Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przygotowanie do sezonu 2021/2022

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Kadra na dzisiaj to jest jakiś żart. Skład Legii - Legionisci.com - Legia Warszawa

Ze środkowych obrońcow do grania w Europie nadaję się może Jędza. Dwóch do pierwszego składu potrzeba na już i conajmniej jeden jeszcze do rywalizacji.
    Mladenović coś przebąkuje o odejściu. Juranović, tak jak było pisane, jak sie pokaże na euro to różnie może być. O ich zmiennikach/następcach nikt nic nie słychać, a często bywało, tak że nowy zawodnik potrzebował te przynajmiej 2-3 miesiące (do pół roku) po transferze żeby odpalić. Dobrze, że zrobili tę ligę konferencji, to może na farcie się wślizgniemy. Na więcej przy takich kompetencjach strategicznych budowania drużyny nie ma szans.

Komentarz

Eee tam. Przecież taki Wszołek nie był potrzebny, bo była za duża rywalizacja na prawym wahadle Fajnie to teraz brzmi

Komentarz

Płacz po Pawełku poloniście

Komentarz

Tak płacz
          Raczej śmiech, że zawsze jest tak samo, a potem zdziwko, że w pucharach nie pykło

To jak z tym prawym wahadłem? Za duża konkurencja jest?

Komentarz

Powtarzasz się już z tym Wszołkiem i wahadłem jakby to był jakiś Vadis, czy Ljuboja. Wszołek przez ostatnie pół roku był u nas rezerwowym. Długo jeszcze będziesz po nim rozpaczał?

Stękanie dla stękania, żeby na końcu powiedzieć „a nie mówiłem?”.
            Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
            A Melanż Trwa...

Komentarz

A ty ciągle powtarzasz się z tym wtrącaniem Po co ciągle stękasz? Co boli cię, że ktoś inny miał rację?

I nie płaczę za Wszołkiem, tylko wskazuję, że z bardzo dobrze obsadzonego wahadła został jeden z trójki. Ale pisałem o tym, że tak będzie, to niektórzy twierdzili, że prawe wahadło super obsadzone. No to masz niespodzianeczkę od miodusia
              Ostatnio edytowany przez LioneL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Tak, boli mnie, a raczej dziwi, że można kibicować Legii jednocześnie trzymając rękę w gaciach z nadzieją, że wyjdzie na moje. Wyczuwam nie lada satysfakcję płynącą z twojego wpisu. Kolejny forumowy wróż.

Powiem tak... jeśli do początku eliminacji nie przyjdzie nikt sensowny do rywalizacji z Juranovićem to przyznam ci rację i będziesz mógł otwierać szampana. Tymczasem nie mam zamiaru beczeć tu przez miesiąc po Pawciu Wszołku, rezerwowym przypomnijmy, i cierpliwie poczekam na nasze ruchy na rynku transferowy,
                A Melanż Trwa...

Komentarz

Można też kibicować Legii i martwić się o stan jej kadry. Wiem, że to dziwne
                  Masz fajne metody z tą ręką w gaciach, ale nie musiałeś tego oznajmiać
                  Poza tym piję do wyśmiewania wówczas moich obaw o strategię Mioduskiego co do prawego wahadła. Tacy pewni byliście, że prawe wahadło to najmniejszy problem. Zaraz się okaże, że to największy kłopot będzie z tą pozycją, jeśli Jura zagra dobrze na euro.

Co do rezerwowego Wszołka. Dziwnym trafem przestał grać jak nadchodził czas myślenia o nowym kontrakcie. Rozumiem, że mógł przegrać rywalizację z Juranovicem, bo ten grał bardzo dobrze, ale Michniewicz go olał całkowicie i nie wpuszczał nawet jako zmiennika lub na kilka minut. I wydaje mi się, że nie tylko poziom sportowy zdecydował o odstawieniu go na ławkę.

Komentarz

Dziś Joel Abu Hanna na lewym wahadle z Portugalią. Czyli można nim obsadzić dwie pozycje. Czyli to tak, jakby przyszedł do nas i środkowy obrońca i lewy wahadłowy. Warto o tym pamiętać krytykując Pana Prezesa za brak transferów... Mioduski Legię zbaw.
                    Ostrołęcki Legionista

Komentarz

LioneL kto mógł miesiąc temu przewidzieć, że żona Vesovića odstawi taki teatr na tłiterku i finalnie nie przedłużą umowy? No nikt, poza gronem stękaczy, którym nie pasuje wszystko począwszy od odpalenia Hlouska i przeterminowanego Radovića na transferach typu Luquinhas kończąc.

Negując każdy ruch masz 50% szans na trafienie. Satysfakcja pewnie nie do opisania.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

https://m.legia.net/news/zwrot-akcji...petrillo/81530

Oby
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Żona tylko dała argument. Mioduskiemu to było na rękę.
                          Wielki strateg, a piłkarze mu uciekają bo czekają nie wiadomo ile z nowymi umowami.
                          Trener z Włoch też pewnie winny swojej sytuacji?

Skoro kierujesz zastrzeżenia do mnie, to nie przywołuj np. Luquinhasa, bo jego uważam obecnie za jednego z najlepszych piłkarzy.
                          Ciągle stękasz, bo inni "stękają". Ogarnij się
                          Jedni wierzą Mioduskiemu i w Mioduskiego jak ty, a inni nie.

Pokaż mi gdzie neguję każdy ruch? Wymyślanie argumentów pod tezę?

Komentarz

Ciężko to przyznać bo Czesław ewidentnie ma bardzo daleko do choćby bycia kandydatem do bycia Legionistą, ale zyskuje w moich oczach. Mioduski jakim prezesem jest każdy widzi i do tego ma przerośnięte ego i niczym niepodytkowane zapędy zamordysty. Michniewicz wraca po urlopie, zastaje na boisku przedszkole, daje mocny wywiad legjinym mediom, wiedząc czym to zaskutkuje, po czym dostaje to czego chciał czyli rozmowę w gabinecie z Loczkiem na trochę wyższych emocjach. Trudno nie unieść brwi z uznaniem.

Jedyna nadzieja, że Loczek poczuje, że ma do czynienia z kimś, kto ma pojęcie o tej robocie i jest głodny sukcesu i jego transferowe potrzeby to nie widzi mi się tylko poważne wskazówki dla władz na temat tego jak dotrzeć do celu, który zakładamy sobie od 4 lat, a nie robimy zbyt wiele żeby go osiągnąć.

Do czego to doszło...

Info od Kuby: https://www.meczyki.pl/newsy/znamy-s...rille/167498-n

Komentarz

Ciekawe co stanie się pierwsze....711 pierdolnie kwitami czy Miodek wręczy mu wymówienie

https://legia.net/news/dariusz-miodu...e-pomoze/81532
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Co do Pawła Wszołka, to też żałuję że nie ma go z nami, tym bardziej, że finansowo byliśmy dogadani, ale słowa trenera mnie dziwią, ponieważ jest tajemnicą poliszynela, że o tej decyzji zadecydowały właśnie relacje z trenerem i niepewność wynikająca z ograniczonego zaufania. Jestem przekonany, że w innej sytuacji Paweł byłby nadal w Legii.

Za legia.net

Na moje oko to w sierpniu będziemy mieli nowego trenera.
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X