Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No nic nie zajmiemy pierwszego miejsca w grupie.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
      Typ bez krycia.
      Mimo wszystko na 4 metrze, na środku bramki, bramkarz MUSI to wybić/złapać.

Komentarz

• Zamieszczone przez tommy2 Zobacz posta
        Miszna ostatni strzał to obronił w marcu. Przy trzeciej bramce parodia jakaś co on zrobił.
        W marcu… który to był rok?

Mecze,melanże to wspólna jest sprawa,Bracia na zawsze Sosnowiec-Warszawa

Komentarz

• Nie wolno krytykować Miszty, bo jest młody i wszystkie szmaty, które wpuścił to wina całego zespołu za wyjątkiem Czarusia.

Jak słaby musi być Tobiasz, że przegrywa z nim rywalizację?

Komentarz

• Od ładnych paru miesięcy każda piłka w naszym polu karnym śmierdzi bramką. Ostatnio tak słabego bramkarza mieliśmy za kadencji Antolovica. Obrona to totalna zbieranina. Dzisiaj tych dwóch na bokach tak z kilka razy słabsi od Mladenovica w ch@jowej formie.

Mecz oglądam na CBS sport z angielskim komentarzem. Koleś się dziwi jakim cudem jest u nas taki doping przy takim wyniku.
            „Chciałem, by Warszawa była wielka (…) I dziś widzę ją wielką…”

Komentarz

• Legia zawsze słynęła z dobrych bramkarzy, Miszta ewidentnie kończy tą serię.

Komentarz

• Przepraszam Was , po co jest bramkarz? Żeby obronił strzał który powinien wejść a dzięki bramkarzowi nie wszedł. A ta ciota co ?

Komentarz

• Najśmieszniejsze to że dziś Leicester jest cieńszy niż przeciętne zespoły z naszej ligi i będąc w jako takiej formie i z bramkarzem, wygralibyśmy bez problemu.

Komentarz

• Zamieszczone przez tommy2 Zobacz posta
                    Najśmieszniejsze to że dziś Leicester jest cieńszy niż przeciętne zespoły z naszej ligi i będąc w jako takiej formie i z bramkarzem, wygralibyśmy bez problemu.
                    +1

Komentarz

• Bardzo słabe zachowanie "Jędzy" przy trzecie bramce. Miszta dramat...
                      "Żyliśmy jak królowie. Wódkę piliśmy szklankami. Kochały nas ładne dziewczyny. Chodziliśmy po złotym dnie. Płaciliśmy złotem, srebrem i dolarami. Płaciliśmy za wszystko: za wódkę i za muzykę. Za miłość płaciliśmy miłością, nienawiścią za nienawiść"

Komentarz

• Dokładnie. Oddaliśmy chyba w 1 połowie więcej strzałów niż w niejednym meczu ekstraklasy.

Komentarz

• Promowanie Majeckiego miało sens, bo był przeznaczony na sprzedaż. Miszty nie sprzedamy nawet do II ligi cypryjskiej, więc pora znaleźć porządnego bramkarza. Jesteśmy w takim kryzysie, że mając ręcznik w bramce tylko podwyższamy poziom zażenowania.

Komentarz

• Zamieszczone przez Marano Zobacz posta
                            Promowanie Majeckiego miało sens, bo był przeznaczony na sprzedaż. Miszty nie sprzedamy nawet do II ligi cypryjskiej, więc pora znaleźć porządnego bramkarza. Jesteśmy w takim kryzysie, że mając ręcznik w bramce tylko podwyższamy poziom zażenowania.
                            +1

Komentarz

• Większość Miszta, Miszta, owszem nie pomaga, a to co robi obrona to dopiero komedia. Dwóch zawodników w polu karnym na naszych ośmiu i padają gole.
                              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Po 1 połowie byłem sfrustrowany/zrezygnowany, ale przeczytałem w przerwie na szybko wywiad z Mioduskim...

...i chce mi się rzygać.
                                Ostrołęcki Legionista

Komentarz

Pracuję...
                                X