Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Nowy ranking.


    http://szosa.rowery.org/article/10203

    Spadła Legia o 2 msca. Przede wszystkim dlatego, że punkty stracil Szaniawski.
    Szmyd w górę o prawie 100 miejsc
    Lewandowski (ATI) o prawie 300
    koko koko Skorza spoko...

    Komentarz


    • Etap 4: Niestety nasi stosunkowo słabo

      1 Michele Scarponi (Ita) Domina Vacanze 5.15.35
      2 Roger Beuchat (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie
      3 Radoslaw Romanik (Pol) Hoop CCC - Polsat
      4 Kurt Van De Wouwer (Bel) MrBookmaker.com-Palmans 0.03
      5 Alexandr Kolobnev (Rus) Domina Vacanze 0.15
      6 Slawomir Kohut (Pol) Hoop CCC - Polsat
      7 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze
      8 Przemyslaw Niemec (Pol) Miche
      9 Petr Bencik (Cze) Ed' System-ZVVZ 0.17
      10 Tomasz Brozyna (Pol) Action ATI
      18 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 0.25
      40 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 1.23
      52 Marek Blazej (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 2.31
      66 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 3.01
      67 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 3.28
      71 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 5.35
      83 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 10.32
      84 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 10.32

      etap ukończyło 126 kolarzy, ostatnia grupa straciła poonad 18 minut

      Generalka:
      14 z 20 uciekinierów wciąż utrzymuje się na czele klasyfikacji

      1 Michele Scarponi (Ita) Domina Vacanze 14.37.17
      2 Roger Beuchat (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 0.04
      3 Slawomir Kohut (Pol) Hoop CCC - Polsat 0.08
      4 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze 0.24
      5 Christian Werner (Ger) T-Mobile Team 0.27
      6 Christian Knees (Ger) Team Wiesenhof 0.36
      7 Erwin Thijs (Bel) MrBookmaker.com-Palmans 0.53
      8 Lubomir Kejval (Cze) Ed' System-ZVVZ 1.20
      9 Kazimierz Stafiej (Pol) Action ATI 2.30
      10 Ondrej Fadrny (Cze) PSK Whirlpool 2.31

      31 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 5.33
      45 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 6.26
      48 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 6.45
      58 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.07
      60 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.12
      61 Marek Blazej (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.13
      74 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 11.42
      87 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 16.16
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz


      • No to Krupa po górach jest z tyłu za sprinteremZabelem. Mocnym, ale jednak......
        koko koko Skorza spoko...

        Komentarz


        • Etap 5:
          Ostatni płaski przed górami; Do 10 km przed metą uciekała 6-tka z naszym Żołędziowskim, który nazbierał trochę sekund na lotnych premiach. Niestety był tam też Chmielewski, któremu Niemcy i Włosi nie pozwolili odjechać

          1 Martin Hvastija (Slo) Alessio-Bianchi 4.08.50
          2 Piotr Zaradny (Pol) Knauf-Mikomax
          3 Björn Schröder (Ger) Team Wiesenhof
          4 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          5 Jaroslaw Zarebski (Pol) Hoop CCC - Polsat
          6 Giulio Tomi (Ita) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie
          7 Krzysztof Jezowski (Pol) Knauf-Mikomax
          8 Marcin Lewandowski (Pol) Action ATI
          9 Salvatore Commesso (Ita) Saeco
          10 Denis Bertolini (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
          22 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          25 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          35 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          51 Marek Blazej (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          53 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          91 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          96 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
          - wszyscy ten sam czas

          Generalna po 5:

          1 Michele Scarponi (Ita) Domina Vacanze 18.46.07
          2 Roger Beuchat (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 0.04
          3 Slawomir Kohut (Pol) Hoop CCC - Polsat 0.08
          4 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze 0.24
          5 Christian Werner (Ger) T-Mobile Team 0.27
          6 Christian Knees (Ger) Team Wiesenhof 0.36
          7 Erwin Thijs (Bel) MrBookmaker.com-Palmans 0.53
          8 Lubomir Kejval (Cze) Ed' System-ZVVZ 1.20
          9 Kazimierz Stafiej (Pol) Action ATI 2.30
          10 Ondrej Fadrny (Cze) PSK Whirlpool 2.31
          11 Tomasz Kiendys (Pol) Knauf-Mikomax 2.33
          12 Lars Wackernagel (Ger) Team Wiesenhof 2.42
          13 Ralf Grabsch (Ger) Team Wiesenhof 2.45
          14 Michal Kollert (Cze) PSK Whirlpool 3.31
          15 Radoslaw Romanik (Pol) Hoop CCC - Polsat 4.40
          30 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 5.33
          44 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 6.26
          48 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 6.45
          58 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.07
          59 Gregor Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.09
          61 Marek Blazej (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.13
          73 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 11.42
          87 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 16.16
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz


          • Dziś rozstrzygnięcia.
            Na http://www.szosa.rowery.org/article/10213 ma być coś w rodzaju tansmisji na żywo

            [ Dodano: Czw maja 13, 2004 9:44 pm ]
            Oj stoi tegoroczny wyścig pokoju na bardzo niskim poziomie.

            Miałem nadzieję, że w górach dojdzie do ciekawych akcji. Tymczasem okazało się, żę rzeczywiscie grupa śmiałków, ":górali" odskoczyła peletonowi, składającemu się m.in. ze sprinterów o uwaga uwaga 7 sekund!

            Legia niestety niewidoczna.
            koko koko Skorza spoko...

            Komentarz


            • 1 Sławomir Kohut (Pol) Hoop CCC - Polsat 5.06.12
              2 Michele Scarponi (Ita) Domina Vacanze
              3 Tomasz Brożyna (Pol) Action ATI
              4 Radosław Romanik (Pol) Hoop CCC - Polsat
              5 Piotr Przydział (Pol) Hoop CCC - Polsat
              6 Erik Zabel (Ger) T-Mobile Team 0.07
              7 Salvatore Commesso (Ita) Saeco
              8 Erwin Thijs (Bel) MrBookmaker.com-Palmans
              9 Roger Beuchat (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie
              10 Christi Pfannberger (Aut) Ed' System-ZVVZ
              12 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 0.07
              17 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 0.07
              25 Jarosław Wełniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 0.07
              40 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 2.59
              45 Marek Blazej (Pol) Legia Bazyliszek 2.59
              64 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek 9.56
              66 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek 9.56
              87 Grzegorz Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek 12.34



              Generalna:
              1 Michele Scarponi (Ita) Domina Vacanze 23.52.13
              2 Sławomir Kohut (Pol) Hoop CCC - Polsat 0.04
              3 Roger Beuchat (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 0.17
              4 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze 0.37
              5 Christian Werner (Ger) T-Mobile Team 0.40
              6 Christian Knees (Ger) Team Wiesenhof 0.49
              7 Erwin Thijs (Bel) MrBookmaker.com-Palmans 1.06
              8 Lubomir Kejval (Cze) Ed' System-ZVVZ 1.33
              9 Tomasz Kiendyś (Pol) Knauf-Mikomax 2.46
              10 Ralf Grabsch (Ger) Team Wiesenhof 2.58
              25 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 5.46
              36 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 6.39
              39 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 8.20
              44 Marek Blazej (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 11.18
              50 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 16.47
              65 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 19.21
              69 Gregor Zoledziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 20.49
              70 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 21.44


              Klasyfikacja drużynowa:

              1 T-Mobile Team 71.38.37
              2 Domina Vacanze 4.08
              3 Team Wiesenhof 5.39
              4 Ed' System-ZVVZ 6.52
              5 Hoop CCC - Polsat 8.22
              6 Legia Bazyliszek-Sopro 8.47
              7 Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 11.16
              8 MrBookmaker.com-Palmans 11.37
              9 Saeco 13.53
              10 Action ATI 16.06
              11 PSK Whirlpool 17.56
              12 Knauf-Mikomax 30.42
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

              Komentarz


              • dzisiaj niestety tylko 2 naszych w czołówce, co oznacza spadek w drużynówce o 1 miejsce, na 7 pozycję.
                Znowu wyselekcjonowała się 35-40 osobowa czołówka,więc ostatecznych rozstrzygnięc brak. Jureo chyba ostatnia szansa na zmianę tego stanu rzeczy.
                7. etap:
                1 Erik Zabel (Ger) T-Mobile Team 5.26.42
                2 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze
                3 Michele Scarponi (Ita) Domina Vacanze
                4 Salvatore Commesso (Ita) Saeco
                5 Giuseppe Palumbo (Ita) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo
                6 Lubomir Kejval (Cze) Ed' System-ZVVZ
                7 Alexandr Kolobnev (Rus) Domina Vacanze
                8 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                9 Petr Bencik (Cze) Ed' System-ZVVZ
                10 Patrick Calcagni (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie
                20 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro - wszyscy ten sam czas
                42 Marek Blazej (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 3.06
                47 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 4.16
                61 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 4.29
                63 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 4.29
                85 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 15.52

                ukończyło 102 zawodników

                Klasyfikacja po 7 etapie:

                1 Michele Scarponi (Ita) Domina Vacanze 29.18.51
                2 Sławomir Kohut (Pol) Hoop CCC - Polsat 0.08
                3 Roger Beuchat (Swi) Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 0.21
                4 Massimo Giunti (Ita) Domina Vacanze 0.35
                5 Christian Werner (Ger) T-Mobile Team 0.44
                6 Christian Knees (Ger) Team Wiesenhof 0.53
                7 Erwin Thijs (Bel) MrBookmaker.com-Palmans 1.10
                8 Lubomir Kejval (Cze) Ed' System-ZVVZ 1.37
                9 Tomasz Kiendyś (Pol) Knauf-Mikomax 2.50
                10 Ralf Grabsch (Ger) Team Wiesenhof 3.02
                11 Michal Kollert (Cze) PSK Whirlpool 4.12
                12 Radosław Romanik (Pol) Hoop CCC - Polsat 4.50
                13 Kurt Van De Wouwer (Bel) MrBookmaker.com-Palmans 5.04
                14 Tomasz Brożyna (Pol) Action ATI 5.07
                15 Piotr Przydział (Pol) Hoop CCC - Polsat 5.11
                25 Sebastian Skiba (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 5.50
                32 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 6.43
                41 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 12.53
                43 Marek Błażej (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 14.28
                51 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 21.20
                61 Grzegorz Żołędziowski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 25.09
                71 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 35.17
                73 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 37.40


                Klasyfikacja drużynowa:

                1 T-Mobile Team 87.58.43
                2 Domina Vacanze 4.08
                3 Team Wiesenhof 5.39
                4 Ed' System-ZVVZ 6.52
                5 Hoop CCC - Polsat 8.22
                6 MrBookmaker.com-Palmans 11.37
                7 Legia Bazyliszek-Sopro 11.53
                8 Saeco 14.20
                9 Vini Caldirola-Nobili Rubinetterie 14.30
                10 Action ATI 20.18
                11 PSK Whirlpool 27.08
                12 Knauf-Mikomax 51.03
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                Komentarz


                • Ano musi się dziś Legia pokazać. Po coś na ten wyścig rzecież pojechała! A narazie jakby przechodzą obok zawodów. Zabel swój etap wygrał o czołow miejsce w klasyfikacji walczył nie będzie bo szans nie ma. Może dziś więc trochę odpuści i T-Mobile nie będzie gonił.

                  Jeśłi Legia nie chce zaliczyć tego startu do nieudanych to musi dziś się pokazać. To samo ATI - miejsce poza 10? Na pewno za mało.
                  koko koko Skorza spoko...

                  Komentarz


                  • niestety dziś wielki pech Krupy, który musiał się wycofać z wyścigu, na dodatek grzebiąc rónież resztę grupy, która zostałą by mu pomagać. W rezultacie w czołówce pozostali tylko Skiba i Wełniak a Legia spadła w klas. drużynowej na 11. miejsce

                    Wyniki 8. etapu, Bilina - Karlove Vary (184,5 km):

                    1. David Loosli (Szwajcaria/Saeco) - 4:46.31
                    2. Ralf Grabsch (Niemcy/Wiesenhof) strata 49 s
                    3. Stephan Schreck (Niemcy/T-Mobile) 2.02
                    4. Michele Scarponi (Włochy/Domina Vacanze)
                    5. Radosław Romanik (Polska/Hoop-CCC-Polsat)
                    6. Roger Beuchat (Szwajcaria/Vini Caldirola) ten sam czas
                    7. Massimo Giunti (Włochy/Domina Vacanze) 2.04
                    8. Salvatore Commesso (Włochy/Saeco) 2.14
                    9. Erwin Thijs (Belgia/Mr. Bookmaker)
                    10. Aleksander Kołobniew (Rosja/Domina Vacanze)
                    ...
                    13. Sebastian Skiba (Legia Bazyliszek) 2.14
                    15. Jarosław Wełniak (Legia Bazyliszek) 2.14

                    63. 156 POL19800107 *ZOLEDZIOWSKI Gregorz LEG 5h12'50" +26'19"
                    64. 151 POL19770406 BLAZEJ Marek LEG 5h12'50" +26'19"
                    75. 158 POL19810324 *SZANIAWSKI Pawel LEG 5h18'50" +32'19"
                    76. 163 AUT19790412 HOLLER Mario ELK 5h18'50" +32'19"
                    77. 138 POL19771010 LEWANDOWSKI Marcin ATI 5h18'50" +32'19"
                    78. 153 POL19810628 *RUDNICKI Dariusz LEG 5h18'50" +32'19"
                    79. 154 POL19800415 *NOWAK Hubert LEG 5h18'50" +32'19"


                    klasyfikacja generalna:

                    1. Scarponi - 34:07.24
                    2. Sławomir Kohut strata 20 s
                    3. Beuchat 21
                    4. Giunti 37
                    5. Christian Werner (Niemcy/T-Mobile) 56
                    6. Christian Knees (Niemcy/Wiesenhof) 1.05
                    7. Thijs 1.22
                    8. Grabsch 1.41
                    9. Lubomir Kejval (Czechy/Ed'System) 2.05
                    10. Kiendyś 3.02
                    20. Zabel 5.57
                    22. 155 POL19780729 SKIBA Sebastian LEG 34h13'26" + 06'02"
                    30. 157 POL19780202 WELNIAK Jaroslaw LEG 34h20'29" + 13'05"
                    51. 151 POL19770406 BLAZEJ Marek LEG 34h46'09" + 38'45"
                    64. 156 POL19800107 *ZOLEDZIOWSKI Gregorz LEG 34h56'50" + 49'26"
                    66. 154 POL19800415 *NOWAK Hubert LEG 34h59'01" + 51'37"
                    74. 153 POL19810628 *RUDNICKI Dariusz LEG 35h12'58" + 1h05'34"
                    77. 158 POL19810324 *SZANIAWSKI Pawel LEG 35h15'21" + 1h07'57"
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                    Komentarz


                    • Wyniki 9. etapu, Karlove Vary - Praga (184 km):

                      1. Erik Zabel (Niemcy/T-Mobile) 5:08.47
                      2. Marcin Lewandowski (Polska/Action ATI)
                      3. Bjoern Schroeder (Niemcy/Wiesenhof)
                      4. Christoph Roodhooft (Belgia/Mr. Bookmaker)
                      5. Giosuc Bonomi (Włochy/Saeco)
                      6. Giuseppe Palumbo (Włochy/Acqua e Sapone)
                      7. Denis Bertolini (Włochy/Acqua e Sapone)
                      8. Jan Faltynek (Czechy/PSK)
                      9. Jarosław Zarębski (Polska/Hoop-CCC-Polsat)
                      10. Gert Vanderaerden (Belgia/Mr. Bookmaker) ten sam czas
                      ...
                      11. 154 POL19800415 *NOWAK Hubert LEG 5h08'47" +00'00"
                      15. 153 POL19810628 *RUDNICKI Dariusz LEG 5h08'47" +00'00"

                      17. Sławomir Kohut (Polska/Hoop-CCC-Polsat) ten sam czas
                      30. Michele Scarponi (Włochy/Domina Vacanze) strata 3 s
                      50. 155 POL19780729 SKIBA Sebastian LEG 5h09'06" +00'19"
                      54. 156 POL19800107 *ZOLEDZIOWSKI Gregorz LEG 5h09'06" +00'19"
                      72. 151 POL19770406 BLAZEJ Marek LEG 5h09'44" +00'57
                      78. 158 POL19810324 *SZANIAWSKI Pawel LEG 5h09'54" +01'07"
                      80. 157 POL19780202 WELNIAK Jaroslaw LEG 5h11'43" +02'56"



                      klasyfikacja końcowa:

                      1. Michele Scarponi (Włochy/Vini Caldirola) 34:07.24
                      2. Sławomir Kohut (Polska/Hoop-CCC-Polsat) strata 17 s
                      3. Roger Beuchat (Szwajcaria/Vini Caldirola) 18
                      4. Massimo Giunti (Włochy/Vini Caldirola) 37
                      5. Christian Werner (Niemcy/T-Mobile) 53
                      6. Christian Knees (Niemcy/Wiesenhof) 1.05
                      7. Erwin Thijs (Belgia/Mr. Bookmaker) 1.22
                      8. Ralf Grabsch (Niemcy/Wiesenhof) 1.41
                      9. Lubomir Kejval (Czechy/Ed'System) 2.05
                      10. Tomasz Kiendyś (Polska/Knauf Mikomax) 3.02
                      ...
                      13. Radosław Romanik (Hoop-CCC-Polsat) 4.50
                      14. Piotr Przydział (Hoop-CCC-Polsat) 5.23
                      19. Erik Zabel (Niemcy/T-Mobile) 5.44
                      22. Sebastian Skiba (Legia Bazyliszek) 6.18
                      33. Jarosław Wełniak (Legia Bazyliszek) 15.58

                      52. 151 POL19770406 BLAZEJ Marek LEG 39h55'53" + 39'39"
                      61. 156 POL19800107 *ZOLEDZIOWSKI Gregorz LEG 40h05'56" + 49'42"
                      63. 154 POL19800415 *NOWAK Hubert LEG 40h07'48" + 51'34"
                      72. 153 POL19810628 *RUDNICKI Dariusz LEG 40h21'45" + 1h05'31"
                      76. 158 POL19810324 *SZANIAWSKI Pawel LEG 40h25'15" + 1h09'01


                      W wyścigu wystartowało 133 kolarzy. Ukończyło 92.
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz


                      • Dzisiaj GP Tallinn (1.3), jutro Tartu Tanavasoid (1.3), oba z naszymi w najlepszym składzie
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez Raffi
                          Dzisiaj GP Tallinn (1.3), jutro Tartu Tanavasoid (1.3), oba z naszymi w najlepszym składzie
                          A nie wiesz, jak ciężkie to wyścigi? Jak Estonia, to raczej płasko, czyli finisz peletonu najbardziej prawdopodobny. To nasi raczej wiele nie ugrają. Miejsce w 10 to chyba szczyt marzeń.
                          koko koko Skorza spoko...

                          Komentarz


                          • płasko, ale rok temu było mocno porozbijane
                            Nasi:
                            Błażej, Marek POL19770406
                            Krupa, Dawid POL19800612
                            Rudnicki, Dariusz POL19810628
                            Skiba, Sebastian POL19780729
                            Wełniak, Jaroslaw POL19780202
                            Zołędziowski, Grzegorz POL19800107

                            W Tallinie na początku podjazd, a potem już bez atrakcji; rundy po 12. km każda, ostatnie 300 m pod górę, ale max 3%

                            W Tartu też rundy po 12 km, najpierw 2 Agrykole na 3. i 6. km, a potem jescze jedna Spacerowa na 2,5 km przed metą.


                            Rok temu:

                            GP Tallinn:
                            1 Arnaud Coyot (Fra) Cofidis, Le Crédit par Téléphone 4.18.28 (41.78 km/h)
                            2 Mederic Clain (Fra) Cofidis, Le Crédit par Téléphone 0.14
                            3 Lauri Aus (Est) Ag2r-Prevoyance
                            4 Zbigniew Piatek (Pol) Mroz
                            5 Jeremy Hunt (GBr) MBK-Oktos-Saint-Quentin
                            6 Kazimierz Stafiej (Pol) Mroz
                            7 Andrei Pchelkin (Rus) Russian National Team
                            8 Jacky Durand (Fra) Mixed Team 2.05
                            9 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Crédit par Téléphone 2.08
                            10 Jonathan Dayus (GBr) Team Ringerike
                            14 Sebastian Jezierski (Pol) Legia
                            26 Jacek Walczak (Pol) Legia 4.12

                            28 Risto Usin (Est) Estonian U23 Team 1 5.01
                            35 Tadeusz Korzeniewski (Pol) Bonda
                            47 Daniel Wasiewicz (Pol) Legia 11.49
                            48 Helmet Tamk&otilde;rv (Est) NET 17.16
                            61 Konrad Lapa (Pol) Legia
                            62 Marek Rutkiewicz (Pol) Cofidis, Le Crédit par Téléphone
                            64 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia


                            Tartu Tänavasoid:
                            1 Jaan Kirsipuu (Est) Ag2R-Prevoyance 4.29.46 (41.70 km/h)
                            2 Janek Tombak (Est) Cofidis, Le Crédit par Téléphone
                            3 Kazimierz Stafiej (Pol) Mroz
                            4 Zbigniew Piatek (Pol) Mroz
                            5 Arvis Piziks (Lat) Mixed Team
                            6 Philippe Gaumont (Fra) Cofidis, Le Crédit par Téléphone 0.06
                            7 Erki Pütsep (Est) Ag2R-Prevoyance 2.27
                            8 Jacky Durand (Fra) Mixed Team 2.33
                            9 Frederic Bessy (Fra) Cofidis, Le Crédit par Téléphone 8.24
                            10 Soren Pedersen (Den) Glud & Marstrand Horsens 8.27
                            11 Jacek Walczak (Pol) Legia
                            16 Piotr Mazur (Pol) Bonda 10.50
                            17 Oskari Kargu (Est) Estonian National Team
                            18 Pawel Szaniawski (Pol) Legia

                            23 Sebastian Jezierski (Pol) Legia 16.13
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz


                            • Wyniki GP Tallinn (1.3):
                              1 Mark Scanlon (Irl) Ag2R Prevoyance 4.21.51
                              2 Nicolas Inaudi (Fra) Ag2R Prevoyance 1.19
                              3 Arnaud Coyot (Fra) Cofidis, le credit par Telephone
                              4 Mikhail Timoshin (Rus) Landbouwkrediet-Colnago
                              5 Jaan Kirsipuu (Est) Ag2R Prevoyance 1.22
                              6 Geert Van Bondt (Bel) Landbouwkrediet-Colnago
                              7 Janek Tombak (Est) Cofidis, le credit par Telephone
                              8 Slawomir Kohut (Pol) Hoop CCC - Polsat
                              9 Sebastian Jezierski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                              10 Erki Pütsep (Est) Ag2R Prevoyance
                              11 Michael Larsen (Den) Glud & Marstrand Horsens
                              12 Bogdan Bondariew (Ukr) Action ATI
                              13 Tarmo Raudsepp (Est) Estonian National Team 1
                              14 Piotr Przydzial (Pol) Hoop CCC - Polsat
                              15 Tomasz Brozyna (Pol) Action ATI
                              16 Lionel Syne (Bel) Marco Polo Cycling Team 6.53
                              17 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                              24 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                              36 Mateusz Rybczynski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro 6.53


                              Wyścig ukończyło ledwie 47 zawodników

                              Brawo dla Sebastiana za 9 miejsce i cenne punkty (12)
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                              Komentarz


                              • Bez niespodzianki. jest miejsce pod koniec 10. Na więcej naprawdę nie było co liczyć. Gratki.

                                Jutro może być nieco ciekawiej. Nawet krótkie podjazdy mogą zrobić swoje, jeśli będzie odpowiednie tempo.
                                koko koko Skorza spoko...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X