Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ruchy transferowe-Legii!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ruchy transferowe-Legii!

zakladam nowy temat zeby kazdy mogl na swiezo sie wpisywac o przymiarkach transferowych i zeby od dzis tu sie wypowiadac na temat tych transferow!

a tu najnowsze wiadomosci:

Działacze Legii prowadzą rozmowy z piłkarzami, których trener Dragomir Okuka widziałby w swoim składzie. Na pierwszy ogień poszli lewy obrońca Mirko Poledica z Lecha i prawy pomocnik Giuliano, który już występował w Legii. "Zawodnik Serbii i Czarnogóry był wypożyczony do poznańskiego Lecha z Vojvodiny Nowy Sad. Nie chce już występować w serbskim zespole i chętnie zadomowiłby się w Warszawie. Giuliano również myśli o powrocie do naszego miasta. Najpierw musi jednak wyjaśnić swój status. Dlatego wyjechał wczoraj do Niemiec, gdzie ma się spotkać z udziałowcem Widzewa Andrzejem Grajewskim. Później poleci na wakacje do Brazylii" - mówi dyrektor sportowy Legii Janusz Olędzki.
    Mówi się także o przejściu na Łazienkowską Tomasza Sokołowskiego. 30 czerwca piłkarzowi wygasa kontrakt z Amiką Wronki. Olędzki rozmawiał również z Piotrem Włodarczykiem, którego obowiązuje jeszcze kontrakt z Widzewem do 2004 roku oraz bramkarzem Aleksandrem Kłakiem. "Sokołowski jest w naszym kręgu zainteresowań. Natomiast nie wiem, jaki status w Widzewie ma Włodarczyk" - zarzekał się Olędzki.
    Legię może wzmocnić również inny gracz Widzewa Patryk Rachwał. 22-letni kapitan reprezentacji młodzieżowej ma ważny kontrakt z łódzkim zespołem jeszcze przez rok, ale już zwrócił się do PZPN o anulowanie umowy z winy klubu, który nie wypłacił mu w terminie pieniędzy. "Interesujemy się Rachwałem, ale to bardziej jego menedżer Robert Kiłdanowicz widziałby go na Łazienkowskiej" - informuje dyrektor Olędzki.
    Legia jest także zainteresowana piłkarzami z Konwiktorskiej. W grę wchodzą Łukasz Jarosiewicz oraz Jarosław Mazurkiewicz. Pierwsze decyzje odnośnie ewentualnych transferów zapadną po powrocie z Chorwacji prezesa Andrzeja Zarajczyka i jego decyzji w sprawie sprzedaży 80% akcji Legii S.S.

mysle ze te przymiarki transferowe nie sa az takie zle
    Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Gdyby to wszystko wypaliło, to byłoby super, ale sam w to nie wierzę.

Kamyk- mam prośbę - napisz "Legia" z dużej litery w temacie!

Komentarz

Te ruchy transferowe zapowiadają się bardzo ciekawie.To są wzmocnienia! Tylko niech się w końcu wyjaśni kto przejmuje Legię,bez tego będzie bardzo ciężko.
      Takiego dobrego,starego Giuliano to bym chętnie zobaczył na prawym skrzydle.
      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
        ...hehe...tym bardzieje ze w wywiadach przed meczami z Legią Giuliano mówił ze w sercu ma Widzew a i kibice Widzewa są lepszi od tych z Legii '8
        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
          Zamieszczone przez Ostry
          ...hehe...tym bardzieje ze w wywiadach przed meczami z Legią Giuliano mówił ze w sercu ma Widzew a i kibice Widzewa są lepszi od tych z Legii '8
          Tylko tak mówił żeby się wam przypodobać :> Jego miejsce jest w Legii
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
            Zamieszczone przez Kiju
            Zamieszczone przez Ostry
            Tylko tak mówił żeby się wam przypodobać :> Jego miejsce jest w Legii
            Takich rzeczy nie powinno się mówić, tak czy siak. Ja tam za nim nie tęsknie i mam nadzieję że go nie zobaczę w koszulce z eLką na piersi...
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Wszystko wskazuje na to, że w przerwie letniej działacze Legii Warszawa dokonają sporej liczby zakupów. Już teraz są pierwsze przymiarki do nowych twarzy
              Łukasz Jarosiewicz i Jarosław Mazurkiewicz :ksp: ,Tomasz Sokołowski II,Patryk Rachwał, Piotr Włodarczyk on juz byl w Legii i sie nie sprawdzil :/ jak widzewie bramki strzelal to i w Legii morze bedzie trafial jak saganowski fajny by byl atak , :buhaha:

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
                No cóż - IMO stary, dobry Giuliano to przebrzmiała śpiewka - ale obym się mylił...
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

fajnie by bylo gdyby choc czesc tych osob przeszla. no ale na to potrzebna jest kasa, a zeby miec kase to trzeba miec dobrego inwestora a my tu juz od dawan czekamy...
                  http://nominated.homestead.com/files...Unmasked1.jpeg

NO SURRENDER!

Komentarz

Kasa pewnie bedzie z transferu Svitlicy. Trzeba wziac pod uwage iz chyba wszyscy oprócz Pole(n)dwicy (heh zajebiste nazwisko) to ludzie bez kontraktów od czerwca wiec przyjda za darmo jesli dostana odpowiedni kontrakt.

Ja chciałbym tylko poruszyć sprawe Guliano. Wg mnie to jest on spalony w Legii po tym co powiedział dla PS przed meczem z Widzewem. Wczesniej kochał Legie teraz serce biło mu dla Widzewa a za tydzien moze dla Lecha. Tacy piłkarze w Legii nigdy nie mieli łatwo. Guliano moze miec wiec gorzej teraz niz Yahaya (mimo wielu radosci jakie nam przysporzył grajac wczesniej w Legii) i moze spalic sie psychicznie.
                    Ja go juz szanowac nie bede nigdy.
                    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Ja to mam nadzieje że transfer Rachwała dojdzie do skutku do tego Guliano i będzie bardzo dobrze Włodarczyk mi się nie podoba :/
                      http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Nie łużmy się dopóki będzie Zarajczyk, to z tych transferów może wyjść tylko 20%. Bo kasa ze Svitlicy "(jeśli odejdzie) zostanie znowu przejedzona (ale obym sie mylił)

Nazwiska całkiem ciekawe. Rachwał, Giuliano, Włodarczyk, Sokołowski 2 czemu nie? Ale trzeba za nich zapłacić a do tego dać im zadawalające ich kontrakty. A bez miedzi się nie obędzie. Więc czekamy do czwartku, jak przyjdzie Jakubas to powinno być dobrze. Nakupi nam tyle gwiad (jak Cupiał Wisle, Bekdas Pogonii czy Drzymała Groclinowi) że będziemy mogli spoko mysleć o mistrzu w natępnym roku. A jak nie przyjdzie? To to trzeba będezie sie zadowolić 3-ligowcami i zawodnikami perspektywicznymi.
                        Legia
                        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Poledica
                          tak tak i jeszcze raz tak
                          bardzo dobry lewy obrońca świetnie włancza sięw ofensywe

Giuliano
                          piłkarsko nie do niego niemam ale ostatnio troche podpadł tym jego czerwonym serduszkiem no i te jego sklonnosci do wizyt w izbie wytrzezwien
                          :>
                          Włodarczyk
                          ja to mam przeczucie wczoraj gdzies napisalem ze Piotrek móglby zasąpić Svitlice i dzisiaj czytam sobie że Olędzki już z nim gadał

Sokołowski II
                          Solidny z nadzieją na rozwó. Barac jak za darmo dają

jeszce tylko Nniech zaczną gadać z Kusiem i trafie 100% zawodników jakich ja chcialem i ja się okazalo chcą działacze LEGII

Komentarz

Giuliano - pijak, czlowiek Smudy - **********

Wlodar - **** go wie, ale wybitny napastnik to nie jest... mniej dynamiczny niz Svitlica, niech spierdala

reszta moze byc

Komentarz

Giuliano-pijak,baaaardzo duze mozliwosci,bardzo duzy talent,jakby przystopowal troche z piciem i ustatkowal sie to bylby z niego zajebisty porzytek. Ja chce go w Legii...ale naprawde ostatnia szansa

Komentarz

Pracuję...
                              X