Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Europejskie Puchary 2021/22

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
    Z tą półką wyżej to oczywiście przesada. Grał mocno do przodu, dynamizował akcje, czasem nawet kończył strzałem.

A co do Antolića to jego początek u nas był średni, później jak grał wyżej wyglądał bardzo ok. Dlatego ocena zawodnika przez pryzmat obecnej dyspozycji, gdzie nikt się nie wyróżnia, zawsze bawi tak samo.
    Dobrze, że chociaż Ty nie odleciałeś w tym przypadku. Antolic rzeczywiście, jak złapał rytm, to w obronie był wszędzie, chociaż biegał nawet wolniej od Martinsa, a w ofensywie był dużo bardziej kreatywny i potrafił nadać rytm drużynie w ataku pozycyjnym. Obaj celnie podają, z tym, że Antolic najczęściej nie zwalniał akcji, a Andre zwalnia. Martins na początku może coś próbował ze strzałami, ale zwykle poprzeczka, brak szczęścia i nie wchodziło. Nawet z bliska miał sytuacje raz czy dwa, ale też.... nie jest to typ strzelający bramki i grający jakoś wybitnie do przodu. W obronie potrafi być piranią i nie odpuszczać. Jednak podobnie jak Josue lubi holować piłkę i kłaść się na nią z przeciwnikiem na plecach, zamiast przyspieszyć akcje. Porównując z Moulinem przy grze do przodu, gdzie ten miał asysty i bramki (nie tak dużo, ale więcej od Martinsa) to niebo a ziemia. Co było potem z Francuzem, po jego odejściu to średnio mnie interesuje. Widocznie taki typ, szybciej osiągnął swój limit wieku i zdrowie siadło podobno. Przed przyjściem do nas był kozakiem i objawieniem (późnym, jednosezonowym, ale zawsze) sporo silniejszej ligi od Ekstraklasy. Nawet w jego późnym okresie w Legii dawał więcej do przodu niż ktokolwiek z naszego środka pola obecnie.

Mnie ciekawi co potrafi Celhaka, bo wydaje się, że oprócz odbioru, ma też niezłą technikę i otwierające podanie. Przy tym, może być (nie wiem, bo mało go widziałem) dynamiczniejszy zarówno od Martinsa jak i Antolica. Jednak o to nietrudno. No ale on podobno jeszcze nieopierzony. Jednak dałbym mu szanse w naszej sytuacji ligowej. Czy to melodia przyszłości, czy gracz "na już" zweryfikuje nowy trener.
    Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Werten Zobacz posta
      Mnie ciekawi co potrafi Celhaka, bo wydaje się, że oprócz odbioru, ma też niezłą technikę i otwierające podanie. Przy tym, może być (nie wiem, bo mało go widziałem) dynamiczniejszy zarówno od Martinsa jak i Antolica. Jednak o to nietrudno. No ale on podobno jeszcze nieopierzony. Jednak dałbym mu szanse w naszej sytuacji ligowej. Czy to melodia przyszłości, czy gracz "na już" zweryfikuje nowy trener.
      W najbliższym meczu ligowym chciałbym zobaczyć środek pola złożony z Kharatina, Celhaki i Josue. Wspomniany przez Ciebie Celhaka naprawdę fajnie się zapowiada, jak dostaje szanse to dużo biega, walczy, ciągle pokazuje się do gry i ma inklinacje do szukania truniejszych podań, po prostu chciałbym zobaczyć środek pola gdzie mamy 3 gości których piłka słucha a do tego Celhaka i Josue czyli dwaj goście którzy ciągle są w ruchu i wychodzą do piłek no i Josue za napastnikiem, niech nareszci zagra tam gdzie grał w poprzednich klubach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Werten Zobacz posta

Martins był tak samo chu.jowy jak jest teraz. "Półkę wyżej" W podawaniu do tyłu i do boku na pewno.
        Jak pokazują ostatnie tygodnie, ty nic ale to nic się nie mylisz (najwyżej jesteś zmęczony po weekendzie i masz kaca), więc nawet nie podejmuję rękawicy. Z pewnością jest tak jak piszesz
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
          Myślę, że jak Martins przychodził do nas to naprawdę był kozakiem, przynajmniej półkę wyżej niż Francuz.
          Takie teksty o kacach itp. to sobie możesz do kolegów swoich pisać, a ode mnie wypad sto metrów w tył. Piszesz zabawne rzeczy, głupoty po prostu (nie po raz pierwszy zresztą) to można się pośmiać i właśnie to robię. Martins to kozak, niech będzie. Przech.uj piłkarz.

Gdyby miał siłę biegać, to mógłby zrobić wielką karierę. Tylko jest mały problem, bo nie ma siły biegać 90 minut w odpowiednim tempie. Nawet się nie zbliża. Tacy piłkarze są potrzebni Legii jak psu piąta noga.

Komentarz

• Mówi to typ, który wręcz obrażał mnie, że śmiałem wytykać błędy CzM, mówić, że jest "idealnym asystentem", nie trenerem głównym, a dwa tygodnie później pisał sam, że jest żałosny jako trener.
            Mowi to również gość, który ostatnio swoje głupoty tłumaczył zmęczeniem i kacem, a teraz się podpala jakbym obraził tym jego wysokość.

Nie chcę mi się z tobą kłócić, ani tym bardziej cię obrażać, bo sam to robisz.
            Dobranoc Wertenie!
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Miałeś nie podejmować rękawicy. I nie podejmiesz, bo merytorycznie i tak nie dasz rady. Dobranoc i wy.pier....

I napisz oszuście, zacytuj gdzie pisałem, że Michniewicz jest "żałosny" jako trener, gdzie cały czas podkreślam jego atuty, nie zapominając o wadach i trudnym charakterze. Nie umiesz czytać, to rozumiem. Ale nie kłam na mój temat. I trzeba być niezłą szują, żeby pamiętać co kto pisze i potem wypominać jakieś kace, błędy bo ktoś źle przeczytał i wyciągnął z kontekstu. Zresztą potem przyznał się do błędu i poprawił. To mają być te głupoty.

Ciesz się, że ja dziesiątek twoich g.ownopostów nie przytaczam. W szambie nie grzebie, a znalazłaby się niejedna zabawna rzecz.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                Swego czasu był kozakiem.
                Od Vuko spory zjazd.

Czy Moulin jednak pokazał tu coś extra? Śmiem wątpić. Pewnie częściej próbował zagrywać prostopadłe pasy do przodu, ale jeśli chodzi o poruszanie z piłką czy bez to też raczej ślamazarny, mało dynamiczny.
                Martins był/jest solidny,ale porównywać go (Antolicia też) do Moulina...Do tej pory nie znaleźliśmy godnego następcy Francuza.

Komentarz

• W pucharach powinniśmy zajść bardzo daleko, ostatni raz jak byliśmy zagrożeni spadkiem to Legia zagrała w półfinale PZP.

Komentarz

• Heh jaja bo ja też tak to zapamiętałem . Ale parę lat temu na tym forum wyprowadzono mnie z błędu - to były dwa różne sezony
                    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Wiosna w PZP to marzec/kwiecień 1991.
                      Mecz z Motorem o utrzymanie to czerwiec 1992.
                      Ergo to różne sezony - jak graliśmy o PZP to pewne utrzymanie i 9 miejsce w lidze
                      Ostatnio edytowany przez crolick; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Z perspektywy 30 lat różnica niewielka
                        Niepokoi mnie te 9 miejsce, ale cóż, byle PP zgarnąć, to Liga Konferencji będzie stała otworem i kusiła problemami.
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Starość nie radość. Z tego wynika że to w zeszłym roku powinniśmy dojść do półfinału. ;-)

Komentarz

• Kadra pomocników na jutro:

Andre Martins, Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Bartłomiej Ciepiela, Jakub Kisiel, Luquinhas, Ernest Muci, Yuri Ribeiro, Kacper Skibicki, Bartosz Slisz

Dwóch kreatywnych piłkarzy....
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                              Wiosna w PZP to marzec/kwiecień 1991.
                              Mecz z Motorem o utrzymanie to czerwiec 1992.
                              Ergo to różne sezony - jak graliśmy o PZP to pewne utrzymanie i 9 miejsce w lidze
                              Jedno mnie nie pokoi w 1992 jak utrzymaliśmy się w lidze to w następnym sezonie, zdobyliśmy mistrza. Teraz natomiast po zdobyciu Mistrzostwa mamy coraz większe szanse, żeby jako druga drużyna w historii spaść z Ekstraklasy.

Komentarz

• Jak teraz powinniśmy grać w LE? Najmocniejszym składem kosztem ligi, w której i tak nic nie ugramy, a prawie wiadomo że się utrzymamy? Czy może jednak warto byłoby w końcu chociaż raz odpuścić w LE i skupić się na lidze?

Mam nadzieję, że Emreli (niech se cwaniak odpoczywa na Jagę), Lopes (powinien siedzieć w rezerwach do końca kontraktu, za to, że jest daremnym grajkiem) i Charatin nie powąchają jutro murawy. Za Emrelego i Lopesa dałbym Kostorza i Włodara. Zamiast Chartina dać pograć temu Jurgenowi. Dostał raz kilka minut i wyglądał więcej niż przyzwoicie.

Komentarz

Pracuję...
                                X