Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • relacja z wyścigu właśnie leci na polsat Sport
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez szosa
      Mistrzostwa Polski 2006: jazda indywidualna na czas orlików

      MP; 30 km ITT; 21 czerwca 2006.

      Maciej Bodnar reprezentujący szwajcarski klub Velo Club Arbedo został mistrzem Polski orlików w jeździe indywidualnej na czas. Drugie miejsce zdobył startujący na co dzień we Francji Mateusz Taciak (tu reprezentujący Kaliskie Towarzystwo Kolarskie), trzecie, również "Francuz", Piotr Zieliński (Bretagne Jean Floc'h).

      Wyniki:

      1 Maciej Bodnar (Velo Club Arbedo) 38.49
      2 Mateusz Taciak (Kaliskie Towarzystwo Kolarskie) 0.29
      3 Piotr Zieliński (Bretagne Jean Floc'h) 0.30
      4 Wojciech Ziółkowski (Konińskie Towarzystwo Cyklistów)
      5 Łukasz Modzelewski (Legia Bazyliszek) 0.38
      6 Łukasz Leszczyński (Konińskie Towarzystwo Cyklistów)
      7 Michał Ładosz (Velo Club de Roubaix) 0.40
      8 Ireneusz Brzeziński (LKS Baszta Golczewo) 1.05
      9 Jakub Średziński (Blois CAC) 1.10
      10 Paweł Cieślik (GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne) 1.18

      Jutro czasówka elity
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz


      • MP na czas (45 km):

        1 Piotr Mazur (Saunier Duval Prodir) 54.37 (49,4 km/h)
        2 Łukasz Bodnar (Intel Action) 1.56
        3 Jarosław Rębiewski (Knauf Team) 1.58
        4 Dawid Krupa (MBK Scout) 2.09
        5 Marcin Sapa (Knauf Team) 2.11
        6 Mariusz Witecki (Intel Action) 2.31
        7 Tomasz Lisowicz (Knauf Team) 2.46
        8 Tomasz Kiendyś (Knauf Team) 2.59
        9 Marcin Osiński (Intel Action) 3.04
        10 Wojciech Pawlak (Knauf Team) 3.14
        11 Sławomir Kohut (Team Miche) 3.15
        12 Błażej Janiaczyk (Team Androni Giacatolri) 3.17
        13 Michał Pawlyta (Legia Bazyliszek) 3.36
        14 Krzysztof Ciesielski (DHL Author) 5.01
        15 Jarosław Wełniak (Legia Bazyliszek) 6.30
        16 Rafał Radziej (Team Economic Energy) 7.36
        17 Jarosław Białowieżec (Legia Bazyliszek) 8.54
        18 Krzysztof Krzywy (Nobless) 10.44
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • do wyścigu ze startu wspólnego wystawiliśmy tylko 3 zawodników, więc wynik był przewidywalny.

          szczegółowe wyniki wyścigów rozegranych podczas mistrzostw Polski, które odbyły sie w okolicach Kielc (21-25 czerwca 2006).

          Start wspólny elity:

          1 Mariusz Witecki (Intel Action) 5.25.13 (39,6 km/h)
          2 Tomasz Marczyński (Ceramica Flaminia) 0.10
          3 Kazimierz Stafiej (DHL Author) 1.54
          4 Marek Rutkiewicz (Intel Action) 1.59
          5 Marek Wesoły (CCC Polsat) 2.35
          6 Dawid Krupa (MBK Cycles Scout)

          28 Jarosław Wełniak (Legia Bazyliszek) 6.09


          Zamieszczone przez szosa
          Startuje Wyścig Solidarności i Olimpijczyków

          24 zespoły, w tym 15 zagranicznych, wystartuje w 17. kolarskim Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków (kat. 2.1), który rozpocznie się w najbliższą środę w Łodzi.

          Do wyścigu zgłosiły się trzy zespoły z bezpośredniego zaplecza światowej elity: polska ekipa Intel-Action, włoska Miche i belgijski Unibet.com. Faworytów należałoby szukać właśnie wśród tych grup, a także w szeregach dominującego w krajowych wyścigach Knauf Teamu.

          Z numerem 1 pojedzie czterokrotny zwycięzca Wyścigu Solidarności Tomasz Brożyna (Intel-Action). Najsilniejsza polska grupa awizuje na ten wyścig najmocniejszy skład, z Markiem Rutkiewiczem i Bartoszem Huzarskim. Być może pojedzie także nowo kreowany mistrz Polski Mariusz Witecki, który na liście zgłoszeń był rezerwowym.

          Wyścig Solidarności i Olimpijczyków ma opinię nieoficjalnych wieloetapowych mistrzostw kraju, gdyż - w przeciwieństwie do Tour de Pologne - mogą w nim uczestniczyć wszystkie (nie tylko profesjonalne) ekipy krajowe. I wszystkie zgłosiły się do rywalizacji.
          W składzie ekipy Miche zwraca uwagę nazwisko duńskiego weterana Bo Hamburgera, ale zabraknie Przemysława Niemca, który niedawno zajął czwarte miejsce i wygrał etap w wyścigu Route du Sud we Francji.

          Trasę 17. Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków podzielono na sześć etapów. Pretendenci do zwycięstwa będą znani już drugiego dnia po jeździe indywidualnej na czas w Ożarowie (30 km).

          - Czasówka w jakimś stopniu ustawi wyścig, ale za najtrudniejszy etap uważam piąty, z Jarosławia do Krosna, na którym kolarze trzykrotnie będą podjeżdżać pod zamek Ostrzykoń - ocenił dyrektor techniczny wyścigu Tadeusz Skorek.

          Trasa:
          28 czerwca, 1. etap, Łódź - Radom (194 km)
          29 czerwca, 2. etap, Ożarów - Ożarów, czasówka (30 km)
          29 czerwca, 3. etap, Pionki - Kielce (153 km)
          30 czerwca, 4. etap, Tarnobrzeg - Przemyśl (198 km)
          1 lipca, 5. etap, Jarosław - Krosno (181,5 km)
          2 lipca, 6. etap, Rybnik - Bielsko-Biała (121 km)

          PAP
          http://www.wyscig.com.pl/
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez szosa
            Wyścig Solidarności i Olimpijczyków 2006: etap 1

            kat. 2.1; Łódź - Radom, 194 km; 28 czerwca 2006

            Robert Radosz z grupy DHL Author wygrał w Radomiu pierwszy etap 18. kolarskiego Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków i zdobył żółtą koszulkę lidera.

            Radosz najszybciej finiszował z 10-osobowej czołówki, wyprzedzając nieznacznie Marka Wesołego (CCC Polsat). Peleton stracił do najlepszych kolarzy blisko trzy minuty, co już w pewnym stopniu ustawiło wyścig.

            Na czwartek zaplanowano dwa etapy - jazdę indywidualną na czas w Ożarowie i odcinek z Pionek do Kielc.
            1 Robert Radosz (Pol) DHL Author 4.03.12
            2 Marek Wesoły (Pol) CCC
            3 Martin Riska (Svk) PSK Whirpool
            4 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team
            5 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
            6 Eduard Vorganov (Rus) Reprezentacja Rosji
            7 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action
            8 Sławomir Kohut (Pol) Miche
            9 Guido Fulst (Ger) Reprezentacja Niemiec
            10 Artur Król (Pol) Amore & Vita 0.28

            Klasyfikacja po 1 etapie:

            1 Robert Radosz (Pol) DHL Author 4.03.12
            2 Marek Wesoły (Pol) CCC 0.07
            3 Martin Riska (Svk) PSK Whirpool
            4 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team 0.13
            5 Mitja Mahorić (Slo) Perutnina Ptuj
            6 Eduard Vorganov (Rus) Russia National Team
            7 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action
            8 Sławomir Kohut (Pol) Miche
            9 Guido Fulst (Ger) German National Team
            10 Artur Król (Pol) Amore & Vita 0.41

            Nasi niestety poza ucieczką... :/
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

            Komentarz


            • Ciężko niestety znaleźć pełne wyniki...

              Etap 2 - 29 czerwca: Ożarów, 29,8 km

              1 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet 37.53
              2 Robert Radosz (Pol) DHL-Author 0.10
              3 Robert Bartko (Ger) German National Team 0.11
              4 Vasil Kiryienka (Ukr) Rietumu Bank 0.33
              5 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team 0.40
              6 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.43
              7 Marcin Osiński (Pol) Intel Action 0.46
              8 Gregor Gazvoda (Slo) Perutnina Ptuj 0.47
              9 Tomasz Kiendyś ((Pol) Knauf Team 0.48
              10 Dawid Krupa (Pol) MBK-Cycles 0.51
              11 Rene Andrle (Cze) PSK Whirpool 0.53
              32 Tomasz Brożyna (Pol) Intel Action 2.04
              34 Michał Pawlyta (Pol) Legia Bazyliszek 2.12

              Klasyfikacja generalna po 2 etapie

              1 Robert Radosz (Pol) DHL-Author 4.41.15
              2 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team 0.43
              3 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.46
              4 Sławomir Kohut (Pol) Miche 1.14
              5 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.16
              6 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 1.58
              7 Martin Riska (Svk) PSK Whirpool 2.20
              8 Marek Wesoły (Pol) CCC 2.29
              9 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet 2.40
              10 Robert Bartko (Ger) German National Team 2.51

              Etap 3 - 29 czerwca: Pionki - Kielce, 152,8 km

              1 Mark Cavendish (Gbr) Team Sparkasse 3.37.24
              2 Krzysztof Jeżowski (Pol) Knauf Team
              3 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita
              4 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
              5 Marcin Gębka (Pol) DHL Author
              6 Denis Kostiuk (Ukr) Intel Action
              7 Adam Pierzga (Pol) Nadzieje Olimpijskie
              8 Sebastian Schwager (Pol) Thuringer Energie
              9 Eddy Serri (Ita) Miche
              10 Wojciech Kalemba (Pol) MBK Cycles Scout

              Klasyfikacja generalna po 3 etapach

              1 Robert Radosz (Pol) DHL Author 8.18.26
              2 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team 0.42
              3 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.46
              4 Sławomir Kohut (Pol) Miche 1.14
              5 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.16
              6 Eduard Vorganov (Rus) reprezentacja Rosji 1.58
              7 Martin Riska (Svk) PSK Whirpool 2.20
              8 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat 2.29
              9 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet.com 2.40
              10 Robert Bartko (Ger) Reprezentacja Niemiec 2.51


              30 czerwca: Tarnobrzeg - Przemyśl, 198,1 km

              1 Aldo Ino Ilesic (Slo) Perutnina Ptuj 5.05.03
              2 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
              3 Sebastian Schwager (Ger) Thuringer Energie
              4 Marco Zanotti (Ita) Unibet.com
              5 Adam Wadecki (Pol) CCC Polsat
              6 Marcin Gębka (Pol) DHL Author
              7 Nikita Eskov (Rus) Reprezentacja Rosji
              8 Alexey Schmidt (Rus) Reprezentacji Rosjii
              9 Grzegorz Putek (Pol) MBK Cycles Scout
              10 Eddi Serri (Ita) Miche

              Klasyfikacja generalna po 4 etapie

              1 Robert Radosz (Pol) DHL-Author 13.23.29
              2 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team 0.42
              3 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.46
              4 Sławomir Kohut (Pol) Miche 1.14
              5 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.16
              6 Eduard Vorganov (Rus) Reprezentacja Rosji 1.58
              7 Martin Riska (Svk) PSK Whirlpool 2.19
              8 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat 2.23
              9 Laurens ten Dam (Ned) Unibet.com 2.40
              10 Robert Bartko (Ger) Reprezentacja Niemiec 2.51

              Etap 5 ; 181,5 km; 1 lipca 2006.


              1 lipca: Jarosław - Krosno, 181,5 km

              1 Tomasz Kiendyś (Pol) Knauf Team 4.23.35
              2 Tilo Schuler (Ger) Team Sparkasse
              3 Jonas Owczarek (Ger) Team Sparkasse
              4 Denis Kostiuk (Ukr) Intel Action
              5 Nikita Eskov (Rus) Russian National Team
              6 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
              7 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat
              8 Pavel Zitta (Cze) PSK Whirlpool
              9 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
              10 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool
              23 Łukasz Modzelewski (Pol) Legia Bazyliszek - ten sam czas


              Klasyfikacja generalna po 5 etapie

              1 Robert Radosz (Pol) DHL-Author 17.47.04
              2 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team 0.42
              3 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.46
              4 Sławomir Kohut (Pol) Miche 1.14
              5 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.16
              6 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 1.55
              7 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat 2.23
              8 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet.com 2.40
              9 Vasil Kiryienka (Blr) Rietumu Bank-Riga 3.13
              10 Tomasz Kiendyś (Pol) Knauf Team 3.16
              11 Gregor Gazvoda (Slo) Perutnina Ptuj 3.27
              12 Dawid Krupa (Pol) MBK Cycles Scout 3.28

              Etap 6 - 2 lipca: Rybnik - Bielsko Biała, 121 km

              1 Wasyl Kiryjenka (Blr) Rietumu Bank-Riga 3.02.00
              2 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat 0.36
              3 Nikita Eskov (Rus) Russian National Team
              4 Robert Radosz (Pol) DHL Author
              5 Antonio d'Aniello (Ita) Miche
              6 Tomasz Kiendyś (Pol) Knauf Team
              7 Mateusz Mróz (Pol) CCC Polsat
              8 Adam Sznitko (Pol) Nobless
              9 Denis Kostiuk (Ukr) Intel Action
              10 Eddy Serri (Ita) Miche
              23 Radosław Romanik (Pol) DHL Author
              24 Seweryn Kohut (Pol) Miche 0.44
              25 Tomasz Brożyna (Pol) Intel Action
              29 Cezary Zamana (Pol) Intel Action 1.07
              30 Johan Coenen (Bel) Unibet.com 2.41
              31 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat
              32 Pavel Zita (Cze) PSK Whirlpool 3.02

              Klasyfikacja końcowa:

              1 Robert Radosz (Pol) DHL Author 20.49.40
              2 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team 0.42
              3 Łukasz Bodnar (Pol) Intel Action 0.46
              4 Sławomir Kohut (Pol) Miche 1.13
              5 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
              6 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 1.55
              7 Marek Wesoły (Pol) CCC Polsat 2.17
              8 Vasil Kiryienka (Blr) Rietumu Bank-Riga 2.27
              9 Laurens Ten Dam (Ned) Unibet.com 2.40
              10 Tomasz Kiendyś (Pol) Knauf Team 3.16
              ?? Łukasz Modzelewski (Pol) Legia Bazyliszek 8:30

              Klasyfikacja młodzieżowa

              1 Philipp Walsleben (Ger) Team Notebooksbilliger 20.57.05
              2 Łukasz Modzelewski (Pol) Legia Bazyliszek 1.05
              3 Pavel Zita (Cze) PSK Whirpool 1.11

              nasi poza top 20
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

              Komentarz


              • Wprawdzie w Solidarnosci (L) wypadla slabo, ale za to moze na ME U23 sie spisza lepiej.
                Oto kadra naszych kolarzy:
                Szkoleniowiec szosowej kadry młodzieżowców (U-23) Zbigniew Piątek podał skład na zblizające sie mistrzostwa Europy, które w dniach 13-16 lipca odbęda się w holenderskim Valkenburgu.

                Kadra U-23:
                Bodnar Maciej (Velo Club Albedo Szwajcaria)
                Gołaś Michał (Toruń TKK Pacific Norda Atala)
                Matysiak Bartłomiej (Legia- Bazyliszek)
                Modzelewski Łukasz (Legia- Bazyliszek)
                Pietrzak Przemysław (Legia- Bazyliszek)

                Taciak Mateusz (Kalisz KTK)
                Walczak Damian (Toruń TKK Pacific Norda Atala)
                Zieliński Piotr (Bretagne Jean Floch)

                Do boju Bazyliszki!
                koko koko Skorza spoko...

                Komentarz


                • Zamieszczone przez szossa.rowery.org
                  Łukasz Modzelewski zdobył w holenderskiej miejscowości Chaam brązowy medal kolarskich mistrzostw świata wojskowych w wyścigu ze startu wspólnego. Zwyciężył Ukrainiec Mychajło Chaliłow.

                  W jeździe indywidualnej na czas triumfował Słoweniec Janez Brajkovic, który obronił tytuł wywalczony przed rokiem w Raciążu. Szósty był Michał Pawlyta.

                  Polskę reprezentowali kolarze grupy Legia Bazyliszek.

                  Wyniki:

                  Kod:
                  wyścig ze startu wspólnego (120 km)

                  1 Mychajło Chaliłow (Ukr) 2.45.53
                  2 Robert Bengsch (Ger)
                  3 Łukasz Modzelewski (Pol) ten sam czas
                  ...
                  7 Bartłomiej Matysiak (Pol) 0.02
                  32 Jarosław Wełniak (Pol)
                  39 Łukasz Milewski (Pol)
                  43 Michał Pawlyta (Pol)
                  49 Damian Łuska (Pol)
                  58 Jarosław Biełowieżec (Pol) 0.57
                  76 Przemysław Pietrzak (Pol) 17.37


                  jazda indywidualna na czas (24 km):

                  1 Janez Brajkovic (Slo) 31.31
                  2 Robert Bengsch (Ger) 0.20
                  3 Ołeksandr Kłymenko (Ukr) 0.51
                  ...
                  6 Michał Pawlyta (Pol) 1.39
                  15 Przemyslaw Pietrzak (Pol) 2.47
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez szosa
                    Memoriał Henryka Łasaka 2006

                    kat. 1.1
                    ; 194,6 km; 13 sierpnia 2006.

                    Czech Petr Bencik (PSK Whirpool) został w Suchej Beskidzkiej zwycięzcą 8. Memoriału Henryka Łasaka. Zawodnik PSK Whirpool na ostatnich metrach pokonał towarzyszy ucieczki: Marcina Sapę (Knauf Team), Bartłomieja Matysiaka (Legia Bazyliszek) oraz rodaka i kolegę z grupy, Radka Blahuta.

                    Henryk Łasak był trenerem kolarskiej reprezentacji Polski, wychowawcą i szkoleniowcem medalistów olimpijskich, mistrzów świata i triumfatorów Wyścigu Pokoju, między innymi: Ryszarda Szurkowskiego, Stanisława Szozdy, Tadeusza Mytnika i Mieczysława Nowickiego. Zginął w styczniu 1973 roku, w wypadku samochodowym w Skomielnej Białej koło Suchej Beskidzkiej.
                    1 Petr Bencik (Cze) PSK Whirlpool 4.37.22
                    2 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team
                    3 Bartłomiej Matysiak (Pol) Legia Bazyliszek 0.16
                    4 Radek Blahut (Cze) PSK Whirlpool
                    5 Tomasz Lisowicz (Pol) Knauf Team 4.32
                    6 Wojciech Pawlak (Pol) Knauf Team
                    7 Stanislav Kozubek (Cze) PSK Whirlpool
                    8 Andrei Mustonen (Est) Kalev Chocolate
                    9 Jan Faltynek (Cze) PSK Whirlpool
                    10 Roman Bronis (Svk) Dukla Trencin
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                    Komentarz


                    • Szlakiem walk mjr Hubala 2006

                      kat. 1.2; 180 km

                      1 Tomasz Lisowicz (Pol) Knauf Team 3.57.56
                      2 Radoslaw Romanik (Pol) DHL Author
                      3 Sergei Firsanov (Rus) Rietumu Bank
                      4 Vasil Kiryienka (Blr) Rietumu Bank 1.16
                      5 Robert Radosz (Pol) DHL Author
                      6 Pawel Bentkowski (Pol) Knauf Team
                      7 Lukasz Podolski (Pol) Weltour Rowery Lazy
                      8 Bartosz Huzarski (Pol) Intel Action
                      9 Jaroslaw Rebiewski (Pol) Knauf Team 1.22
                      10 Michal Buczek (Pol) Legia Bazyliszek 1.27
                      11 Marcin Sapa (Pol) Knauf Team
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz


                      • Kadra Polski na szosowe mistrzostwa świata
                        Selekcjonerzy szosowych reprezentacji Polski w kolarstwie podali ostateczne składy na zbliżające się mistrzostwa świata w austriackim Salzburgu
                        Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 19-24 września.
                        (...)
                        U-23 (trener Zbigniew Piątek)

                        Piotr Zieliński - start wspólny
                        Michał Gołaś - start wspólny
                        Paweł Cieślik - start wspólny
                        Maciej Bodnar - start wspólny i jazda ind. na czas
                        Mateusz Taciak - start wspólny i jazda na czas
                        Bartłomiej Matysiak- start wspólny
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                        Komentarz


                        • Rozpoczął się wyścig orlików, Z numerem 96 jedzie Matysiak. Polacy, w tym legionista, b. aktywni. Powodzenia
                          http://www.sportresult.com/sports/cy.../index0005.asp
                          http://www.salzburg-2006.com/en/index.html
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                          Komentarz


                          • Legia Bazyliszek skompletowała skład

                            Ośmiu zawodników podpisało kontrakt na sezon 2007 z polską grupą kontynentalną Legia Bazyliszek. W zespole dyrektora sportowego Zbigniewa Ludwiniaka pozostali zawodnicy decydujący o obliczu zespołu w bardzo dobrym dla legionistów sezonie 2006. Nowymi kolarzami w składzie Legii będą Adam Sznitko z grupy Nobless oraz Marcin Wolski (KLTC Konin).

                            W zespole pozostają jego liderzy, doświadczony Jarosław Wełniak, który w sezonie 2006 wygrał jeden z etapów rozgrywanego w Irlandii wyścigu FBD Insurance Ras, finiszował w czołówce etapów wyścigów The Paths of King Nikola i Bałtyk-Karkonosze Tour.

                            Kontrakt za nowy sezon podpisał też będący objawieniem sezonu w Polsce Bartłomiej Matysiak. Kolarz, który przed mijającym sezonem do zespołu Legii dołączył z klubu KTK Kalisz wygrał między innymi etap oraz klasyfikację generalną wyścigu Bałtyk-Karkonosze Tour, jednego z ważniejszych wyścigów etapowych w naszym kraju.

                            W zespole pozostaną ponadto inny z bohaterów wyścigu Bałtyk Karkonosze Tour, Michał Pawlyta, a także Łukasz Modzelewski, Przemysław Pietrzak i Michał Buczek.

                            Do zespołu dołączy dwóch zawodników, będą to Adam Sznitko z grupy Nobless oraz Marcin Wolski, który w ubiegłym sezonie ścigał się w klubie KLTC Konin, a w kilku wyścigach w Polsce startował w barwach kadry narodowej Polski.

                            Zespół opuścili Jarosław Biełowieżec, Damian Łuska i Łukasz Milewski.

                            Grupa Legia Bazyliszek w sezonie 2007:
                            Michał Pawlyta
                            Łukasz Modzelewski
                            Bartłomiej Matysiak
                            Przemysław Pietrzak
                            Jarosław Wełniak
                            Michał Buczek
                            Adam Sznitko
                            Marcin Wolski

                            Źródło: SportoweFakty.pl
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz


                            • Biednie cos ten skald wyglada.
                              Ze skladu sprzed 2-3 lat ostal sie Welniak tylko.
                              Mam nadzieje, ze Pawlyta i Matysiak okrzepna po poprzednim sezonie i teraz beda jeszcze lepsi.
                              koko koko Skorza spoko...

                              Komentarz


                              • Legia rozpoczela sciganie

                                11.03 Trophy Porec 1.2
                                Bartolomiej Matysiak (LEG) 8 0:00
                                Michał Pawlyta (LEG) 102 0:54
                                Łukasz Modzelewski (LEG) 105 0:54
                                Przemysław Pietrzak (LEG) 108 0:54
                                Jarosław Wełniak (LEG) 111 0:54
                                Michał Buczek (LEG) 143 0:54

                                Zaczelo sie wiec calkiem niezle. Od 8 miejsca. Nie jest to jakies wybitne osiagnieie, ale trzeba wziac pod uwage, ze to byl wyscig, ktory (L) jechala treningowo.
                                koko koko Skorza spoko...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X