Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chemica(L) Zobacz posta
    Po 1 połowie byłem sfrustrowany/zrezygnowany, ale przeczytałem w przerwie na szybko wywiad z Mioduskim...

...i chce mi się rzygać.
    +1

Komentarz

• Krąży legenda, ze Miszta kiedyś wypiąstkował jakąś piłkę nie zaliczając pustego przelotu. Bylo to w trampkarzach i to też nie jest coś pewnego. Ja nie wiem, czy taki Tobiasz, który z resztą zagrał dobrze, gdy dostal szanse, bylby gorszy? Z takim gównem jakie gramy to w niedzielę kolejny rekord.

Komentarz

• Klub kiedyś mógł zrobić biznes wypuszczając na rynek rękawice bramkarskie marki "Jędza". Teraz powinien zastanowić się nad linią stylowych ręczników marki "Miszta".

Komentarz

• Zamieszczone przez trebor Zobacz posta

+1
          +2
          bałagan i porządek to tylko liczby...

Komentarz

• Lisy widząc co się dzieje w naszej bramce zaczęli strzelać nawet z zerowych kątów...

Komentarz

• Wigry - Legia:
              - puszcza szmatę wypluwając przed siebie łatwy strzał z wolnego

Legia - Raków:
              - bezsensownie prokuruje rzut karny
              - puszcza strzał z wolnego, który spokojnie był do wyjęcia

Legia - Leicester:
              - na początku meczu mija się z piłką przy rożnym, ale szczęśliwie przeciwnik nie trafia do bramki

Lechia - Legia:
              - kompromituje się fatalnie ustawiając mur, przez co pada gol po wolnym

Napoli - Legia:
              - puszcza szmatę: strzał na krótki róg z ostrego kąta
              - puszcza jeszcze jedną szmatę, kiedy piłka mu się odbija od pleców, ale potem sędzia szczęśliwie pokazuje spalonego

Legia - Stal:
              - puszcza szmatę po rzucie rożnym: strzał Żyry prawie w środek bramki

Górnik - Legia:
              - puszcza strzał w środek bramki z kilkunastu metrów

Leicester - Legia:
              - pusty przelot przy różnym po czym pada gol

Skąd ten typ wziął się w Legii i jaką on funkcję pełni w naszym klubie? Tutaj brakuje już tylko, żeby wrzucił sobie sam piłkę do bramki jak Janusz Jojko.

Komentarz

• Angole już ewidentnie myślami przy lidze. Ale wkrótce dostaną drugą, pod koniec trzecią, i będzie bolało

Komentarz

• Muci bardzo często zbyt daleko wypuszcza sobie piłkę, marnując niezłe akcje, musi nad tym popracować.

Komentarz

• Skibicki....czyli dalej "spełniamy marzenia".
                    "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
                    (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
                    Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Ze Spartakiem przy pustych trybunach - nie będę zaskoczony. Super

Komentarz

• Zamieszczone przez marian9871 Zobacz posta
                        Ze Spartakiem przy pustych trybunach - nie będę zaskoczony. Super
                        O tym samym pomyślałem.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• To byłoby dopełnienie pięknej katastrofy.
                          Bazinga!
                          Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• 20 minut do końca meczu a ten wfista wpuszcza gosci z najgłębszych rezerw. Nawet nie ma pomysłu, by doprowadzić z 3-1 do 3-3. Ale cieszmy się - przyjdzie Papszun, któremu wyszedl projekt Raków raz w życiu, w żadnych innych klubach nawet nie spróbował i jakoś to będzie.
                            powiedziałbym, ze loczkowata kvrwa sprowadza nas na dno, ale my juz jesteśmy na tym dnie.

Komentarz

• Pekhart i Włodar, teraz ich pozamiatamy

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

O tym samym pomyślałem.
                                Dobrze by było się poważnie zastanowić, jaka forma protestu będzie optymalna i na tyle dotkliwa, żeby Mioduch dał sobie w końcu spokój i przestał ciemiężyć nasz klub. Problem jest na samej górze i wiemy o tym wszyscy od 5 lat, a ten wyskok w Pucharach w tym roku to był tylko wypadek przy "pracy".

Komentarz

Pracuję...
                                X