Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Starty kolarzy Legii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Etap 5a:

    1 Rabobank TT III 21.32 (54.329 km/h)
    2 Hoop - CCC Polsat 0.30
    3 Perutnina Ptuj 1.06
    4 Russian National Team 1.08
    5 Auber 93 1.13
    6 Axa Cycling Team 1.16
    7 USSAP Barentin 1.26
    8 Jean Floc'h Moreac 56 1.27
    9 VC Rouen 76 1.42
    10 Würth Bom Petisco 2.03

    Generalka:
    1 Thomas Dekker (Ned) Rabobank III 15.41.24
    2 Joost Posthuma (Bed) Rabobank TT III 0.13
    3 Yves Delarue (Fra) USSAPB 0.35

    Etap 5b:
    1 Luke Roberts (Aus) Team Commet - Senges 1.51.24 (45.781 km/h)
    2 Mija Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj
    3 Aleksei Markov (Rus) Hoop - CCC Polsat 0.19
    4 Plamen Stoyanov (Bul) Hoop Hoop - CCC Polsat
    5 Lenaic Olivier (Fra) Auber 93

    Klasyfikacja generalna:

    1 Thomas Dekker (Ned) Rabobank III 17.33.07
    2 Joost Posthuma (Bed) Rabobank TT III 0.13
    3 Yves Delarue (Fra) USSAPB 0.35
    4 Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop CCC Polsat 0.36
    5 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 0.42
    6 Yves Talabardon (Fra) Auber 93 1.08
    7 Mija Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.21
    8 Ludovic Auger (Fra) Auber 93 1.46
    9 Charles Guilbert (Fra) VC Rouen 76 1.50
    10 Theo Eltink (Ned) Rabobank TT III 1.51

    Etap 6:

    St Hilaire - Bagnoles de l'Orne, 183 km;


    1 Robert Hayles (GBr) British National Team 4.16.31
    2 Alexei Markov (Rus) Hoop CCC Polsat
    3 Vincent Catero (Fra) Jean Floch Moreac 56
    4 Samuel Bonnet (Fra) CC Nogent Sur Oise
    5 Kilian Patour (Fra) Credit Agricole Espoirs

    Klasyfikacja po 6 etapie:

    1 Thomas Dekker (Ned) Rabobank III 21.49.38
    2 Joost Posthuma (Bed) Rabobank TT III 0.13
    3 Yves Delarue (Fra) USSAPB 0.35
    4 Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop CCC Polsat
    5 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 0.42
    6 Yves Talabardon (Fra) Auber 93 1.08
    7 Mija Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.21
    8 Ludovic Auger (Fra) Auber 93 1.46
    9 Charles Guilbert (Fra) VC Rouen 76 1.50
    10 Theo Eltink (Ned) Rabobank TT III 1.51


    Bagnoles - Caen, 147 km; 28 marca 2004


    1 Alexei Markov (Rus) Hoop CCC Polsat 3.19.32
    2 Rodolphe Parent (Fra) VC Rouen 76
    3 Lenaic Olivier (Fra) Auber 93
    4 Vincent Cantero (Fra) Jean Floch Moreac 56
    5 Samuel Bonnet (Fra) CC Nogent Sur Oise

    Klasyfikacja końcowa:

    1 Thomas Dekker (Ned) Rabobank III 25.09.10
    2 Joost Posthuma (Bed) Rabobank III 0.13
    3 Yves Delarue (Fra) USSAPB 0.33
    4 Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop CCC Polsat 0.35
    5 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 0.42
    6 Yves Talabardon (Fra) Auber 93 1.08
    7 Mija Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.21
    8 Ludovic Auger (Fra) Auber 93 1.46
    9 Charles Guilbert (Fra) VC Rouen 76 1.50
    10 Theo Eltink (Ned) Rabobank III 1.51
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

    Komentarz


    • 7.etap:

      1 Alexei Markov (Rus) Hoot CCC Polsat) 3.19.32
      2 Rodolphe Parent (Fra) VC Rouen 76
      3 Lenaic Olivier (Fra) Auber 93
      4 Vincent Cantero (Fra) GS Jean Floc'h
      5 Samuel Bonnet (Fra) CC Nogent / Oise
      6 Frantisek Trkal (Cze) ED System Zvvz
      7 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina
      8 Ludovic Auger (Fra) Auber 93
      9 Hubert Nowak (Pol) Legia
      10 Bruno Neves (Por) ASC Vila do Conde - ten sam czas

      klas. końcowa

      1 Thomas Dekker (Ned) Rabobank
      2 Joost Posthuma (Ned) Rabobank 0.13
      3 Arkadiusz Wojtas (Pol) Hoop CCC - Polsat 0.33
      4 Yves Delarue (Fra) USSA Pavilly Barentin 0.35
      5 Eduard Vorganov (Rus) Russian national team 0.42
      6 Yannick Talabardon (Fra) Auber 93 1.08
      7 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj 1.21
      8 Ludovic Auger (Fra) Auber 93 1.46
      9 Charles Guilbert (Fra) VC Rouen 76 1.50
      10 Theo Eltink (Ned) Rabobank 1.51
      62 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek - Sopro 41.24
      68 Hubert Nowak (Pol) Legia Bazyliszek - Sopro 41.50
      69 Sebastian Jezierski (Pol) Legia Bazyliszek - Sopro
      70 Jacek Walczak (Pol) Legia Bazyliszek - Sopro
      75 Krzysztof Miara (Pol) Legia Bazyliszek - Sopro 42.26
      84 Pawel Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek - Sopro 44.21

      Skład zupełnie inny (rezerwowy) niż awizowany. 8-
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

      Komentarz


      • Nasi kolarze przygotowywali się przez ostatnie dni do kolejnych startów w Polsce. Paweł Szaniawski zwyciężył w IV Ogólnopolskim Wyścigu Wielkanocnym w Kłomnicach (kat. 1.12).

        Nowy ranking UCI nasi oczywiście bez zmian w ilości punktów. Legia spadła o 1. miejsce w 3. dywizji (jest 10.). Indywidualnie bez większych zmian

        Niestety nie dojdzie najprawdopodobniej do skutku start w Giro d'Abruzzo, nasi byli na liście rezerwowej, ale organizatorzy woleli kadrę amatorów Ukrainy i czteroosobowe repezentacje regionalnych klubów amatorskich :/ Najbliższy pewny start zatem dopiero w następny weekend - Szlakiem grodów Piastowskich (23-25.04). Następny pewny start to GP S.A.T.S. w Danii (1.05) - kat. 1.3 . Znana jest już część składu na ten wyścig:
        31 SKIBA, Sebastian
        32 WALCZAK, Jacek
        33 WELNIAK, Jaroslaw
        34 ZOLEDZIOWSKI, Gregorz

        Później część naszych pojedzie do Słowenii na GP Krka (1.3) i Tour de Slovenie (2.5), a reszta ...ubiegamy sie o start w Wyścigu Pokoju. Zobaczymy czy się uda.
        Pod koniec maja (27-2 zaklepane są już starty w 2 wyścigach kat. 1.3 w Estoniii - GP Tallin i Tartu Tanavasóit

        Miejsca Polaków:
        90 89 ZAMANA Cezary CHO 37 487,00
        108 113 PIĄTEK Zbigniew CHO 38 429,00
        201 202 ROMANIK Radosław HOP 37 269,00
        207 209 BROŻYNA Tomasz ATI 34 263,00
        222 224 KOHUT Sławomir HOP 27 246,00
        279 278 PRZYDZIAŁ Piotr HOP 30 196,00
        315 309 RUTKIEWICZ Marek RAG 23 178,00
        347 319 WADECKI Piotr LOT 31 155,00
        371 428 SAPA Marcin MIK 28 145,00
        10. 380 386 SKIBA Sebastian LEG 26 141,00
        402 406 BARANOWSKI Dariusz LST 32 132,00
        421 420 SZMYD Sylwester SAE 26 128,00
        447 450 PAWLAK Wojciech MIK 35 119,00
        458 461 STAFIEJ Kazimierz ATI 36 115,00
        464 470 KOHUT Seweryn HOP 28 112,00
        16. 481 489 KRUPA Dawid LEG 24 105,00
        24. 725 732 RUDNICKI Dariusz LEG 23 51,00
        40. 975 973 WALCZAK Jacek LEG 25 27,00
        42. 992 990 BŁAŻEJ Marek LEG 27 26,00
        44. 1004 1001 SZANIAWSKI Paweł LEG 23 25,00
        46. 1023 1018 ŻOŁĘDZIOWSKI Grzegorz LEG 24 24,00
        50. 1163 1156 WEŁNIAK Jarosław LEG 26 17,00
        52. 1294 1286 RYBCZYŃSKI Mateusz LEG 23 13,00
        54. 1331 1326 NOWAK Hubert LEG 24 12,00
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

        Komentarz


        • Krasiński wygrał wyścig Kalisz-Konin

          Artur Krasiński z warszawskiej grupy DHL Author zwyciężył w pierwszym w tym sezonie w Polsce wieloetapowym wyścigu kolarskim Kalisz-Konin.
          (kat. 2.12)

          Krasiński nie wygrał jednak żadnego etapu. W piątek na pierwszym odcinku, z Kępna do Wieruszowa, zabrał się do 12-osobowowej ucieczki, która na mecie uzyskała ponad 5 minut przewagi nad peletonem, a w sobotę rano w czasówce wokół Opatówka wykręcił trzeci wynik i zdobył koszulkę lidera. Potem aż do mety w Kaliszu pilnował rywali i obronił żółty trykot.

          Wyścig był bardzo szybki. Średnia z czterech etapów wyniosła ponad 46 km/godz.

          Wyniki:

          1. etap, Kępno - Wieruszów (133 km):

          1. Wojciech Ziółkowski (KLTC Konin) - 2:56.03
          2. Bartłomiej Matysiak (KTK Kalisz)
          3. Hubert Nowak (Legia Bazyliszek Sopro) ten sam czas

          2. etap, jazda ind. na czas wokół Opatówka (20 km):

          1. Krzysztof Szafrański (DHL Author) - 25.50
          2. Jarosław Rębiewski (Knauf Mikomax) 4 s straty
          3. Artur Krasiński (DHL Author) 7

          3. etap, Kalisz - Kazimierz Biskupi (114 km):

          1. Tomasz Lisowicz (Knauf Mikomax) - 2:34.16
          2. Jarosław Zarębski (Hoop-CCC-Polsat) 6 s straty
          3. Jarosław Rębiewski (Knauf Mikomax) 6

          4. etap, Konin - Kalisz (96,5 km):

          1. Wojciech Pawlak (Knauf Mikomax) - 2:03.54
          2. Jacek Mickiewicz (Hoop-CCC-Polsat) 2 s straty
          3. Marek Wesoły (Amore e Vita) 30

          Końcowa klasyfikacja generalna:

          1. Artur Krasiński (DHL Author) - 8:01.26
          2. Mateusz Taciak (KTK Kalisz) 4 s straty
          3. Wojciech Ziółkowski (KLTC Konin) 9
          4. Hubert Nowak (Legia Bazyliszek Sopro) 22
          5. Bartłomiej Matysiak (KTK Kalisz) 33
          6. Paweł Bronz (KTK Kalisz) 51
          Już w Piątek Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
          Skład naszych:
          Błażej, Wełniak, Skiba, Rybczyński, Żołędziowski, Szaniawski, Skiba, Rudnicki
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Raffi
            Już w Piątek Szlakiem Grodów Piastowskich (2.5)
            Skład naszych:
            Błażej, Wełniak, Skiba, Rybczyński, Żołędziowski, Szaniawski, Skiba, Rudnicki
            To Skiba dwa razy będzie jechał? Czy ma brata też w Legii? Czy może jeden ze Skibów to Krupa? A może po siedmiu kolarzy jedzie?
            koko koko Skorza spoko...

            Komentarz


            • Krupa zmienił nazwisko na Skiba :P
              podpis cyfrowy <--------
              ================
              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

              Komentarz


              • Jednak Krupa? To dobrze. Wg mnie najmocniejszy z naszych (choć Skiba wyżej w rankingu).
                koko koko Skorza spoko...

                Komentarz


                • Nasi jadą na Wyścig Pokoju!!! :banan:
                  NA wczorajszej konferencji prasowej ogłoszono listę ekip dopuszczonych do udziału w tym wyścigu (kat. 2.2). Listę poniższą uzupełnią jeszcze 2 ekipy z 1. dywizji. Polskę bedą reprezentować jeszcze mrozowcy z Action i Hoop CCC Polsat. Początek wyścigu 8. maja

                  T-MOBILE TEAM (D - GS 1)
                  SAECO (ITA - GS 1)
                  VINI CALDIROLA - NOBILI RUBINETTERIE (ITA - GS 1)
                  MR. BOOKMAKER.COM - PALMANS (BEL - GS 1)
                  ALESSIO - BIANCHI (ITA - GS 1)
                  ED' SYSTEM - ZVVZ (TCH - GS 2)
                  DOMINA VACANZE (ITA - GS 2)
                  TEAM WIESENHOF (D - GS 2)
                  ACQUA & SAPONE - CAFFE MOKAMBO (ITA - GS 2)
                  MICHE (ITA - GS 2)
                  ACTION ATI (POL - GS 2)
                  ELK HAUS RADTEAM SPORTUNION (ÖST - GS 2)
                  PSK WIRLPOOL (TCH - GS 3)
                  HOOP CCC - POLSAT (POL - GS 3)
                  LEGIA BAZYLISZEK - SOPRO (POL - GS 3)
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                  Komentarz


                  • PAP/21 kwietnia 2004 15:04


                    Dawid Krupa liderem grupy Legia Bazyliszek Sopro

                    Dwunastu kolarzy będzie liczyć w tym sezonie stołeczna grupa Legia Bazyliszek Sopro. Zdecydowanym liderem ekipy jest Dawid Krupa, najlepszy z legionistów w zeszłorocznym Tour de Pologne (17. miejsce).


                    Warszawscy kolarze zaprezentowali się w środę na rynku Starego Miasta przed restauracją "Bazyliszek". Prosto z uroczystości część z nich wyjechała do Legnicy na wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich, a część do Francji na Circuit des Mines.

                    "Nastawiamy się w tym sezonie na wyścigi krajowe, a najważniejszy start czeka nas we wrześniu w Tour de Pologne. Priorytetowo potraktujemy także Wyścig Pokoju i Mazovia Tour, którego jesteśmy gospodarzami" - powiedział podczas prezentacji dyrektor sportowy Marcin Wasiołek.

                    Już za kilkanaście dni Legia wystartuje w Wyścigu Pokoju. Na starcie w Brukseli (8 maja) legioniści staną obok dwóch innych polskich drużyn - Action Piotra Kosmali i Hoop-CCC-Polsat Andrzeja Sypytkowskiego.

                    Skład grupy Legia-Bazyliszek-Sopro: Marek Błażej, Sebastian Jezierski, Dawid Krupa, Krzysztof Miara, Hubert Nowak, Dariusz Rudnicki, Mateusz Rybczyński, Sebastian Skiba, Paweł Szaniawski, Jacek Walczak, Jarosław Wełniak, Grzegorz Żołędziowski.
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                    Komentarz


                    • Zaradny liderem wyścigu Szlakiem Grodów Piastowskich

                      Piotr Zaradny (Mikomax) wygrał pierwszy etap otwierającego sezon wyścigu kolarskiego Szlakiem Grodów Piastowskich.


                      Kolarz 157 km trasę z Głogowa do Chojnowa pokonał w czasie 3:34.11 i wyprzedził Marcina Gębkę (DHL Author) oraz Rosjanina Aleksieja Markowa (HOOP CCC Polsat).

                      Dariiusz Rudnicki wygra pierwszą lotną premię. Wszyscy nasi kolarze (skład oczywiście zupełnie inny niż podany na liście startowej :> ) załapali się do peletonu i po uwzględnieniu bonifikat (10-6-4; dzisiaj na obu podetapach będą po 6-4-2 sek.) tracą 10 sekund do lidera

                      Wyniki pierwszego etapu (157 km Głogów - Chojnów):

                      1. Piotr Zaradny (Mikomax) 3:34.11
                      2. Marcin Gębka (DHL Author)
                      3. Aleksiej Markow (Rosja/HOOP CCC Polsat)
                      4. Bartłomiej Ksobiak (Chłodnia Śnieżka Częstochowa)
                      5. Artur Krzeszowiec (Amore Vita)
                      6. Radovan Husar (Słowacja) wszyscy ten sam czas

                      11 130 ZDZIEBŁKO Dawid POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                      14 46 SZANIAWSKI Paweł POL LEGIA BAZYLISZEK
                      17 127 BUKSZYŃSKI Piotr POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                      35 43 NOWAK Hubert POL LEGIA BAZYLISZEK
                      39 45 JEZIERSKI Marek POL LEGIA BAZYLISZEK
                      56 47 KRUPA Dawid POL LEGIA BAZYLISZEK
                      67 129 SZOLC Tomasz POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                      71 131 DZIEDZIC Rafał POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                      90 132 OSTROWSKI Michał POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                      97 48 RUDNICKI Dariusz POL LEGIA BAZYLISZEK
                      103 44 RYBCZYŃSKI Mateusz POL LEGIA BAZYLISZEK
                      - wszyscy ten sam czas

                      Patrzcie, jak to się zabawnie układa...Tu też mamy 2 Legie - "zawodowców" i CWKS (czyli tutaj: zaplecze) :> :> Gdyby jednak osoby związane z piłką współpracowały ze sobą tak jak działacze kolarscy, to nie drżelibyśmy o logo ani o inne głupoty 8o Inna sprawa że obiema Legiami kolarskimi kieruje praktycznie ta sama osoba i to jest chyba klucz do zagadki '8
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                      Komentarz


                      • 2. etap
                        Mocno pagórkowaty, peleton nieco się podzielił

                        1 Jarosław Zarębski (Pol) Hoop CCC-Polsat 2.10.44
                        2 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB
                        3 Plamen Stojanov (Bul) Hoop CCC-Polsat
                        4 Martin Prazdnovski (Svk)
                        5 Dawid Krupa (Pol) Legia - wszyscy ten sam czas
                        6 Paweł Szaniawski (Pol) Legia
                        7 Wojciech Pawlak (Pol) Knauf Mikomax
                        8 Tomasz Kiendyś (Pol) Knauf Mikomax
                        9 Krzysztof Szafrański (Pol) DHL Author
                        10 Germ Van de Burg (Ned) Team Bert Story-Piels - wszyscy ten sam czas
                        16 Marcin Sapa (Pol) Knauf Mikomax 0.12
                        17 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia 0.26
                        25 43 NOWAK Hubert POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 2 11 10 0
                        28 129 SZOLC Tomasz POL CWKS LEGIA WARSZAWA POL 2 11 10 0
                        31 127 BUKSZYŃSKI Piotr POL CWKS LEGIA WARSZAWA POL 2 11 10 0
                        33 130 ZDZIEBŁKO Dawid POL CWKS LEGIA WARSZAWA POL 2 11 10 0
                        37 131 DZIEDZIC Rafał POL CWKS LEGIA WARSZAWA POL 2 11 10 0
                        43 44 RYBCZYŃSKI Mateusz POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 2 11 10 0
                        67 45 JEZIERSKI Sebastian POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 2 11 10 0
                        101 132 OSTROWSKI Michał POL CWKS LEGIA WARSZAWA POL - wszyscy 0.26



                        Klasyfikacja po 2 etapie:

                        1 Jarosław Zarębski (Pol) Hoop CCC Polsat
                        2 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB 0.02
                        3 Plamen Stoyanov (Bul) Hoop CCC Polsat 0.04
                        4 Martin Prazdnovski (Svk) Slovakia 0.06
                        5 Paweł Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                        6 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro


                        Klasyfikacja drużynowa:

                        1 Hoop CCC Polsat 17.14.34
                        2 Knauf Mikomax 0.08
                        3 Legia Bazyliszek-Sopro 0.34
                        4 DHL Author 0.54
                        17 CWKS Legia Warszawa 1.26

                        Etap 3kryterium uliczne na płaskim terenie)
                        Raczej bez atrakcji, 96 kolarzy przyjechało razem, zwyciężyłMariusz Wiesiak, który uciekł na ostatnim kilometrze i zdołał ostatkiem sił obronić się przed doganiającym go peletonem
                        1 Mariusz Wiesiak (Pol) Team Nippo 1.58.04
                        2 Bartłomiej Ksobiak (Pol) Dominscout Śnieżka
                        3 Dariusz Rudnicki (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                        4 Piotr Zaradny (Pol) Knauf Mikomax
                        5 Jacek Mickiewicz (Pol) Hoop CCC Polsat
                        6 Marek Wesoły (Pol) Amore e Vita
                        7 Kacper Sowiński (Pol) Favorit
                        8 Piotr Bukszyński (Pol) CWKS Legia Warszawa
                        9 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro

                        10 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB - wszyscy ten sam czas
                        12 43 NOWAK Hubert POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO
                        14 46 SZANIAWSKI Paweł POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO
                        21 132 OSTROWSKI Michał POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                        24 44 RYBCZYŃSKI Mateusz POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO
                        31 130 ZDZIEBŁKO Dawid POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                        32 45 JEZIERSKI Marek POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO
                        85 129 SZOLC Tomasz POL CWKS LEGIA WARSZAWA
                        93 131 DZIEDZIC Rafał POL CWKS LEGIA WARSZAWA




                        Klasyfikacja po 3 etapie:

                        1 Jarosław Zarębski (Pol) Hoop CCC Polsat 9.53.36
                        2 Robert Radosz (Pol) Grupa PSB 0.02
                        3 Plamen Stoyanov (Bul) Hoop CCC Polsat 0.04
                        4 Martin Prazdnovski (Svk) Slovakia 0.06
                        5 Paweł Szaniawski (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro
                        6 Dawid Krupa (Pol) Legia Bazyliszek-Sopro

                        7 Alexei Sivakov (Rus) Hoop CCC Polsat
                        8 Krzysztof Szafrański (Pol) DHL Author
                        9 Piotr Przydział (Pol) Hoop CCC Polsat
                        10 Jarosław Rębiewski (Pol) Knauf Mikomax - wszyscy 0.06
                        20 Dariusz RUDNICKI POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 0.30
                        23 Piotr BUKSZYŃSKI POL CWKS LEGIA WARSZAWA 0.32
                        25 Hubert NOWAK POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 0.32
                        27 Dawid ZDZIEBŁKO POL CWKS LEGIA WARSZAWA 0.32
                        42 Marek JEZIERSKI POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 0.32
                        54 Mateusz RYBCZYŃSKI POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 0.32
                        59 Tomasz SZOLC POL CWKS LEGIA WARSZAWA 0.32
                        66 Rafał DZIEDZIC POL CWKS LEGIA WARSZAWA 0.32
                        71 Michał OSTROWSKI POL CWKS LEGIA WARSZAWA 0.32


                        Klasyfikacja drużynowa:
                        1 Hoop CCC Polsat 17.14.34
                        2 Knauf Mikomax 0.08
                        3 Legia Bazyliszek-Sopro 0.34
                        4 DHL Author 0.54
                        15 CWKS Legia Warszawa 1.26(ten sam czas co 10. drużyna)

                        jak widać nasz najmłodszy narybek również trzyma siędzielnie i nie ponosi strat
                        Jutro zdecydowanie najtrudniejszy, górzysty ostatni etap z Jawora do Złotoryi, z finiszem lekko pod górę przez kilka ostatnich km. Miejmy nadzieję, że uda siętam przypuścić decydujący atak i co najmnije utrzymać dotychczasową pozycję, a może nawet powalczyć o coś więcej
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                        Komentarz


                        • Piotr Przydział wygrał ostatni, 216-kilometrowy etap wyścigu kolarskiego Szlakiem Grodów Piastowskich, prowadzący z Jawora do Złotoryi.


                          Ostatnia część wyścigu, prowadząca przez góry, rozerwała peleton. Zmagania ukończyło jedynie 61 ze 124 kolarzy, którzy stanęli na starcie.
                          Brawa za całkiem niezłą postawę dla naszych, którzy startowali przecież w mocno rezerwowym (poza Krupą i Rudnickim, ew. Szaniawskim) składzie

                          Wyniki 4. etapu - Jawor - Złotoryja (216 km):

                          1. Piotr Przydział (HOOP CCC Polsat) 5:07.55
                          2. Dawid Krupa (Legia Bazyliszek) strata 0.53 s
                          3. Tomasz Kiendyś (Knauf Mikomax) 0.56
                          4. Ondrej Sadrny (Czechy/PSK Whirpool) 1.43
                          5. Radek Blahut (Czechy/Favorit) 3.02
                          6. Płamen Stojanow (Bułgaria/HOOP) 3.05
                          7 LJUNGBLAD Jonas SWE AMORE & VITTA-NIPPO 3.11
                          8 PAWLAK Wojciech POL KNAUF-MIKOMAX 3.15
                          9 ZARĘBSKI Jarosław POL HOOP-CCC-POLSAT 3.17
                          10 SZANIAWSKI Paweł POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 3.17
                          11 SIVAKOV Alexei RUS HOOP-CCC-POLSAT 3.17
                          12 PRAZDNOVSKY Martin SVK SLOVAKIA 3.17
                          13 MRÓZ Mateusz POL AMORE & VITTA-NIPPO 3.19
                          14 CIESIELSKI Krzysztof POL DHL - AUTHOR 3.19
                          15 RADOSZ Robert POL GRUPA PSB 3.19
                          20 RUDNICKI Dariusz POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 3.19
                          29 ZDZIEBŁKO Dawid POL CWKS LEGIA WARSZAWA 10.53
                          33 RYBCZYŃSKI Mateusz POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 11.00
                          54 BUKSZYŃSKI Piotr POL CWKS LEGIA WARSZAWA POL 11.25
                          55 NOWAK Hubert POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 11.25
                          56 JEZIERSKI Marek POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 11.25


                          Klasyfikacja generalna:

                          1. Piotr Przydział (HOOP CCC Polsat) 12:50.43
                          2. Dawid Krupa (Legia Bazyliszek) strata 57 s
                          3. Tomasz Kiendyś (Knauf Mikomax) 1.02
                          4. Ondrej Sadrny (Czechy/PSK Whirpool) 2.19
                          5. Płamen Stojanow (Bułgaria/HOOP CCC Polsat) 3.13
                          6. Jarosław Zarębski (HOOP CCC Polsat) 3.21
                          7 RADOSZ Robert POL GRUPA PSB 3.25
                          8 PAWLAK Wojciech POL KNAUF-MIKOMAX 3.25
                          9 PRAZDNOVSKY Martin SVK SLOVAKIA 3.27
                          10 SZANIAWSKI Paweł POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 3.27
                          11 SIVAKOV Alexei RUS HOOP-CCC-POLSAT 3.27
                          12 SZAFRAŃSKI Krzysztof POL DHL - AUTHOR 3.29
                          13 BLAHUT Radek CZE FAVORIT 3.38
                          14 SAPA Marcin POL KNAUF-MIKOMAX 3.41
                          15 LJUNGBLAD Jonas SWE AMORE & VITTA-NIPPO 3.47
                          16 RUDNICKI Dariusz POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 3.53
                          30 ZDZIEBŁKO Dawid POL CWKS LEGIA WARSZAWA 11.29
                          33 RYBCZYŃSKI Mateusz POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 11.36
                          47 BUKSZYŃSKI Piotr POL CWKS LEGIA WARSZAWA 12.01
                          48 NOWAK Hubert POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 12.01
                          50 JEZIERSKI Marek POL LEGIA BAZYLISZEK SOPRO 12.01


                          Drużynowo:
                          1. Hoop CCC Polsat 38.38.43
                          2. Knauf - Mikomax 1.34
                          3. Legia Bazyliszek 1.43

                          Brawa dla chłopaków, szkoda tylko, że młody narybek z CWKS w większości nie wytrzymał trudów trasy.
                          Po wyścigu Krupa powinie awansować o ok. 50 miesc., w okolicę 430. lokaty, zaś Szaniawski z 1015 . przesunie sięnaa ok. 928. pozycję i zrówna sięz Piotrem Chmielewskim. Z kolei z rankingu wypadnie Nowak, a Rudnicki spadnie o ok. 50 pozycji na koniec 8. setki rankingu

                          Dzisiaj reszta drużyna rozpoczęła starty we Francji na Circiut des Mines, ale jeszcze nie znam wyników
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                          Komentarz


                          • we Francji nasi na razie poza czołówką
                            Etap 1
                            25.04.04 - 9.5 km (TTT)

                            1 Rabobank 0.11.22
                            2 Auber 93/Oktos 0.21
                            3 Russia National 0.21
                            4 France Track 0.22
                            5 Vlaanderen 0.24

                            1 VASTARANTA Jukka (Fin) Rabobank III 0.11.22
                            2 BOOM Lars (Ned) Rabobank III s.t.
                            3 HEIJBOER Mathieu (Ned) Rabobank III s.t.
                            4 ELIJZEN Michel (Ned) Rabobank III s.t.
                            5 DE KORT Koen (Ned) Rabobank III s.t.

                            2 etap
                            1 Denis Bertolini (Ita-A&S) 2.48.52
                            2 Xavier Pache (Swi-*El.2)
                            3 Zdenek Mlynar (Cze-Asp)
                            4 Russell Downing (GBr-*El.2)
                            5 Alex Gualandi (Ita-Fla) - wszyscy ten sam czas

                            Klas. generalna po 2 etapach:
                            1 Jukka Vastaranta (Fin-Rb3) 3.00.14
                            2 Lars Boom (Ned-Rb3)
                            3 Mathieu Heijboer (Ned-Rb3)
                            4 Michel Elijzen (Ned-Rb3)
                            5 Koen de Kort (Ned-Rb3)
                            6 Joost Posthuma (Ned-Rb3)
                            7 Ivan Terenin (Rus) 0.21
                            8 Benjamin Levecot (Fra-Okt)
                            9 Edouard Vorganov (Rus)
                            10 David Bréard (Fra-Big) 0.21

                            Etap 3:

                            1 Jukka Vastaranta (Fin-Rb3) 3.40.19
                            2 Bostjan Mervar (Slo-Fpf) 0.18
                            3 Joost Posthuma (Ned-Rb3) 0.23
                            4 Frederik Willems (Bel-Vla) 0.37
                            5 Dimitar Dimitrov (Bul-*El.2) 0.49
                            6 Lars Boom (Ned-Rb3) 0.51

                            Klasyfikacja generalna:
                            1 Jukka Vastaranta (Fin-Rb3) 6.40.23
                            2 Joost Posthuma (Ned-Rb3) 0.29
                            3 Lars Boom (Ned-Rb3) 1.01
                            4 Frederik Willems (Bel-Vla) 1.08
                            5 Bostjan Mervar (Slo-Fpf) 1.11

                            Niestety żaden serwis ani strona nie podaje pełnych wyników 8o
                            nasi poza top 9
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                            Komentarz


                            • Nowy ranking UCI - Legia przesunęła się z powrotem o 1 miejsce w górę , na 9. lokatę

                              Miejsca Polaków:
                              94 86 ZAMANA Cezary CHO 37 487,00
                              109 107 PIĄTEK Zbigniew CHO 38 434,00
                              172 206 ROMANIK Radosław HOP 37 297,00
                              174 211 BROŻYNA Tomasz ATI 34 295,00
                              224 229 KOHUT Sławomir HOP 27 250,00
                              253 281 PRZYDZIAŁ Piotr HOP 30 220,00
                              326 318 RUTKIEWICZ Marek RAG 23 173,00
                              345 350 WADECKI Piotr LOT 31 160,00
                              9.(10.) 390 382 SKIBA Sebastian LEG 26 141,00
                              397 392 BARANOWSKI Dariusz LST 32 137,00
                              406 372 SAPA Marcin MIK 28 135,00
                              12.(16.) 430 482 KRUPA Dawid LEG 24 124,00
                              430 454 STAFIEJ Kazimierz ATI 36 124,00
                              446 425 PAWLAK Wojciech MIK 35 117,00
                              466 462 KOHUT Seweryn HOP 28 112,00
                              484 353 SZMYD Sylwester SAE 26 105,00


                              27. (24.) 794 734 RUDNICKI Dariusz LEG 23 44,00
                              35. (44.) 930 1015 SZANIAWSKI Paweł LEG 23 32,00
                              43. (40.) 1005 990 WALCZAK Jacek LEG 25 27,00
                              44. 1022 1007 BŁAŻEJ Marek LEG 27 26,00
                              46. 1045 1033 ŻOŁĘDZIOWSKI Grzegorz LEG 24 24,00
                              49. 1186 1176 WEŁNIAK Jarosław LEG 26 17,00
                              52. 1312 1306 RYBCZYŃSKI Mateusz LEG 23 13,00
                              --. ----- 1331 NOWAK Hubert LEG 24 0,00


                              Etap 4:
                              1 Russell Downing (GBr-*El.2) 3.41.11
                              2 Anthony Morin (Fra-*El.2) 0.02
                              3 Joost Posthuma (Ned-Rb3) 0.02
                              4 Andrei Pchelkin (Rus-*El.2) 0.09
                              5 Bostjan Mervar (Slo-Fpf) 0.29
                              6 Jukka Vastaranta (Fin-Rb3) 0.29

                              Klas. generalna Circuit des Mines po 4 etapach:

                              1 Joost Posthuma (Ned-Rb3) 10.22.01
                              2 Jukka Vastaranta (Fin-Rb3) 0.02
                              3 Lars Boom (Ned-Rb3) 1.03
                              4 Frederik Willems (Bel-Vla) 1.10
                              5 Bostjan Mervar (Slo-Fpf) 1.13
                              6 Marc Feipeler (Fra) 1.45
                              7 Dimitar Dimitrov (Bul-*El.2) 1.49
                              8 Russell Downing (GBr-*El.2) 1.50
                              9 Mathieu Heijboer (Ned-Rb3) 1.54
                              10 Anthony Morin (Fra-*El.2) 2.06


                              Bliższych danch brak :/

                              Etap 5:
                              1 Ivalo Gabrowski (Bul) 3.42.43
                              2 Fredrik Johansson (Swe) Team Mälarenergi
                              3 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III
                              4 Hubert Dupont (Fra)
                              5 Dimitar Dimitrov (Bul)

                              GC:

                              1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III 14.04.40
                              2 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank TT III 0.41
                              3 Lars Boom (Ned) Rabobank TT III 1.42
                              4 Frederik Willems (Bel) Vlaanderen-T Interim 1.49
                              5 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo-Fiave 1.52
                              6 Dimitar Dimitrov (Bul) 1.53
                              7 Marc Feipeler (Fra) 2.24
                              8 Russell Downing (GBr) 2.29
                              9 Mathieu Heijboer (Ned) Rabobank TT III 2.33
                              10 Frederic Johansson (Swe) 2.39
                              podpis cyfrowy <--------
                              ================
                              Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                              Komentarz


                              • http://szosa.rowery.org/article/10120
                                2. miejsce Rudnickiego / trzecie Jezierskiego z 6. memoriale Siemińskiego (wieloletni trener kolarz y Legii, zmarł w 97) w Płońsku

                                Circuit des Mines (zastanawiam się, czy nasi tam w ogóle wystartowali :P):

                                Etap 6:
                                1 Denis Bertolini (Ita) Acqua e Sapone 3.45.19
                                2 Sa&iuml;d Haddou (Fra)
                                3 Robert Hayles (GBr) British National Team
                                4 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo-Fiave
                                5 Samuel Bonnet (Fra)

                                GC

                                1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III 17.49.59
                                2 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank TT III 0.41
                                3 Lars Boom (Ned) Rabobank TT III 1.42
                                4 Frederik Willems (Bel) Vlaanderen-T Interim 1.49
                                5 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo-Fiave 1.52

                                Etap 6:
                                1 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo-Fiave 3.40.19
                                2 Zdenek Mlynar (Cze) ASP Sparta Praha
                                3 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank TT III
                                4 Christophe Guillome (Fra)
                                5 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III

                                GC:

                                1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III 21.30.18
                                2 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank TT III 0.37
                                3 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo-Fiave 1.42
                                4 Lars Boom (Ned) Rabobank TT III 1.51
                                5 Frederik Willems (Bel) Vlaanderen-T Interim 1.58

                                Etap 8:

                                1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III 26.20
                                2 Lars Boom (Ned) Rabobank TT III 0.19
                                3 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank TT III 0.24
                                4 Dimitar Dimitrov (Bul) CC Etupes 0.36
                                5 Koen De Kort (Ned) Rabobank TT III 0.38
                                6 S Berges (Fra) 0.42
                                7 Benjamin Levecot (Fra) Oktos-Saint Quentin 0.44
                                8 Rob Hayles (GBr) British National Team 0.47
                                9 Julien Mazet (Fra) Crédit Agricole Espoirs 0.49
                                10 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 0.50
                                11 F Johansson (Swe) CCI Differdange 0.53
                                12 Mathieu Heijboer (Ned) Rabobank TT III 1.06
                                13 Ivan Terenin (Rus) Russian National Team 1.13
                                14 Paul Manning (GBr) British National Team 1.26
                                15 Jerome Neuville (Fra) 1.29

                                GC:

                                1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III
                                2 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank TT III 1.01
                                3 Lars Boom (Ned) Rabobank TT III 2.10
                                4 Dimitar Dimitrov (Bul) CC Etupes 2.38

                                Etap 9:
                                1 Wouter Van Mechelen (Bel) Vlaanderen-T Interim 2.42.30
                                2 Chris Newton (GBr) British National Team
                                3 Zdenek Mlynar (Cze) ASP Sparta Praha
                                4 Denis Bertolini (Ita) Acqua e Sapone
                                5 S Bonnet (Fra) CC Nogent-sur-Oise
                                6 Jérôme Rouyer (Fra) CC Etupes
                                7 Samuel Le Gallais (Fra)
                                8 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
                                9 Marc Feipeler (Fra) Cotes d'Armor
                                10 Said Haddou (Fra)
                                11 Steven Caethoven (Bel) Vlaanderen-T Interim
                                12 Arnaud Lesvenan (Fra) Côtes d'Armor
                                13 Frank Perque (Fra)
                                14 Andrey Karpachev (Rus) Team LPR
                                15 Vincent Centrone (Lux) CCI Differdange

                                Final general classification

                                1 Joost Posthuma (Ned) Rabobank TT III 24.39.03
                                2 Jukka Vastaranta (Fin) Rabobank TT III 1.01
                                3 Lars Boom (Ned) Rabobank TT III 2.10
                                4 Dimitar Dimitrov (Bul) CC Etupes 2.38
                                5 Bostjan Mervar (Slo) Formaggi Pinzolo-Fiave 3.15
                                6 F Johansson (Swe) CCI Differdange 3.32
                                7 Mathieu Heijboer (Ned) Rabobank TT III 3.57
                                8 Koen De Kort (Ned) Rabobank TT III 4.20
                                9 Eduard Vorganov (Rus) Russian National Team 4.28
                                10 Frederik Willems (Bel) Vlaanderen-T Interim 4.30
                                11 Anthony Morin (Fra) 4.35
                                12 Downing (GBr) British National Team 4.41
                                13 Chris Newton (GBr) British National Team 5.04
                                14 Andrei Pchelkin (Rus) Russian National Team 5.09
                                15 Frank Perque (Fra) 5.11
                                podpis cyfrowy <--------
                                ================
                                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X