Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dobry wynik. Bałem się totalnie kompromitującego rezultatu. Szkoda kontuzji Muciego i kartki Jędrzejczyka. Drużyny nie ma od października i już pewnie do przerwy zimowej nie będzie. Ze Spartakiem bez szans.
    Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Przegrana- no ok, każdy sie z tym liczył, ale to jak nas te angliki przekopały to jest ***** wstyd. Uciekanie z nogami, zero pazerności, 0 pewności siebie. Bezjajeczni, wykastrowani zawodnicy, zlepek gamoni, a nie drużyna. Jedynie Jedza coś tam próbował się odwijać, reszta okropnie pizdowata.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

O tym samym pomyślałem.
        nie zesrajcie sie tam

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

A jaka on miał taktykę ułożyć z takim gównem personalnym ? Aktualnie nie mamy bramkarza, prawego obrońcy, kreatywnych pomocników i napastnika. W dodatku koleś dostał mega motywację przed meczem w postaci debila prezesa. Ważne że nie było kompromitacji. Przed nami 4 mega ważne mecze, które musimy wygrać aby było co zbierać na wiosne.
          Jednak Michniewicz tym samym składem personalnym potrafił ich ustawić i obrać dobrą taktykę. Tu nie chodzi już tylko o ten mecz, ale każde inne pod wodzą Gołębiewskiego. Ściągamy trenera z rezerw, to gramy jak rezerwy, zaraz przyjdzie kolejny wynalazek i tak to będzie się kręciło do czasu, aż Mioduskiemu znudzi się zabawka pod nazwą Legia.

Owszem, pisząc poprzedni komentarz też do głowy przyszedł mi Smuda. Ale Smuda ostatni wynik miał chyba dekadę temu. Gołębiewski nie dość, że wypowiada się jakby skonczyl dopiero co podstawowke, to i jego wywody, ze nie ma pomysłu na poprawienie gry itp już przyprawiają o ból głowy, a co po takim wypowiedzianym gównie z jego strony muszą czuć piłkarze? Gosciu z rezerw, który nie potrafi zmotywować, nie potrafi z nich wykrzesać ani połowy możliwości taktycznych, ani podejsc od strony psychologicznej. I taki ktoś ma tu kontrakt do lata. Brakuje tylko, żeby przyszedł ktoś w zimę z kontraktem na rok, to na utrzymaniu bedzie Michniewicz, Vukovic, Gołębiewski i iXiński, jeżeli w lato przyjdzie rzeczywiście Papszun.
          Takiej chvjowizny to nie było nawet, gdy za Skorży w naszych barwach latały takie tuzy jak Cabral, Mezenga, Knezevic i Antolovic w jednym składzie.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
            Przegrana- no ok, każdy sie z tym liczył, ale to jak nas te angliki przekopały to jest ***** wstyd. Uciekanie z nogami, zero pazerności, 0 pewności siebie. Bezjajeczni, wykastrowani zawodnicy, zlepek gamoni, a nie drużyna. Jedynie Jedza coś tam próbował się odwijać, reszta okropnie pizdowata.
            Potwierdzam, zwłaszcza przy 3 golu Jędza się odwinął... blisko gościa, skupiony, kryjący zdecydowanie bez skrupułów...

Tam każdy obecnie nadaje się do tarcia chrzanu...
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Bez czytania innych komentarzy:
              Podobało mi się, że graliśmy w piłkę, a nie tylko nieudolnie przeszkadzaliśmy. Dotyczy pierwszej połowy. w druiej obie drużyny przestały grać
              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Lisy ustawiły sobie mecz w 1 połowie, w drugiej odpoczynek na ligę.

Miszta to jakiś fenomen. Czyżby Dowhań się popsuł? Czemu chociaż drugi małolat sobie nie pogra, jak ten ewidentnie nie dojeżdża?

Nie ma tu nic.
                Są same zgliszcza.

A kto liczył choćby na punkt to mocno musi dilera cisnąć o towar.
                Leicester w lidze dołuje to mamy szansę! Lisy chvjowe, etc., etc.

A my kurva to zjadamy ligę polską, kryzys u nas jest zjawiskiem nieznanym

Zaorać to wszystko.
                q[-_-]p

Komentarz

• Odbiegając od pseudoformy pseudopiłkarzy,to ze Spartakiem raczej z zamkniętą Żyletą.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Fajnie jest grać od jakiś 15 meczy bez bramkarza, jak już ktoś wpadnie na myśl żeby mieć go na boisku to będzie lepiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta

nie zesrajcie sie tam
                      Za późno.
                      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Emreli, leser, człapak, wiecznie bez wielkiego zaangażowania. Możecie jechać po Pekharcie, ale on jak był pierwszym wyborem to dawał z siebie wszystko mimo swoich ograniczeń.
                        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Ostatnie mecze i ten przeklęty wywiad na godzinę przed wczorajszym gwizdkiem całkowicie pozbawiły mnie emocji i oczekiwań na lepsze jutro. Mecz grany w chaosie i ja naprawdę mam przekonanie, że ci piłkarze nie mają bladego pojęcia co grać. Wygląda na to, że bez Josue drużyna dużo szybciej przenosi piłkę do tercji przeciwnika. Poza tym, jak nie broniliśmy, tak nie bronimy nadal. Ta pasywność bez piłki jest porażająca.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                            Odbiegając od pseudoformy pseudopiłkarzy,to ze Spartakiem raczej z zamkniętą Żyletą.
                            Ten punkt programu już był. Obawiam się, że teraz może być cały stadion zamknięty.
                            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Miszta ma pewne braki w umiejętnościach, ale gnojenie go jest żałosne. Mógł zagrać Artur, a nie czekaj hajs się nie zgadza.

Komentarz

• Miszta to ma bardzo duze bramki w umiejetnosciach, a klub go za wszelka cene pompuje. No nie przypominam sobie takiego bramkarza, ktory wpuszcza prawie wszystko co leci na bramke. Jakis Antolovic to meczu nie wybronil ani razu, ale cos tam lapal.

Miszta to zdecydowanie nie bramkarz na miare Legii. Chyba najbardziej mnie wkurza to, ze gramy z Leicester, ktore widac, ze w formie delikatnie mowiac nie jest, podaja nam tlen, a potem czlowieka szybko sprowadzaja na ziemie, jak mamy cos ugrac jak gramy bez bramkarza.

Bramkarz to chyba najbardziej newralgiczna pozycja, gdzie mozna powiedziec, ze wygral lub przegral dla druzyny mecz. I zaryzykuje, ze Miszta przegral nam te kilka meczow.
                                Ostatnio edytowany przez kibic80; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X