Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez szosa
    Pomorski Klasyk

    kat. 1.2; Kościerzyna - Bytów (301 km); 15 lipca 2007.

    Marcin Sapa (DHL Author) wygrał w Bytowie Pomorski Klasyk, najdłuższy polski jednodniowy wyścig kolarski. Trasę długości 301 kilometrów zwycięzca pokonał w czasie 7:10.39, z przeciętną prędkością blisko 42 km/h.

    Sapa był najszybszy z czteroosobowej czołówki, która na mecie miała blisko osiem minut przewagi nad peletonem. Liderem klasyfikacji ProLigi, do której zaliczane są największe polskie wyścigi, ponownie został Tomasz Lisowicz (CCC Polsat), szósty na mecie Pomorskiego Klasyka.


    1 Marcin Sapa (Pol) DHL Author 7.10.29
    2 Wojciech Pawlak (Pol) Dynatek
    3 Grzegorz Żołedziowski (Pol) CCC Polsat
    4 Radosław Romanik (Pol) DHL Author
    5 Danel Czajkowski (Pol) DHL Author 7.44
    6 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat
    7 Adam Wadecki (Pol) Ceramica Flaminia
    8 Dawid Krupa (Pol) Dynatek
    9 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat
    10 Marcin Wolski (Pol) Legia TV4
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • od 24 do 28 lipca - Mazovia Tour (2.2):

      Prolog - 23 lipca: Kozienice

      1 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat Polkowice
      2 Alexander Mironov (Rus) Rietumu – Banka Riga
      3 Mehdi Sohrabi (Irn) Iran
      4 Marcel Fischer (Ger) LKT Team Branderburger
      5 Hassan Maleki (Irn) Iran
      6 Martin Reimer (Ger) LKT Team Branderburger
      7 Joachim Tolles (Ger) Team Akud-Rose
      8 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
      9 Piotr Lis (Pol) Regionalna Wielkopolska
      10 Piotr Zaradny (Pol) DHL-Author
      26. WOLSKI Marcin Legia-TV4
      29. PAWLYTA Michał Legia-TV4



      Lider po prologu (prolog nie liczy się do klasyfikacji generalnej)

      1 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat Polkowice
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz


      • Etap 1 - 24 lipca: Zwoleń - Kozienice, 164 km

        1 Piotr Zaradny (Pol) DHL-Author 3.51.28
        2 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
        3 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat
        29 Jarosław Wełniak LEGIA TV-4 5.00
        41 Łukasz Modzelewski LEGIA TV-4
        43 Marcin Wolski LEGIA TV-4
        44 Michał Pawlyta LEGIA TV-4
        61 Przemysław Pietrzak LEGIA TV-4 - wszyscy 5.00



        Klasyfikacja generalna po 1 etapie

        1 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
        2 Piotr Zaradny (Pol) DHL-Author

        Etap 2:
        Szydłowiec - Piaseczno (126 km); 25 lipca 2007.

        Piotr Zaradny (DHL - Author), po finiszu z peletonu, został zwycięzcą drugiego etapu wyścigu i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.Drugie miejsce zajął dotychczasowy lider Marek Wesoły (CCC Polsat), trzecie Marcin Sapa (DHL - Author).
        Wyniki II etapu (Szydłowiec - Piaseczno, 126 km):

        1. Piotr Zaradny (DHL Author) - 2:55.37
        2. Marcin Sapa (DHL Author)
        3. Marek Wesoły (CCC Polsat)
        4. Krzysztof Jeżowski (CCC Polsat)
        5. Daniel Czajkowski (DHL Author)
        6. Martin Reimer (Niemcy/Team Brandenburger) - wszyscy ten sam czas
        52. Jarosław Wełniak LEGIA TV-4 0.06
        55. Marcin Wolski LEGIA TV-4 0.06
        58. Przemysław Przetrzak LEGIA TV-4 0.06
        69. Michał Pawlyta LEGIA TV-4 0.48
        Łukasz Modzelewski LEGIA TV-4 DNS


        W generalce 39. Wełniak

        Jeszcze dziś wieczorem (18.30) zostanie przeprowadzony trzeci odcinek - indywidualna jazda na czas w Wilanowie (9 km). relacja live - http://live.rowery.org
        http://www.mazoviatour.com.pl/mazoviatour/ - strona wyścigu
        ========
        Trasa: Przyczółkową od skrzyżowania z Vogla do Powsina, i z powrotem.

        Wyniki:

        1 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat 10.07
        2 Dominik Roels (Ger) Team Akud-Rose 0.04
        3 Jarosław Rębiewski (Pol) CCC Polsat 0.12
        4 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat 0.14
        5 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat 0.23
        6 Marcin Sapa (Pol) DHL Author 0.25
        47. Marcin Wolski (Pol) Legia-TV4 1.32
        54. Jarosław Wełniak (Pol) Legia-TV4 1.42


        Klasyfikacja po 3 etapie

        1 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat 6.56.56
        2 Dominik Roels (Ger) Team Akud-Rose 0.29
        3 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat 0.36
        4 Jarosław Rębiewski (Pol) CCC Polsat 0.37
        5 Piotr Zaradny (Pol) DHL Author 0.39
        6 Marcin Sapa (Pol) DHL Author 0.42
        44 Marcin Wolski LEGIA TV-4 6.54
        51 Jarosław Wełniak LEGIA TV-4 7.04



        nasi słabo, Pawlyta i Pietrzak nie przystąpili do jazdy na czas. (pewnie z powodu porannych kraks).
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • Łukasz Modzelewski 45. (w czasie zwycięzcy) na MŚ U-23 w Stuttgarcie. Do mety dojechała 51-osobowa grupa. Najlepszy z Polaków M. Cieślik był 12.
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz


          • trochę naszym nie poszło w sobotę

            Fakt faktem, wskutek katastrofalnych warunków atmosferycznych wyścig ukończyło zaledwie 19 kolarzy...
            Majowy Wyscig Klasyczny - Lublin - 1.2 144km

            1 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat Polkowice 3.25.30 (42.04 km/h)
            2 Marek Rutkiewicz (Pol) Mróz Action Uniqa
            3 Dariusz Baranowski (Pol) DHL - Author 0.50
            4 Marcin Gebka (Pol) Mróz Action Uniqa 1.30
            5 Artur Detko (Pol) DHL - Author
            6 Roman Bronis (Svk) Dukla Trencin Merida
            7 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
            8 Marek Wesoly (Pol) CCC Polsat Polkowice 3.31
            9 Pawel Szaniawski (Pol) CCC Polsat Polkowice
            10 Marcin Sapa (Pol) DHL - Author
            --------------
            Adam Sznitko (Pol) Legia DNF
            Lukasz Modzelewski (Pol) Legia DNF
            Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia DNF
            Marek Cichosz (Pol) Legia DNF
            Sylwester Janiszewski (Pol) Legia DNF
            Marcin Urbanowski (Pol) Legia DNF
            Tomasz Repinski (Pol) Legia DNF
            Piotr Krajewski (Pol) Legia DNF

            Na szczęście troszkę lepiej było 2 dni wcześniej

            Memoriał Andrzeja Trochanowskiego - 1.2


            1 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice 3.51.10 (43.059 km/h)
            2 Artur Detko (Pol) DHL - Author
            3 Pavel Zitta (Cze) Euroregion Nysa 0.03
            4 Lukasz Bodnar (Pol) DHL - Author
            5 Pawel Szaniawski (Pol) CCC Polsat Polkowice
            6 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
            7 Adam Wadecki (Pol) Kalev Sport
            8 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia
            9 Marcin Gebka (Pol) Mróz Action Uniqa
            10 Roman Bronis (Svk) Dukla Trencin Merida
            11 Maros Kovac (Svk) Dukla Trencin Merida 0.08
            12 Dariusz Baranowski (Pol) DHL - Author
            13 Priit Prous (Est) Kalev Sport
            14 Wojciech Pawlak (Pol) Mróz Action Uniqa 0.12
            15 Marek Cichosz (Pol) Legia 0.14
            ---------
            22 Marcin Urbanowski (Pol) Legia 6.10
            27 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 6.10
            50 Tomasz Repinski (Pol) Legia 6.40
            52 Adam Sznitko (Pol) Legia 6.40
            53 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 6.40

            ========================
            Od jutra - Wyścig "Szlakiem Grodów Piastowskich " (2.1).
            Nasi w składzie:
            LEGIA - TV 4
            51.Modzelewski Łukasz
            52.Matysiak Bartłomiej
            53.Sznitko Adam
            54.Krajewski Piotr
            55.Urbanowski Marcin
            56.Cichosz Marek
            57.Janiszewski Sylwester
            58.Charucki Paweł

            Dyr. Sport. Ludwiniak Zbigniew
            http://www.grody.com.pl/FR_TRESC.html


            I zaległe wyniki z Tour de Loire et Cher (2.2) we Francji:

            1 etap:
            1 Jos Pronk (Ned) Krolstone Continental Team 3.19.12 (43.675 km/h)
            2 Grégory Joseph (Bel) Davitamon Lotto Jong Vlaanderen
            3 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia
            4 Dean Downing (GBr) Rapha-Condor - Recycling.co.uk
            5 Sven Vandousselaere (Bel) Davitamon Lotto Jong Vlaanderen
            6 Cédric Drouet (Fra) Guidon Chalettois
            7 Lars Ulrich (Den) Team Odense Energi
            ------------------------
            11 Adam Sznitko (Pol) Legia
            35 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia
            39 Marek Cichosz (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas 81 Pawel Charucki (Pol) Legia 0.18

            100 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 0.38


            2 etap:
            1 Valentin Iglinskiy (Kaz) Ulan 4.46.06 (42.08 km/h)
            2 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia
            3 Julien Gonnet (Fra) Super Sports 37
            4 Martin Reimer (Ger) LKT Team - Brandenburg
            5 Alain Lauener (Swi) Team Fidibc.Com
            6 Ken Devaere (Bel) Davitamon - Lotto - Jong Vlaanderen
            7 Gwenaël Teillet (Fra) Team U Nantes Atlantique
            8 Eddy Ijzendoorn (Ned) Line-Lloyd Footwear Cycling
            9 Cyrille Noel (Fra) Super Sports 40
            10 Philipp Klein (Ger) Thüringer Energie Team - wszyscy ten sam czas

            3 etap:
            1 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 3.57.05 (44.415 km/h)
            2 Jos Pronk (Ned) Krolstone Continental Team 0.07
            3 Martin Pedersen (Den) Team GLS - Pakke Shop
            4 Graham Briggs (GBr) Rapha-Condor - Recycling.co.uk
            5 Lieuwe Westra (Ned) Krolstone Continental Team
            6 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 0.07
            14 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia
            0.07
            21 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 0.35
            23 Marek Cichosz (Pol) Legia 2.25


            4 etap:
            1 Niels Scheuneman (Ned) Krolstone Continental Team 4.22.41 (43.855 km/h)
            2 Ken Devaere (Bel) Davitamon Lotto Jong Vlaanderen
            3 Michaël Berling (Den) Glud & Marstrand - Horsens
            4 Eladio Sanchez (Spa) Orbea-Oreka S.D.A
            5 Christofer Stevenson (Swe) Team GLS - Pakke Shop
            6 Ingmar Dassler (Ger) LKT Team Brandenburg 0.06
            7 Mikel Nieve (Spa) Orbea-Oreka S.D.A 0.17
            8 Sven Vandousselaere (Bel) Davitamon Lotto Jong Vlaanderen 1.02
            -----------------------
            18 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 1.02
            35 Marek Cichosz (Pol) Legia 1.02
            41 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia 1.02
            66 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 4.44
            112 Adam Sznitko (Pol) Legia 12.31
            113 Pawel Charucki (Pol) Legia 12.52


            5 etap:
            1 Jos Pronk (Ned) Krolstone Continental Team 2.11.03 (44.639 km/h)
            2 Martin Pedersen (Den) Team GLS - Pakke Shop 0.02
            3 Yannick Marie (Fra) Entente Sud Gascogne 0.03
            4 Eladio Sanchez (Spa) Orbea-Oreka S.D.A
            5 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia
            6 Sven Vandousselaere (Bel) Davitamon Lotto Jong Vlaanderen
            7 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia
            -------------------
            37 Marek Cichosz (Pol) Legia
            72 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia
            75 Adam Sznitko (Pol) Legia - wszyscy 0.03
            104 Pawel Charucki (Pol) Legia 7.42


            Klasyfikacja końcowa:
            1 Christofer Stevenson (Swe) Team GLS - Pakke Shop 18.36.17
            2 Eladio Sanchez (Spa) Orbea-Oreka S.D.A 0.09
            3 Jos Pronk (Ned) Krolstone Continental Team 0.23
            4 Michaël Berling (Den) Glud & Marstrand - Horsens 0.52
            5 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 0.54
            6 Lieuwe Westra (Ned) Krolstone Continental Team 1.02
            --------------------------
            13 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia 1.27
            20 Marek Cichosz (Pol) Legia 3.20
            34 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 6.19
            93 Adam Sznitko (Pol) Legia 47.24
            101 Pawel Charucki (Pol) Legia 54.57

            Drużynowo:
            1 Team GLS Pakke Shop 55.50.47
            2 Glud & Marstrand - Horsens 1.35
            3 Team Legia 2.07
            4 Krolstone Continental Team 3.57
            5 Orbea-Oreka S.D.A 7.36
            6 Thüringer Energie Team 12.56
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

            Komentarz


            • Szlakiem grodów Piastowskich:

              Etap 1: Legnica - Swidnica, 185.6 km
              Ciezki etap z 6 górskimi premiami.
              1 Bartosz Huzarski (Pol) Polish National Team Road 4.27.41 (42.05 km/h)
              2 Andreas Schilinger (Ger) Team Sparkasse
              3 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat Polkowice
              4 Eddy Ratti (Ita) Team Nippo-Endeka
              5 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
              6 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team Road
              7 Radoslaw Romanik (Pol) Dhl - Author
              8 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia
              9 Rene Andrle (Cze) Psk Whirlpool - Author
              10 Dirk Müller (Ger) Team Sparkasse - ten sam czas
              15 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia 0.18
              37 Tomasz Repinski (Pol) Legia 2.22
              62 Marek Cichosz (Pol) Legia 14.45
              64 Adam Sznitko (Pol) Legia 14.45
              74 Marcin Urbanowski (Pol) Legia 20.11
              77 Piotr Krajewski (Pol) Legia 20.11
              78 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 20.11
              DNF Ondrej Sosenka (Cze) Isd Sport Donieck Ukraina

              Etap 2:
              Glogow - Lubin, 160.1 km
              1 Andre Schulze (Ger) Psk Whirlpool - Author 3.26.36 (46.5 km/h)
              2 Clemens Radochla (Ger) Elk Haus - Simplon
              3 Simone Cadamuro (Ita) Team Nippo-Endeka
              4 Marek Wesoly (Pol) CCC Polsat Polkowice
              5 Ivan Fanelli (Ita) Cinelli - OPD
              6 Yuri Metlushenko (Ukr) Amore & Vita - McDonald's
              7 Adam Wadecki (Pol) Kalev Sport
              8 Eric Bauman (Ger) Team Sparkasse
              9 Blorn Thurau (Ger) Elk Haus - Simplon
              10 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team Road
              27 Marek Cichosz (Pol) Legia
              29 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia
              30 Marcin Urbanowski (Pol) Legia
              51 Adam Sznitko (Pol) Legia
              52 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia
              58 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia
              65 Tomasz Repinski (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas
              98 Piotr Krajewski (Pol) Legia 1.17





              Etap 3:Zlotoryja - Jawor, 183.8 km
              Etap z górskimi premiami (3, w tym Kapela, gdzie wygrał Sznitko)
              Dojechała na czele grupa 48 kolarzy, reszta daleko z tyłu
              1 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 4.34.18 (40.204 km/h)
              2 Eric Bauman (Ger) Team Sparkasse
              3 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team Road
              4 Clemens Radochla (Ger) Elk Haus - Simplon
              5 Jure Kocjan (Slo) Perutnina Ptuj
              6 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia
              7 Eddy Ratti (Ita) Team Nippo-Endeka
              8 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia
              9 Slawomir Kohut (Pol) Amore & Vita - McDonald's
              10 Ivan Fanelli (Ita) Cinelli - OPD
              18 Bartosz Huzarski (Pol) Polish National Team Road
              19 Marcin Sapa (Pol) Dhl - Author
              22 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat Polkowice
              25 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice
              26 Tomasz Repinski (Pol) Legia
              7 Jaroslaw Rebiewski (Pol) CCC Polsat Polkowice
              29 Adam Sznitko (Pol) Legia
              31 Rene Andrle (Cze) Psk Whirlpool - Author
              37 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
              39 Lars Wackernagel (Ger) Team Sparkasse
              40 Radoslaw Romanik (Pol) Dhl - Author
              43 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas
              47 Marcin Urbanowski (Pol) Legia 14.36
              53 Piotr Krajewski (Pol) Legia 14.36
              54 Marek Cichosz (Pol) Legia 14.36
              58 Daniel Czajkowski (Pol) Dhl - Author
              59 Grzegorz Zoledziowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
              64 Pawel Szaniawski (Pol) CCC Polsat Polkowice
              67 Adam Wadecki (Pol) Kalev Sport
              87 Robert Radosz (Pol) Polish National Team Road
              88 Wojciech Pawlak (Pol) Polish National Team Road
              94 Blazej Janiaczyk (Pol) Polish National Team Road
              96 Marcin Gebka (Pol) Polish National Team Road
              DNS Dariusz Baranowski (Pol) Dhl - Author
              DNS Rafal Ratajczyk (Pol) Polish National Team-Track
              DNF Piotr Zaradny (Pol) Dhl - Author

              Generalka po 3 etapach: 1 Bartosz Huzarski (Pol) Polish National Team Road 12.28.17
              2 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0.09
              3 Andreas Schilinger (Ger) Team Sparkasse 0.12
              4 Dirk Müller (Ger) Team Sparkasse
              5 Marek Rutkiewicz (Pol) Polish National Team Road 0.14
              6 Kristjan Fajt (Slo) Perutnina Ptuj 0.16
              7 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 0.17
              8 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 0.18
              9 Eddy Ratti (Ita) Team Nippo-Endeka
              10 Rene Andrle (Cze) Psk Whirlpool - Author
              14 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia 0.36
              30 Tomasz Repinski (Pol) Legia 2.40
              38 Adam Sznitko (Pol) Legia 15.02
              60 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 20.29
              68 Marek Cichosz (Pol) Legia 29.39
              74 Marcin Urbanowski (Pol) Legia 35.05
              86 Piotr Krajewski (Pol) Legia 35.05
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

              Komentarz


              • 4. etap - jazda na czas:


                1 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat Polkowice 33.09.47
                2 Bartosz Huzarski (Pol) Polish National Team Road 0.04
                3 Denys Kostyuk (Ukr) Isd Sport Donieck Ukraina 0.25
                4 Juan Pablo Dotti (Arg) Cinelli - OPD 0.33
                5 Jarosław Rębiewski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0.38
                6 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 0.41
                7 Rene Andrle (Cze) Psk Whirlpool - Author 0.48
                8 Łukasz Modzelewski (Pol) Legia 0.55
                9 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 0.58
                10 Sergii Matveyev (Ukr) Cinelli - OPD 1.02

                Klasyfikacja po 4 etapie

                1 Bartosz Huzarski (Pol) Polish National Team Road 13.01.30
                2 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat Polkowice 0.41
                3 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 0.55
                4 Rene Andrle (Cze) Psk Whirlpool - Author 1.02
                5 Dirk Muller (Ger) Team Sparkasse 1.06
                6 Łukasz Modzelewski (Pol) Legia 1.08
                7 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat Polkowice
                8 Jarosław Rębiewski (Pol) CCC Polsat Polkowice 1.23
                9 Eddy Ratti (Ita) Team Nippo Endeka 1.26
                10 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat Polkowice 1.27
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz


                • E.O.S. Tallinn GP - 1.1

                  Estonia, May 23, 2008

                  2007 Results Results Past winners
                  Results - 186 km

                  1 Mart Ojavee (Est) Rietumu Bank-Riga 4.06.19
                  2 Erki Pütsep (Est) National Team Estonia
                  3 Jens Mouris (Ned) Mitsubishi-Jartazi
                  4 Ramunas Navardauskas (Ltu) Ulan
                  5 Alexander Mironov (Rus) Rietumu Bank-Riga 0.13
                  6 Tomasz Kiendys (Pol) CCC Polsat Polkowice
                  7 Jaan Kirsipuu (Est) National Team Estonia 1.01
                  8 Markku Ainsalu (Est) National Team Estonia 1.17
                  9 Adam Wadecki (Pol) Kalev Sport
                  10 Marek Wesoly (Pol) CCC Polsat Polkowice 11.31
                  11 Piotr Krajewski (Pol) Legia
                  45 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 12.16
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                  Komentarz


                  • Rozpoczęło się Bałtyk Karkonosze Tour (2.2)
                    LEGIA
                    Dyr. Zbigniew Ludwiniak
                    33.MATYSIAK Bartłomiej POL
                    34.MODZELEWSKI Łukasz POL
                    35.JANISZEWSKI Sylwester POL
                    36.CICHOSZ Marek POL
                    37.KRAJEWSKI Piotr POL
                    38.URBANOWSKI Marcin POL
                    39.CHARUCKI Paweł POL
                    40.SZNITKO Adam POL

                    Pierwszy etap zakończył się finiszem z peletonu, nasi poza top 10

                    Etap 1. - Wtorek, 3 czerwca: Trzebiatów - Choszczno, 217,4km
                    1 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat Polkowice 5.37.15
                    2 Piotr Zaradny (Pol) DHL Author
                    3 Marcin Gębka (Pol) Mróz Action Uniqa
                    4 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice
                    5 Lyubomir Polatyko (Ukr) Narodowa Drużyna Ukrain
                    6 Rafał Ratajczyk (Pol) Team Euroregion Nysa
                    7 Paweł Szaniawski (Pol) CCC Polsat Polkowice
                    8 Denis Galimzyanow (Ukr) KATYUSHA - RUS
                    9 Pavel Zitta (Ukr) Narodowa Drużyna Ukrainy
                    10 Robert Radosz (Pol) Mróz Action Uniqa - ten sam czas
                    Klasyfikacja generalna po 1. etapie
                    1 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat Polkowice 5.37.02
                    2 Piotr Zaradny (Pol) DHL - Author 0.07
                    3 Ben Berden (Bel) Revor Cyclingteam
                    4 Marcin Gębka (Pol) Mróz Action Uniqa 0.09
                    5 Rene Heinze (Ger) Team Euroregion Nysa
                    6 Paweł Szaniawski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0.10
                    7 Pavol Polievka (Svk) Dukla Trencin Merida 0.12
                    8 Mateusz Komar (Pol) DHL - Author
                    9 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0.13
                    10 Lyubomir Polatyko (Ukr) Ukraina
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                    Komentarz


                    • I mamy sukces.

                      Sznitko wygrał 4 etap.

                      Po 6 etapie znajduje sie na 4 miejscu w klasyfikacji generalnej.

                      To chyba pierwsze zwycięstwo kolarzy (L) w tym sezonie w wyścigach profi.
                      koko koko Skorza spoko...

                      Komentarz


                      • I na koniec bez zmian. Janiszewski szósty na ostatnim etapie, Sznitko czwarty na koniec.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                        Komentarz


                        • Srebrny medal MP w jezdzie na czas U23 zdobyl Modzelewski.

                          Brawo
                          koko koko Skorza spoko...

                          Komentarz


                          • Bylo wicemistrzostwo orlikow w jezdzie na czas.

                            Jest takze wicemistrostwo Polski w wyscigu ze startu wspolnego.
                            1 Marcin Sapa (DHL Author) 5.13.44 (41,69 km/h)
                            2 Bartłomiej Matysiak (Legia)
                            3 Maciej Bodnar (Liquigas) 0.10
                            4 Błażej Janiaczyk (Mróz Action Uniqa) 0.31
                            5 Tomasz Smoleń (C.C Etupes) 0.33
                            6 Adam Wadecki (Kalev Sport)
                            7 Michał Gołaś (Cycle Collstrop)
                            8 Jacek Morajko (Masdeinox Boavista) 0.38
                            9 Mariusz Witecki (Mróz Action Uniqa)
                            10 Mateusz Mróz (CCC Polsat Polkowice) 0.47
                            11 Wojciech Halejak (DHL Author)
                            12 Łukasz Bodnar (DHL Author)
                            13 Przemysław Niemiec (Miche)
                            14 Adam Sznitko (Legia)
                            koko koko Skorza spoko...

                            Komentarz


                            • i brąz niespełna 20-letniego Urbanowskiego w U-23 ze startu wspólnego
                              cóż, w 4-osobowej ucieczce miał 3 przeciwników z Pacific Toruń, wiec jakikolwiek medal jest ok

                              Ogólnie 3 medale, więc jest ok



                              Najbliższy start: 2-7 lipca, Wyścig Solidarności i Olimpijczyków
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                              Komentarz


                              • Wyścig Solidarności i Olimpijczyków: kat. 2.1

                                Etap 1: Łódź - Pabianice (121 km); 2 lipca 2008.
                                1 Andre Schulze (Ger) Andre Schulze 2.47.29
                                2 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat
                                3 Piotr Zaradny (Pol) DHL-Author
                                4 Błażej Janiaczyk (Pol) Polska
                                5 Dawid Krupa (Pol) Polska młodzieżowa
                                6 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
                                7 Tom Meeusen (Bel) Fidea Team
                                8 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia
                                9 Krzysztof Krzywy (Pol) Kalev Sport
                                10 Vincent Baestiaens (Bel) Fidea Team
                                23 Marek Cichosz (Legia)
                                41 Bartłomiej Matysiak (Legia)
                                42 Piotr Krajewski (Legia)
                                61 Paweł Charucki (Legia)
                                74 Adam Sznitko (Legia) - wszyscy ten sam czas
                                86 Tomasz Repiński (Legia) 0.42

                                Klasyfikacja po 1 etapie

                                1 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat 2.47.16
                                2 Andre Schulze (Ger) Andre Schulze 0.01
                                3 Piotr Zaradny (Pol) DHL-Author 0.05
                                4 Mateusz Komar (Pol) DHL-Author
                                5 Karl-Christian Koning (Ger) Niemcy 0.06
                                6 Błażej Janiaczyk (Pol) Polska 0.07
                                7 Dawid Krupa (Pol) Polska młodzieżowa
                                8 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
                                9 Tom Meeusen (Bel) Fidea Team
                                10 Sylwester Janiszewski (Pol) Legia 0.07


                                Etap 2:
                                Zamieszczone przez Szosa
                                Drugi etap z Radomska do Bełchatowa miał 100 km. Jeszcze na ulicach Radomska na 12 kilometrze była premia specjalna, którą wygrał Ukrainiec Anatoliy Jugow z ISD Sports Donetsk. Drugi był Wojciech Halejak z DHL-Author, a trzeci Sylwester Janiszewski z Legii.

                                Piętnaście kilometrów po starcie, od peletonu odjechał Piotr Krajewski z Legii i uciekał samotnie przez 50 km. Jego przewaga nad grupą osiągnęła trzy minuty. Samotnie też przejechał linię lotnego finiszu w Kleszczowie. Z peletonu najszybszy był Jeżowski, który wyprzedził Mateusza Komara z DHL-Author.

                                Kilka kilometrów za Kleszczowem peleton dogonił Krajewskiego i do Bełchatowa wjechała cała grupa. Przed metą kolarze przejechali jeszcze trzy rundy po ulicach miasta. Finisz z peletonu wygrał Zaradny, wyprzedzając Jeżowskiego i Kostyuka.

                                W czwartek rozegrany zostanie trzeci etap z Białobrzegów do Radomia, długości 162 km.
                                1 Piotr Zaradny (Pol) DHL-Author 2.18.11
                                2 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat
                                3 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Sports Donetsk
                                4 Andre Schulze (Ger) PSK Whirpool-Author
                                5 Bartłomiej Matysiak (Pol) Legia
                                6 Paweł Szaniawski (Pol) CCC Polsat
                                7 Błażej Janiaczyk (Pol) Polska
                                8 Leif Lampater (Ger) Niemcy
                                9 Roger Kluge (Ger) LKT Team Brandenburg
                                10 Dmytro Kriwcow (Ukr) ISD-Sports Donetsk
                                18 Adam Sznitko (Legia)
                                25 Marek Cichosz (Legia)
                                31 Sylwester Janiszewski (Legia)
                                56 Paweł Charucki (Legia)
                                58 Tomasz Repiński (Legia)
                                80 Piotr Krajewski (Legia) - wszyscy ten sam czas

                                Klasyfikacja po 2 etapie:

                                1 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat 5.05.21
                                2 Piotr Zaradny (Pol) DHL-Author 0.05
                                3 Andre Schulze (Ger) PSK Whirpool-Author 0.07
                                4 Mateusz Komar (Pol) DHL-Author 0.10
                                5 Piotr Krajewski (Pol) Legia 0.10
                                6 Denys Kostyuk (Ukr) ISD-Sports Donetsk 0.11
                                7 Karl-Christian Koning (Ger) Niemcy 0.12
                                8 Błażej Janiaczyk (Pol) Polska 0.13
                                9 Tom Meeusen (Bel) Fidea Team
                                10 Dawid Krupa (Pol) Polska młodzieżowa
                                17 Sylwester Janiszewski (Legia) 0.13
                                21 Bartłomiej Matysiak (Legia)
                                24 Marek Cichosz (Legia)
                                43 Adam Sznitko (Legia)
                                63 Paweł Charucki (Legia) - wszyscy 0.13
                                86 Tomasz Repiński (Legia) 0.55
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X