Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Jest przecież spis cały i należą do nich mecze polskich drużyn w pucharach.
    A tego nie wiedziałem. Dzieki .

Komentarz

• Zamieszczone przez MSP Zobacz posta
      Witam wszystkich dziwna sprawa nigdzie nie ma transmisji w telewizji na tvp2 można obejrzeć o 23:00 retransmisję.Może ktoś z was ma link do obejrzenia meczu to miło by było,pozdrawiam i dziękuję.
      Witam. Na pewno będzie na strumyk.tv oraz drhtv.com.pl. Pozdrawiam.

Komentarz

• eeeech.
        Właśnie sie dowiedziałem, że na Wilczej w pubie mają meczu nie puszczać
        koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
          Lisy w beznadziejnej formie i bez kluczowego zawodnika. Ja tam liczę na 3 pkt.
          To dokładnie tak samo jak my. Naszą aktualną formę widać w tabeli eklapy a kluczowy zawodnik (Boruc) został w Warszawie. Tak więc raczej wychodzi na remis...

Komentarz

• Zamieszczone przez r9robins Zobacz posta
            Tak więc raczej wychodzi na remis...

faktycznie wychodzi na remis.
            "Nadzór nad całością pionu sportowego sprawuje prezes Dariusz Mioduski. "
            (Źródło: https://legia.com/wladze-klubu )

Mioduski, grudzień 2020:
            Mamy więcej doświadczenia niż Lech, bo zawsze kadrę budujemy pod puchary i grę na dwóch frontach. Gdybyśmy grali w pucharach, to nie sądzę, byśmy mieli taki problem jak Lech.

Komentarz

• Niech w ogóle nie wychodzą. Nawet nie wiem po co lecieli. Było oddać walkowerem i przygotowywać się na niedzielę. Bez sensu.
              A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                Niech w ogóle nie wychodzą. Nawet nie wiem po co lecieli. Było oddać walkowerem i przygotowywać się na niedzielę. Bez sensu.
                A co jest w niedzielę?

Komentarz

• Ribeiro na prawym skrzydle ...
                  Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Wprowadzono zmiany w ustawie, dołączając platformy streamingowe do prawa nakazującego pokazywanie ważnych wydarzeń sportowych w otwartych pasmach. Był miesiąc na wejście ustawy w życie i ten mecz już miał się łapać, a widzę cisza. Wszyscy zapomnieli o temacie, a Viaplay ma wyjebane jaja.
                    No to będzie o 23.00, w tej ustawie jest coś, że MUSI być na żywo?
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta

A co jest w niedzielę?
                      U mnie rosół.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Nasza ławka rezerwowych

Vardy > nasza cała ławka
                        q[-_-]p

Komentarz

Wprowadzono zmiany w ustawie, dołączając platformy streamingowe do prawa nakazującego pokazywanie ważnych wydarzeń sportowych w otwartych pasmach. Był miesiąc na wejście ustawy w życie i ten mecz już miał się łapać, a widzę cisza. Wszyscy zapomnieli o temacie, a Viaplay ma wyjebane jaja.
                          I będzie w otwartym paśmie o 23:00. Jasno stoi, że jeśli możliwa jest retransmisja w ciągu 24 godzin to nie ma nakazu pokazania wydarzenia na żywo.

https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-d...95082/art-20-b

Komentarz

• Gorszego składu nie dało się wystawić.

Komentarz

• Wypada podać bohaterów dzisiejszego wieczoru!

Miszta - Ribeiro, Johansson, Jędrzejczyk, Wieteska, Mladenović - Muci, Slisz, Martins, Luquinhas - Emreli.

Ławka: Kacper Tobiasz, Mateusz Hołownia, Tomas Pekhart, Jurgen Celhaka, Kacper Skibicki, Szymon Włodarczyk, Lindsay Rose, Bartłomiej Ciepiela.

Dwie bramki Ciepiela i dwie Kacper Tobiasz!

q[-_-]p

Komentarz

• wam też te transmisje tak tnie? ma ktoś dobry link
                                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Pracuję...
                                X