Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowanie do sezonu 2021/2022

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja to czuję, że czeka nas znowu zaczynanie od zera. Dariuszek pogoni Cześka przy pierwszej lepszej wpadce lub na dzień przed meczem o być lub nie być w Europie, Kucharski nie zrobi nic więcej poza Emrelim a nasz skauting jak zawsze pobierze tylko wynagrodzenie. Ten klub jest tak zarządzany, że popłyniemy w gigantycznych długach. Pandemia od roku a my nie potrafiliśmy chociaż zdolnej młodzieży sprowadzić do rezerw.
    I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
    Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Zamieszczone przez Jajcarzback Zobacz posta

Napisała największa ***** nie wiedząca co działo się za ITI.
      Z takim pajacem to admin powinien zrobić porządek.
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Zamieszczone przez Moriarty Zobacz posta

Z takim pajacem to admin powinien zrobić porządek.
        Potwierdzam!

.

Wracając do przygotowań i sporu na linii trener-prezes:

Podobno jednym z wyróżniających trenera Czesława aspektów jest umiejętna praca z młodzieżą (podobno - tylko nie wiem, czy to były opinie kolegów z forum, czy "insajderskie infoski" - owa dobra praca z młodzieżą była jednym z powodów wyboru trenera Czesława).
        Podobno mamy świetną akademię, która może dostarczać dobrych zawodników.

I terqaz nagle coś się nie spina:
        Mamy świetną akademię i trenera świetnie pracującego z młodzieżą, a tu jakoś tej młodzieży nie widać w zespole,

Teraz pytanie - gdzie nie stykło?
        Na moje oko, ta akademia (włączam w to scouting młodzieżowy) nawet daje radę, przecież już parę produktów poszło w świat: (Majecki, Szymański, Karbownik) lub daje radę w ekstraklasie (Walukiewicz zanim odszedł z Pogoni, czy Praszelik), więc przynajmniej na uzupełnienie składu by się nadawali.

Tak czy owak - kompromitacja prezesa: bo albo spodziewł się, że samo wybudowanie akademii da +15% do jakości wszystkich jej absolwentów i przecenił jej jakość (a to, co z niej wyszło i dało jakość, to szczęśliwe trafy), albo zatrudnił nie tego człowieka, co potrzeba do prowadzenia drużyny.

Wydaje mi się, że to złotousty Czesław namotał Mioduskiemu w głowie, naopowiadał, jak to będzie pięknie wprowadzał młodzieżowców, naroztaczał wizji - co jak co, ale gadane to on ma.
        Po meczu z Lechem krążył wywiad z Piłki Nożnej z Czesławem m.in. na temat młodzieżowców. Wychwalał Mosóra i Włodarczyka. Wspominał o Skibickim, jaki to on świetny
        [ma niesamowity gaz, elegancję w poruszaniu się po boisku, jest w ruchu, wychodzi na pozycje.
        Oprócz tego jeszcze Nikodem Niski się w tym wywiadzie pojawiał.

Jak to wszystko ładnie brzmiało.
        Ile szans dostali Włodarczyk, Mosór, Skibicki czy Niski każdy chyba wie.

Oczywiscie może być tak, że żaden z nich nie odpali iżaden się nie nadaje - tylko po co było język strzępić?

Tak czy owak - jeśli Mioduch chciał więcej młodzieży, to trzeba było zostać z Vukovicem.
        Jeśli chciał kogoś, kto (teraz temat wywołany przez prezesunia) miał doświadczenie w wygrywaniu w pucharach przynajmniej na poziomie 3 rundy eliminacji - trzeba było zostać z Vukovicem.

koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Niski poszedł do Głogowa i z tego co mówią nie za bardzo się tam pokazał.
          349meczów*
          71 goli*
          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Abu Hanna już wolny https://ua.tribuna.com/football/1097...l-v-legiy.html

teraz prawe wahadło i basiora do środka pola i gramy, a ze sraczką poczekajcie chociaż do losowania

Komentarz

Włodarczyk, Kapustka, Lopes, Wieteska, Martins, Kamiński, Holownia, Skwierczyński, Ciepiela, Kisiel, Skibicki, Muci, Kostorz - plus bramkarze Miszta i Tobiasz. Indywidualnie Emreli. 13 graczy z pola i 2 bramkarzy na popołudniowym treningu Legii.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

Komentarz

To jakieś półkolonie?
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Możliwe. Ponoć nowe limity miejsc w hotelach nie dotycząc grup zorganizowanych dla dzieci
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

Komentarz

Abu Hanna też dołączy. Zoria puściła go wcześniej.
                    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Bardzo prawdopodobne, że Boruc wpadnie z obozu (albo jego pierwszej części) przez koronawirusa.
                      https://legionisci.com/news/84338_Be..._Leogangu.html

Komentarz

Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                        Bardzo prawdopodobne, że Boruc wpadnie z obozu (albo jego pierwszej części) przez koronawirusa.
                        https://legionisci.com/news/84338_Be..._Leogangu.html
                        Przy okazji. Jak to możliwe że nie jest znana data powrotu uzbeka ??? Klub jej nie zna czy niechce podać. ?
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Przy okazji. Jak to możliwe że nie jest znana data powrotu uzbeka ??? Klub jej nie zna czy niechce podać. ?
                          On tam wpadł na kwarantanne 10 dni + jeszcze musi wrócić... i pewnie przejść procedury tutaj. Tyle wiem.

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Wystarczająco dobrego.

nigdzie nie napisałem o sadzaniu Boruca na jakąkolwiek ławkę.
                            Zresztą też wyraźnie napisałem o bramkarzu w kategorii "w dalszej kolejności"...to naprawdę nie boli.
                            Po pierwsze - to nie była odpowiedź na Twój post.
                            Ale skoro podjąłeś temat to odnieś się i do drugiego pytania. Uważasz, ze znajdziemy kogoś na ławkę lepszego niż Miszta? Ktoś lepszy od Miszty byłby jedynką w połowie klubów z tej ligi.

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

UPDATE: Wczoraj lub dzisiaj miał mieć testy i jeżeli poszło ok. to jest szansa ze szybko wróci.

Komentarz

Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
                                Podobno jednym z wyróżniających trenera Czesława aspektów jest umiejętna praca z młodzieżą (podobno - tylko nie wiem, czy to były opinie kolegów z forum, czy "insajderskie infoski" - owa dobra praca z młodzieżą była jednym z powodów wyboru trenera Czesława).
                                Podobno mamy świetną akademię, która może dostarczać dobrych zawodników.

I terqaz nagle coś się nie spina:
                                Mamy świetną akademię i trenera świetnie pracującego z młodzieżą, a tu jakoś tej młodzieży nie widać w zespole,

Teraz pytanie - gdzie nie stykło?
                                Na moje oko, ta akademia (włączam w to scouting młodzieżowy) nawet daje radę, przecież już parę produktów poszło w świat: (Majecki, Szymański, Karbownik) lub daje radę w ekstraklasie (Walukiewicz zanim odszedł z Pogoni, czy Praszelik), więc przynajmniej na uzupełnienie składu by się nadawali.

Tak czy owak - kompromitacja prezesa: bo albo spodziewł się, że samo wybudowanie akademii da +15% do jakości wszystkich jej absolwentów i przecenił jej jakość (a to, co z niej wyszło i dało jakość, to szczęśliwe trafy), albo zatrudnił nie tego człowieka, co potrzeba do prowadzenia drużyny.
                                Od akademii do pierwszego składu droga daleka. Taki Liverpool ściąga ze świata zdolnych dzieciaków, wydaje się, że zrobią wielką karierę, a na koniec w pierwszym składzie gra ze dwóch wychowanków. Michniewicz przyszedł parę miesięcy temu, a już byśmy chcieli, żeby grał chłopakami z akademii. Może nie są gotowi na pierwszy skład lub mogą grać co najwyżej ogony? Trener, nawet jeśli widzi, że nie są to zawodnicy na Legię, powinien mówić o nich w superlatywach, bo jednym z celów akademii powinno być zarabianie pieniędzy. Dlatego warto ze zdolniejszymi chłopakami podpisywać umowy, wypożyczać ich, żeby wyrobili sobie markę, i po tym decydować, czy będą grać w pierwszym składzie, czy zarobić na ich transferach.

Komentarz

Pracuję...
                                X