Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Strona TdP mnie nie wnerwia, bo z niej nie korzystam. Pewni bym na nią zaglądał, gdyby było coś takiego, jak informacje "na żywo" - kiedy to nie pokazują wyścigu w tv. Że tego nie robią, to mam tę stronę w d....
  Wk..... ale to naprawdę wk... Kurzajewski. Już mi obrzydził skoki narciarskie teraz się czepił kolarstwa, na którym się po prostu nie zna. A już szczytem głupoty było prowadzenie rozmowy z JM Leblanciem - był przy tym znakomity Wyrzykowski, mówiący pięknym francuskim, ale Kurzajewski uparł się, żeby zadawać Francuzowi pytania w swoim kiepskim angielskim. Leblanc odpowiadał po ranucsku, tłumaczył już Wyrzykowski. Farsa po prostu. W dodatku Kurzajewski tak zadawał pytania, żeby Leblanc musiał mówić coś miłego o Polsce - potem wróci do siebie i będzie pamiętał, że Polacy to taki zakompleksiony naród głodny pochwał.
  Rundy w miastach mie nie denerwują, ale na etapach płaskich. Myślę, że to niezły pomysł. W ten sposób można się częściej kibicom na ulicach pokazać. A na płaskim i tak dojeżdża zazwyczaj cały peleton. Jeśli jest ucieczka, to też tylko jedna grupa - mozna to więc łato ogarnąć.
  Natomiast idiotyzmem są rundy w górach (Szklarska Poręba). Wiadomo, że tam peletonu praktycznie nie ma, wielu kolarzy jedzie samotnie jest grup, grupek i pojedyńczych zawodnikó cała masa, z czego jedni jadą szybciej, inni wolniej - rundy tam wprowadzają ogromny zamęt.
  Sam Karpacz jest cholernie nudny. Oczywiście fajnie jest budować tradycję - wiadomo, ze każdy TdF kończy się na Polach Elizejskich, VaE w Madrycie, GdI w Mediolanie, a tdP w Karpaczu. Tyle, że etapów z metą w karpaczu w każdym TdP jest kilka 3-4 etapy tam się kńczą. TDF co roku zmienia trasę. Raz jest Mount Ventoux innym razem nie. To samo Tourmalet, Alpes du Huez - często się podjeżdzą do tych miejscowości. A na TdP połowa etapów konczy się w Karpaczu. Nie jeden, jak w normalnyh wyścigach, a trzy. 1/3 etapów kończy się w Karpaczu! Nuda!!! Wyobraźmy sobi że VAE w tym roku przez cały tydzień siedział pod jednym szczytem i kolarze musieli się wciąż wspinać na Sierra Nevada...
  koko koko Skorza spoko...

  Komentarz


  • PS> odpadł jeden z wydawałoby się kandydatów do końcowego sukcesu - Christian Vandevekde z Liberty Seguros.
   koko koko Skorza spoko...

   Komentarz


   • TdP: Davis wygrał etap, Sapa liderem

    Australijczyk Allan Davis z ekipy Liberty Seguros wygrał w Bydgoszczy trzeci etap 61. Tour de Pologne. Liderem wyścigu został Marcin Sapa (Knauf Mikomax).


    Davis finiszował najszybciej z liczącej 35 kolarzy czołówki, wyprzedzając minimalnie Marcina Lewandowskiego (Action ATI). W czołówce przyjechał Sapa. Dotychczasowy lider Daniel Majewski (Grupa PSB) wycofał się na trasie.
    Niestety nasi raczej przespali akcję, większość z nich widziałem w peletonie który poniósł ogromne straty :/
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • Australijczyk Allan Davis z ekipy Liberty Seguros wygrał w Bydgoszczy trzeci etap 61. Tour de Pologne. Żółtą koszulkę lidera zdobył Marcin Sapa z łódzkiego zespołu Knauf Mikomax.

     Davis finiszował najszybciej z liczącej 36 kolarzy czołówki, minimalnie wyprzedzając Marcina Lewandowskiego. Polak popełnił niewybaczalny błąd, był pewny zwycięstwa i za wcześniej podniósł ręce w geście triumfu, bo na ostatnich metrach wyprzedził go Australijczyk. W czołowej grupie znalazł się też Sapa, zwycięzca poprzedniego etapu i nowy lider.

     Dotychczasowy przodownik, Daniel Majewski wycofał się na trasie. "Daniel spędził prawie całą noc w szpitalu w Olsztynie. Miał biegunkę, wymiotował. W szpitalu podłączono go do kroplówki. Prawdopodobnie zatruł się, choć jadł to samo co pozostali kolarze, którzy na nic się nie skarżyli. Podjął decyzję sam, że wystartuje do tego bardzo długiego etapu (204 km), mimo iż był zmęczony i niewyspany" - opowiadał w Bydgoszczy Dariusz Banaszek, dyrektor sportowy jego grupy PSB-Kreisel.

     Od startu w Ostródzie peleton pędził w bardzo szybkim tempie, co przyspieszyło problemy Majewskiego. Przez pierwszą godzinę kolarze pokonali 53 kilometry. Do dużej prędkości dochodził jeszcze silny, boczny wiatr. 22-letni Majewski, który dzień wcześniej po raz pierwszy w życiu uciekał na wyścigu przez ponad 220 km (razem z Sapą), zaczął tracić kontakt z peletonem i ostatecznie zjechał z trasy po 60. kilometrze.

     Około 120. kilometra utworzyła się 36-osobowa czołówka z 22 Polakami. Najliczniej byli w niej reprezentowani zawodnicy Action ATI - aż sześciu, na czele z jednym z głównych faworytów wyścigu Tomaszem Brożyną. Obok niego szanse na wysokie lokaty zachowali m.in. Radosław Romanik i Piotr Przydział (obaj Hoop-CCC-Polsat), Czech Ondrej Sosenka (Acqua e Sapone), Cezary Zamana i Zbigniew Piątek (obaj Chocolade Jacques), Włoch Franco Pellizotti (Alessio) i Hiszpan David Bernabeu i Rosjanin Andriej Zinczenko (obaj Milaneza). W tym gronie jest zapewne przyszły triumfator 61. Tour de Pologne.

     Kto nie zabrał się do ucieczki na środowym etapie, ten stracił wszelkie szanse wygrania wyścigu. Decydującą akcję przegapili m.in. znakomity Włoch Andrea Noe (Alessio) i Sebastian Skiba (Legia-Bazyliszek). W licznej czołówce nie było ani jednego legionisty i to podopieczni Adama Głazowskiego wzięli na siebie ciężar pościgu. Przewaga uciekających jednak rosła - na pierwszej rundzie w Bydgoszczy wynosiła ponad 8 minut, zaś na mecie - ponad 12 minut.

     Na rundach w Bydgoszczy zaatakowali z czołówki Kazimierz Stafiej i Łukasz Podolski. Ich przewaga wynosiła nie więcej niż pół minuty i zostali doścignięci na półtora kilometra przed metą. Na ostatnim kilometrze kolarze Action ATI świetnie rozprowadzili Lewandowskiego, ale nie potrafił on tego wykorzystać.

     "Mogę być zły tylko i wyłącznie na siebie. Koledzy bardzo dobrze mnie rozprowadzili. Mają prawo być na mnie wściekli. Przedwcześnie cieszyłem się z wygranej, przez co przegrałem etap. Finiszuję już od lat i pierwszy raz spotkało mnie coś takiego. Myślę, że pierwszy i ostatni raz, bo to jest nauczka na całe życie" - powiedział Lewandowski.

     Australijczyk Davis określił zachowanie polskiego kolarza jako "dziwne". "Gdy minąłem ostatni zakręt, sądziłem, że mogę powalczyć najwyżej o trzecie miejsce. Udało się wygrać, bo Polak zachował się bardzo dziwnie. Trzeba zawsze jechać do końca".

     Nowy lider Marcin Sapa ze stoickim spokojem zakładał żółtą koszulkę. "Cieszę się, że będę w niej jechać jutro przez moje rodzinne strony. Będziemy przejeżdżać przez Licheń, gdzie jest 15 kilometrów do mojego domu w Romanowie. Jeszcze odczuwam w nogach ucieczkę z Majewskim na wtorkowym etapie, ale postaram się utrzymać ten trykot jak najdłużej".

     Wyniki 3. etapu, Ostróda - Bydgoszcz (204 km):

     1. Allan Davis (Australia/Liberty Seguros) - 4:31.32
     2. Marcin Lewandowski (Polska/Action ATI)
     3. Angel Edo (Hiszpania/Milaneza)
     4. Andris Nauduzs (Łotwa/Domina Vacanze)
     5. Robert Radosz (Polska/Grupa PSB)
     6. Hugo Sabido (Portugalia/Milaneza)
     7. Daniel Czajkowski (Polska/Grupa PSB)
     8. Jans Koetrs (Holandia/Chocolade Jacques)
     9. Piotr Mazur (Polska/reprezentacja U-23)
     10. Franco Pellizotti (Włochy/Alessio) ten sam czas

     Klasyfikacja generalna:

     1. Marcin Sapa (Polska/Knauf Mikomax) - 13:26.11
     2. Lewandowski strata 2.21 3. Davis 2.23
     4. Kazimierz Stafiej (Polska/Action ATI) 2.24
     5. Bohdan Bondariew (Ukraina/Action ATI) 2.26
     6. Sabido 2.29 7. Edo 2.29
     8. Łukasz Podolski (Polska/Grupa PSB) 2.29
     9. Marek Maciejewski (Polska/Grupa PSB) 2.30
     10. Radosz 2.31
     wszyscy przespali najwazniejsza akcej wyscigu :O

     Komentarz


     • Jest totalnie do dupy, nawet Krajewski z Bukszyńskim ciągnęli peleton a i tka nic nie dało; ci co zostali na witarach, już nie dogonili czołowych grupek -> grupy uciekającej

      Kompletna dolina :/


      1 Allan Davis (Aus) Liberty Seguros 4.31.32
      2 Marcin Lewandowski (Pol) Action ATI
      3 Angel Edo (Spa) Milaneza Maia
      4 Andris Nauduzs (Lat) Domina Vacanze
      5 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB
      6 Hugo Sabido (Por) Milaneza Maia
      7 Daniel Czajkowski (Pol) Grupa PSB
      8 Jans Koerts (Ned) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf
      9 Piotr Mazur (Pol) Polish National Team
      10 Franco Pellizotti (Ita) Alessio-Bianchi
      36 Lukasz Podolski (Pol) Grupa PSB - wszyscy ten sam czas
      37 Piotr Bukszynski (Pol) Polish National Team 12.04
      38 Adam Krajewski (Pol) Polish National Team
      52 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      62 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      63 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      67 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      73 Dawid Zdzieblko (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      74 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      83 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      139 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 19.04      Generalka po 3 etapach:

      1 Marcin Sapa (Pol) Knauf-Mikomax 13.26.11
      2 Marcin Lewandowski (Pol) Action ATI 2.21
      3 Allan Davis (Aus) Liberty Seguros 2.23
      4 Kazimierz Stafiej (Pol) Action ATI 2.24
      5 Bogdan Bondariew (Ukr) Action ATI 2.26
      6 Hugo Sabido (Por) Milaneza Maia 2.29
      7 Angel Edo (Spa) Milaneza Maia
      8 Lukasz Podolski (Pol) Grupa PSB
      9 Marek Maciejewski (Pol) Grupa PSB 2.30
      10 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB 2.31
      40 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.35
      43 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.36
      58 Adam Krajewski (Pol) Polish National Team
      61 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      75 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      80 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      81 Dawid Zdzieblko (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
      104 Piotr Bukszynski (Pol) Polish National Team 15.12
      128 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 21.37
      131 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 22.04
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz


      • Ano dolina.
       Wkurwiające było to, że tylko Legia próbowała gonić.
       Olali sprawę "kolarze" z R.A.G.T, Miche, Formaggi, Iles Baleares - z tych dużyn także nikt się do czołówki nie załapał, tylko gonić nikt nie chciał.
       Po c... Lang takie grupy zaprasza? Na spacerek, bo przecież o nic nie walczą.
       o zwycięstwa etapowe nie, o dobre miejsce w generalce też nie - nawet nie probują udawać, że ich ten wyścig ineresuje bardziej niż trening.

       Z obecnej czołówki juz na pierwszej górze odpadną sprinterzy, pozostanie więc trzymać się z czołówką, wtedy będzie można przeskoczyć na jakieś 15 miejsce.
       No i dzisiaj też jest dzień. Legia ma duuuuużą stratę - może by się więc Skiba z Krupą o ucieczkę pokusili?
       koko koko Skorza spoko...

       Komentarz


       • Jestem pewien, że już dzisiaj da nogę jeden z tej dwójki. Jutro, pojutrze drugi. No i zobaczymy.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • dziś znów wygrał Baldato, z peletonu przed Hugo Sabido i Allanem Davisem...
         Najleprzy polski kolarz Marcin Gębka był 5-ty...W Generalce bez zmian

         Komentarz


         • Echhhh..... trzeba bedzie do jutra poczekać

          4. etap:
          1. Fabio Baldato Włochy ALB 3h45'53"
          2. Hugo Sabido Portugalia MIL + 0'00"
          3. Allan Davis Australia LST + 0'00"
          4. Ruggero Marzoli Włochy A&S + 0'00"
          5. Marcin Gębka Polska DHL + 0'00"
          6. Steffen Radochla Niemcy IBB + 0'00"
          7. Christophe Stevens Belgia CHO + 0'00"
          8. Daniel Czajkowski Polska PSB + 0'00"
          9. Łukasz Podolski Polska PSB + 0'00"
          10. Crescenzo D'Amore Włochy A&S + 0'00"
          18 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          28 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          44 Dawid Zdzieblko (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          66 Piotr Bukszynski (Pol) CWKS
          75 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          90 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          91 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro - ten sam czas
          106 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 1.48
          117 Adam Krajewski (Pol) CWKS 6.10

          Lotne premie:

          Slesin - 52.2 km
          1 Krzysztof Jezowski (Pol) Knauf-Mikomax 3 pts
          2 Bogdan Bondariew (Ukr) Action ATI 2
          3 Marcin Sapa (Pol) Knauf-Mikomax 1

          Konin - 77.6 km
          1 Daniel Czajkowski (Pol) Grupa PSB 3 pts
          2 Krzysztof Jezowski (Pol) Knauf-Mikomax 2
          3 Bogdan Bondariew (Ukr) Action ATI 1

          Turek - 114.7 km
          1 Adam Krajewski (Pol) Polish National Team 3 pts
          2 Tomasz Lisowicz (Pol) Knauf-Mikomax 2
          3 Piotr Bukszynski (Pol) Polish National Team 1

          Generalka po 4. etapie:

          1 Marcin Sapa (Pol) Knauf-Mikomax 17.12.04
          2 Allan Davis (Aus) Liberty Seguros 2.20
          3 Marcin Lewandowski (Pol) Action ATI 2.22
          4 Hugo Sabido (Por) Milaneza Maia 2.24
          5 Bogdan Bondariew (Ukr) Action ATI
          6 Kazimierz Stafiej (Pol) Action ATI 2.25
          7 Daniel Czajkowski (Pol) Grupa PSB 2.30
          8 Lukasz Podolski (Pol) Grupa PSB
          9 Marek Maciejewski (Pol) Grupa PSB 2.31
          10 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB 2.32
          41 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.36
          43 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.37
          68 Dawid Zdzieblko (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.38
          70 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          71 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          83 Piotr Bukszynski (Pol) Polish National Team 15.12
          99 Adam Krajewski (Pol) Polish National Team 20.45
          105 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 21.38
          123 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 23.53
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz


          • i dupa
           to juz ze zwyciestwem etapowym mozemy sie pozegnac
           w gorach nasi nic nie zdzialaja, ogolnie starszna bryndzadla nas ten tdp

           Komentarz


           • Na naszej stronie można przeczytać, że w ucieczce był Skiba, ale... nie wytrzymał tempa i został potem wchłonięty przez peleton

            A, i Krupa się wycofał. Nie wiem jeszcze czemu.
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

            Komentarz


            • o qrwa :O

             Komentarz


             • Zamieszczone przez ZW
              Awantura w Legii

              Włoch Fabio Baldato z ekipy Alessio wygrał w Kaliszu po finiszu z peletonu czwarty etap (183 km) 61. Tour de Pologne. Żółtą koszulkę lidera zachował Marcin Sapa (Knauf Mikomax). Najwięcej w peletonie mówiło się jednak o awanturze w zespole Legii-Bazyliszek.

              Legioniści podczas środowego etapu ponieśli spektakularną klęskę. Jako jedyna polska grupa zawodowa nie mieli swojego przedstawiciela w 36-osobowej ucieczce, która dojechała na metę z ponad 12-minutową przewagą nad peletonem. Dla warszawskiej drużyny strata była tym bardziej bolesna, że po raz pierwszy od lat wojskowi mają w składzie kolarza mogącego poważnie namieszać w klasyfikacji generalnej wyścigu. Chodzi o Sebastiana Skibę, który podczas niedawnego Wyścigu Dookoła Słowacji znokautował rywali w górskiej czasówce, a brała w niej udział większość kandydatów do zwycięstwa w Tour de Pologne.

              W środę Skiba próbował "zabrać" się do ucieczki, ale nie wytrzymał tempa. Jako jedyny z liderów nie miał bowiem ani jednego pomocnika. Miał nim być Dawid Krupa, do niedawna lider Legii, ale od początku wyścigu nie godził się z rolą pomocnika Skiby. Na trasie z Ostródy do Bydgoszczy zgodnie z zaleceniami szefów grupy miał jechać z przodu peletonu i ruszać we wszelkie możliwe odjazdy. Tymczasem od początku snuł się w ogonie głównej grupy.

              Po etapie "konsylium" trenerów Legii-Bazyliszek postanowiło podziękować za współpracę krnąbrnemu zawodnikowi. Do czwartkowego etapu warszawska ekipa ruszyła w siedmioosobowym składzie i od początku była... najbardziej aktywnym zespołem dnia. Legioniści kilka razy próbowali organizować ucieczki. Nic z nich nie wychodziło, bo tym razem peleton był niezwykle czujny. "Porządku" pilnowali przede wszystkim zawodnicy grupy Knauf-Mikomax, która broni żółtej koszulki lidera należącej od środy do Marcina Sapy. Swoje robiły też ekipy najlepszych sprinterów. Wczorajszy etap był bowiem dla nich ostatnią okazją do pokazania się.

              Od dzisiaj peleton wjeżdża w góry. Etap z Oleśnicy (229 km) będzie się kończył na trudnych rundach po ulicach Szklarskiej Poręby i na mecie z całą pewnością jako pierwsi pojawią się wreszcie faworyci wyścigu, którzy do tej pory kryli się w zasadniczej grupie, starając się nie ponieść strat. Wreszcie zaczyna się prawdziwy wyścig...
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

              Komentarz


              • Kurde, a tak Krupie kibicowałem. Miałem nadzieję, z e wkrótcę ze Skibą stworzą duet rządzący na najważniejszych wyścigach, jak Armstrong - Heras w USP, gdzie jeden wygrywał TdF, a drugi VaE. No cóż Heras mógł pomagać Armstrongowi, Krupa uznał, że jest zdyt wielką gwiazdą - nienawidzę jak komuś sodówa uderza do głowy. A tyle miałem dla chłopaka przedtem sympatii......
               koko koko Skorza spoko...

               Komentarz


               • Zamieszczone przez TomAsz
                Olimpijczyk z Aten, Dawid Krupa został przez grupę Legia Bazyliszek-Sopro karnie usunięty z wyścigu kolarskiego Tour de Pologne za niesubordynację. Jego przyszłość w warszawskim zespole stoi pod znakiem zapytania.

                Krupa nie wykonywał poleceń. Podczas Tour de Pologne miał pracować dla naszego lidera Sebastiana Skiby, który pokazał na niedawnym wyścigu Dookoła Słowacji, że jest w formie. Krupa nie tylko się nie podporządkował, ale i przeszkadzał ekipie. Nie mieliśmy innego wyjścia i wycofaliśmy go - powiedział jeden z dyrektorów sportowych Legii Zbigniew Ludwiniak.

                Krupa jest trudnym zawodnikiem. Sprawiał kłopoty od dawna, jeszcze przed swoją nominacją do reprezentacji olimpijskiej. Wpływał destrukcyjnie na innych kolarzy Legii. Na Tour de Pologne grupa miała się pokazać z jak najlepszej strony, a Skiba walczyć może o pierwszą dziesiątkę. Wszystko to pokrzyżował etap do Bydgoszczy - dodał Ludwiniak.

                W Bydgoszczy przyjechała do mety 36-osobowa czołówka z przewagą ponad 12 minut nad peletonem. W czołówce nie było żadnego legionisty, a Skiba pożegnał się z nadziejami na czołową dziesiątkę.

                Dawid Krupa zajął w wyścigu olimpijskim w Atenach ostatnie, 75. miejsce, a w jeździe indywidualnej na czas był szósty od końca - 31. O jego przyszłości w warszawskim zespole mają zadecydować działacze Legii po wyścigu.

                PAP

                Szosa najdalej w sobotę powróci do tego tematu, bo nie jest on tak oczywisty jak przedstawiają go działacze Legii.

                Etap 5:
                1 Rinaldo Nocentini (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 5.25.42
                2 Florent Brard (Fra) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf 0.02
                3 Marek Rutkiewicz (Pol) Action ATI
                4 Franco Pellizotti (Ita) Alessio-Bianchi 0.22
                5 Allan Davis (Aus) Liberty Seguros 0.23
                6 Hugo Sabido (Por) Milaneza Maia
                7 Sergio Marinangeli (Ita) Domina Vacanze
                8 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB
                9 Przemysław Niemiec (Pol) Miche
                10 Ruggero Marzoli (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
                11 Zbigniew Piątek (Pol) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf

                16 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 0.23
                27 Jarosław Wełniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 0.30
                28 Mateusz Rybczyński (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                54 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 5.38
                69 Dawid Zdzieblko (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.41
                87 Piotr Bukszynski (Pol) Reprezentacja Polski 16.53
                94 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 21.21
                115 Adam Krajewski (Pol) Reprezentacja Polski
                125 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 25.45                Klasyfikacja po 5 etapie:

                1 Marcin Sapa (Pol) Knauf-Mikomax 22.38.16
                2 Florent Brard (Fra) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf 2.00
                3 Marek Rutkiewicz (Pol) Action ATI 2.02
                4 Allan Davis (Aus) Liberty Seguros 2.13
                5 Hugo Sabido (Por) Milaneza Maia 2.17
                6 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB 2.25
                7 Franco Pellizotti (Ita) Alessio-Bianchi 2.26
                8 Piotr Chmielewski (Pol) Action ATI 2.27
                9 Rafael Nuritdinov (Uzb) De Nardi
                10 Piotr Przydział (Pol) Hoop CCC - Polsat
                11 Tomasz Brożyna (Pol) Action ATI
                12 Cezary Zamana (Pol) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf
                13 Ondrej Sosenka (Cze) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
                35 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.31
                38 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.38
                49 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 19.44
                60 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 21.38
                64 Dawid Zdzieblko (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 22.49
                84 Piotr Bukszynski (Pol) Reprezentacja Polski 31.35
                91 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 35.28
                111 Adam Krajewski (Pol) Reprezentacja Polski 41.36
                122 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 49.08
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz

                Pracuję...
                X