Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stal Mielec - Legia [29. kol. Ekstraklasy 2020/21, 09.05.2021, godz. 17:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Widziałem. Nie jest ok. Ale niektórzy zachowują się, jakby oglądali mecze Legii od miesiąca. Takie gównomecze zdarzały się zawsze, zdarzają się, i uwaga : będą się zdarzać. Porównania do Bayernu gratuluję. Też chciałbym, żeby Legia grała i podchodziła do każdego meczu jak Bayern wczoraj.

Komentarz

Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
      Mecz niewykorzystanych szans w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy kilka doskonałych okazji do tego, żeby zdobyć nie jedną, a kilka bramek. Tak się niestety nie stało - mówił po spotkaniu ze Stalą Mielec (0:0) trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz.

Chyba przysnąłem na tym meczu.
      Jakby nie bro z kumplami to chyba bym usnął. To jednak nieważne bo okazuje się, że nasz trener chyba przysnął... Sorry ale to jest takie pieprzenie typowe dla trenerów ekstraklapy. Powiem cokolwiek nawet jeżeli ma to się nijak do spektaklu na murawie. Mam nadzieję, że Czesiek to jednak sobie ustawił budzik. Za tydzień od poniedziałku to jest nad czym pracować.

Komentarz

Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
        Widziałem. Nie jest ok. Ale niektórzy zachowują się, jakby oglądali mecze Legii od miesiąca. Takie gównomecze zdarzały się zawsze, zdarzają się, i uwaga : będą się zdarzać. Porównania do Bayernu gratuluję. Też chciałbym, żeby Legia grała i podchodziła do każdego meczu jak Bayern wczoraj.
        Gladbach mimo wszystko to chyba też inna półka niż Stal Mielec. Dobrze wiesz o co mi chodzi. Umiejętności nie są tutaj kluczem. Mental, ambicja i podejście do wykonywanego nomen omen zawodu.. chodzi tylko o to...
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
          Mecz niewykorzystanych szans w naszym wykonaniu. Stworzyliśmy kilka doskonałych okazji do tego, żeby zdobyć nie jedną, a kilka bramek. Tak się niestety nie stało - mówił po spotkaniu ze Stalą Mielec (0:0) trener Legii Warszawa, Czesław Michniewicz.

Chyba przysnąłem na tym meczu.
          Nie Ty.
          To przysnął Czesław.

Komentarz

Panie Czesławie.

Gratuluję pomysłu na zmiany (gdzie ci nowi i młodzież? Wszołek i Veosvić to już wkurw na maxa pewnie ) oraz dziękuję za to pzecudowne widowisko Ambicji zero.
            Ostatnie 6 meczy: 4x 0:0 i 2x 1:0.

Co to kurva ma być?
            q[-_-]p

Komentarz

Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
              Panie Czesławie.

Gratuluję pomysłu na zmiany (gdzie ci nowi i młodzież? Wszołek i Veosvić to już wkurw na maxa pewnie ) oraz dziękuję za to pzecudowne widowisko Ambicji zero.
              Ostatnie 6 meczy: 4x 0:0 i 2x 1:0.

Co to kurva ma być?
              Faktycznie to, że nie daje młodych w tym momencie jest słabe natomiast wystawianie teraz Wszolka czy Vesovica, kiedy nie wiadomo czy będzie miał ich w następnym sezonie byłoby bez sensu.

Natomiast młodym teraz powinien dawać szansę tak jak to robił Vuko rok temu.

Legia sezon zakończyła w zasadzie po 0-0 w Poznaniu i był czas aby więcej pograli.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

To po wuja ich wział ze sobą? Na wycieczkę krajoznawczą?

W dupie mam przepychanki kontraktowe. O to czy jakiś tam Wszołek zostanie.
                Wziął ich, mówił, że dostaną szansę ci co grali mniej (Wszołek ostatnio bieda z minutami, Jaszczur 30 minut? Musi coś więcej niż ogon 10 minut).

Chciał im zrobić po złości to mogli obaj sobie z ksp popykać. Wszoło by wziął to z pocałowaniem ręki, bo to jego ukochany klub. A zamiast obu Kisiela i Włodarczyka np.

Jaszczur przyszedł i nawet 15 minut z Mielcem nie dostaje...

A jak nagle wszystkich pomijanych wpierdoli do składu z TSP to jeszcze się utrzymają...
                q[-_-]p

Komentarz

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Faktycznie to, że nie daje młodych w tym momencie jest słabe natomiast wystawianie teraz Wszolka czy Vesovica, kiedy nie wiadomo czy będzie miał ich w następnym sezonie byłoby bez sensu.

Legia sezon zakończyła w zasadzie po 0-0 w Poznaniu i był czas aby więcej pograli.
                  Dlatego wpuścił Cholewiaka, którego wiadomo, że za tydzień tu nie będzie

Komentarz

Zamieszczone przez alfa Zobacz posta

Dlatego wpuścił Cholewiaka, którego wiadomo, że za tydzień tu nie będzie
                    A skąd wiadomo ?
                    a może właśnie nie wiadomo skoro go wpuścił ?
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Cieszy tylko zero z tyłu, natomiast co do kreacji to Kapustka na kierownicy tego nie poprowadzi. Niezły zawodnik na mecze z Płockiem, Lechem, Cracovią, ale na walkę o puchary to niestety ale za wysokie progi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

A skąd wiadomo ?
                        a może właśnie nie wiadomo skoro go wpuścił ?
                        Jego pozostanie byłoby jeszcze gorszą wiadomością, niż jego bezsensowne wystawianie do gry wczoraj.

Martino1989 Przecież ten typ wczoraj nie poprowadził Legii nawet ze Stalą, więc o czym tu gadać... Fatalny to był mecz.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

W 100% się zgadzam, no może jednak nie w 100. Te zakończenie sezonu przesunąłbym kolejkę wstecz - pokonanie Pogoni wydawało się zakończeniem. Z Lechem graliśmy już te samo gówno z wyjątkiem spiny na Piasta.

W przerwie zimowej pisałem, że oczekuję zdobycia 65 punktów. Kiedy okasało się, że inne drużyny odpuściły walkę o mistrzostwo i Legia może je zdobyć już bez żadnego wysiłku (w zasięgu było i 70 punktów wtedy) pisałem, że zmieniam zdanie. Liczba punktów przestaje znaczyć cokolwiek, a pora na ogrywanie rezerwowych, zwłaszcza młodzieżowców.
                          .
                          Zamiast tego dostaliśmy 5 spotkań męczarni, z których nic nie wynika.
                          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                            Mecz niewykorzystanych szans w naszym wykonaniu.
                            Jak sie nie chce strzelać bramek to sie ich nie strzeli, szczególnie mam na myśli ostatnią akcję meczu.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta

Zamiast tego dostaliśmy 5 spotkań męczarni, z których nic nie wynika.
                              A moim zdaniem wynika i to niestety bardzo dużo, tylko że Ty miałeś prawdopodobnie w domyśle pozytywne wynikanie a ja mam negatywne. Mam niewielką chęć na powtarzanie się ale wybitnie osłabiony mental i dziwne kombinacje muszę zaznaczyć.
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• I to by było na tyle z dobrego wrażenia 711.
                                Na beznadziejnych kopaczy bez ambicji szkoda klawiatury.
                                Jest kolejne MP i to jedyna dobra wiadomość.
                                Poziom gry przez cały sezon słabiutki,naprawdę dobrych meczów mniej,niż palców u obu rąk.
                                Na boisku przeciętne piłkarsko patałachy którym nie chce się grać,na ławce trener,którego największą zaletą jest to,że ma doświadczenie w przeciwieństwie do kilku swoich poprzedników.
                                Do kompletu Korpo-Pudel.
                                MP zdobyte dzięki słabości reszty drużyn.
                                Niedługo kolejny eurowpierdol.

Komentarz

Pracuję...
                                X