Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowanie do sezonu 2021/2022

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Szybko poszło.

"Trener Michniewicz ma duże doświadczenie i wiedzę, ale do pucharów europejskich przygotowuje się po raz pierwszy. Jako klub przekazaliśmy mu wytyczne, że treningi powinny zacząć się miedzy 2 a 4 czerwca, aby mieć 5 tygodni na przygotowania. Trener przesunął jednak termin na 7 czerwca, a na koniec przedłużył jeszcze urlop kilku kluczowym zawodnikom, wiedząc, że kilku innych przebywa na kadrach i nie będą z nami trenowali od początku. To jego decyzje i bierze za nie odpowiedzialność. Ale nie powinien potem być zaskoczony sytuacją, do której sam tymi decyzjami doprowadził. "

Bardzo, bardzo "logiczne" to rozumowanie. Skoro 7 czerwca nadal nie ma drużyny, to na pewno 2 czerwca byliby wszyscy!
    Na pewno rozpoczęcie treningów 2 czerwca z 5-6 graczami pierwszego składu odmieniłoby nasz los w europucharach... to się nie dzieje.

Komentarz

Potwierdza się to czego można się było spodziewać, Michniewicz w każdym poprzednim klubie nie dogadywał się z zarządem bo miał jakieś wymagania
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Ten chłop chyba jest jakiś pijany, odszedł od nas tylko Paweł Wszołek? Na dziś dzień prezentuje się to następująco, biorę pod uwagę wszystkich, którzy mogli być nawet zapchajdziurą w składzie;

Wszołek, Mosór, Cholewiak, Vesović, Astiz, Cierzniak, Lewczuk, Gvilla, Shabanov, Valencia, Rusyn....

A ten pajac nasz wielki prezes pieprzy takie bzdury.... Aż się nóż w kieszeni otwiera...

"Czy można zatem uznać, że po rozmowie z trenerem optymizm pojawił się nie tylko w kwestii prognozy pogody?

Wszyscy mamy przed sobą jeszcze bardzo ciężką pracę, ale nie mam wątpliwości, że jako klub dostarczamy trenerowi narzędzia i elementy niezbędne do awansu do europejskich pucharów. Drużyna nie została osłabiona, a podstawowej kadrze jest stabilizacja. Oprócz Pawła nikt nie odszedł. Wzmocniliśmy się na dwóch kluczowych pozycjach, a następne wzmocnienia są w drodze. Trener musi jednak zrozumieć, że jego konserwatywne podejście do zarządzania kadrą musi ulec zmianie. Jego rolą jest również wprowadzanie do drużyny młodych zawodników i rozwój indywidualny każdego zawodnika z naszego zespołu. W tym roku mamy i będziemy mieć wystarczająco silną kadrę, aby awansować do pucharów. Rozumiem, że presja związana z oczekiwaniami sportowymi jest dużym obciążeniem, szczególnie dla kogoś, kto debiutuje w roli trenera Legii walczącej o puchary europejskie, ale ta presja dotyczy wszystkich w Legii. Budowanie sobie alibi na przyszłość w niczym nikomu nie pomoże. Myślę, że po naszej rozmowie trener Michniewicz też tak na to patrzy. "

~ legia.net

Komentarz

Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
          Szybko poszło.

"Trener Michniewicz ma duże doświadczenie i wiedzę, ale do pucharów europejskich przygotowuje się po raz pierwszy. Jako klub przekazaliśmy mu wytyczne, że treningi powinny zacząć się miedzy 2 a 4 czerwca, aby mieć 5 tygodni na przygotowania. Trener przesunął jednak termin na 7 czerwca, a na koniec przedłużył jeszcze urlop kilku kluczowym zawodnikom, wiedząc, że kilku innych przebywa na kadrach i nie będą z nami trenowali od początku. To jego decyzje i bierze za nie odpowiedzialność. Ale nie powinien potem być zaskoczony sytuacją, do której sam tymi decyzjami doprowadził. "

Bardzo, bardzo "logiczne" to rozumowanie. Skoro 7 czerwca nadal nie ma drużyny, to na pewno 2 czerwca byliby wszyscy!
          Na pewno rozpoczęcie treningów 2 czerwca z 5-6 graczami pierwszego składu odmieniłoby nasz los w europucharach... to się nie dzieje.
          Tam jest ogólnie tyle "kwiatków", ze chyba do każdego zdania można by się odnieść. Mioduski oszalał.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

po co on sie zgadzal na ten wywiad? jaki byl w tym cel?

Jak on zarobil tyle kasy z takim brakiem instynktu samozachowawczego?

podlal tylko benzyna sytuacje, ktora juz wygladala na wychodzenie na prosta

Komentarz

WaffenCashCash

Dokładnie. Trzeba przymknąć oko na to, że Czesiek nigdy legionistą nie był i że śpiewał (nie zapominać o tym oczywiście) i stanąć po jego stronie w tym zamieszaniu, bo to nie on od kilku lat niszczy Legię. Dla mnie to oczywiste. Wreszcie udało się zbudować zalążek drużyny, wreszcie jest trener, a nie przebieraniec, czy uczeń, to Mioduski, nieudacznik Zahorski i świta muszą zacząć mieszać. To nie trenerzy, czy piłkarze są problemem klubu od kilku lat, tylko ten przydupas Loczka co nic nie potrafi, czyli Zahorski i dyletant Kucharski. Mioduski staje po ich stronie, bo w klubie więcej go nie ma niż i jest i generalnie ma wszystko w du.pie.

Jak pisałem. Michniewicz zrobi wszystko, by do pucharów awansować i po jego słowach widzę, że mu zależy. Na pewno nie, że szuka alibi, bo wszyscy widzimy jaki mamy stan kadry i ze może zostać uszczuplony. Większość zależy od Mioduskiego i od tego, czy znowu to spierdoli, czy wreszcie zmądrzał.

edit: jeżeli to je.bnie to nie chce być na miejscu Mioduskiego, gdy jesienią na trybunach będą kibice (tfu tfu).
              Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez lszny Zobacz posta
                Ten chłop chyba jest jakiś pijany, odszedł od nas tylko Paweł Wszołek? Na dziś dzień prezentuje się to następująco, biorę pod uwagę wszystkich, którzy mogli być nawet zapchajdziurą w składzie;

Wszołek, Mosór, Cholewiak, Vesović, Astiz, Cierzniak, Lewczuk, Gvilla, Shabanov, Valencia, Rusyn....

A ten pajac nasz wielki prezes pieprzy takie bzdury.... Aż się nóż w kieszeni otwiera...

"Czy można zatem uznać, że po rozmowie z trenerem optymizm pojawił się nie tylko w kwestii prognozy pogody?

Wszyscy mamy przed sobą jeszcze bardzo ciężką pracę, ale nie mam wątpliwości, że jako klub dostarczamy trenerowi narzędzia i elementy niezbędne do awansu do europejskich pucharów. Drużyna nie została osłabiona, a podstawowej kadrze jest stabilizacja. Oprócz Pawła nikt nie odszedł. Wzmocniliśmy się na dwóch kluczowych pozycjach, a następne wzmocnienia są w drodze. Trener musi jednak zrozumieć, że jego konserwatywne podejście do zarządzania kadrą musi ulec zmianie. Jego rolą jest również wprowadzanie do drużyny młodych zawodników i rozwój indywidualny każdego zawodnika z naszego zespołu. W tym roku mamy i będziemy mieć wystarczająco silną kadrę, aby awansować do pucharów. Rozumiem, że presja związana z oczekiwaniami sportowymi jest dużym obciążeniem, szczególnie dla kogoś, kto debiutuje w roli trenera Legii walczącej o puchary europejskie, ale ta presja dotyczy wszystkich w Legii. Budowanie sobie alibi na przyszłość w niczym nikomu nie pomoże. Myślę, że po naszej rozmowie trener Michniewicz też tak na to patrzy. "

~ legia.net
                Mioduski mówił o podstawowej kadrze. Z piłkarzy, kórzy mieli jakość i dawali coś drużynie odszedł tylko Wszołek.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                  Ciekawe co stanie się pierwsze....711 pierdolnie kwitami czy Miodek wręczy mu wymówienie
                  To pierwsze 711 onegdaj wykluczył:
                  "Chciałbym pracować w Legii jak najdłużej i pograć w europejskich pucharach. To jest mój cel i nie będzie zwrotów akcji. Z Legii mogą mnie tylko zwolnić, sam nie odejdę".
                  https://legia.net/news/czeslaw-michn...e-odejde/79719

A ja zapytam - czy można wykluczyć, że Michniewicz - człowiek kryształowy (ironia), znający w polskiej piłce wszystkich, łącznie z kandydatami na nowego prezesa PZPN, jest już z nimi dogadany na zluzowanie Sousy po wyborach, a konflikt z Mioduskim może być częścią jego gry?

A może powrót Włocha ma inne tło - włoskiego pierwszego trenera jeszcze nie mieliśmy
                  Ostatnio edytowany przez Hermit; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Moim zdaniem jeśli tego lata znowu wszystko zostanie spi.erdolone i wypłyną szczegóły konfliktu zarządu z trenerem (nieudacznika Zahorskiego, Kucharskiego, Mioducha i innych), a w zarządzaniu klubu, stanowiskach na górze (jeśli nie polecą głowy) nic się nie zmieni i klub jako całość będzie w coraz większej d.upie...

... to nie widzę innego scenariusza niż kolejny konflikt na linii prezes - kibice na miarę tego z ITI. Z innych powodów, ale to jest wg mnie nieuniknione. De facto (piszę o zarządzaniu drużyną, nie o reszcie, czyli pluciu na kibiców, herb i historie) mamy do czynienia z taką samą amatorką, jeśli nie gorszą. W takiej sytuacji przegrać może tylko Mioduch, bo nie sądzę, że środowisko wokół Legii pozwoliłoby klub spuścić do 4 ligi.

Komentarz

Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
                      Moim zdaniem jeśli tego lata znowu wszystko zostanie spi.erdolone i wypłyną szczegóły konfliktu zarządu (nieudacznika Zahorskiego, Kucharskiego, Mioducha i innych), a w zarządzaniu klubu, stanowiskach na górze (jeśli nie polecą głowy) nic się nie zmieni i klub jako całość będzie w coraz większej d.upie...

... to nie widzę innego scenariusza niż kolejny konflikt na linii prezes - kibice na miarę tego z ITI. To jest wg mnie nieuniknione. De facto (piszę o zarządzaniu drużyną, nie o reszcie, czyli pluciu na kibiców, herb i historie) mamy do czynienia z taką samą amatorką, jeśli nie gorszą. W takiej sytuacji przegrać może tylko Mioduch, bo nie sądzę, że środowisko wokół Legii pozwoliłoby klub spuścić do 4 ligi.
                      Jezu, jakie straszne pierdoly opowiadasz

Mozna Mioducha nie lubic, ale porownywac to do traktowania kibicow za ITI to naprawde trzeba albo miec amnejze albo 18 lat.

Komentarz

Piszę, że z innych powodów, ale zarządzanie drużyną jest podobne. Czytaj uważnie. Zresztą on jest kontynuacją ITI, a kibice mają teraz większe oczekiwania. To nie jest okres z brakiem mistrzostw, bez nowego stadionu, z mniejszą ilością pieniędzy i z zakurzoną marką Legii po latach 90-tych. Weszliśmy na określony poziom finansowy, swoje ugraliśmy w pucharach i widać coraz większą niechęć na trybunach do Mioducha. Będzie to inny konflikt, ale moim zdaniem może być, jeśli nic się nie zmieni.

Komentarz

Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
                          Piszę, że z innych powodów, ale zarządzanie drużyną jest podobne. Czytaj uważnie. Zresztą on jest ontynuacją ITI, a kibice mają teraz większe oczekiwania. To nie jest okres z brakiem mistrzostw, bez nowego stadionu, z mniejszą ilością pieniędzy i z zakurzoną marką Legii po latach 90-tych. Weszliśmy na określony poziom finansowy, swoje ugraliśmy w pucharach i widać coraz większą niechęć na trybunach do Mioducha. Będzie to inny konflikt, ale moim zdaniem może być, jeśli nic się nie zmieni.
                          naprawde myslisz, ze ludzie przestana przychodzic na Legie bo gra slabo w pilke, zwolni 711, albo nie awansuje do pucharow?

Ja Ci tlumacze, ze konflikt z ITI nigdy nie byl o wzgledy sportowe, nowy tez jesli ma byc, to tez nie bedzie dlatego, ze druzyna gra slabo na boisku. Nie wiem jak mam Ci wytlumaczyc to inaczej, skoro ewidentnie nie rozumiesz genezy tamtych protestow, wiec z mojej strony EOT

Ostatnio edytowany przez Kotzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Mioduski mówił o podstawowej kadrze. Z piłkarzy, kórzy mieli jakość i dawali coś drużynie odszedł tylko Wszołek.
                            No i co, że Mioduski mówił? Pan Dariusz wiele rzeczy mówi.
                            Wywiad z CM można na szczęście przeczytać, bo wisi dalej na pierwszej stronie legijnych portali,a w nim Michniewicz narzeka na wąska kadrę, która będzie musiała zagrać 15 meczów w wakacje i na nieobsadzone pozycje, a nie na słabość pierwszej jedenastki.

A już wypowiedź Mioduskiego o tym, że Czesław nie ma doświadczenia w awansie do pucharów, a oni mu w klubie podpowiadali tylko nie chciał słuchać to hit.
                            Ten gość jest niepodrabialny. On się w końcu tak zapędzi w tych swoich opowieściach, że normalnie zacznie wprost kłamać, że Legia w pucharach przez ostatnie lata grała. Kwestia czasu, aż mu się zapomni, że nie jest w swojej własnej rzeczywistości.
                            Niesamowicie ludzie w tym klubie pracują. Parę lat z rzędu nie potrafią sprostać podstawowemu celowi, który sobie stawiali, a teraz jeszcze rzucają kłody pod nogi osobie, która ma im to zrobić.
                            Na miejscu Mioduskiego to bym do Michniewicza codziennie dzwonił i pytał czy mu czegoś nie potrzeba, a on jeszcze go sabotuje.
                            Z Tym Włochem też jaja.
                            Ogólnie to wywiad do przeczytania w 5 minut a możnaby się chyba do każdego zdania przypieprzyc.

Komentarz

Zamieszczone przez Kotzi Zobacz posta

naprawde myslisz, ze ludzie przestana przychodzic na Legie bo gra slabo w pilke, zwolni 711, albo nie awansuje do pucharow?

Ja Ci tlumacze, ze konflikt z ITI nigdy nie byl o wzgledy sportowe, nowy tez jesli ma byc, to tez nie bedzie dlatego, ze druzyna gra slabo na boisku. Nie wiem jak mam Ci wytlumaczyc to inaczej, skoro ewidentnie nie rozumiesz genezy tamtych protestow, wiec z mojej strony EOT

Człowieku... Nigdzie nie napisałem, że genezą konfliktu były kwestie sportowe, tylko, że zarządzanie drużyną było podobne, a to dwie różne sprawy. Nie imputuj mi co rozumiem, a czego nie. Ja też pamiętam tamten okres. I gdzie pisałem, że nowy może być o grę na boisku? Chodzi o amatorkę na górze, układziki, korpoludki w zarządzie, nie liczenie się z trenerami, oszczędności gdzie popadnie, brak komunikacji z piłkarzami, amatorka przy nowych kontraktach, kompromitacje w social mediach, wywiady Mioducha raz na pół roku. Będzie to zupełnie inny rodzaj protestu trybun, z zupełnie innych powodów. A rezultaty sportowe będą tylko efektem bałaganu w zarządzeniu klubem.

edit: Dlaczego od razu bojkot. Forma protestu może być różna - niekoniecznie bojkotowanie meczów. Puste trybuny byłyby bez sensu, a dałyby kolejne alibi Mioduskiemu w kwestii budżetu. Innymi sposobami można sprawdzić, ze mu się odechce prezesowania. Nie oczekuje, że od razu zbędzie klub. Tylko niech prezesuje ktoś kto jest na miejscu i będzie żył klubem, a wtedy i Mioduch skorzysta. Mioduski wygląda na gościa dla którego Legia jest kolejnym projektem korporacyjnym, nic więcej.

Komentarz

Mioduch to jest kompletny gamoń, po prostu brak słów... Tak jak napisali poprzednicy, gość żyjący we własnej rzeczywistości.. On ma czelność mówić o wchodzeniu do pucharów? Ten idiota, który za każdym razem rozsprzedaje drużynę w kluczowych momentach bądź nie wzmacnia wybrakowanych pozycji? Ten, który na trenera zatrudnił wizjonera Jozaka i zostawia po jego zwolnieniu drużynę dla o zgrozo trenera kobiet w piłce nożnej Klafurica? Życzeniowo - Mioduch weź Ty już z tego klubu wypie.dalaj bo to co zrobiłeś z Legii przez ostatnie lata to się w pale nie mieści...

Jeśli ktoś z Was zachwyca się mistrzostwem Polski - luz, nie mam problemu... Lecz to nobilitacja typu wygrania zawodów szkolnych, z których zwycięstwa nic nie wynika. Od kilku lat jesteśmy pośmiewiskiem w Europie... i to się liczy najbardziej.
                                Ostatnio edytowany przez lszny; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X