Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Dzisiaj były 2 etapy; nie ma jeszcze wyników, ale wiadomo, że na pierwszym z nich Jacek Walczak był drugi, a na wieczornym 4. etapie - trzeci. Może to oznaczać, że w klasyfikacji generalnej przesunął się na 2. miejsce, tym bardziej że na 3. etapie przyjechał w czołówce, 5 sekund przed liderem, Żukowem.

    3. etap a):
    1. Dejan Podgornik (Slo-Perutnina)
    2. Jacek Walczak (Pol/Legia) ten sam czas
    3. Valter Bonca (Slo-Perutnina) ten sam czas
    ------------------
    11. Daniel Wasiewicz (Legia)* 0.05
    15. Mateusz Rybczyński (Legia)* 0.05
    16. Jarosław Wełniak (Legia) 0.05
    24. Dawid Krupa (Legia) 0.05




    klas. generalna po 3. etapie a):

    1. Oleg Żukow (Rus) 8:56,43
    2. Jacek Walczak (Pol-Legia) 0:17
    3. Anatolij Varvaruk (Ukr) 0.17
    4. Matej Marin (Slo-Perutnina)0.18
    -------
    15. Dawid Krupa (Legia) 0:01:25
    27. Daniel Wasiewicz (Legia)* 0:01:26
    28. Mateusz Rybczyński (Legia)* 0:01:26
    29. Jarosław Wełniak (Legia) 0:01:26



    3.etap b):
    1. Sebastian Siedler (Ger) 2.05.58
    2. Mićo Brković (Yug) ten sam czas
    3. Jacek Walczak (Pol/Legia) ten sam czas
    ---------------
    13. Daniel Wasiewicz (Legia)*
    16. Dawid Krupa (Legia)
    18. Jarosław Wełniak (Legia)
    19. Mateusz Rybczyński (Legia)* wszyscy ten sam czas



    klas. generalna po 3. etapie:
    1. Oleg Żukov (Rus) 11.03.00
    2. Jacek Walczak (Pol/Legia) 0.15
    3. Matej Marin (Slo/Perutnina) 0.15
    ---------
    15. Dawid Krupa (Legia) 0:01:25
    19. Daniel Wasiewicz (Legia)* 0:01:26
    20. Mateusz Rybczyński (Legia)* 0:01:26
    21. Jarosław Wełniak (Legia) 0:01:26
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • #32
      Wyscig Pasmem Gór Swietokrzyskich - 182 km - kat. 1.5
      1 Wojciech Pawlak (Pol-Mik) 4.23.54
      2 Przemyslaw Mikolajczyk (Pol-Ser) 0.07
      3 Jarosław Rębiewski (Pol-Mik) 0.17
      4 Łukasz Bodnar (Pol-Ccc) 0.31
      5 Marcin Sapa (Pol-Mik) 4.04
      6 Tomasz Kłoczko (Pol-Wel) s.t.
      7 Pawel Szaniawski (Pol-Legia) s.t.
      8 Kazimierz Stafiej (Pol-Mró) 6.15
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz


      • #33
        Dookoła Serbii - 4. etap:

        1. Vadim Kravczenko (Kaz) 3.02.19
        2. Mark Lovatt (GBr) s.t.
        3. Jeremy Vennell (NZl) s.t.
        4. Sebastian Siedler (Ger) 1.28
        5. Jacek Walczak (Pol-Legia) 1.28
        ---------------
        15. Daniel Wasiewicz (Legia)* 1.28
        17. Dawid Krupa (Legia) 1.28
        65. Mateusz Rybczyński (Legia)* 01.38
        72. Jarosław Wełniak (Legia) 01.44


        Klas. generalna:
        1 Oleg Żukov (Rus)14.06.28
        2 Vadim Kravczenko (Kaz) s.t.
        3 Matej Marin (Slo-Per) 0.06
        4 Jacek Walczak (Pol-Leg) 0.11
        5 Anatoliy Varvaruk (Ukr) 0.17
        6 John Tanner (GBr) 0.30
        ----------
        14. Dawid Krupa (Legia) 1.23
        19. Daniel Wasiewicz (Legia)* 1.26
        25. Mateusz Rybczyński (Legia)* 01.36
        33. Jarosław Wełniak (Legia) 01.42


        Na 5 etapie jest jeden, poważniejszy już, podjazd - ale to chyba za mało, żeby rozbić grupę. W ogóle trasa tego wyścigu (na nieszczęście dla naszych) nie należy do najbardziej wymagających...

        5. Etap:
        1. Sebastian Siedler (Ger) 3.21.51
        2. Malcolm ELLIOT (Gbr) s.t.
        3. Svetoslav TCHANLIEV (Bul) s.t.
        4. Maxim KARPATCHEV (Rus) s.t.
        5. Mico BRKOVIC (Yug) s.t
        6. Jacek WALCZAK (Legia) s.t.
        19.* 61 POL19810112 RYBBCZYNSKI MATEUSZ TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 3:21:51 0" 0:00:00
        32. 65 POL19780202 WELNIAK JAROSLAW TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 3:21:51 0" 0:00:00
        35. 64 POL19800612 KRUPA DAWID TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 3:21:51 0" 0:00:00
        60.* 62 POL19830105 WASIEWICZ DANIEL TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 3:36:06 0" 0:14:15

        Klas. generalna:
        1. Matej Marin (Slo-Perutnina) 17.28.17
        2. Oleg Żukow (Rus) 0.01
        3. Vadim Krawczenko (Kaz) 0.02
        4. Jacek Walczak (Pol/Legia) 0.06
        5. Anatolij Warwaruk (Ukr) 0.18
        6. John Tanner (Gbr) 0.32

        14. 64 POL19800612 KRUPA DAWID TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU17:29:42 -3" 0:01:25
        24.* 61 POL19810112 RYBBCZYNSKI MATEUSZ TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU17:29:55 +0" 0:01:38
        29. 65 POL19780202 WELNIAK JAROSLAW TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU17:30:01 +0" 0:01:44
        52.* 62 POL19830105 WASIEWICZ DANIEL TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU17:44:00 +0" 0:15:43
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • #34
          Jacek Walczak wygrał 43. Wyścig Dookoła Serbii!
          Legionista na dzisiejszym etapie był drugi za Sebastianem Siedlerem, trzeci był Bułgar Svetoslav Èanlijev, wszyscy w tym sammym czasie. W klas. generalnej miał ten sam czas co drugi Matej Marin, ale wygrał dzięki lepszym miejscom na etapach. Trzecie miejsce zajął Oleg Żukow ze stratą kilku sekund.
          BRAWO. :+: Mała rzecz, a cieszy

          1. Sebastian Siedler (Ger)
          2. Jacek Walczak (Pol-Legia)
          3. Svetoslav Èanlijev (Bul)
          4. Malcolm Elliott (GBr)
          5. Armeno Zoglu (POI Grcka) te sam czas
          18.* 61 POL19810112 RYBBCZYNSKI MATEUSZ TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 2:35:00 0" 0:00:00
          19.* 62 POL19830105 WASIEWICZ DANIEL TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 2:35:00 0" 0:00:00
          41. 64 POL19800612 KRUPA DAWID TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 2:35:00 0" 0:00:00
          77. 65 POL19780202 WELNIAK JAROSLAW TTIII LEGIJA BAZYLISZEK LU 2:35:09 0" 0:00:09

          Końcowa klas. genralna:
          1 Jacek Walczak (Pol-Legia) 20.03.17
          2 Matej Marin (Slo-Perutnina)s.t.
          3 Oleg Żukov (Rus)0.01
          4 Vadim Kravczenko (Kaz) 0.02
          5 Anatoliy Varvaruk (Ukr) 0.18
          6 John Tanner (GBr) 0.32
          7 Kasper Klostergaard (Den-Glu) 0.37
          8 Kay Kermer (Ger-Mpc) 0.50
          9 Sebastian Siedler (Ger) 1.02
          10 Dejan Podgornik (Slo-Perutnina) 1.15
          --------
          14. Dawid Krupa (Legia) 1.25
          23. Mateusz Rybczyński (Legia) 1.38
          33. Jarosław Wełniak (Legia) 1.53
          51. Daniel Wasiewicz (Legia) 15.43
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz


          • #35
            Nareszcie zwycięstwo!
            Do tej pory mozna było zaimponować dobrą postawą. Ale dobrej postawy nikt nie ocenia. Liczą się zwycięstwa!
            Oby cycki na arenie międzynarodowej też dsię nauczyly zwyciężać, a nie tylko "dobrze jechać"
            koko koko Skorza spoko...

            Komentarz


            • #36
              raffi a skad masz juz wyniki, ja nie moge ich nigsdzie na necie znalezc!!

              wczoraj wiedzialem tylko tyle ze walczak wygrla nic ponadto.

              a nie wiesz jak drozynowka??

              Komentarz


              • #37
                Wyniki ostateczne są pod adresem: http://www.tds.co.yu/6etapa.zip
                Wyniki z wcześniejszych etapów możesz ściągnąć zmieniając tylko cyferkę 6 na 1-5.
                Drużynowo bylismy na 4. miejscu, ze stratą 15 sekund do najlepszej ekipy.
                Trasa nie była zbyt selektywna(pagórki "działały" tylko na tych słabszych zawodników), stąd wyścig zdecydował sięjuż na 1. i bodajże 4. etapie, gdzie do mety dojechały ucieczki. Kolarze z ich grona potem walczyli o bonifikaty na lotnych premiach i na mecie.

                Oczyeiście ,sam wyścig jest mało prestiżowy, ale przed rokiem nawet o takich małych sukcesach nasi kolarze mogli tylko pomarzyć.
                Nie ma sięco łudzić - jeżeli nic się nie zmieni, a raczej się nie zmieni - to za rok znowu najzdolniejsi kolarze zasilą inne ekipy, jak to było z Lewandowskim na przykład. Ja się cieszę, że ta sekcja funkcjonuje w miaręsprawnie i normalnie, bez kokosów, ale i bez "wirtualnej kasy" i większych długów

                Acha GP Ostrowca Świętokrzyskiego niestety się nie odbyło, nie wiem czemu... :/
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz


                • #38
                  O, i jeszcze jeden rezultacik - okazuje się, że nasi startowali w 3 wyścigach naraz. Tym razem bardzo mocno (jak na 1.5) obsadzone Giro d'Oro we Włoszech-

                  lista startowa robi wrażenie -skład Legii wprawdzie odbiega nieco od ostatecznego - zapewne wystartowali w 6, zamiast w ośmiu. Udało się zdobyć punkty (4) ( a przed rokiem startowało tam - bez powodzenia - CCC); w wyścigu startowali też kolarze Mroza i Amore e Vita (z 3 Polakami), ale bez sukcesów.

                  1 Dave Bruylandts (Bel) Marlux-Wincor Nixdorf 4.26.00 (39.699 km/h)
                  2 Staf Scheirlinckx (Bel) Flanders - Iteamnova 0.06
                  3 Glen Chadwick (Aus) Giant Asia Racing Team
                  4 Gianluca Tonetti (Ita) Tenax 0.25
                  5 Giuseppe Palumbo (Ita) Denardi - Colpack 0.30
                  6 Scott Davis (Aus) Ceramiche Panaria-Fiordo
                  7 Sebastian Skiba (Pol) Legia Varsavia
                  8 Giuseppe Muraglia (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave' 0.45
                  9 Ivan Fanelli (Ita) Amore & Vita - Beretta 1.10
                  10 Devis Miorin (Ita) Denardi - Colpack
                  11 Rinaldo Nocentini (Ita) Formaggi Pinzolo Fiave' 1.25
                  12 Filippo Perfetto (Ita) Ceramiche Panaria-Fiordo 2.00
                  13 Corrado Serina (Ita) Endura Sport 2.25
                  14 Rafael Nuritdinov (Uzb) Denardi - Colpack 4.08
                  15 Giuseppe Ribolzi (Ita) Nippon Hodo Team
                  16 Dmitry Semov (Rus) Miche Components
                  17 Luis Felipe Laverde Jimenez (Col) Formaggi Pinzolo 4.45
                  18 Uros Murn (Slo) Formaggi Pinzolo Fiave'
                  19 Adam Wadecki (Pol) Mroz 7.42
                  20 Christian Poos (Lux) Marlux-Wincor Nixdorf
                  21 Johan Coenen (Bel) Marlux-Wincor Nixdorf
                  22 Luca Bompadre (Ita) Nippon Hodo Team
                  23 Jean-Michel Tessier (Fra) Marlux-Wincor Nixdorf

                  PS Walczak za zwycięstwo w Dookoła Serbii zdobył 25 punktów
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                  Komentarz


                  • #39
                    Mistrzostwa Polski na czas

                    Tym razem bez sukcesów, ale i obsada daleko mocniejsza niż przed rokiem. Kilku naszych zawodników debiutowało zreszta dopiero w kategorii elity. W niedzielę wyścig ze startu wspólnego.


                    mężczyźni - elite (42 km)
                    1 Tomasz Lisowicz (Mikomax Browar Staropolski Łódź) 49.03 (51.38 km/h)
                    2 Paweł Zugaj (Bonda Nowogard) 0.10
                    3 Sławomir Kohut (CCC Polsat) 0.20
                    4 Jarosław Rębiewski (Mikomax Browar Staropolski Łódź) 0.32
                    5 Dariusz Baranowski (CCC Polsat) 0.39
                    6 Tomasz Kiendyś (Mikomax Browar Staropolski Łódź) 0.41
                    7 Wojciech Pawlak (Mikomax Browar Staropolski Łódź) 0.53
                    8 Grzegorz Rosoliński (Servisco KOOP Warszawa) 1.09
                    9 Krzysztof Ciesielski (Servisco KOOP Warszawa) 1.09
                    10 Krzysztof Szafrański (CCC Polsat) 1.15
                    11 Bartosz Huzarski (Mróz) 1.20
                    12 Piotr Przydział (CCC Polsat) 1.21
                    18 Marek Błażej (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 1.38
                    23 Grzegorz Żołędziowski (Legia Bazyliszek Luxmed W-wa) 3.15
                    25 Jacek Walczak (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 3.36
                    26 Dawid Krupa (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 3.47
                    29 Sebastian Skiba (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 4.29
                    31 Konrad Łapa (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 5.56


                    orliki (U23): (36 km)

                    1 Piotr Mazur (Bonda Nowogard) 45.00 (48.00 km/h)
                    2 Mateusz Taciak (KTK Bike Sport Kalisz) 0.49
                    3 Błażej Janiaczyk (TKK Pacific Da-ver Nestle Toruń) 0.51
                    4 Paweł Bronz (KTK Bike Sport Kalisz) 1.11
                    5 Michał Pawlyta (Mróz) 1.15
                    6 Bartosz Kolendo (VC Annemasse/GK Gliwice) 1.22
                    7 Przemysław Pietrzak (KTK Bike Sport Kalisz) 1.26
                    8 Mariusz Witecki (CC Nogent-sur-Oise/CycloKorona Kielce) 1.28
                    9 Mariusz Wiesiak (TKK Pacific Da-ver Nestle Toruń) 1.38
                    10 Daniel Wąsiewicz (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 1.55
                    11 Sebastian Jezierski (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 1.56
                    22 Krzysztof Miara (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 3.02
                    23 Mateusz Rybczyński (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 3.04
                    27 Dariusz Rudnicki (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 3.25
                    40 Paweł Szaniawski (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 5.57
                    42 Michał Ładosz (Legia Bazyliszek Luxmed Warszawa) 7.59
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                    Komentarz


                    • #40
                      Dzisiaj lepsze wiadomości z wyścigu orlików ze staru wspólnego: Darek Rudnicki został Młodzieżowym Mistrzem Polski!

                      orliki (U23) (177 km; 13 x 13.6 km)

                      1 Dariusz Rudnicki (Legia Bazyliszek Luxmed) 4.13.09
                      2 Artur Król (Baszta Golczewo)
                      3 Mariusz Wiesiak (TKK Pacific Da-ver Nestle Toruń)
                      4 Daniel Wieczorek (KTC Konin)
                      5 Paweł Bendkowski (TKK Pacific Da-ver Nestle Toruń)
                      6 Mariusz Suchocki (AGG2-L Sprint Łódź)
                      7 Adam Pierzga (Ziemia Raciborska)
                      8 Paweł Szaniawski (Legia Bazyliszek Luxmed)
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz


                      • #41
                        1 Piotr Przydział (CCC Polsat) 5.21.37 (43.09 km/h)
                        2 Zbigniew Piątek (Mróz)
                        3 Grzegorz Kwiatkowski (Ambra Weltour Radio Katowice) 0.01
                        4 Daniel Czajkowski (Servisco KOOP Warszawa) 1.24
                        5 Cezary Zamana (Mróz)
                        6 Radosław Romanik (CCC Polsat)
                        7 Tomasz Kłoczko (Ambra Weltour Radio Katowice)
                        8 Arkadiusz Wojtas (CCC Polsat) 1.25
                        9 Marcin Sapa (Mikomax Browar Staropolski Łódź) 1.26
                        10 Grzegorz Wajs (Servisco KOOP Warszawa) 1.28
                        11 Kazimierz Stafiej (Mróz)
                        12 Sławomir Kohut (CCC Polsat) 1.29
                        13 Seweryn Kohut (CCC Polsat) 1.31
                        14 Tomasz Brożyna (CCC Polsat) 1.32
                        15 Marek Wesoły (Amore e Vita - Beretta) 5.25
                        16 Jacek Walczak (Legia) 5.25
                        reszta poza czołową 20.

                        Druga zła wioadomość jest taka, że wiszą ciemne chmury nad uczestnictwem Legii w Wyścigu Solidarności. Ponoć organizatorzy woleli zaprosić 2 amatorskie ekipy i Weltour...
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                        Komentarz


                        • #42
                          No właśnie:
                          W sumie powinniśmy zobaczyć zespoły: CCC Polsat, Lotto - Domo, Palmans Colstrop, Mercatone Uno, Wissenhoff, Ed’ System, Perutnina Ptuj, Team Nippon Hodo, Axa Cycling Team, Moskwa, Mikomax - Browar Staropolski, Weltur Radio Katowice, Servisco, Mróz, Amore&Vita Beretta i reprezentację Polski.

                          Przy czym w MP mikomax spisał się lepiej niż Legia zdobywając choćby tytuł mistrza Polski w jeździe na czas. Mróz też amatorski nie jest, ani Weltour (3 msce MP), w zeszłym roku Gronkiewicz Mistrzem. Dlaczego jedzie jednak Amore&Vita, a nie LEgia? Lepiej zaprosić grupę polską tylko z nazwy? I w czym Servisco jest lepsze od Legii?
                          Rozumiem pomysł, żeby brać reprezentację - dla juniorów z Pacific Nestle Toruń (czy jak tam to się teraz nazywa) i moze jeszcze kogoś z Bondy (zugaja) ale zamiast Servisco albo Amore&Vita, a nie Legii!
                          Mniejmynadzieje, że reprezentację zdominują legioniści.
                          koko koko Skorza spoko...

                          Komentarz


                          • #43
                            Z tego co wiem, to w wyścigu jedzie jeszcze jedna drużyna, mam nadzieję, że chodzi o Legię.

                            PS Info z ostatniej chwili:
                            JADĄ JADĄ JADĄ!!!!
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz


                            • #44
                              Wyścig Solidarności I Olimpijczyków (kat. 2.3):
                              skład Legii:

                              110 Marek Blazej (Pol)
                              111 Dawid Krupa (Pol)
                              112 Krzysztof Miara (Pol)
                              113 Dariusz Rudnicki (Pol)
                              114 Sebastian Skiba (Pol)
                              115 Pawel Szaniawski (Pol)
                              116 Grzegorz Zoledziowski (Pol)
                              117 Jaroslaw Welniak (Pol)

                              Wyniki 1. etapu, Rybnik - Rybnik (78 km):

                              1. Mauro Zinetti (Włochy/Amore e Vita) - 1:39:39
                              2. Andris Nauduzs (Łotwa/CCC Polsat)
                              3. Krzysztof Jeżowski (Polska/Mikomax Browar Staropolski)
                              4. Gorik Gardeyn (Belgia/Lotto Domo)
                              5. Marcin Lewandowski (Polska/Mróz) wszyscy ten sam czas
                              17 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia
                              21 Pawel Szaniawski (Pol) Legia
                              30 Dawid Krupa (Pol) Legia
                              61 Krzysztof Miara (Pol) Legia
                              82 Marek Blazej (Pol) Legia
                              86 Sebastian Skiba (Pol) Legia
                              102 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia
                              108 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia - wszyscy w czasie zwycięzcy



                              Wyniki 2. etapu:
                              1. Eric Baumann (Niemcy/Wiesenhof) 2:24.40
                              2. Michael Vanhaecke (Belgia/Palmans - Collstrop)
                              3. Enrico Poitschke (Niemcy/Wiesenhof)
                              4. Piotr Zaradny (Polska/Mikomax Browar Staropolski)
                              5. Ivan Fanelli (Włochy/Amore e Vita) - wszyscy ten sam czas
                              ---
                              8. Paweł Szaniawski (Legia)
                              10. Dariusz Rudnicki (Legia)
                              26 Krzysztof Miara (Pol) Legia
                              59 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia
                              63 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia
                              74 Sebastian Skiba (Pol) Legia
                              86 Dawid Krupa (Pol) Legia
                              88 Marek Blazej (Pol) Legia wszyscy ten sam czas


                              Niestety w kraksie leżeli dwaj z naszych górali, Wełniak i Skiba - ten drugi spędził na drodze kilka minut.....ale jakimś cudem w końcu dogonił peleton, głównie dlatego, ze tempo w grupie wyraźnie spadło.


                              Klasyfikacja po dwóch etapach:
                              1. Mauro Zinetti (Włochy/Amore e Vita) 4:04.07
                              2. Eric Baumann (Niemcy/Wiesenhof) strata 1 s
                              3. Michael Vanhaecke (Belgia/Palmans - Collstrop) 6
                              4. Andrus Nauduzs (Łotwa/CCC Polsat) 6
                              5. Gert Steegmans (Belgia/Lotto Domo) 6
                              6. Krzysztof Jeżowski (Polska/Mikomax Browar Staropolski) 8


                              Wyniki 3. etapu, Pszczyna - Bielsko Biała (180 km):
                              1. Tomasz Brożyna (Polska/CCC Polsat) 4:22.13
                              Aleksander Klimenko (Ukraina/Mróz)
                              Przemysław Niemiec (Polska/Amore e Vita) ten sam czas
                              4. Dariusz Rudnicki (Polska/Legia Bazyliszek Luxmed) strata 12 s
                              5. Enrico Poitschke (Niemcy/Wiesenhof)
                              6. Ivan Fanelli (Włochy/Amore e Vita)
                              11 Dawid Krupa (Pol) Legia
                              19 Sebastian Skiba (Pol) Legia
                              25 Marek Blazej (Pol) Legia - wszyscy 0.12
                              51 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia 17.32
                              59 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia
                              68 Krzysztof Miara (Pol) Legia
                              78 Pawel Szaniawski (Pol) Legia wszyscy 17:57


                              Klasyfikacja generalna po 3. etapie:
                              1. Brożyna 8:26.20
                              2. Klimenko strata 6 s
                              3. Niemiec 7
                              4. Mauro Zinetti (Włochy/Amore e Vita) 12
                              5. Michael Vanhaecke (Belgia/Palmans-Collstrop) 16
                              6. Andris Nauduzs (Łotwa/CCC Polsat) 0.18
                              -----
                              12 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 0.24
                              28 Dawid Krupa (Pol) Legia 0.24
                              37 Sebastian Skiba (Pol) Legia 0.24
                              41 Marek Blazej (Pol) Legia 0.24
                              54 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia 17.44
                              63 Pawel Szaniawski (Pol) Legia 18.09
                              74 Krzysztof Miara (Pol) Legia 18.09
                              87 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia 18.09

                              Klas. młodzieżowa:
                              1 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 8.26.44
                              2 Dawid Krupa (Pol) Legia ten sam czas

                              3 Michal Pawlyta (Pol) Mróz 11.39
                              -----
                              8 Pawel Szaniawski (Pol) Legia 17.45
                              10 Krzysztof Miara (Pol) Legia 17.45


                              Klas. drużynowa:
                              1 CCC - Polsat 25.20.00
                              2 Amore & Vita Beretta
                              3 Mróz
                              4 Mikomax - Browar Staropolski 0.12
                              5 Team Wiesenhof
                              6 Legia Bazyliszek Luxmed
                              7 Palmans - Collstrop
                              8 Servisco - Koop
                              9 Polska A Gdansk Iwona 34.52


                              Aj, szkoda że peleton ich nie doszedł, finisz był lekko pod górę, co faworyzowało Rudnickiego, który dopiero co wygrał identyczny finisz na młodzieżowych MP.
                              Jutro najdłuższy i najbardziej górzysty etap. Na ostatnich 2,5 km są 2 podjazdy, więc raczej dojdzie do częściowego rozbicia grupy.
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                              Komentarz


                              • #45
                                Jak zwykle nasi jadą ładnie, tylko nic im to nie daje. 4 miejsce na etapie jest nawet niezłe. Tylko, że nie daje kompletnie nic. Mam nadzieję, że Rudnicki, lub inny Walczak, Wełniak, czy Szaniawski w generalce znajdzie się w dziesiątce.
                                Niestety o klasyfikacji końcowej zadecyduje zapewne czasówka, a w tej specjalności nasi są po prostu kiepscy, co pokazały MP.
                                No chyba, że uda się urwać na jutrzejszym etapie, który jest pofałdowany na początku. Końcówka jednak nie daje większej nadzieji na wielkie akcje
                                koko koko Skorza spoko...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X