Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pozegnanie Leszka Pisza

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pozegnanie Leszka Pisza

LegiaLive:

Jutro w Dębicy ostatni mecz Pisza

Pisz, Kosecki, Świerczewski, Wdowczyk, Dziekanowski, Podbrożny, Szamotulski, Jóźwiak, Ratajczyk - to tylko niektórzy z wielu znanych piłkarzy, których będzie można zobaczyć w sobotę na stadionie Igloopolu w Dębicy. Tego dnia Leszek Pisz oficjalnie kończy karierę.
    Leszek Pisz największe sukcesy odnosił w pierwszej połowie lat 90. w Legii, z którą m.in. dwukrotnie (wielu twierdzi, że trzykrotnie - doliczając odebrany przez PZPN tytuł) zdobywał mistrzostwo Polski i walczył w Lidze Mistrzów. 14 razy zagrał w reprezentacji Polski. Obecnie trenuje grupy młodzieżowe w Igloopolu Dębica. Właśnie w tym mieście urodził się 37 lat temu (to także miejsce urodzenia Jacka Zielińskiego, którego jednak zabraknie ze względu na udział w zgrupowaniu reprezentacji).
    Pożegnalne spotkanie ma uświetnić 25-lecie istnienia LKS Igloopol. Impreza z tej okazji ma trwać od godziny 9 do 22 (niespodzianki dla dzieci i młodzieży, mecz bokserski, rodzinny piknik i występy zespołów muzycznych). O godzinie 18 na stadionie przy ulicy Piłsudskiego rozpocznie się najatrakcyjniejsza impreza dnia, czyli mecz pomiędzy zespołem "Gości Leszka Pisza" a grającą w niemal najsilniejszym składzie Legią (z Adamem Majewskim, który po sezonie ma przejść do greckiego Panioniosu). Spotkanie będzie relacjonowała na żywo stacja Polsat Sport, z komentarzem dębiczanina Mateusza Borka. Przyjazd zapowiedzieli byli trenerzy reprezentacji Polski Andrzej Strejlau i Janusz Wójcik, świetni kiedyś piłkarze Lucjan Brychczy, Grzegorz Lato, Jan Domarski i Andrzej Szarmach. Na boisku w zespole Leszka Pisza mają się pojawić: Aleksander Kłak, Zbigniew Robakiewicz, Dariusz Kubicki, Zbigniew Mandziejewicz, Krzysztof Ratajczyk, Marek i Piotr Świerczewscy, Marek Citko, Jan Karaś, Rafał Niżnik, Leszek Pisz, Mieczysław Pisz, Tomasz Sokołowski, Dariusz Dziekanowski, Roman Kosecki, Wojciech Kowalczyk, Sławomir Majak, Jerzy Podbrożny, Maciej Śliwowski, Stanisław Terlecki. W tej ekipie wystąpi też aktor Olaf Lubaszenko.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Leszek :+:
    ...

w dzisiejszym "ps" jest caly artykul o tym spotkaniu itd. a tytul to "Niepokonany"... :+:

Komentarz

Trzeba dziś oglądać jego pożegnalny mecz !!!
      mały LESZEK zawsze WIELKI :+:

Komentarz

a da sie to jakosc gdzies obejrzec nie jadac do Debicy ??
        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Nietrzeba jechać do Dębicy
          Jest transmisja na żywo w Polsat Sport o 17.50

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
            Nietrzeba jechać do Dębicy
            Jest transmisja na żywo w Polsat Sport o 17.50
            no co Ty?

ej fajna jazda jest transmisja z tego a nie bylo z finalu pucharu polski

Komentarz

Jest na 100% - właśnie jeszcze raz sprawdzałem aby nie dać dupy
              Pucharu faktycznie nie było - może nie było chętnych do robienia relacji
              PISZCZYK :+:
              Jest okazja aby strzelić iwo2: za jego zdrowie

Komentarz

Gwiazdy Pisza 2-2 k. 3-4 Legia
                Legia Warszawa pokonała po rzutach karnych drużynę Leszka Pisza 4-3. W regulaminowym czasie gry było 2-2 (1-1). Druga połowa trwała tylko 40 minut. Gole dla Legii zdobyli Svitlica i Saganowski, a dla gospodarzy Roman Kosecki i Leszek Pisz.
                Rzuty karne dla Legii strzelili: Magiera, Saganowski i Dudek, a przestrzelił Surma. Dla drużyny Pisza trafiali: Sokołowski II i Pisz, a spudłował Podbrożny.

Marczyk nie dotarl :P

A Choto to po tym meczu chyba podziekujemy...
                ...

Komentarz

Piszczyk strzelił ładną brameczkę a jak grał :+: :+: dobrze było by żeby Zganiacz wyrósł na piłkarza klasy Leszka
                  Choto powinno nazywać się ciotą

Komentarz

:+: Leszek :+:
                    Bardzo fajnie, że zorganizowano taki meczyk.
                    Widać Leszek grał bardzo dobrze, jednak ten kunszt rozgrywającego został mu do dziś.Ładna bramka i tyle crossowych podań :+:.
                    A co do gry Choto ... nie mam słów 8o :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez crollek
                      Choto powinno nazywać się ciotą
                      A Ty nie rob z siebie pokemona, bo niedlugo bedziesz sie nazywac pikaczu Potraktuj to jako ostrzezenie.
                      ...

Komentarz

Widziałem jak za bramką dzieciaką rozdawano NLegie, szaliki i koszulki - propaganda się szerzy... dobrze '8 .

Albo mają tam ekipe, która nadawałaby się do Ekstraklasy pod względem śpiewu lub są sprytni i zgonili wszystkich pod mikrofony... '8

Widziałem jak Turi po murawie z aparatem śmigała...

Giller powiedział, że przygotowują u nas mecz dla Leszka... Keszek powiedział, że przybędzie jak tylko dostanie zaproszenie... :>

Komentarz

Poprostu widziałem ten mecz i chyba wiem jak grał . Zresztą luqas ma takie same zdanie -
                          Zamieszczone przez luqas
                          A co do gry Choto ... nie mam słów 8o :fu:
                          Natomiast Leszek - pomimo swoich lat jest nadal wielki :+: :+:
                          Przynajmniej coś w tym sezonie wygrali

Komentarz

Takiego go pamiętamy:

I takim go będziemy pamietać na zawsze.
                            Legia
                            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Był taki jeden mecz ( Legia-Widzew 1:2 ), który nie daje mi spokoju.

Od tego czasu do osoby Leszka Pisza podchodzę z pewną rezerwą.

Komentarz

Pracuję...
                              X