Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Istrian Spring Trophy 2.2:
    Etap 1: Porec - Labin, 187 km

    1 Grega Bole (Slo) Sava 3.32.27
    2 Jure Kocjan (Slo) KK Radenska Powerbar
    3 Hrvoje Miholjevic (Cro) BK Loborika
    4 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi
    5 Martin Riska (Svk) Team Swiag - Teka 0.03
    6 Matej Stare (Slo) KK Perutnina Ptuj 0.05
    7 Gianluca Coletta (Ita) Team Cinelli - Endeka 0.07
    8 Mathias Belka (Ger) LKT Team Branderburg
    9 Holger Sievers (Ger) Team 3C Gruppe - Lamonta
    10 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia POL 0.07

    94 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia POL 2.43
    95 Michal Pawlyta (Pol) Legia POL
    115 Marcin Wolski (Pol) Legia POL 4.00
    116 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia POL
    161 Michal Buczek (Pol) Legia POL 6.16


    Etap 2: Porec - Zelena Laguna, 200 km

    1 Mattia Gavazzi (Ita) KIO ENE 4.36.18
    2 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi
    3 Roger Kluge (Ger) LKT Team Branderburg
    4 Martin Reimer (Ger) LKT Team Branderburg
    5 Aldo Ino Ile¹ic (Slo) KK Perutnina Ptuj
    6 Philipp Metzke (Ger) RV Berlin 1888
    7 Radek Becka (Cze) PSK Whirlpool
    8 Paul Voss (Ger) Team 3C Gruppe - Lamonta

    29 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia POL
    31 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia POL
    80 Michal Pawlyta (Pol) Legia POL
    90 Marcin Wolski (Pol) Legia POL 6.16
    130 Michal Buczek (Pol) Legia POL 18.14
    DNF Jaroslaw Welniak (Pol) Legia POL


    GC:

    1 Grega Bole (Slo) Sava 8.10.35
    2 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi
    3 Hrvoje Miholjevic (Cro) BK Loborika 0.09
    4 Jure Zrim¹ek (Slo) KK Adria Mobil 0.14
    5 Simon Spilak (Slo) KK Adria Mobil
    6 Kristjan Koren (Slo) Sava 0.15
    7 Boris Shpilevsky (Rus) KIO ENE 0.16
    8 Gregor Gazvoda (Slo) KK Perutnina Ptuj 0.17

    27 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia POL 0.23
    67 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia POL 2.58
    68 Michal Pawlyta (Pol) Legia POL 2.59
    105 Marcin Wolski (Pol) Legia POL 10.28
    138 Michal Buczek (Pol) Legia POL 24.47


    Etap 3:Porec - Zelena Laguna, 152 km

    1 Mattia Gavazzi (Ita) KIO ENE 3.35.10
    2 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi
    3 Simone Cadamuro (Ita) KIO ENE
    4 Grega Bole (Slo) Sava
    5 Mario Holler (Aut) RC Arbö Resch & Frisch Wels
    6 Aldo Ino Ile¹ic (Slo) KK Perutnina Ptuj
    7 Matic Strgar (Slo) KK Radenska Powerbar
    8 Paolo Corra (Ita) Permac Brisot Bibanese
    54 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia POL
    56 Marcin Wolski (Pol) Legia POL
    78 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia POL
    80 Michal Pawlyta (Pol) Legia POL - ten sam czas
    117 Michal Buczek (Pol) Legia POL 9.56


    Klasyfikacja końcowa:

    1 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Maxbo Bianchi 11.45.39
    2 Grega Bole (Slo) Sava 0.03
    3 Hrvoje Miholjevic (Cro) BK Loborika 0.14
    4 Jure Zrim¹ek (Slo) KK Adria Mobil 0.20
    5 Simon Spilak (Slo) KK Adria Mobil
    6 Kristjan Koren (Slo) Sava 0.21
    7 Martin Riska (Svk) Team Swiag - Teka 0.22
    8 Maurizio Biondo (Ita) KIO ENE

    27 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia POL 0.29
    64 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia POL 3.04
    65 Michal Pawlyta (Pol) Legia POL 3.05
    90 Marcin Wolski (Pol) Legia POL 10.34
    122 Michal Buczek (Pol) Legia POL 34.49


    Drużynowo (23 teamy):
    1 BK Loborika 35.18.08
    2 KK Perutnina Ptuj
    3 KIO ENE 0.01
    4 Team Cinelli - Endeka 0.03
    5 KK Adria Mobil 0.08
    6 Team 3C Gruppe - Lamonta 0.13
    15 Legia POL 5.23
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • Settimana Ciclista Lombarda by Bergamasca (kat. 2.1):

      Prolog - jazda drużynowa na czas:
      Niestety ostatnie miejsce naszych orłów...

      1 Liquigas 4.20 (41.54 km/h)
      2 Barloworld 0.03
      3 Ceramica Panaria-Navigare 0.06
      4 Lampre-Fondital 0.09
      5 Aurum Hotels 0.10
      ----
      25 Legia (Pawlyta, Pietrzak, Modzelewski, Matysiak, Wolski) 0.28
      (ind. 174. Michał Buczek +0.58, 185. Jarosław Wełniak +1.09)

      Etap 1 (Vertova - Vertova, 146.1 km):
      1 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas 3.30.24 (41.66 km/h)
      2 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 0.02
      3 Alexander Efimkin (Rus) Barloworld
      4 Luca Ascani (Ita) Aurum Hotels
      5 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus-Simplon
      6 Alessandro Vanotti (Ita) Liquigas
      7 Andreas Dietziker (Swi) Team LPR
      8 Daniele Pietropolli (Ita) Tenax-Menikini

      18 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre-Fondital 0.02
      20 Humbert Krys (Pol) Ceramica Flaminia 0.02
      43 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 1.15
      75 Kristof Szczawinski (Pol) Miche 1.15
      77 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia 1.15
      101 Slawomyr Kohut (Pol) Amore & Vita-McDonald's 1.29
      102 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonald's
      116 Slawomyr Bury (Pol) Amore & Vita-McDonald's 5.12
      117 Adrian Honkisz (Pol) Miche
      127 Bartlomej Matysiak (Pol) Legia 5.56
      130 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 5.56
      132 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia 5.56 136 Michal Pawlyta (Pol) Legia 6.07

      164 Sebastian Martyniak (Pol) MapaMap-BantProfi 11.06
      169 Tomasz Kuras (Pol) MapaMap-BantProfi 12.49
      179 Marcin Wolski (Pol) Legia 13:52
      Buczek, Wełniak - nie ukończyli etapu


      Etap 2 (Roncadelle - Roncadelle, 174,5 km):
      1 Alexander Efimkin (Rus) Barloworld 4.10.17 (41.83 km/h)
      2 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre-Fondital 0.21
      3 Daniele Pietropolli (Ita) Tenax-Menikini 0.24
      4 Luca Pierfelici (Ita) Aurum Hotels
      5 Kanstantsin Siutsou (Blr) Barloworld
      6 Yauhen Sobal (Blr) Cinelli-Endeka-OPD
      7 Tomasz Nose (Slo) Adria Mobil
      8 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare

      35 Humbert Krys (Pol) Ceramica Flaminia 3.22
      56 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 7.33
      71 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia 10.06
      75 Adrian Honkisz (Pol) Miche 10.55
      76 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia 10.55
      80 Slawomyr Kohut (Pol) Amore & Vita-McDonald's 12.27
      87 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonald's 14.13
      88 Michal Pawlyta (Pol) Legia 15.42
      119 Sebastian Martyniak (Pol) MapaMap-BantProfi 19.20
      128 Kristof Szczawinski (Pol) Miche 20.10
      134 Slawomyr Bury (Pol) Amore & Vita-McDonald's 24.42
      142 Marcin Wolski (Pol) Legia 24.42
      144 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia 24.42
      149 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia 24.42

      175 Tomasz Kuras (Pol) MapaMap-BantProfi 28.59

      Generalna po 2 etapach:
      1 Alexander Efimkin (Rus) Barloworld 7.45.06
      2 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare 0.27
      3 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre-Fondital
      4 Luca Pierfelici (Ita) Aurum Hotels 0.31
      5 Daniele Pietropolli (Ita) Tenax-Menikini 0.32
      6 Yauhen Sobal (Blr) Cinelli-Endeka-OPD 0.58
      7 Marco Osella (Ita) Kio Ene-Tonazzi-DMT
      8 Markus Eibegger (Aut) Elk Haus-Simplon 0.59

      21 Humbert Krys (Pol) Ceramica Flaminia 3.31
      61 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche 10.03
      68 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia 12.20
      81 Slawomir Kohut (Pol) Amore & Vita-McDonald's 14.11
      87 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia 17.14
      112 Michal Pawlyta (Pol) Legia 22.12
      138 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia 31.01
      139 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia
      165 Marcin Wolski (Pol) Legia 38.57


      3 etap (Brignano Gera d'Adda - Brignano Gera d'Adda, 176 km):
      1 Ivan Quaranta (Ita) Amore & Vita-McDonald's 3.43.35 (41.0 km/h)
      2 Danilo Napolitano (Ita) Lampre-Fondital
      3 Mattia Gavazzi (Ita) Kio Ene-Tonazzi-DMT
      4 Borut Bozichz (Slo) Team LPR
      5 Luca Ascani (Ita) Aurum Hotels
      6 Fabrizio Guidi (Ita) Barloworld
      7 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
      8 Domenico Loria (Ita) Team Universal Caffe'-Ecopterol
      ------------
      16 Bartlomej Matysiak (Pol) Legia
      23 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia

      43 Humbert Krys (Pol) Ceramica Flaminia
      54 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia
      58 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre-Fondital
      60 Slawomyr Kohut (Pol) Amore & Vita-McDonald's
      75 Marcin Wolski (Pol) Legia
      95 Adrian Honkisz (Pol) Miche
      104 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
      106 Sebastian Martyniak (Pol) MapaMap-BantProfi
      107 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonald's
      117 Slawomyr Bury (Pol) Amore & Vita-McDonald's
      118 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia
      129 Michal Pawlyta (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas

      167 Kristof Szczawinski (Pol) Miche 1.58

      Klas. generalna po 3 etapach:
      1 Alexander Efimkin (Rus) Barloworld 11.28.41
      2 Sylvester Szmyd (Pol) Lampre-Fondital 0.27
      3 Domenico Pozzovivo (Ita) Ceramica Panaria-Navigare
      4 Luca Pierfelici (Ita) Aurum Hotels 0.31
      5 Daniele Pietropolli (Ita) Tenax-Menikini 0.32
      6 Roman Kreuziger (Cze) Liquigas 0.45
      7 Felix Rafael Cardenas Ravalo (Col) Barloworld 0.50
      8 Marco Osella (Ita) Kio Ene-Tonazzi-DMT 0.58

      25 Humbert Krys (Pol) Ceramica Flaminia 3.28
      59 Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche
      66 Tomasz Marczynski (Pol) Ceramica Flaminia 12.20
      78 Slawomyr Kohut (Pol) Amore & Vita-McDonald's 14.11
      80 Artur Krol (Pol) Amore & Vita-McDonald's 15.57
      83 Adrian Honkisz (Pol) Miche 16.41
      85 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia 17.14
      105 Kristof Szczawinski (Pol) Miche 21.37
      107 Michal Pawlyta (Pol) Legia 22.12
      127 Slawomyr Bury (Pol) Amore & Vita-McDonald's 30.20
      129 Sebastian Martyniak (Pol) MapaMap-BantProfi 30.46
      132 Bartlomiej Matysiak (Pol) Legia 31.01
      133 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia
      158 Marcin Wolski (Pol) Legia 38.57


      Etap 4 (Bergamo-Bergamo, 162,7 km) :
      1 16 ITA19800916 VANOTTI Alessandro LIQUIGAS 3:44'34
      2 86 ITA19800711 PIETROPOLLI Daniele
      3 10 ITA19860613 CAPECCHI Eros
      4 66 SLO19800808 BOZICHZ Borut
      5 179 SLO19841018 KOCJAN Jure
      6 114 ITA19830629 ASCANI Luca
      7 24 ITA19750910 PALUMBO Giuseppe
      8 7 POL19780302 SZMYD Sylvester
      9 95 COL19790417 SERPA Jose
      10 168 POL19790529 SZCZAWINSKI Krzysztof -ten sam czas
      26 35 POL19831217 KRYS Humbert - ten sam czas
      48 110 POL19770918 KOHUT Slawomyr 0.30
      70 164 POL19880227 HONKISZ Adrian MICHE 0.51
      71 36 POL19840306 MARCZYNSKI Tomasz 0.51
      94 146 POL19840911 MATYSIAK Bartlomiej LEGIA 12'13
      100 147 POL19860618 MODZELEWSKI Lukasz LEGIA 12'13

      112 156 POL19830423 MARTYNIAK Sebastian 14'45
      113 106 POL19850715 BURY Slawomyr AMORE & VITA-MCDONALD'S 14'45

      Klas. końcowa:
      1 29 RUS19811202 EFIMKIN Alexander SBARLOWORLD 15:13'15
      2 7 POL19780302 SZMYD Sylvester LAMPRE-FONDITAL 0.27
      3 45 ITA19821130 POZZOVIVO Domenico CERAMICA PANARIA-NAVIGAR 0.27
      4 116 ITA19830903 PIERFELICI Luca 83 AURUM HOTELS 0.31
      5 86 ITA19800711 PIETROPOLLI Daniele TENAX 0.32
      6 15 CZE19860506 KREUZIGER Roman LIQUIGAS 0.45
      7 27 COL19721124 CARDENAS RAVALO Felix Rafael BARLOWORLD 0.50
      8 143 ITA19810106 OSELLA Marco 0.58

      23 35 POL19831217 KRYS Humbert CERAMICA FLAMINIA 3'28
      61 36 POL19840306 MARCZYNSKI Tomasz CERAMICA FLAMINIA 13'11
      65 110 POL19770918 KOHUT Slawomyr AMO AMORE & VITA-MCDONALD'S 14'41
      107 146 POL19840911 MATYSIAK Bartlomej LEGIA 43'14
      108 147 POL19860618 MODZELEWSKI Lukasz LEGIA 43'14

      wyścig ukończyło 118 zawodników
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz


      • Trwa Energa Tour (d. Kalisz-Konin), z udzialem Legii.
        PAP

        Etap 1:
        Na metę przybyła sześcioosobowa stawka kolarzy. Finisz rozegrał się już tylko między Kiendysiem a Janiaczykiem, natomiast Tomasz Lisowicz z CCC skupił się wyłącznie na obronie trzeciej lokaty.

        Peleton ze stratą ok. pół minuty do zwycięzcy przyprowadził Maciej Paterski (KTK Kalisz), który objął prowadzenie w klasyfikacji orlików.
        Wyniki kryterium (70 km, Zgierz)

        1 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polskowice) 1.53.20
        2 Błażej Janiaczyk (Intel Action)
        3 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat Polkowice)
        4 Jarosław Zarembski (Intel-Action)
        5 Wojciech Pawlak (Dynatec)
        6 Bartłomiej Matysiak (Legia TV 4)

        Etap 2:(118 km)

        1 Marek Wesoły (CCC Polsat Polkowice) 2.41.55
        2 Marcin Gębka (Dynatec)
        3 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice)
        4 Piotr Zaradny (DHL Author)
        5 Marek Maciejewski (Weltour)
        6 Błażej Janiaczyk (Intel-Action)

        Klasyfikacja po 2 etapie:

        1 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 4.35.49
        2 Błażej Janiaczyk (Intel-Action) 0.16
        3 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat Polkowice) 0.19
        4 Wojciech Pawlak (Dynatec) 0.38
        5 Bartłomiej Matysiak (Legia TV4) 0.43
        6 Marek Wesoły (CCC Polsat Polkowice) 0.59

        Zamieszczone przez szosa
        Energa Tour: etap 3

        Tomasz Kiendyś z CCC Polsat Polkowice wygrał 22. ogólnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym - Energa Tour 2007", dawniej rozgrywany pod nazwą Kalisz - Konin. Na ostatnim etapie triumfował Marcin Gębka z teamu Dynatec.

        Kiendyś wygrał pierwszy etap, a na drugim zajął trzecie miejsce. To właśnie dzięki punktom i sekundom bonifikat, wywalczonym na finiszach, a także na lotnych premiach, kolarz CCC Polsat Polkowice uzyskał 16-sekundową przewagę nad drugim w klasyfikacji Błażejem Janiaczykiem (Intel-Action).

        Podczas ostatniego etapu z Konina do Kalisza (110 km) nie brakowało ucieczek, ale czujnie jadący peleton szybko wchłaniał grupki odważnych kolarzy. Do Kalisza, gdzie do pokonania było pięć pętli ulicami miasta, wszyscy zawodnicy wjechali razem. Na finiszu najszybszy okazał się Marcin Gębka, który w sobotę nieznacznie przegrał na ostatnich metrach z Markiem Wesołym.

        - Cieszy nas to, że w tegorocznym wyścigu wszystkie najważniejsze polskie grupy znalazły się na liście zgłoszeń - powiedział Przemysław Andrzejak, dyrektor wyścigu.

        - Mogło imponować mocne tempo wyścigu. Ponieważ nie było jazdy na czas, zawodnicy szukali bonifikat czasowych na finiszach czy na premiach lotnych. W następnym roku odbędą się cztery, może nawet pięć etapów. Jeden z nich rozegrany zostanie na drogach województwa łódzkiego - dodał Andrzejak.

        PAP

        1 Marcin Gębka (Dynatec) 2.21.52
        2 Jarosław Zarębski (Intel-Action)
        3 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat Polkowice)
        4 Wojciech Pawlak (Dynatec)
        5 Tomasz Leśniak (Weltour)
        6 Bartłomiej Matysiak (Legia TV 4)

        Klasyfikacja końcowa:

        1 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 6.57.41
        2 Błażej Janiaczyk (Intel-Action) strata 0.16
        3 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat Polkowice)
        4 Jarosław Zarębski (Intel-Action) 0.32
        5 Wojciech Pawlak (Dynatec) 0.38
        6 Bartłomiej Matysiak (Legia TV 4) 0.43

        Klasyfikacja najaktywniejszych:

        1 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 15 pkt
        2 Błażej Janiaczyk (Intel-Action) 9
        3 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat Polkowice) 6

        Klasyfikacja punktowa:

        1 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) 45 pkt
        2 Błażej Janiaczyk (Intel-Action) 44
        3 Bartłomiej Matysiak (Legia TV 4)
        Zwracam uwagę na 2 człon który pojawił się w nazwie naszej drużyny...
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • Rafi, wiesz cos wiecej na temat nowego sponsora?
          Prezentacja, jesli sie nie myle odbywala sie jeszcze w restauracji Bazyliszek.

          TV4 - czy to wiekszy budzet?
          W kazdym razie jest to program z rodziny Polsatu. Poniewaz Polsat pokazuje polskie wyscigi to moze wieksza uwage zwroca na Legie TV4?
          koko koko Skorza spoko...

          Komentarz


          • Wiesz, Bazyliszek cały czas wspiera Legię. Na temat nowego sponsora w sumie nic nie wiem poza tym, że jest
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

            Komentarz


            • Zamieszczone przez szosa
              Memoriał Andrzeja Trochanowskiego
              kat. 1.2; Czerwińsk nad Wisłą - Baboszewo, 165,9 km; 1 maja 2007.

              Tomasz Lisowicz (CCC Polsat), po ataku z 6-osobowej grupy, został zwycięzcą 19. Memoriału Andrzeja Trochanowskiego.

              Na mecie w Baboszewie finisz rozegrała między sobą sześcioosobowa czołówka, która utworzyła się na około 40 km przed metą. Lisowicz wyprzedził Piotra Zaradnego (DHL Author) i Łukasza Podolskiego (Weltour). Prowadzenie w klasyfikacji młodzieżowej ProLigi (do 25 lat) objął siódmy na mecie Wojciech Ziółkowski (Weltour).

              Bardzo trudne warunki - przenikliwy chłód i silny wiatr - zdziesiątkowały stawkę uczestników wyścigu. Już w połowie trasy blisko stuosobowy peleton podzielił się na wiele mniejszych grupek. Ostatnie 80 km rozgrywane było na rundach wokół Baboszewa, a szybko jadąca czołówka dublowała kolejne grupki maruderów, którzy zgodnie z regulaminem byli wycofywani z trasy. W efekcie wyścig ukończyło zaledwie 24 kolarzy.

              W sześcioosobowej czołówce znalazło się aż trzech zawodników ekipy CCC Polsat, dwóch z DHL Author i jedyny reprezentant Weltouru. Przez kilkanaście kilometrów prowadzącą grupkę gonił samotnie Bartłomiej Matysiak z Legii, ale w końcu poddał się i do mety dojechał w drugiej grupie.

              Na kilometr przed metą zaatakował z czołówki Piotr Zaradny, który próbował w ten sposób uprzedzić będących w przewadze kolarzy CCC. Ruszył jednak za nim Lisowicz i na ostatnich kilkuset metrach doścignął i wyprzedził znanego ze sprinterskich umiejętności Zaradnego, samotnie mijając linię mety. Kolejni kolarze finiszowali w kilkusekundowych odstępach.

              Kolarski wyścig upamiętniający wybitnego polskiego trenera rozegrany został po raz 19. Andrzej Trochanowski był w latach pięćdziesiątych czołowym zawodnikiem kraju, mistrzem Polski indywidualnie, w drużynie i wyścigu przełajowym.

              Od 1964 roku poświęcił się pracy trenerskiej. Pracując w stołecznej Legii i prowadząc reprezentację Polski wychował wielu słynnych kolarzy. Jego wychowankami byli m.in. Stanisław Szozda, Janusz Kowalski, Czesław Lang, Lechosław Michalak. A. Trochanowski zmarł po długiej chorobie w 1988 roku.

              Kod:
              1 Tomasz Lisowicz (Pol) CCC Polsat 3.49.28
              2 Piotr Zaradny (Pol) DHL - Author 0.04
              3 Łukasz Podolski (Pol) Weltour 0.12
              4 Roman Bronis (Svk) DHL - Author
              5 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Polsat
              6 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
              7 Wojciech Ziółkowski (Pol) Weltour 5.03
              8 Paweł Szaniawski (Pol) CCC Polsat
              9 Jarosław Zarębski (Pol) Action - Uniqua
              10 Bartłomiej Matysiak (Pol) Legia - TV4
              11 Marcin Sapa (Pol) DHL - Author
              12 Łukasz Modzelewski (Pol) Legia - TV4
              17 Marcin Wolski (Pol) Legia 5.10
              DNF Michal Buczek (Pol) Legia
              DNF Michal Pawlyta (Pol) Legia
              DNF Jaroslaw Welniak (Pol) Legia
              DNF Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia
              DNF Adam Sznitko (Pol) Legia
              Od jutra - Grody.
              relacja live na http://live.rowery.org/index.action
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

              Komentarz


              • Sapa najlepszy w Grand Prix Hydraulika Mikola¹ek

                Marcin Sapa z grupy DHL - Author zwyciężył w piątek na Słowacj w wyścigu Grand Prix Hydraulika Mikola¹ek (kat. 1.2). Polak dystans 180,6 km km pokonał w 4.49.13 wyprzedzając o 34 sekundy Grzegorza Żołędziowskiego (CCC Polsat) oraz o 35 ekund Słoweńca Kristjana Fajta (Radenska Powerbar).

                Wyniki:

                1 Marcin Sapa (Pol) DHL - Author 4.49.13
                2 Grzegorz Żołędziowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 0.34
                3 Kristjan Fajt (Slo) Radenska Powerbar 0.35
                4 Roman Bronis (Svk) DHL - Author 5.39
                5 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat Polkowice
                6 Maro ©kovác (Svk) Dukla Trencin Merida
                7 Zoltan Remak (Svk) P-Nívó Betonexpressz 2000 Kft.Se
                8 Jakub Danacík (Cze) Psk Whirlpool Hradec Kralove 10.04
                9 Kazimierz Stafiej (Pol) DHL - Author 10.48
                10 Jarosław Wełniak (Pol) Legia TV4
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz


                • Grand Prix Kooperativa - 1.2, 161,7 km, Słowacja, Sobota, 26 maja 2007

                  1 Kristjan Fajt (Slo) Radenska Powerbar 3.58.21 (40.71 km/h)
                  2 Rene Andrle (Cze) PSK Whirlpool Hradec Kralove 0.25
                  3 Marcin Sapa (Pol) DHL - Author 2.12
                  4 Miroslav Keliar (Svk) Ck Zp Sport A.S. Podbrezová 2.26
                  5 Neboj¹a Jovanovic SRB Serbian National Team 4.29
                  6 Csaba Szekeres (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Kft.Se 5.45
                  7 Bostjan Rezman (Slo) Radenska Powerbar 6.12
                  8 Petr Bencík (Cze) PSK Whirlpool Hradec Kralove 6.26
                  9 Andreas Graf (Aut) Die No Rad union""""
                  10 Paweł Szaniawski (Pol) CCC Polsat Polkowice 6.35
                  11 Lukasz Modzelewski (Pol) Legia - TV4 6.44
                  12 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat Polkowice 6.46
                  13 Radoslaw Romanik (Pol) Dhl - Author
                  20 Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia - TV4 6.57
                  DNF Michal Buczek (Pol) Legia - Tv4
                  DNF Marcin Wolski (Pol) Legia - Tv4
                  DNF Jaroslaw Welniak (Pol) Legia - Tv4


                  GP Palma - 1.2Slovakia, May 27, 2007


                  Results - 171 km
                  1 Petr Bencík (Cze) Psk Whirlpool Hradec Kralove 4.20.41 (39.36 km/h)
                  2 Tomasz Kiendys (Pol) Ccc Polsat Polkowice
                  3 Ján ©ipeky (Svk) Dukla Trencin Merida
                  4 Marek Wesoly (Pol) Ccc Polsat Polkowice 2.34
                  5 Zolt Der (SCG) P-Nívó Betonexpressz 2000 Kft.Se
                  6 Marcin Sapa (Pol) Dhl - Author
                  7 Ivan Víglaský (Svk) Ck Zp Sport A.S. Podbrezová
                  8 David Tratnik (Slo) Radenska Powerbar
                  9 Patrik Tybor (Svk) Dukla Trencin Merida
                  10 Zoltan Madaras (Hun) P-Nívó Betonexpressz 2000 Kft.Se 3.44
                  11 Krzysztop Je¾owski (Pol) Ccc Polsat Polkowice 8.00
                  12 Marcin Wolski (Pol) Legia - Tv4
                  28 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia - Tv4 13.14
                  DNF Przemyslaw Pietrzak (Pol) Legia - Tv4
                  DNF Lukasz Modzelewski (Pol) Legia - Tv4
                  DNS Michal Buczek (Pol) Legia - Tv4




                  Ruszył wyścig Bałtyk-Karkonosze (2.2). Niestety Bartek Matysiak z Legii nie dostał okazji powtórzenia zeszłorocznego zwycięstwa... :/
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                  Komentarz


                  • najbliższy prawdopoobnie start to Tour of Serbia - od poniedziałku do niedzieli (18-24.06)
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                    Komentarz


                    • Tour of Serbia (2.2)

                      Etap 1a (125 km)
                      Wyniki po bonifikatach:
                      1 135 RUS19830417 SHMIDT Alexsey NRU 2h31'55''
                      2 124 SLO19800702 MARIN Matej PER 0'02''
                      3 184 ARG19840624 DOTTI Jan Pablo CEO 0'03''
                      4 191 GER19820409 KIRITSHENKO Marco TNB 0'04''
                      5 1 BEL19810924 BLANCHY Michael FLA - `` -
                      6 183 ITA19781013 FANELLI Ivan CEO 0'05''
                      7 51 KAZ19810621 MAMYROV Bakhtiyar BRI 0.06'
                      8 111 SLO19870113 ÈARGO Jakob* PUR
                      23 85 POL19840608 WOLSKI Marcin LEG
                      68 81 POL19780202 WELNIAK Jaroslaw LEG
                      71 83 POL19870127 BUCZEK Michal* LEG
                      75 82 POL19841220 SZNITKO Adam LEG
                      105 84 POL19860618 MODZELEWSKI Lukasz* LEG - wszyscy 0.06


                      Etap 1b (Kikinda - Novi Sad, 120,5 km)
                      wyniki:
                      1 183 ITA19781013 FANELLI Ivan CEO 2 51'41'' - 0:06
                      2 184 ARG19840624 DOTTI Jan Pablo CEO - `` - - 0:07
                      3 121 SLO19780220 STARE Matej PER - `` - - 0:02
                      4 123 SLO19800702 MAHORIÈ Mitja PER - `` -
                      5 1 BEL19810924 BLANCHY Michael FLA - `` - - 0:02
                      6 91 ITA19801119 CICCARESE Fabio BOY - `` -
                      7 165 SRB19870801 DUKIĆ Aleksandar* NSB - `` - - 0:01
                      8 76 CZE19850818 KLOUÈEK Franti¹ek* PSK - `` -
                      9 126 CRO19811204 KVASINA Matija PER - `` -
                      10 81 POL19780202 WEŁNIAK Jarosław LEG - ten sam czas
                      44 85 POL19840608 WOLSKI Marcin LEG 1.05
                      46 83 POL19870127 BUCZEK Michał* LEG - `` -
                      56 84 POL19860618 MODZELEWSKI Łukasz* LEG wszyscy 1.05
                      82 POL19841220 SZNITKO Adam LEG DNF


                      Klasyfikacja generalna po etapie 1b:
                      1 184 ARG19840624 DOTTI Jan Pablo CEO 5h23'32''
                      2 183 ITA19781013 FANELLI Ivan CEO 0'03''
                      3 124 SLO19800702 MARIN Matej PER 0'06''
                      4 1 BEL19810924 BLANCHY Michael FLA - `` -
                      5 121 SLO19780220 STARE Matej PER 0'08''
                      6 165 SRB19870801 DUKIĆ Aleksandar* NSB 0'09''
                      7 51 KAZ19810621 MAMYROV Bakhtiyar BRI 0'10''
                      13 81 POL19780202 WELNIAK Jaroslaw LEG 0.10
                      30 85 POL19840608 WOLSKI Marcin LEG 1.15
                      58 83 POL19870127 BUCZEK Michal* LEG 1.15
                      74 84 POL19860618 MODZELEWSKI Lukasz* LEG 1.15


                      Jutro i pojutrze najciekawsze górskie etapy, cieszy więc dobra pozycja wyjściowa Wełniaka.
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz


                      • Niewiele sie udalo Legii jak dotad zawalczyc w wyscigu dokola Serbii.

                        Najlepszy wynik:

                        Etap 4 - Marcin Woski zajal 4 miejsce.

                        Dzis ostatni etap
                        koko koko Skorza spoko...

                        Komentarz


                        • Mistrzostwa Polski 2007: indywidualna jazda na czas elity

                          1 Łukasz Bodnar (Action-Uniqa) 54.55 (49.2 km/h)
                          2 Jarosław Rębiewski (CCC Polsat) 0.08
                          3 Mateusz Taciak (CC Etupes - Limaro Kórnik) 0.16
                          4 Tomasz Lisowicz (CCC Polsat) 0.37
                          5 Marcin Sapa (DHL-Author) 1.07
                          6 Marcin Osiński (Action Uniqa) 1.08
                          7 Robert Radosz (Action Uniqa) 1.33
                          8 Tomasz Kiendyś (CCC Polsat) 1.44
                          9 Bartosz Huzarski (Action Uniqa) 1.54
                          10 Wojciech Pawlak (Dynatek) 2.08
                          11 Paweł Szaniawski (CCC Polsat) 2.12
                          12 Dawid Krupa (Dynatek) 2.29
                          13 Krzysztof Ciesielski (DHL Author) 3.22
                          14 Michał Pawlyta (Legia TV-4) 3.27
                          15 Sławomir Kohut (Amore Vita McDonalds) 3.42
                          16 Grzegorz Żołędziowski (CCC Polsat) 4.37
                          Mistrzostwa Polski 2007: indywidualna jazda na czas orlików

                          1 Maciej Bodnar (UC Basso Piave) 37.34
                          2 Dariusz Batek (HALLS) 1.27
                          3 Piotr Pyszny (KTK Kalisz) 1.29
                          4 Paweł Cieślik (GKS Tarnovia) 1.45
                          5 Maciek Paterski (KTK Kalisz) 1.49
                          6 Łukasz Modzelewski (Legia-TV4) 1.50
                          7 Mateusz Komar (DHL Author) 1.59
                          8 Paweł Wachnik (GKS Tarnovia)
                          9 Jarosław Marycz (Team Fiobic.com) 2.01
                          10 Hubert Tułacz (KTK Kalisz) 2.05
                          11 Łukasz Leszczyński (KLT Konin) 2.10
                          12 Mateusz Jędrzejczyk (KLT Konin) 2.12
                          13 Paweł Mikulicz (TKK Pacific) 2.27
                          14 Piotr Osiński (TKK Pacific) 2.38
                          15 Tomasz Repiński (Legia-TV4) 2.42
                          16 Jakub Śledziński (ALKS Stal Grudziądz) 2.43
                          17 Radosław Kwiatkowski (TKK Pacific) 2.58
                          18 Adrian Kurek (ALKS Stal Grudziądz) 3.20
                          19 Łukasz Bujko (LUKS JF Duet Goleniów) 3.24
                          20 Michał Buczek (Legia-TV4)

                          21 Tomasz Kuras (MapaMap) 3.28
                          22 Marcin Jasiński (LUKK Krokus) 3.38
                          23 Michał Nawrocki (KTK Kalisz) 3.42
                          24 Rafał Janik (MapaMap) 3.51
                          25 Bartosz Zadykowicz (ALKS Stal Grudziądz) 4.24
                          26 Bartosz Banach (WKS Flota Gdynia) 4.43
                          27 Jarosław Stępień (ALKS Stal) 4.55
                          28 Mariusz Piotrowicz (LUKS Goleniów) 5.31
                          29 Jarosław Komenda (LUKS Goleniów) 11.33

                          Komentarz


                          • Wyścig Solidarności i Olimpijczyków (2.1)
                            Etap 1:
                            1 Piotr Zaradny (Pol) DHL Author 2.16.52
                            2 Marcin Gębka (Pol) Dynatek
                            3 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
                            4 Błażej Janiaczyk (Pol) Action Uniqa
                            5 Tilo Schueler (Ger) Team Sparkasse
                            6 Tomasz Leśniak (Pol) Weltour
                            7 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat
                            8 Henning Bommel (Ger) reprezentacja Niemiec
                            9 Kalvis Eisaks (Lat) Rietumu Bank
                            10 Krzysztof Szczawiński (Pol) Miche


                            Etap 2:
                            1 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj 5.30.06 (38.533 km/h)
                            2 Kazimierz Stafiej (Pol) DHL Author 0.20
                            3 Andreas Schillinger (Ger) Team Sparkasse
                            4 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.22
                            5 Krzysztof Jeżowski (Pol) CCC Polsat Polkowice 1.23
                            6 Błażej Janiaczyk (Pol) Intel Action
                            7 Robert Radosz (Pol) Intel Action
                            8 Daniel Czajkowski (Pol) DHL Author
                            -----
                            26 Łukasz Modzelewski (Pol) Legia TV4 1.23
                            58 Jarosław Wełniak (Pol) Legia TV4 12.40
                            63 Marcin Wolski (Pol) Legia TV4 20.25
                            DNF Przemysław Pietrzak (Pol) Legia TV4
                            DNF Michal Pawlyta (Pol) Legia TV4


                            Klasyfikacja po 2 etapie

                            1 Matija Kvasina (Cro) Perutnina Ptuj 7.46.48
                            2 Kazimierz Stafiej (Pol) DHL Author 0.24
                            3 Andreas Schillinger (Ger) Team Sparkasse 0.26
                            4 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.32
                            5 Łukasz Podolski (Pol) Weltour 1.25
                            6 Krzysztof Krzywy (Pol) Dynatek 1.26
                            7 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat Polkowice 1.29
                            8 Blażej Janiaczyk (Pol) Intel Action 1.33
                            ---
                            13 Łukasz Modzelewski (Pol) Legia TV4 1.33
                            60 Jarosław Wełniak (Pol) Legia TV4 12.50
                            63 Marcin Wolski (Pol) Legia TV4 20.32
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz


                            • PO 4. etapie Modzelewski zajmuje 12. pozycję.
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                              Komentarz


                              • Klasyfikacja końcowa:
                                1. BODNAR Łukasz INTEL ACTION 21h 07' 23''
                                2. JANIACZYK Błażej INTEL ACTION + 0h 00'56"
                                3. GAZVODA Gregor PERUTNINA PTUJ + 0h 01'23"
                                4. LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT Polkowice + 0h 01'26"
                                5. RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT Polkowice + 0h 01'37"
                                6. BRONI© Roman DHL AUTHOR + 0h 01'41"
                                7. RADOSZ Robert INTEL ACTION + 0h 01'59"
                                8. PAWLAK Wojciech DYNATEK + 0h 02'21"
                                9. JEŚOWSKI Krzysztof CCC POLSAT Polkowice + 0h 02'59"
                                10. STAFIEJ Kazimierz DHL AUTHOR + 0h 03'03"
                                ...
                                12. MODZELEWSKI Łukasz LEGIA TV4 + 0h 03'34"
                                50. WEŁNIAK Jarosław LEGIA TV4 + 0h 27'33"
                                56. WOLSKI Marcin LEGIA TV4 + 0h 33'16"


                                Modzelewski dodatkowo wygrał klasyfikację młodzieżową

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X