. Marcin Gebka (Pol) Ambra Weltour 0.13
                          8. Marcin Lewandowski (Pol) Action nVidia Mróz 0.13
                          9. Pedro Lopes (Por) LA Pecol 0.15
                          10. Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 0.15
                          35 Mateusz Rybczyński (Pol) Legia 0.15
                          47 Dawid Krupa (Pol) Legia 0.15
                          59 Krzysztof Miara (Pol) Legia 0.15
                          73 Marek Błażej (Pol) Legia 0.43
                          76 Sebastian Skiba (Pol) Legia 1.20
                          79 Jaroslaw Wełniak (Pol) Legia 1.25

                          80 Kazimierz Stafiej (Pol) Action Nvidia Mróz 1.38
                          81 Oleksandr Klymenko (Ukr) Action Nvidia Mróz 1.38
                          88 Sławomir Kohut (Pol) Ccc Polsat 1.38
                          94 David Moncoutie (Fra) Cofidis 2.40
                          99 Laurent Dufaux (Swi) Alessio 4.58
                          100 Piotr Chmielewski (Pol) Ccc Polsat 5.30
                          115 Mikel Zarrabeitia (Spa) ONCE 11.40
                          117 Bruno Castanheira (Por) L.A. Pecol 12.12
                          127 Julio Perez Cuapio (Mex) Ceramiche Panaria-Fiordo 13.58



                          Generalna:
                          1. Simone Cadamuro (Ita) Domina Vacanze 13.12.31
                          2. Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia 0.08
                          3. Janek Tombak (Est) Cofidis 0.09
                          4. Mauricio Ardila (Col) Marlux 0.10
                          5. Marcin Lewandowski (Pol) Action nVidia Mróz 0.17
                          6. Yon Bru Pascal (Spa) LA Pecol 0.19
                          7. Laurent Brochard (Fra) AG2R 0.23
                          8. Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis 0.23
                          9. Andrea Noe (Ita) Alessio 0.23
                          10. Robert Radosz (Pol) DHL-Servisco-Koop 0.23
                          49 Dawid Krupa (Pol) Legia 0.51
                          54 Mateusz Rybczyński (Pol) Legia 1.09
                          61 Sebastian Skiba (Pol) Legia 1.34
                          70 Jarosław Wełniak (Pol) Legia 2.19
                          73 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 2.40
                          87 Krzysztof Miara (Pol) Legia 6.41
                          90 Marek Błażej (Pol) Legia 7.09


                          Klas. górska:
                          1 Kazimierz Stafiej (Pol) Action Nvidia Mróz 11 pts
                          2 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia 8
                          3 Daniele Bennati (Ita) Domina Vacanze Elitron 8

                          Żołędziowski jest również drugi w klas. wszechstronnych i oczywiście prowadzi w klasyfikacji na najlepszego polskiego kolarza.

                          Klas. drużynowa:
                          1 De Nardi-Colpack 15.38.41
                          2 Cofidis, Le Crédit par Téléphone 0.01
                          3 Marlux-Wincor Nixdorf 0.04
                          4 Mróz 0.11
                          --------
                          7 Servisco - Koop 0.12
                          10 CCC-Polsat 0.19
                          12 Legia Bazyliszek Lux Med 0.26
                          13 Weltour Radio Katowice 1.52
                          15 Mikomax - Browar Staropolski 3.22
                          17 Polska U-23 8.38
                          20 Jean Delatour 30.40

                          Zatem w klas. drużynowej udało się odrobić nieco strat - za Legią zieje już z kolei czarna dziura. Pechowo jeżdżą zawodnicy Jean Delatour, którzy utraciili już połowę (i to tą lepszą...) składu, a dzisiaj WSZYSCY jej zawodnicy znowu uczestniczyli w kraksach i żaden nie przyjechał w peletonie...


                          Brawo Grzesiek!
                          Z etapu na etap coraz lepiej, jutro muszą zatem wygrać '8
                          Szkoda tylko że akurat górale (Skiba!!!) trochę pogubili się w samej końcówce(po dzisiejszych wynikach po raz nty okazuje się, że trzeba uważać od samego początku) , choć było to zapeewne efektem kraks, ważne jednak, że straty te nie były zbyt duże. Jest OK

                          Tu Żołędziewski opowiada o wczorajszym (i dzisiejszym etapie)
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                          Komentarz


                          • Etap 4:

                            1 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole 4.07.02
                            2 Kazimierz Stafiej (Pol) Action Nvidia Mróz
                            3 Marcin Sapa (Pol) Mikomax Browar Staropolski ten sam czas
                            4 Marcin Gębka (Pol) Ambra Weltour Katowice 3.10
                            5 Allan Davis (Aus) ONCE
                            6 Robert Radosz (Pol) Dhl-Servisco-Koop
                            7 Piotr Zaradny (Pol) Mikomax Browar Staropolski
                            8 Marcin Lewandowski (Pol) Action Nvidia Mróz
                            9 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol
                            10 Simone Cadamuro (Ita) De Nardi-Colpack
                            17 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia
                            38 Dawid Krupa (Pol) Legia
                            69 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia
                            78 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia
                            84 Krzysztof Miara (Pol) Legia
                            90 Sebastian Skiba (Pol) Legia
                            95 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia - wszyscy 3.10
                            109 Marek Blazej (Pol) Legia 3.48


                            etap ukończyło 125 zawodników, 17 się wycofało.

                            Klasyfikacja po 4 etapie:

                            1 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole 17.20.36
                            2 Kazimierz Stafiej (Pol) Action Nvidia Mróz 0.26
                            3 Marcin Sapa (Pol) Mikomax Browar Staropolski 1.21
                            4 Simone Cadamuro (Ita) De Nardi-Colpack 2.07
                            5 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Credit Par Telephone 2.14
                            6 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia 2.15
                            7 Mauricio Ardila (Col) Marlux Wincor Nixdorf 2.17
                            8 Marcin Lewandowski (Pol) Action Nvidia Mróz 2.24
                            9 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol 2.26
                            10 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance 2.30
                            49 Dawid Krupa (Pol) Legia 2.58
                            54 Mateusz Rybczyński (Pol) Legia 3.16
                            60 Sebastian Skiba (Pol) Legia 3.41
                            67 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 4.26
                            70 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 4.47
                            82 Krzysztof Miara (Pol) Legia 8.48
                            87 Marek Blazej (Pol) Legia 9.54
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz


                            • 1 Ruggero Marzoli (Ita) Alessio 5.34.27
                              2 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol
                              3 Cezary Zamana (Pol) Action Nvidia Mróz
                              4 Allan Davis (Aus) ONCE
                              5 Dave Bruylandts (Bel) Marlux Wincor Nixdorf
                              6 Massimiliano Lelli (Ita) Cofidis, Le Credit Par Telephone
                              7 Laurent Dufaux (Swi) Alessio
                              8 Massimiliano Gentili (Ita) Domina Vacanze Elitron
                              9 Geert Verheyen (Bel) Marlux Wincor Nixdorf
                              10 Andrei Zintchenko (Rus) L.A. Pecol
                              13 Dawid Krupa (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas
                              37 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia 0.19
                              39 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.19
                              62 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 7.46
                              71 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 11.30
                              99 Krzysztof Miara (Pol) Legia 21.25
                              100 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 21.25
                              113 Marek Błażej (Pol) Legia 21.25


                              Klas. generalna:
                              1 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole 22.56.29
                              2 Mauricio Ardila (Col) Marlux Wincor Nixdorf 0.51
                              3 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol 0.54
                              4 Ruggero Marzoli (Ita) Alessio 1.00
                              5 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance 1.04
                              6 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis, Le Credit Par Telephone
                              7 Andrea Noe (Ita) Alessio
                              8 Cezary Zamana (Pol) Action Nvidia Mróz 1.06
                              9 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia 1.08
                              10 Pedro Lopes (Por) L.A. Pecol 1.09
                              31 Dawid Krupa (Pol) Legia 1.32
                              37 Sebastian Skiba (Pol) Legia 2.34
                              56 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 10.46
                              61 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 13.20
                              85 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 24.45
                              92 Krzysztof Miara (Pol) Legia 28.47
                              96 Marek Błażej (Pol) Legia 29.53


                              Klas. drużynowa:
                              1 Mroz 64.51.05
                              2 Marlux-Wincor Nixdorf 1.37
                              3 Alessio 1.46
                              4 AG2r Prévoyance
                              5 L.A-Pecol
                              6 CCC-Polsat 1.52
                              7 Legia 2.37
                              8 Team fakta 7.17

                              No... myślałem, że będzie odrobinkę lepiej...Błażeja i Rudnickiego wprawdzie częściowo usprawiedliwiają kraksy, w których brali udział na poprzednich etapach, ale poniesione straty będzie już cieżko odrobić./
                              Wprawdzie jutro miał zaatakować Wełniak i Rudnicki...
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                              Komentarz


                              • 1 Cezary Zamana (Pol) Action Nvidia Mróz 4.39.11
                                2 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance 0.40
                                3 Andrea Noe (Ita) Alessio
                                4 Dave Bruylandts (Bel) Marlux Wincor Nixdorf
                                5 Paolo Valoti (Ita) Domina Vacanze Elitron
                                6 Giuliano Figueras (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo 0.52
                                7 Andrei Zintchenko (Rus) L.A. Pecol
                                8 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol 1.02
                                9 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis, Le Credit Par Telephone 1.12
                                10 Zbigniew Piatek (Pol) Action Nvidia Mróz 1.51
                                16 Dawid Krupa (Pol) Legia 5.21
                                31 Sebastian Skiba (Pol) Legia 15.47
                                35 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 15.47
                                47 Marek Blazej (Pol) Legia 22.07
                                58 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek Lux Med 30.40
                                63 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 38.47
                                67 Krzysztof Miara (Pol) Legia 40.47

                                Grzegorz Żołędziowski - wycofał się, podobnie jak 48 8- innych kolarzy
                                Krupa niestety przespał decydującą akcję i potem gonił własnym tempem 2 czołowe grupy


                                1 Cezary Zamana (Pol) Action Nvidia Mróz 27.36.36
                                2 Laurent Brochard (Fra) Ag2R Prevoyance 0.42
                                3 Andrea Noe (Ita) Alessio 0.44
                                4 Paolo Valoti (Ita) Domina Vacanze Elitron 0.54
                                5 Dave Bruylandts (Bel) Marlux Wincor Nixdorf
                                6 Yon Bru (Spa) L.A. Pecol 1.00
                                7 Giuliano Figueras (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo 1.06
                                8 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis, Le Credit Par Telephone 1.20
                                9 Andrei Zintchenko (Rus) L.A. Pecol 1.41
                                10 Zbigniew Piatek (Pol) Action Nvidia Mróz 2.01
                                16 Dawid Krupa (Pol) Legia 5.57
                                30 Sebastian Skiba (Pol) Legia 17.25
                                51 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 39.36
                                52 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 40.30
                                60 Marek Blazej (Pol) Legia 51.04
                                61 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 51.11
                                66 Krzysztof Miara (Pol) Legia 1.08.38

                                69 ze 160 sklasyfikowanych 8-

                                Oby jutro było lepiej
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X