Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    4 etap (za onet.pl ):
    Do mety w Jaśle przyjechała grupa 13 kolarzy, która osiągnęła przewagę czterech minut nad peletonem. W czołówce było aż sześciu przedstawicieli grupy CCC Polsat - wszyscy, z wyjątkiem Piotra Chmielewskiego i Łotysza Andrisa Nauduzsa.

    Wyniki 4. etapu, Rabka Zdrój - Jasło (226,8 km):
    1. Michael Vanhaecke (Belgia/Palmans-Collstrop) 5:20.35
    2. Olek Żukow (Rosja/Moskwa)
    3. Cezary Zamana (Polska/Mróz)
    4. Roberto Lochowski (Niemcy/Wiesenhof)
    5. Sławomir Kohut (Polska/CCC Polsat)
    6. Zbigniew Piątek (Polska/Mróz) ten sam czas

    Klasyfikacja generalna po 4 etapach:
    1. Tomasz Brożyna (Polska/CCC Polsat) 13:46.00
    2. Vanhaecke strata 6 s
    3. Oleksandr Klymenko (Ukraina/Mróz) ten sam czas
    4. Żukow 18
    5. Zamana 20
    6. Piątek 21

    W ucieczce nie było legionistów
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • #47
      Mam nadzieję, że ten Belg nie jest mocny w jeździe na czas. Tomek Brożyna powinien wygrać wyścig. ieszy, że w 15 będzie 6 cycków i 3 mrozowców.
      koko koko Skorza spoko...

      Komentarz


      • #48
        To raczej specjalista od klasyków, ale trochę na czas potrafić jeździ, jednak w tym roku bez rewelacji w tej dziedzinie.
        Lochowski za to raczej jest słaby w tej specjalności.
        w trzynastce z Polaków był jeszcze Rosoliński z Servisco.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • #49
          Wyniki 5. etapu, Dębica - Mielec (35,3 km):

          1. Bert Roesems (Belgia/Palmans-Collstrop) - 43.21
          2. Olek Żukow (Rosja/Moskwa) 7 s straty
          3. Sławomir Kohut (Polska/CCC-Polsat) 13
          4. Ołeksandr Klymenko (Ukraina/Mróz) 41
          5. Marcin Sapa (Polska/Mikomax Browar St.) 45
          6. Seweryn Kohut (Polska/CCC-Polsat) 54
          7. Marek Błażej (Legia) 1.02
          8. Tomasz Brożyna (Polska/CCC-Polsat) 1.04
          17 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 1.59
          40 Dawid Krupa (Pol) Legia 3.36
          55 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia 5.26
          68 Sebastian Skiba (Pol) Legia 6.16
          70 Krzysztof Miara (Pol) Legia 6.18
          72 Pawel Szaniawski (Pol) Legia 6.33
          77 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 6.59



          klasyfikacja generalna:

          1. Żukow - 14:30.41
          2. Sławomir Kohut 11 s straty
          3. Klymenko 22
          4. Brożyna 39
          5. Seweryn Kohut 59
          6. Zbigniew Piątek (Polska/Mróz) 1.29
          13 Marek Blazej (Pol) Legia 5.07
          19 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 6.04
          30 Dawid Krupa (Pol) Legia 7.40
          39 Sebastian Skiba (Pol) Legia 10.21
          61 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia 26.51
          72 Krzysztof Miara (Pol) Legia 28.08
          76 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 28.50


          Wyniki 6. etapu, Sandomierz - Kielce (116,7 km):

          1. Marek Wesoły (Polska/Amore e Vita) - 2:51.29
          2. Kazimierz Stafiej (Polska/Mróz)
          3. Frantisek Trkal (Czechy/e'D System)
          4. Paweł Szaniewski (Polska/Legia Bazyliszek)
          5. Daniel Czajkowski (Polska/Servisco Koop)
          6. Erik Baumann (Niemcy/Wiesenhof) ten sam czas
          10. Grzegorz Żołędziowski (Legia)
          16 Sebastian Skiba (Pol) Legia
          17 Krzysztof Miara (Pol) Legia
          23 Dawid Krupa (Pol) Legia
          53 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia
          58 Marek Blazej (Pol) Legia
          62 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia ten sam czas


          klasyfikacja generalna:

          1. Oleg Żukow (Rosja/Moskwa) - 17:22 10
          2. Sławomir Kohut (Polska/CCC-Polsat) 11 s straty
          3. Ołeksandr Klymenko (Ukraina/Mróz) 22
          4. Tomasz Brożyna (Polska/CCC-Polsat) 39
          5. Seweryn Kohut (Polska/CCC-Polsat) 53
          6. Zbigniew Piątek (Polska/Mróz) 1.29

          13 Marek Blazej (Pol) Legia 5.07
          19 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 6.04
          29 Dawid Krupa (Pol) Legia 7.40
          39 Sebastian Skiba (Pol) Legia 10.21
          58 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia 26.51
          70 Krzysztof Miara (Pol) Legia 28.08
          74 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 28.50
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz


          • #50
            Wyniki 7. etapu, Końskie - Łódź (146,2 km):

            1. Roberto Lochowski (Niemcy/Wiesenhof) - 3:31.00
            2. Christian Lademann (Niemcy/eD'System) ten sam czas
            3. Dariusz Rudnicki (Polska/Legia Bazyliszek) 5.48 straty
            4. Grzegorz Wajs (Polska/Servisco Koop)
            5. Eric Baumann (Niemcy/Wiesenhof)
            6. Marcin Lewandowski (Polska/Mróz) ten sam czas
            20 Pawel Szaniawski (Pol) Legia
            25 Dawid Krupa (Pol) Legia
            46 Krzysztof Miara (Pol) Legia
            47 Marek Blazej (Pol) Legia
            55 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia
            69 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia wszyscy 5.48

            klasyfikacja końcowa:

            1. Oleg Żukow (Rosja/Moskwa) - 20:58.58
            2. Sławomir Kohut (Polska/CCC-Polsat) 11 s straty
            3. Ołeksandr Klymenko (Ukraina/Mróz) 22
            4. Tomasz Brożyna (Polska/CCC-Polsat) 39
            5. Seweryn Kohut (Polska/CCC-Polsat) 53
            6. Zbigniew Piątek (Polska/Mróz) 1.29
            7. Piotr Przydział (Polska/CCC-Polsat) 1.39
            8. Radosław Romanik (Polska/CCC-Polsat) 1.47
            9. Michael Vanhaecke Belgia/Palmans-Collstrop) 2.01
            10. Cezary Zamana (Polska/Mróz) 2.12
            11 Bert Roesems (Bel) Palmans-Collstrop 4.05
            12 Marcin Sapa (Pol) Mikomax Browar Staropolski 4.50
            13 Marek Błażej (Pol) Legia Bazyliszek 5.07
            14 Krzysztof Ciesielski (Pol) Servisco Koop 5.24
            15 Jarosław Rębiewski (Pol) Mikomax Browar Staropolski 5.25
            ------
            18 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek Luxmed 6.00
            27 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek Luxmed 7.40
            38 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek Luxmed 10.21
            57 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek Luxmed 26.51
            67 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek Luxmed 28.08
            72 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek Luxmed 28.50
            87 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek Luxmed 40.42




            Kurna! Znowu nasz wygrywa finisz z peletonu, ale nic z tego nie ma :/
            Sytuacja była notabene komiczna, bo przed metą z peletonu oderwał się Grzegorz Wajs (były Legionista zresztą), który przed metą podniósł ręce w geście triumfu.....Tymczasem przed samą linią przegonił go Rudnicki - załamka na twarzy Wajsa była rozbrajająca...
            Darek Rudnicki wygrał również klasyfikację młodzieżową wyścigu. Niestety nikt z naszych nie uczestniczył w decydującej o losach wyścigu 13-osobowej ucieczce, w świetle tego i tak sukcesem można nazwać 13. miejsce (i 17 punktów) Marka Błażeja. W zeszłym roku nikogo nie było w 15-ce.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

            Komentarz


            • #51
              Dobrze, że legioniści zapunktowali.
              Szkoda, że zabrakło zwycięstwa.
              Przed Błażejem byli tylko kolarze zagranicznych ekip, cycki i mrozowcy, o których wiadomo, że są jednak jeszcze z innej półki (Mróż spokojnie powienien jeździć w 2 dywizji).
              I tylko o oczko wyżej Mikomax.
              Jesteśmy za to przed Servisco, Weltourem i Amore&Vita. Dobrze by było, gdyby Lang Team wziął to pod uwagę rozdając zaproszenia na TdP.
              Choć z drugiej strony A&V ma coś, czego nei ma Legia - zwycieśtwo etapowe.
              koko koko Skorza spoko...

              Komentarz


              • #52
                Nasi startują obecnie w Dookoła Czech vel YTONG Bohemia Tour (2.3)
                Niestety znalezienie wyników graniczy z cudem.........Na prologu i 1. etapie nikogo nie było w każdym razie w trójce.
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz


                • #53
                  S. Skiba (legia) w Bohemia Tour zajmuje obecnie 23 miejsce ze stratą 21 sekund do lidera - Kohuta (wiceliderem Huzarski).
                  Zawodnik zajmujący 26 msce ma już 3minuty straty.
                  W kalsyfikacji drużynowej Legia po 2 etapach (i prologu) zajmuje 10 miejsce.
                  koko koko Skorza spoko...

                  Komentarz


                  • #54
                    W sumie dobra postawa Skiby (szkoda tylko, że prolog pojechał tak fatalnie 8o ), taka sobie Błażeja, a o reszcie ciężko powiedzieć wiele pozytywnego.

                    PROLOG:
                    1 Richard Faltus (Cze) AC Sparta Praha 1.18
                    2 Lubor Tesar (Cze) Ed'system - Zvvz
                    3 Milan Kadlec (Cze) Czech National Team 0.01
                    ------
                    7 Adam Wadecki (Pol) Mroz 0.03
                    8 Cezary Zamana (Pol) Mroz
                    ---------------
                    10 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 0.03
                    17 Konrad Lapa (Pol) Legia 0.06
                    24 Jacek Walczak (Pol) Legia 0.08
                    40 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 0.10
                    76 Marek Blazej (Pol) Legia 0.15
                    78 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.16


                    ETAP 1:
                    1 Richard Faltus (Cze) AC Sparta Praha 4.22.56
                    2 Zdenek Mlynar (Cze) AC Sparta Praha
                    3 Matej Jurco (Svk) Slovakian Track Team
                    4 Jaroslaw Zarebski (Pol) CCC Polsat
                    ------------
                    9 Jacek Walczak (Pol) Legia
                    29 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia
                    37 Sebastian Skiba (Pol) Legia
                    52 Konrad Lapa (Pol) Legia
                    58 Marek Blazej (Pol) Legia
                    77 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas


                    ETAP 2:

                    1 Slawomir Kohut (Pol) CCC Polsat 3.21.00
                    2 Tomas Konecny (Cze) Ed'system - Zvvz
                    3 Enrico Poitschke (Ger) Wiesenhof
                    4 Bjorn Schroder (Ger) Wiesenhof
                    5 Cezary Zamana (Pol) Mroz
                    6 Daniel Olszewski (Ger) Winfix Techem
                    7 Sebastian Skiba (Pol) Legia
                    8 Zbigniew Piatek (Pol) Mroz - ten sam czas
                    -----------
                    33 Marek Blazej (Pol) Legia 5.55
                    43 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 17.23
                    60 Konrad Lapa (Pol) Legia 20.54
                    63 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 20.54
                    64 Jacek Walczak (Pol) Legia 20.54


                    Generalka po 2 etapach:
                    1 Slawomir Kohut (Pol) CCC Polsat 7.45.09
                    2 Bartosz Huzarski (Pol) Mroz 0.02
                    3 Enrico Poitschke (Ger) Wiesenhof 0.03
                    4 Jonas Ljungblad (Swe) Team Bianchi Scandinavia 0.05
                    5 Milan Kadlec (Cze) Czech National Team 0.06
                    6 Cezary Zamana (Pol) Mroz
                    7 Zbigniew Piatek (Pol) Mroz 0.07
                    8 Ondrej Sosenka (Cze) CCC Polsat 0.09
                    ----------------
                    23 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.21
                    32 Marek Blazej (Pol) Legia 6.15
                    40 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 17.31
                    52 Konrad Lapa (Pol) Legia 21.05
                    55 Jacek Walczak (Pol) Legia 21.07
                    60 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 21.09


                    3. ETAP:
                    1. Zbigniew Piatek (Pol-Mro) 4.48.42
                    2. Petter Renäng (Swe-Tbs) 0.04
                    3. Ralf Grabsch (Ger-Wie) 0.09
                    4. Cezary Zamana (Pol-Mro) 0.42
                    5. Milan Kadlec (Cze-Lam) 0.42
                    ------
                    8 Ondrej Sosenka (Cze) CCC Polsat 0.42
                    9 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.42
                    13 Slawomir Kohut (Pol) CCC Polsat 0.42
                    17 Bartosz Huzarski (Pol) Mroz 1.02
                    25 Krzysztof Krzywy (Pol) Mroz 1.45
                    26 Adam Wadecki (Pol) Mroz 2.48
                    34 Marek Blazej (Pol) Legia 12.06
                    36 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 12.26

                    wyścig ukończyło zaledwie 54 zawodników
                    Generalka końcowa:

                    1. Piątek - 12:33.48
                    2. Ralf Grabsch (Niemcy/Wiesenhof) 0.21
                    3. Petter Renang (Szwecja/Bianchi) 0.21
                    4. Sławomir Kohut (Polska/CCC-Polsat) 0.45
                    5. Enrico Poitschke (Niemcy/Wiesenhof) 0. 46
                    6. Milan Kadlec (Czechy - Lampre) 0.51
                    7. CezaryZamana (Polska - Mróz) 0.51
                    8. Ondrej Sosenka (Czechy - CCC-Polsat) 0.5454
                    ----------
                    14 Sebastian Skiba (Pol) Legia 1.06
                    16 Bartosz Huzarski (Pol) Mroz 1.07
                    33 Marek Blazej (Pol) Legia 18.24
                    42 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia 33.38


                    Cóż, są punkciki (15- dzięki temu Skiba powinien awansować z 993. na ok. 805 lokatę w rakingu UCI), a to zawsze coś, w zeszłym roku w wyścigach 3. kategorii w ogóle nasi nie zdobywali nic. Zresztą w zeszłym roku, gdy był to jeszcze wyścig 5. kategorii, też nie zdobyli żadnych punktów. Pocieszające, że byli jedyną polską ekipą, obok CCC i Mroza, zaproszoną do tego wyścigu . Szkoda, że Skibie - w końcu dobremu góralowi - tak fatalnie poszedł "górski" prolog - cztery sekundy szybciej, a byłoby miejsce w 1. dziesiątce. Średnia jazda Błażeja i zdecydowanie słabsza niż zwykle Wełniaka zdecydowały o 9. miejscu w klasyfikacji drużynowej.

                    Jutro Karp Milicki (1.5) - w zeszłym roku Paweł Szaniawski był tam siódmy. Trasa niezbyt górzysta, acz pofałdowana.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                    Komentarz


                    • #55
                      A Karp Milicki się nie odbył.... 8- To już drugi wyścig organizowany przez Szurkowskiego, który się w tym roku nie odbył :/

                      Została potwierdzona obecność Legii na nieoficjalnej liscie startowej Tour de Pologne. Kilka ekip wypadło (US Postal, Saeco, CSC...) coś zapewne doszło (Mróz -czy jakkolwiek będzie się ta drużyna nazywała za miesiąc - bo szykuje się tam wejście nowego sponsora i awans do 2. dywizji w następnym sezonie). Wystartują m.in. AG2R, Fassa Bortolo, Alessio, Cofidis, Credit Agricole, Jean Delatour......
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz


                      • #56
                        Szacunek :+: :+: :+: wszystkim za ten temat!
                        Nigdy specjalnie się nie interesowałem kolarstwem, oprócz sporadycznie największych imprez, ale po Waszych wpisach chyba zacznę.

                        Komentarz


                        • #57
                          Górskie Mistrzostwa Polski (bez kat. UCI; obsada niestety niepełna, bez Mikomaxu (chociaż nic by pewnie nie zwojowali, poza Pawlakiem), Zamany i Piątka z Mroza oraz prawie całego CCC-Polsat (poza Wojtasem).

                          1 Krzysztof Krzywy (Mróz) 3.53.29 (Rajcza - Milówka - Przełęcz Kotelnia; 151.8 km)
                          2 Marek Błażej (Legia) 1.39
                          3 Wojciech Kalemba (Ambra Weltour) 2.39
                          4 Michał Pawlyta (Mróz) 4.01
                          5 Tomasz Kłoczko (Ambra Weltour) 6.05
                          6 Adam Wadecki (Mróz) 6.13
                          7 Mateusz Rybczyński (Legia Bazyliszek) 6.31
                          8 Arkadiusz Wojtas (CCC Polsat) 7.41
                          9 Dariusz Rudnicki (Legia Bazyliszek)
                          10 Adam Krajewski (KTC Konin)

                          Orliki:

                          1 Michał Pawlyta (Mróz)
                          2 Mateusz Rybczyński (Legia)
                          3 Dariusz Rudnicki (Legia)

                          2) Bratysława - Bradlo (kat. 1.5):

                          1 Roman Broni¹ (Svk) 4.13.34 (40.23 km/h)
                          2 Matej Jurco (Svk)
                          3 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.53
                          4 Radovan Husár (Svk) 0.55
                          5 Christian Pfannberger (Aut)
                          6 Ján Valach (Svk) 0.58
                          7 Martin Ri¹ka (Svk) 0.59
                          8 Gábor Arany (Hun) 1.05
                          9 Dawid Krupa (Pol) Legia 1.10
                          10 Adam Hansen (Aut)
                          -------
                          23 Marek Błażej (Pol) Legia 8.25
                          53 Konrad Łapa (Pol) Legia 15.18
                          54 Jarosław Wełniak (Pol) Legia 15.19


                          Odwołano Memoriał Kaczyny i Malinowskiego (1.3)

                          Jutro zaczyna się wyścig Dookoła Mazowsza. Rok temu Legioniści zajęli w nim 7, 9, i 10 miejsce, zatem jest czego bronić, a może uda się zdziałać coś więcej. Przydałoby się podreperować konto punktowe i podskoczyć jeszcze w rankingu UCI (przypomnę, że na koniec czerwca awansowaliśmy z 24. na 18. miejsce w 3. dywizji)
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                          Komentarz


                          • #58
                            Wyścig Dookoła Mazowsza (kat. 1.5, 23-27.07)

                            Dariusz Rudnicki, kolarz zawodowej grupy Legia Bazyliszek Lux-Med, wygrał w niedzielę w Płocku 46. kolarski wyścig dookoła Mazowsza - Idea Mazovia Tour. Rudnicki jechał w wyścigu w barwach młodzieżowej reprezentacji Polski i jest jednym z liderów ekipy przygotowującej się do mistrzostw Europy w Atenach. :+: :+: :+:

                            Wyniki 1. etapu:

                            1. Thomas Lovkvist (Szwecja) - 4.17,54
                            2. Mariusz Kamiński (Mikomax Browar Staropolski) strata 2 s
                            3. Marcin Sapa (Mikomax Browar Staropolski) 3 s
                            4. Bogdan Bondariew (Ukraina/CCC-Polsat) 5 s
                            5. Robert Radosz (Servisco-Koop) 6 s
                            6. Tomasz Kiendyś (Mikomax Browar Staropolski) 6 s
                            7. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska młodzieżowa) 6 s
                            8. Dawid Krupa (Legia Bazyliszek Lux-Med) 7 s

                            9. Piotr Mazur (Polska młodzieżowa) 7 s
                            10. Grzegorz Wajs (Servisco-Koop) 7 s


                            2. etap (Warszawa - Siedlce, 209,4 km)
                            Na metę dojechała grupa 33 zawodników, którzy najlepiej znieśli trudny, kilkukilometrowy odcinek bruku niedaleko Siedlec, w tym również kilku zawodników Legii.

                            1. Piotr Zaradny (Mikomax Browar Staropolski) - 4:52.55 (przeciętna 42,89 km/godz.)
                            2. Andrus Nauduzs (Łotwa/CCC-Polsat)
                            3. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska U-23)
                            4. Marcin Sapa (Mikomax Browar Staropolski)
                            5. Krzysztof Jeżowski (Mikomax Browar Staropolski)
                            6. Rowan Bronis (Czechy/CK Podbrezova)
                            7. Artur Krzeszowiec (Joko Velamos)
                            8. Bartłomiej Ksobiak (Mazowsze-Pomorze)
                            9. Adam Wadecki (Action nVidia Mróz)
                            10. Krzysztof Reca (Ambra Weltour Radio Katowice) - wszyscy ten sam czas

                            Klasyfikacja indywidualna po dwóch etapach:

                            1. Thomas Lovqvist (Szwecja) - 4:57.12
                            2. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska U23) - strata 2 s
                            3. Marcin Sapa (Mikomax) 3 s
                            4. Piotr Mazur (Polska U-23) 3 s
                            5. Krzysztof Jeżowski (Mikomax) 4 s
                            6. Piotr Zaradny (Mikomax) 4 s
                            7. Bogdan Bondariew (Ukraina/CCC-Polsat) 5 s
                            8. Robert Radosz (Servisco-Koop) 6 s
                            9. Tomasz Kiendyś (Mikomax) 6 s
                            10. Andrus Nauduzs (Łotwa/CCC-Polsat) 6 s


                            3. etap (Siedlce - Ostrołęka, 163,8 km):

                            1. Andrus Nauduzs (Łotwa/CCC-Polsat) - 3:37.46 (przeciętna 45,13 km/godz)
                            2. Piotr Zaradny (Mikomax Browar Staropolski)
                            3. Jacek Mickiewicz (CCC-Polsat)
                            4. Marcin Gębka (Weltour Radio Katowice)
                            5. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska U-23)
                            6. Krzysztof Jeżowski (Mikomax)
                            7. Robert Radosz (Servisco-Koop)
                            8. Marcin Lewandowski (Action nVidia Mróz)
                            9. Jonas Holmkvist (Szwecja)
                            10. Grzegorz Gronkiewicz (Weltour) wszyscy ten sam czas

                            Klasyfikacja indywidualna po trzech etapach:

                            1. Andrus Nauduzs (Łotwa/CCC-Polsat) 8:34.54
                            2. Piotr Zaradny (Mikomax Browar Staropolski) strata 1 s
                            3. Thomas Lovkvist (Szwecja) 4 s
                            4. Krzysztof Jeżowski (Mikomax) 5 s
                            5. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska U-23) 6 s
                            6. Marcin Sapa (Mikomax) 7 s
                            7. Piotr Mazur (Polska U-23) 7 S
                            8. Robert Radosz (Servisco-Koop) 10 s
                            9. Tomasz Kiendyś (Mikomax) 10 s
                            10. Grzegorz Wajs (Servisco-Koop) 11 s



                            4. etap: Ostrołęka - Płońsk (216,3 km):

                            1. Piotr Chmielewski (CCC-Polsat) 5:01.00
                            2. Sławomir Chrzanowski (Joko Velamos) strata 17 s
                            3. Robert Radosz (Servisco-Koop)
                            4. Wojciech Pawlak (Mikomax Browar Staropolski)
                            5. Jarosław Zarębski (CCC-Polsat)
                            6. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska U-23)
                            7. Aleksander Klimienko (Ukraina/Attcion nVidia Mróz)
                            8. Frederik Kessiakoff (Szwecja)
                            9. Mikael Fegersall (Szwecja)
                            10. Miroslav Kelar (Słowacja/CK Podbrezova) ten sam czas

                            klasyfikacja indywidualna po czterech etapach:

                            1. Rudnicki 13:36.09
                            2. Radosz strata 6 s
                            3. Grzegorz Wajs (Servisaco Koop) 13
                            4. Pawlak 16
                            5. Klimienko 18
                            6. Bartosz Huzarski (Action nVidia Mróz) 18
                            7. Kelar 22
                            8. Andrus Nauduzs (CCC-Polsat) 3.22
                            9. Piotr Zaradny (Mikomax Browar Staropolski) 3.23
                            10. Thomas Lovkvist (Szwecja) 3.26


                            O losach etapowego zwycięstwo i koszulki lidera zadecydowała w sobotę nie finiszowa końcówka, lecz śmiała, udana ucieczka siedemnastu kolarzy (w tym 2 z Legii).

                            Wyniki 5. etapu Płock - Płock (73,5 km):

                            1. Bogdan Bondarjew (Ukraina/CCC-Polsat) 1:39.13 przeciętna 44,45 km/godz.
                            2. Matej Jurco (Słowacja/Dukla Trencin) ten sam czas
                            3. Robert Glajza (Słowacja/KZ Podbrezova) strata 15 s
                            4. Aleksander Klymienko (Ukraina/Action nVidia Mróz)
                            5. Jonas Holmkvist (Szwecja)
                            6. Jarosław Zarębski (CCC-Polsat)
                            7. Piotr Zaradny (Mikomax Browar Staropolski)
                            8. Adam Wadecki (Action nVidia Mróz)
                            9. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska U-23)
                            10. Robert Radosz (Servisco-Koop) ten sam czas

                            Końcowa klasyfikacja indywidualna:

                            1. Dariusz Rudnicki (Legia/Polska U-23) 15:13.32 przeciętna wyścigu 44,33 km/godz
                            2. Robert Radosz (Servisco-Koop) strata 8 s
                            3. Grzegorz Wajs (Servisco-Koop) 17
                            4. Bartosz Huzarski (Action nVidia Mróz) 18
                            5. Wojciech Pawlak (Mikomax Browar Staropolski) 21
                            6. Aleksander Klymienko (Ukraina/Action nVidia Mróz) 23
                            7. Miroslav Kelar (Słowacja/KZ Podbrezova) 27
                            8. Piotr Zaradny (Mikomax) 3.27
                            9. Marcin Sapa (Mikomax) 3.34
                            10. Piotr Mazur (Polska U-23) 3.34

                            Zwycięzcy pozostałych klasyfikacji: (czytaj: dodatkowych nagród finansowych dla zespołu '8 )

                            aktywnych: Krzysztof Jeżowski (Mikomax Browar Staropolski)
                            górska: Bartosz Huzarski (Action nVidia Mróz)
                            punktowa: Dariusz Rudnicki (Legia / Polska U-23)
                            młodzieżowa: Dariusz Rudnicki
                            agresywnego [lotnych premii]: Grzegorz Żołędziowski (Legia)


                            Jak znajdę dlasze wyniki, to postaram się je wrzucić
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz


                            • #59
                              Najbliższy start to 41. Małopolski Wyścig Górski (kat. 2.5). 6-9 sierpnia
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                              Komentarz


                              • #60
                                Małopolski Wyścig Górski (kat. 1.5) już się zaczął. To jedna z prób generalnych przed Tour de Pologne. Wyścig zdecydowanie nie dla mięczaków ani sprinterów A zaczęło się nieźle:

                                etap 1 (Dobczyce-Myślenice, 139 km):

                                1 Cezary Zamana (Pol) Action nVidia Mróz 3.29.07
                                2 Kazimierz Stafiej (Pol) Action nVidia Mróz 0.41
                                3 Bartosz Huzarski (Pol) Action nVidia Mróz 0.52
                                4 Jarosław Wełniak (Pol) Legia Bazyliszek 0.52
                                5 Łukasz Bodnar (Pol) CCC-Polsat 0.56
                                6 Zbigniew Piątek (Pol) Action nVidia Mróz 1.53

                                Klas. generalna:

                                1 Cezary Zamana (Pol-Mro) 3.28.52
                                2 Kazimierz Stafiej (Pol-Mro) 0.48
                                3 Bartosz Huzarski (Pol-Mro) 1.00
                                4 Jaroslaw Welniak (Pol-Leg) 1.06
                                5 Lukasz Bodnar (Pol-Ccc) 1.11
                                6 Radoslaw Romanik (Pol-Ccc) 2.03
                                7 Zbigniew Piatek (Pol-Mro) 2.08
                                8 Krzysztof Krzywy (Pol-Mro) s.t.
                                9 Grzegorz Wajs (Pol-Ser) s.t.
                                10 Michal Pawlyta (Pol-Mro) s.t.
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X